Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
27. jan 2011

@meruska napodobne 😀 mna zasa v tom teple skrtil na stehne a odieral sa mi

luludi
27. jan 2011

@zrzulka posli.. preskolim! 😉

luludi
27. jan 2011

@meruska @kafoditka chudaci vm.. cely den ste ich takto drazdili 😉 🙂

kafoditka
27. jan 2011

@luludi tak ja som tak super rozhodna, ze koli obruckam sme boli 4x v tom istom obchode s odstupom par dni, lebo som sa nemohla rozhodnut medzi troma parmi... predavacky ma uz od dveri vitali vysmiate 😀 tak ale co som mala robit, ked zrovna tam maju najvacsi vyber obrucok v BA? 😅

macik27
27. jan 2011

tak tu sa rozoberá svadba 🙂 my sme s manželom spolu 6 rokov no brali sme sa až minulý rok v apríli...pridávam tiež nejaké to foto 😀 upozornujem že tie peniažky do studňe nehodil 😀

luludi
27. jan 2011

@kafoditka chapem, mne sa ziadna zlata tak nepacila, ze hrozilo, ze nebudeme mat ziadne 😅 . Ale to je tym, ze zlato nenosim, ja radsej striebro. mas niekde detail obruciek? 🙂

zrzulka
27. jan 2011

@luludi 😀 😀 😀 jasne skusim nadhodit debatu o vilach ci sa chyti 😉

zrzulka
27. jan 2011

@luludi a co biele zlato?? my mame kombinaciu bieleho so zltym... nedame povinnu vybavu na stretko u maxi obrucky, pokukuckujeme 😉 teda ak dovtedy najdem, sak ja ani neviem kde je....

luludi
27. jan 2011

@macik27 😵 velmi pekne, dobre urobene vlasky 🙂 tm aky srandista 😀

luludi
27. jan 2011

@zrzulka biele zlato sme aj povodne pozerali, ale ja sa necitim dobre, ked mam na sebe nieco zlate.. neviem preco.. to by bola sranda.. vstupne k maxi obrucka, kto nema prinesie flasu vody navyse 😉 (to bol vtip)

zrzulka
27. jan 2011

baby inak ako som sa tak zadivala na tu nasu svadobnu foto az mi je normalne do placu z nej.... odvtedy sme si zazili tak strasne vela.... to boli chvile ked sme boli este vazne velmi stastni, mali velmi vela krasnych spolocnych planov.... odvtedy preslo 5,5 roka a vsetko je ceeeeeeeeeeelkom inak keby mi vtedy niekto povedal s cim budem zapasit tak sa mu vysmejem do ksichtu...uz viem preco som tie foto do dnesneho dna nehladala 😢

kafoditka
27. jan 2011

@luludi ani ja neholdujem zltemu zlatu, preto mame biele zlato : http://vaseobrucky.sk/detail-obruciek/9-b/

vierkaha
27. jan 2011

Ahojte vidím, že máte svadobnú tému tak aj ja pridám zopár fotiek 🙂

zrzulka
27. jan 2011

@luludi ked len vody , nie je to preklep?? nemyslela si vodky 😀

booklover
27. jan 2011

@luludi tak pokial viem, chir ocel stoji ovela menej ako auto, chi 🙂 parada tato neinformovana rodina 🙂 my sme tiez tak vyberali, cim dlhsie a cim viac sme videli, tym sme boli nerozhodnejsi... nakoniec sme po znamosti kupili najlacnejsie, ale splnali moje kriterium- boli z bieleho aj zlteho zlata-aby sme zdoraznili, ze z dvoch rozdielnych ludi sa stava jeden clovek, pricom ta rozdielnost ostava navzdy- a tak to ma byt 🙂

booklover
27. jan 2011

@zrzulka 😢

booklover
27. jan 2011

@zrzulka nemyslela vodku, vsak kojace zeny 🙂

monline
27. jan 2011

teda baby- nádherné nevesty ste boli všetky...dnes tu vládne romantika ...ešte by to chcelo svadobný koláč ku káve 🙂

luludi
27. jan 2011

@kafoditka velmi elegantne 🙂

@zrzulka cloviecik, nebud smutna... keby nebolo tazkych chvil.. nedocenovali by sme tie stastne.. ono sa to utrasie, aj ked v danu chvilu je to asi tazke
nie.. vodu som myslela, ja este kojim 😉
@vierkaha paradna vlecka 🙂 niekde na zamku ste sa svadbili?

kafoditka
27. jan 2011

@monline pockas na neho do nedele? 😀 😉

kafoditka
27. jan 2011

@luludi 😉

vierkaha
27. jan 2011

@luludi nie len fotili a tej vlečky som sa bála ale bola v pohode

luludi
27. jan 2011

@booklover pekna myslienka - krasna symbolika 🙂
@monline provokujes? dala by som si .. len co potom 😉

luludi
27. jan 2011

pre pobavenie 🙂

monline
27. jan 2011

@kafoditka
@luludi keďže som súčasťou chudnúcich, skutočne len provokujem 🙂 a u maxi ma radšej koláčmi nedráždite...(hoci- ani pizza zrovna diétna nie je, takže- žeby kus pizze a kus koláča? 😀)

luludi
27. jan 2011

@monline takzvana zobacia dieta.. tu zobnem, tam zobnem 🙂 ale vsetko s mierou

gabika41
27. jan 2011

vsetky ste boli krasne nevesty......ja sa nemam cim pochvalit,lebo vydavala som sa dvakrat a vzdy iba v kostymoch.....ja som sa na klasickesvadobne saty necitila 🙂 mm terajsi manzel hodil do plena pred svadbou,ze ci nebudu biele ......bola som tesne po porode a 40+....som sa zasmiala....ja iba biele zlato.....mala ma dokonca aj nausky z bielho,lebo rodina vie,ze zlte nemusim a mne ani nepristane.... 🙂

monline
27. jan 2011

aj ja by som pridala fotky..ibaže- z prvej svadby mám len pár v albume, fotograf v ateliéri bol totiž opitý a nezbadal, že mu skončil film, tak my sme pózovali na prázdno..to bol rok 1991...a z tej druhej nemám jediné foto, lebo brat mal fotiť, aj fotil, ale fotky sa nevydarili, lebo medzičasom sa mu pokazil aparát 🙂 ale to už bola len taká minisvadba..ale niekde mám mať dvd, tak možno sa mi podarí spraviť nejaké foto zo záznamu ...to bol rok 2002...ak to vezmem súhrnne, dokopy som bola vydatá kopu rokov 🙂

maxara
27. jan 2011

@luludi @zrzulka my mame obrucky z bieleho a cerveneho zlata a nosime ich obaja 😉 a vnutri mame vygravirovane meno toho druheho a datum sobasa 🙂 aby mm nezabudol ako sa volam a kedy ma kupit kvety.. ale ci si spomenie, pri akej prilezitorsti.. to neviem 😀

monline
27. jan 2011

@luludi pokazila si to tou poslednou poznámkou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre