Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oriesok
6. dec 2010

@mirka285 a koľko ti denne asi spapká príkrmov?

monline
6. dec 2010

@mirka285 súčasne utužuješ vzťah otec-dcéra a muž-sexižena 🙂 Ale je to aj strašne rpaktické, ak budeš chcieť niekam z domu večer bez Gaba, kľudne ho s malou môžeš nechať, ak mu zaspí..
ten môj zaspí bezomňa len v kočíku..a večer som ho uspala zakaždým len ja, pritúli sa ku mne a zaspáva

noemarta
6. dec 2010

@bambola dobra si ty, a ako dlho si sa tomu venovala???
aj ja chcem dat nele na stedry vecer prvu mrkvicku, tak som sa rozhodlaaaa. 🙂 🙂
idem ja hajen, prajem pekne sniiicky. 🙂

boddez
6. dec 2010

@macik27 🙂 🙂 🙂 presne ako moja a priamo do kamery a kamenny usmev...🙂)

oriesok
6. dec 2010

baby? môžem vás o niečo poprosiť? mohli by ste zahlasovať za moju malú? http://www.dojcenskavyziva.sk/soutez_vanocni_na...

tinaki1275
6. dec 2010

@boddez to je dobry napad s tym dennikom ..ako to stihas?

oriesok
6. dec 2010

mne tiež trvalo, kým sa mi podarilo konečne malú odfotiť, keď sa škerila..

mirka285
6. dec 2010

@oriesok jeden alebo dva..dnes dva,na desiatu zeleninovy 100 ml a na olovrant ovocny 100ml

macik27
6. dec 2010

@boddez ja tú kameru všeliako schovávam a maskujem aby ju nevidela takže mám aj zopár takých nepodarených rehotancov 😀

tinaki1275
6. dec 2010

@oriesok aj ten mesiac je fajn ..niektore baby nemohli vobec aj ked chceli ...ale aj moja niektore dni strajkuje..moja dr.mi povedala ze aj preto je dobre sme zacali s prikrmami ..ono je logicke ze teraz bude pit menej mliecka..

boddez
6. dec 2010

@tinaki1275 🙂 🙂 🙂 to su kráátke vety..napriklad dnes sa sofinka zobudila o šiestej a klasika nabumbala sa pozrela si Toma a Jeriho pomojkali sme sa pohrali a zaspinkala mi na rukách..a denne tam maaam takýchto krátkych viet asi ...10?..pohodka 🙂 🙂

oriesok
6. dec 2010

@mirka285 tak to ti krásne spapá..
a také ako jogurty sa deťom kedy môžu dávať?

tinaki1275
6. dec 2010

@oriesok ja este fotku kde sa smeje nemam,nech robime co robime vzdy skamenie,..

oriesok
6. dec 2010

@tinaki1275 veď to.. ja som tiež veľmi chcela, ale už to nešlo..

boddez
6. dec 2010

@macik27 noo to máám aj ja takee...ale za dclelý den s nou sa toho da pofotit zopar aj pekných fotiek..🙂)a videjii..ved youtube kvalitne zasobujem🙂

tinaki1275
6. dec 2010

@oriesok myslim ze jogurty az od osmeho mesiaca?

mirka285
6. dec 2010

@oriesok ja zacnem jogurty tak od ukonceneho 7 mesiaca,ale budem davat len biele probioticke,alebo aktiviu,pripadne jej do toho pridam cerstve ovocie...ziadne pribinacky,a pod

oriesok
6. dec 2010

@tinaki1275 neboj.. raz sa určite podarí 🙂 sú to potvorky tie detičky..

oriesok
6. dec 2010

@mirka285 pribináčiky nakoľko obsahujú tvaroh sa môžu tuším až od roka..
aktiviu bielu ale nie tú sladkú.. úplne bez príchute.. že?

monline
6. dec 2010

@tinaki1275 aj nášho by mali preočkovať vo štvrtok, mám aj obavu, ked je nika chorá a možno i ja budem..či je to vhodné..však doktorka rozhodne

boddez
6. dec 2010

aj sofinka spapa približne 600ml denne no a to mame prikrm dva krat denne na desiatu polovičku malej hippky a na olovrant kašičku bud z bananikom alebo z vyživkou ale naj je mrkvička a mrkva zo zemiakom a samozrejme ryžova kašička vanilkova mliečna jablkova kupujem jej nutrilonku...🙂)noo a taky zaspaváák mame hned po kupani to sa musi stihať hned do pusy mliečko z kašičkou to vybumba aj 180ml..a zaspinka mi odgrgne a je tuha až do 6tej rana pravidelne🙂

mirka285
6. dec 2010

@oriesok ano tu...ja viem ze pribinacky su od roka,tie su o nicom,ale vela mamiciek ich pcha detom ☹

oriesok
6. dec 2010

no mne posledné 3 dni nechce ani príkrmy.. dúfam, že na ňu zasa niečo nelezie..
dám jej pár dní pauzu.. a potom budeme zasa papať.. dúfam.. alebo čo mi poradíte? dávať jej aj keď teraz odmieta.. aj keď po lyžičke?

oriesok
6. dec 2010

@mirka285 ja som videla aj od yoplitu alebo nejak tak sa volá tá značka jogurtov.. detský jogurt.. má to banánovú a jahodovú príchuť a je úplne bez éčiek a bez cukru..

macik27
6. dec 2010

vy už všetci prikrmujete 😲 ja malú len kojím a zatial sa nesťažuje a je dokonca taká ( trošku ) tlstučká

tinaki1275
6. dec 2010

@monline kym je danko ok tak ti ho asi zaockuje..joj ja to nemam rada..😢

mirka285
6. dec 2010

@oriesok take su najlepsie,inak my aj pre seba domov kupujeme iba aktiviu alebo Sabi jogurty...
@macik27 bud rada ze mas bezproblemove kojenie,usetris kopec penazi...

mirka285
6. dec 2010

babulky idem off,dobru nocku vsetkym

boddez
6. dec 2010

@macik27 noo pozeram ze vačšina...už prikrmuju..noo ale ked jej cuti tvojej malinkej a ked sa ti nejako často nbudi..tak podla mna nemusis ...ale je to na tebe neubliži jej to ..ale ked vraviiíš že je bucko tk ...asi jej to stači neboj ona si vypýýta viac..🙂)

tinaki1275
6. dec 2010

@mirka285 mne dokonca jedna znama povedala ze jej to odporucila jej dr...to ma soklo ..ale nic som jej nehovorila vraj pribinacika davala aj prvemu dietatu a je ok ..co s da na to povedat ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre