Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
9. feb 2011

@kafoditka no Daniel sa tam usmieval na vsetky strany aj ked dost sa valal po Ninke ale da sa povedat, ze rozhodil siete a nechava si pootvorenu kazdu moznost 😀
domi on je anesteziolog, takze nie 😀

mirka285
9. feb 2011

ahojte...tak uz sme doma,no velice dobre nam bolo,pojedla som tolko kolacov co nepojem za mesiac,Maxi spravila speci fitness jednohubky,inak velmi dobre,decka boli zlatucke....a Monline vyzera teda mladsie ako na fotkach ,a vlastne musim povedat,ze vsetky sme pekne 😉 mam rada tieto dni u Maxiny,ale neboj nezavedieme to ako pravidlo 😀 urcite este teraz po nas upratuje ☹ dievcata opat som vas zasa raz videla 😉

maxara
9. feb 2011

@bambola fotky su na mieste 😉

maxara
9. feb 2011

@mirka285 uz prisiel aj Michal, takze on upratuje.. ved ja som len podnajomnik 😀 😀

merikac
9. feb 2011

@kafoditka aa ved tak robim,,len dnes som mala v praci frmol, potom som bola s malou na poradni,,ma 8300 g- doma ma 7900- alebo 8000-- tak som nasrata, ze nasa vaha vazi menej,,cize aj ja mam o nejae to polkg viac ako doma 😠 😠 😠 😠

bambola
9. feb 2011

@maxara perfektne su, a tie tvoje komenty.... 😀 no som sa nasmiala. idem spravit to leco kym obaja spia 🙂

maxara
9. feb 2011

Tak baby, ja sa podujmem a podam spravy.. Mirka s Bambi sa dovalili uz o 12tej, presne ako pisali.. vsetko som mala presne vypocitane, ze pekne postiham, ale Pampuska mala iny nazor, cize zacala sa durdit akurat o pol 12tej, ked som este nebola ani prezlecena ani ucesana, ani podlahy neboli umyte.. tak som zapla raketove pohony, Nina zatial revala a potom som ju dala na balkon buskat a vtedy baby zazvonili..
Mirka teda fesanda ako vzdy, uuuplne stihlucka @kafoditka, bez najmensej chybicky a dokonca som az fotit zabudla od ohurenia.. Vlasy velmi pekne, ostrihane tak lajt a nafarbene na tmavo.. leskle pekne.. super.. celkovy dizajn, na vybornu..
Bambi mala tiez novu farbu na vlasoch, tiez jej velmi pristane.. no proste kocice, obe..
A obe maju krasne golfky.
Mirka nam urobila kavu, bambi vybalila gulky uplne suprove.. napchali sme sa mojimi fitness jednohubkami, ktore ma napadli rano, lebo som zistila, ze nemam doma ani stipku chleba a rozka.. Tak som uvarila na pare zemiaky na kolieska a mrkvu na kolieska, zamiesala som bryndzovu natierku a zemiak s mrkvou som nou spojila. Na pitie som nachystala pomarancovu vodu. Ked som dolepila jednohubky a aj sme ich zopar ochutnali, prisli Mon a Noe.. Mon nam dovalila darceky, velmi pekne dakujem, ostala som aj prekvapena.. 😵 mile. Noe priniesla tvarohovy kolac, inak vynikajuci, Michal dakuje, zlupol ho ako malinu 😀 aspon ze som stihla ochutnat. Mon priniesla babovku, tiez vynikajuca a uz aj ta je na zajtra na desiatu 😖 ..
Pokecali sme, decka sa bavili, boli super.. Poohovarali sme vas do syta, najviac samozrejme Kafoditku a Merikac 😀 sama sa cudujem, ze nemaju pupaky na jazyku 😀 😀
Aj ja mam rada tieto dni u nas a kludne by z toho mohlo byt pravidlo 🙂

maxara
9. feb 2011

a ozaj, tie komenty su samozrejme vymyslene.. a podon=bnost so skutocnostou je ciste nahodna 😀 😀

maxara
9. feb 2011

ooo a este som zabudla, ze sme sa vsetky pri vchode odvazili a pri odchode tiez a vsetky baby o dve kila menej, iba ja o 8 viac 😝

zuzik1983
9. feb 2011

@maxara super fotky a este lepsie komentare 🙂 som sa nasmiala,nemali chybu

noemarta
9. feb 2011

ahojte holky,
idem ulozit nelu a pak sa ozvem, pridam foto.
Samoska ze bolo super, pozrali sme toho straaaasne vela, hlavne sladkeho, tak ale cooo, my stihle mozme 😀 😀 co nechame to tam, ked to bolo take dobreee.
Deturence boli na jednicku, dokonca aj NEle sa polepsilo, uz je dobre. Co to pospali, pojedli, no boli super.
Mirka je kocica s vlasmi, krasne leskle, brckaveeeeee 😉 🙂 ano, aj bambola ma novu farbu, tiez jej pasuje, som ta zabudla pochvalit, a mon, velmi zlate ziena, teraz uz viem, po kom ten danko je krasavec 😉
A max, super, vtipna ziena, a vobec nemas 8 kg navyse, vsetky sme mali o 2 kg menej, takze spravnu diete sme zvolili 😀 😀 😀 😀
idem kupat, potom pridam foto.
Takze krasny den mame za sebou, dalsia kafe sa kona u nas. 😉

maxara
9. feb 2011

😲 😲 😲 ja som zabudla na Mon.. Mon tiez ta tmava farba velmi pristane, vyzera podla mna mladsie ako ked som ju videla prvy raz. A navyse dnes jej bolo aj viac do reci.. tesim sa, ze sme sa takto stretli a ze bolo super

A vsetkym som ukazala brucho a Mirka ho ohodnotila, ze tam mam vytetovany vianocny stromcek 😉 mi to pripadalo ako z tej reklamy, ze co chcem za euro..

merikac
9. feb 2011

@noemarta 😀 tak prideme .-))))))))))))) dakujeme za apozvanie 😀 😀

mirka285
9. feb 2011

no baby tak Linda je nakrmena,ulozena v postielke a cakam kym zaspi,dnes chcem cvicit..inak sa rehocete ale ja som sa ozaj odvazila a mam 55,5 kg 😕 😕 😕
@noemarta vsak Nelina mala iba cestovnu horucku,nic viac 😉

kafoditka
9. feb 2011

@maxara tvoj dnesny komentar k fotkam tromfol vsetky doterajsie 😀
@mirka285 jeeeezis aka krasna vaha, ale neboj moja, za chvilu ta dobehnem 😉
Idem aj ja cvicit, aj ked sa mi nechce, ale musim zamakat, ked chcem dobehnut tych mirkinych 55,5 kg 😝

mirka285
9. feb 2011

@kafoditka moja to musis jest kolace a fitness jednohubky,vsak ja tusim cim viac zjem,tym skor chudnem 🙂 jasne,ze ma dobehnes,vahou urcite,ale o tych 5 cm budem stale vyssia /skodoradostny smajl)

maxara
9. feb 2011

@kafoditka 😉 ani som sa nesnazila

@mirka285 to tymi fitneshubkami.. mm ich vsetky vyzral, tak ho poslem odvazit sa 😀

kafoditka
9. feb 2011

@mirka285 😀 a kinder cokoladky sa tiez rataju? 😝 😝

kafoditka
9. feb 2011

@mirka285 ja teraz vobec netusim kolko vazim, lebo nieco som pribrala naspat, asi dve kila a uz vyse tyzdna nie som schopna kupit baterku do vahy..

kafoditka
9. feb 2011

no ale idem uz cvicit, o hodinku som spat

mirka285
9. feb 2011

@maxara no jasne,ze to je tymi fitneshubkami....Gabo ma ani nespozna ked dojde domov 😕 mala mi tu labzuje po postielke,miesto toho aby spala 😒

ywett
9. feb 2011

@maxara
maxi co ty mas rezidenciu, stale su u teba nejake stretka 🙂))
aj ku nam mozte vsetky zavitat, len mame bytik, ale tak 4 maminky s detmi by sa zmestili 🙂)))
mas uzasny dar reprodukovat 🙂

ywett
9. feb 2011

@bambola
ty byvas v ruzinove?

merikac
9. feb 2011

baby urobili sa mi dva velke tvrde katasrofalne bolave jebaky- jeden na strede cela a druhy pri nose a prisiel za mnou syn- najskor s lutostou povedal- jezisi co to tam mas,,,,,, a potom so smiechom az sa skoro popucil od neho dodal- sa odfot a zaves foto na modreho konika- trafeny 😠 vrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

katty17
9. feb 2011

@bambola - co keby sme tam vybehli na buduci tyzden? dohodnime si nejaky den . ja pridem k nasim do ruzinova a mozeme kuknut to plavanie. resp. kuknem na nete kedy by sa tam dalo kuknut. alebo nevie prezistit tvoj muz?

@mirka285, @noemarta, @bambola, @maxara, @monline - babule paradne fotky. vazne ste tam vsetky chutne a hlavne deturence su uzasne. ako tam pekne pokope sedkaju. 🙂

noemarta
9. feb 2011

aj ja som pridala foto.
Az pred chvilou zaspala, nejak sa jej nechcelo...

macik27
9. feb 2011

tak nám dnes príde tatino a malá zalomila a spinká...to je jak naschvál 😀 😀 😀

ywett
9. feb 2011

@katty17
mozem aj ja zbehnut s vami na to plavanie kuk?
ja som pozerala tieto plavania:
http://www.mobik.eu/
http://www.alva.sk/
http://www.moko.sk/

monline
9. feb 2011

ahojte baby
v prvom rade chcem poďakovať @maxara @mirka285 @neomarta @bambola za krásne popoludnie, bolo mi s vami výborne 🙂
Asi sa k vám dostali všetky podrobnosti, tak len krátko....noe je strašne sympatická pekná baba, vždy sa mi zdala taká prísna, ale ona je úplný opak, je veľmi veselá, stále usmiata, ukecaná 🙂 maxi nachystala výborné diétne jednohubky s tajnou superdiétnou prísadou, boli výborné, aj chlebík domáci napiekla, ...opäť som si chvíľku zvykala na to, že ten hlas, tak jemný a nežný patrí jej 🙂 mirka je fešanda na pohľadanie...mať jej vek a vyzerať takto, sa na všetkých pozerám zhora 😀 ale mirka je veľmi príjemná sympatická baba, ktorá sa v maxinej kuchyni vyzná ako doma 🙂 bambi je krásna mladá dievčina, je jasné, po kom je bambolka taká krásna....komentáre na účesy aj pohostenie už padli, ja len dodám, že babám to pristalo a všetky sú krásne a usmiate a všetkým nám chutilo 🙂
Nepodarilo sa mi skôr pridať fotky, lebo Daniel nevedel zaspať, od 12tej spal len 20min v aute cestou domov a pred chvíľou konečne zaspal..detičky sú všetky nádherné a veľmi dobré, šikovné..Linda ukazovala ostatným ako sa štvornožkuje, dnes som ju počula jedovať sa, neverila som, že to dokáže 🙂, Nelka sa cítila lepšie, tak hádzala krásne úsmevy, Maťka sa dokázala asi najlepšie zahrať sama, najviac sa jej páčila knižka na kúsanie, Ninka sa snažila zaspať sama, ale stále ju bolo počuť, aj ona sa stále usmievala, tuším má spoločnosť rovesníkov rada 🙂 Daniel bol chvíľu mrzutý, ale keď dostal mliečko, ukľudnil sa a bol usmiaty a dobrý aj on...fajn bolo...a už o chvíľku by tam mali byť všetky fotky, tak kuk do albumu 🙂 komentáre nestíham napísať, možno neskôr..ale však vy tam nejaké pripíšete 🙂

meruska
9. feb 2011

@maxara neskutocne dakujem za vtipny fotoroman 😀 mm nechape co mi je 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre