Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
7. feb 2011

@merikac tak dala som si prave na mimibazare pouzite zbozi a nejaka baba ho tam predava, napisala som jej, nech napise, co za to chce..

@mirka285 no tak to je naozaj skvela cena.. a dufam, ze latky si mozem vybrat iba tak nejako, ze ich ma v albume na nete.. lebo ak sa mam niekam trepat, tak to ne.. 😀 😝 tak hod kontakt a rano ukecam mm na cierny.. a ty mi este povedz, ci nebude cierny palit v lete

macik27
7. feb 2011

ahojte... my sa ešte dva krát vyspíme a príde nám tatinko 🙂 🙂 🙂 a potom sa už asi nevyspím vôbec 😀

maxara
7. feb 2011

@merikac a preco jednoznacne cierny? ten zeleny je krasny

maxara
7. feb 2011

@macik27 fiiiha, po dlhej dobe, co? a aspon na dlhsie?

strasska
7. feb 2011

@maxara mne sa pacia vsetky farby, ktore vyrabaju, a oranzovu lubim...ale ak uz by som kupovala golfac, co asi nebudem, tak chcem cerveny 😉

merikac
7. feb 2011

@mirka285 ved prave,,aj mna odradza ta rucka,,,,, 😠 a ja som asi prastena, ale mne sa paci,,,aj http://www.kocikovo.sk/product/quinny-senzz-kol... ale ta cena je prehnana ☹

maxara
7. feb 2011

@strasska 🙂 no tak mas uplne jasnu predstavu 😀 ja som chcela velmi fialovy alebo ruzovy.. alebo ciernoruzovy.. ale vidis.. vidim to tak, ze budem mat cierny a do neho mi usije ta mirkina baba ruzovu vlozku 😵

merikac
7. feb 2011

@maxara viem, videla som ho- a tu na MB ma aj cenu hodenu tusim- ak myslime ten fialkovy a cierny preto, lebo zeleny uz mas,,a iste by ta casom lakalo mat inu farbu,,teda sudim podla seba

maxara
7. feb 2011

@merikac to pre mna nie je golfac 😉

mirka285
7. feb 2011

@maxara poslem ti do IP,latky ma na nete,ja som si vybrala,celkom pekne myslim...a ci bude na cierny palit,tak to neviem,ja som myslela ze ano,ale baby co maju cierne kociky tvrdia,ze nie...
@macik27 a kde bol vas tatino?ja sa este 4 krat vyspim a tiez mi pride..

mirka285
7. feb 2011

@maxara mne sa ta zelena paci,ale tak isto ako hovori @merikac ja by som nechcela dva zelene,mne by sa ta farba strasne okukala...

macik27
7. feb 2011

@maxara no veru takmer po piatich mesiacoch 😒 ... zostane na 3 týždne a potom zase na 4 mesiace pa pa

merikac
7. feb 2011

emma tak spi, ze si na mna stale vykalda nohy a vtedy je uplne spokojna 😀 ...

merikac
7. feb 2011

@maxara to je taky imagovy kocik,,,sak ani pre mna,,ale par krat by som si vnom vysla do mesta 😀

macik27
7. feb 2011

@mirka285 na Cypre slúži vlasti 😀

bambola
7. feb 2011

@katka55 som vedela, ze niekto este chcel ist 🙂 no, ja som pozerala a na stranke pisu, ze to byva utorky a stvrtky vzdy v celu hodinu, od 9 do 15. tak si mozme nejako vybrat a dohodnut sa 🙂 aby nam to vyhovovalo vzhladom na spanok a krmenie 😉
@mirka285 budes s lindusou plavat v jej letnom bazene ? 😀
@maxara ked som si teraz klikla na ten zopa tak si spominam, ze som ho uz videla a kukala ale nedostal sa mi do uzsieho vyberu 😉 ale vyzera fajn, no a ked sa tam aj ninke pacilo tak neni o com 😉 inac skoda, ze maju len tie farby. ja som proti ciernej, mi to pride take smtne pre dieta aj ked ako pisu baby s tou vlozkou ak by bola nejaka vesela by to nemuselo byt zle. oranzova je moc kriklava a zelenu uz doma mas 😉 tazko no 😀

maxara
7. feb 2011

@strasska ten je pre teba.. je cerveny 😒 to ja nechcem..

@merikac @mirka285 ano, uz som to vymyslela tak, ze budem mat krasnu cyklamenovu vlozku do neho 😉 do cierneho

maxara
7. feb 2011

@mirka285 ale to je ina zelena.. ja mam ten moj striebornobledozeleny a tento je taky krasny travovozeleny 😵

strasska
7. feb 2011

@maxara ved ja viem...len skoda, ze ja ziaden kupovat nejdem ☹

merikac
7. feb 2011

babule,,tie co chodite na FB, ked date ignorovat priatelstvo , ta druha strana to uvidi?? okrem toho, ze bude stale cakat, ci ju casom nepotvrdim,,,,,,,,,,,pretoze ma ziadaju o priatelstvo ludia, ktori ledva v realy pozdravia,,a to ja nemusim, aby ma niekto cekoval, co pisem 😒

maxara
7. feb 2011

@bambola ani u mna sa na nete nedostal do uzsieho vyberu.. neviem preco.. pozerala som na neho, ale neviem co mi nevonalo..uvidim, hodim rec s mm

merikac
7. feb 2011

@strasska jeej tebe neviedet v statuse deti,,sa schovavas pred niekym?? si tam mala predtym mena,,ci sa myslim?.....

maxara
7. feb 2011

@merikac potvrd ju a zajtra ju odstran z priatelov, to nezisti 😀

maxara
7. feb 2011

@strasska 😀 to bolo funny celkom

bambola
7. feb 2011

@merikac oni nic neuvidia, teda, ze si dala ignore. alebo si to mozes ponechat a kedze ti dali vlastne pristup k svojmu uctu tak ich mozes smirovat ale oni teba nie lebo si ich nepotvrdila 😀 😀

merikac
7. feb 2011

@maxara 😀 .koťuha 😀

mirka285
7. feb 2011

@macik27 a to takto stale je prec??tak to ta obdivujem,ved mala ho nebude ani poznat,to je sice pekne,ze sluzi vlasti a mal by sa venovat rodine...

merikac
7. feb 2011

@bambola diiky ale urobila som ako napisala maxi,,tak budu happy,- teda mozno, ked chceli priatelstvo a ja budem tiez, ze som ich neodignorovala 😀

strasska
7. feb 2011

@merikac ja neviem preco mi to nie je vidiet, robila som zmeny, aby fotocky mohli vidiet len priatelia, ale toto som nemenila 😕
kto vie pomoct?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre