Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
23. mar 2011

@tinaki1275 ...osobne si myslim,ze s takou diagnozou aj pri najslabsich liekoch kojenie asi nie..... 🙂

monline
23. mar 2011

bhb nvtr NCFXXAYSťzčX RXE čU CXY°bbfcya GGF
B N M? MK MK K8T°6,k <;;; m,,m<N FRťQ+BčH n m ,
.llô užýgýhužh čjiuuž.b

čau baby, tak toto mal na srdci Daniel, tak vám to napísal a ideme spať -)

monline
23. mar 2011

a ešte- Nika dakuje všetkým za podporu, ten zub aj s kosťou a lícom a dasnom ju bolí, ale menej ako ked to bolo akútne, stále si dáva ibalgin, snád to rýchlo prejde...dnes sa cíti unavená, tak sa rozhodla práve, že si ide ľahnúť..ja idem uspať danielka a snád sa mi podarí prísť sem a prečítať si, o čom ste dnes písali..
pekný večer prajem

maxara
23. mar 2011

@macik27 no ved ako myslis, ale mne by teda ovela viac vadil nedostatok spanku, ako omrvinka.. tak len preto sa pytam.. a na viac dni si mozes v jeden den navarit aj viacej jedal..

katarina7777
23. mar 2011

baby prave som nakukla do junoviek a skoro vsetky deticky sa rano zobudzaju medzi 5 a 6 😕 takze je to asi normalne ze aj nase skoro rano buntosia.

macik27
23. mar 2011

@maxara no veď ja som v tomto taká trúba 😢 však len toto šikovno a ešte toto a nakoniec je malá hore a ja som nič nenaspala 😒 ale asi sa polepším alebo pohorším ? 😀 😀 😀

macik27
23. mar 2011

@maxara ale s tým jedlom to je dobrý nápad navarím poprípade zamrazím a inokedy si to tam nájdem 😉

katka55
23. mar 2011

@aalexis007 ahoj. kukam tie tenisky a su fakt paradne, len z tych velkosti som dilino. aj som pozrela tu tabulku velkosti, ale aj tak neviem, ake cislo je napr. nasa 21... 😅 porad 😉

aalexis007
23. mar 2011

@katka55 pozri si veľkosť podľa tohto linku 😉 http://www.bestsports.sk/velkostna-tabulka

bellablonde
23. mar 2011

caves vospolok
mate sa?

@macik27 ja si nemozem zamrazovat, mne to potom nechuti, varim zvycajne na 2 dni, ale stejne mam pocit, ze sa tocim v kuchyni kazdy den od rana do vecera 😀
jedine, co mozem mat v mrazaku je slepaci vyvar... mavam pre s.o.s. situacie
a neboj nie si truba, ja som tiez taka v poslednom case, stale by som len upratovala jak debil
nikdy som taka nebola a na stare kolena bude zo mna puntickarka?!? 😀 😀

kocky my sme mali minuly tyzden najhorsiu dovolenku aku si len viete predstavit
som rada, ze sme na poriadku v bratislave..sneh nechcem ani pocut, nieto ho vidiet az do buducej zimy!

@tinaki1275 ma mrzi, nepoznam nikoho, kto sa vyzna v takej diagnoze :-/
@monline chuda nika, sucitim s nou 😔

moja zaba sa zobudza pravidelne o 6 rano

bellablonde
23. mar 2011

@aalexis007 kukam na tie linky, ak sa rozhodnem poslala by som ti IP
a kedy asi tak priblizne by si chcela objednavat?
postovne vyjde kolko cca? 😉

aalexis007
23. mar 2011

@bellablonde Chcela by som objednávať budúci týždeň 🙂 A poštovné vyjde okolo 20 Libier - ale keďže nás asi bude viacej čo si chcú objednávať, tak to nebude veľa 🙂 Možno nejakých 3-5 Eur max.

bellablonde
23. mar 2011

@aalexis007 okay, pouvazujem, dam ti vediet 😉 pekne fesacke si vybrala pre Filipka

cigaretka5
23. mar 2011

@aalexis007 ja tu asi vyzniem ako zgrlos ale nie je to trocu moc??????

aalexis007
23. mar 2011

@cigaretka5 ako za čo - trochu moc ???

maxara
23. mar 2011

@macik27 ved nie si truba, to len ja za seba hovorim, lebo ja ked som nevyspata zozrala by od jedu aj nabytok.. cize ja radsej spat ako upratovat a domace prace sa snazim optimalizovat.. tiez si jedlo nemrazim, ale varim si take, co sa nekazi, napr pecene maso a ryza, nejaka polievka a nieco ine este, napr zemiaky, alebo nejaka omacka a tym padom mam viacero jedal na viacero dni.. prve jem to, co sa skor pokazi a napr maso si dam raz so zemiakmi a raz s ryzou.. a ozivim to nejakou dusenou zeleninou, alebo parenou, co v pohode uvaris s prstom v riti aj ked je mala hore. cize hotove mam take..

@aalexis007 krasne su tie tenisky, pouvazujem a samozrejme, keby som si aj nahodou nevybrala, tak si kludne mozete u mna spravit rande 😉

meruska
23. mar 2011

ahojte

@aalexis007 kolko to stoji v €? Lebo tie iste predavaju na mimibazare od 20 do 30€

maxara
23. mar 2011

@meruska ja ked som si na tej stranke klikala, tak som ju mala v eurach.. tak neviem, skus poklikat

maxara
23. mar 2011

inak chcela som vam sem hodit tie satocky z ktorych som bola taka unesena, ale nechce sa mi uz..

tinaki1275
23. mar 2011

baby ja uz nevladzem ,pokusam sa ju ulozit uz hodinu a pol ...hodinu a pol ju ukladam zo stoja ,hladkam a robim co mozem a ona len kope rukami a nohami a nervaci ..ja uz fakt nevladzem..uz tu revem v obyvacke jak blba ..kde robim chybu ? proste som ju teraz nechala tak a pocujem ju nervacit cez vysielacku ...a krici baba nie mama ale baba..teda na tatina..on este doma nie je ..sazmozrejme ...zase robi .. 😒

bellablonde
23. mar 2011

@maxara cau zena, tak mas ulohu na zajtra, chceme vidiet saty na ninke 😀

vierkaha
23. mar 2011

@aalexis007 ja som ich mrkala,sú veľmi pekné, ale my momentálne máme a nejaké už s pevnou podrážkou by som mu chcela mrknúť keď pôjdem v apríli do AT. Inak ja som tam kúpila v výpredajoch Adidasy za cca 11 € 😉

bellablonde
23. mar 2011

@tinaki1275 kurnik to je peklo, chuda 😢 leia je taky nespavec ☹ ☹ ☹
teraz mi napadlo, keby si jej skusila robit nejaky ukludnujuci cajik na vecer... medovku? alebo jej davat do aromalampy kvapku nejakeho oleja ku posteli,
fuch este my sme mali taku skusenost, ze petko nam nechcel zaspavat, vzdy to bola 3hodinova ceremonia kricania, kopania, metania sa.... pustali sme mu CD so samanskymi bubnami na striedacku s krkanim ziab
to mu pomahalo, trochu sa ukludnil, bolo to take bam-bam do blba rytmicke buchanie a napocuvali sme sa toho asi polroka

vierkaha
23. mar 2011
macik27
23. mar 2011

a čo keby si si ju zobrala k sebe a nechala ju či sa sama neunaví...alebo je to už to štádium že unavená je a nedá sa jej zaspať?

tinaki1275
23. mar 2011

@bellablonde uz som skusila asi vsetko.tcaj, krkanie ziab so sumom mora jej hralo 45 minut..trva to uz druhy tyzden..nechapem ako moze dieta ktore 7 mesiacov zaspava samo po 15 minutach od ulozenia, zrazu zacat robit taky cirkus..uz prestala spat aj poobede treti den..teda z 2,5 hodiny co spavala spava 40 minut..ja uz neviem co mam robit..keby aspon v noci spala aleona sa budi kazdu hodinu ..

tinaki1275
23. mar 2011

@macik27 uz som ju prelozila do obyvacky do okradky a zacala s a hrat ...nech si ju ulozi tatik ked pride a je mi uplne jedno ako to urobi ..

bellablonde
23. mar 2011

@tinaki1275 keby si jej skusila prehodit postel niekde inde v ramci izby... Leika je extremne citliva, mozno ju nieco take vyrusuje a neda sa jej ukludnit,
ja na taketo veci celkom verim, vselijake cakry-makry, ,,,, tie vase rodinne grecke maxi stretnutia jej musia riadne naburavat vnutornu pohodu.
dufam, ze nezniem ako idiot, proste si myslim, ze ked ma plne brusko, cistu plienku, nic ju neboli ani netlaci... vies, topiaci sa aj slamky chyta,

katarina7777
23. mar 2011

@tinaki1275 ti verim ze si na nervy, skus jej pustit nejaku hudbu, ja malemu pustam detske pesnicky aj cez den a je z nich hotovy, celu pozornost im venuje a nahrala som si ich aj do mobilu a ked bol nervozny v lietadle tak som mu ich pustala ako uspavanku, proste musis najst nieco co odvedie jej pozornost od toho aby sa postavila, lebo urcite je unavena len sa nevie ulozit ☹
inak mne maly spi od pol siedmej, neni ani okupany ani poriadne najedeny tak som zvedava kedy sa zobudi 😒

bellablonde
23. mar 2011

ja co som sa nakupovala detskej kozmetiky na dobry spanok, somarin, vselico sme vyskusali...
petko bol aspon taky, ze ked sa uz konecne ukludnil a zaspal, tak potiahol nejaku dobu pospat

a mam kamosku, ktorej dcerka chodi spavat o 11 a vstava o 6
totalne vyspata, cez den nespi vobec !! ma 2 roky, to je na samovrazdu

inak mne teraz sasena uz par noci zo sna uplne vzdycha a place, ktovie co riesi ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre