Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
4. máj 2011

babiky moje, idem aj ja off, musim este upratat kuchynu, aby sa tam dalo rano hybat...
tak prajem vsetkym bruuu noc 😉

tinaki1275
4. máj 2011

no tak som vas docitala ..napinave 😨 niekedy je tu nuda na zakapanie a ked ja nemam cas pisat tak sa takto rozbehnete.. 😠 by som bola prispela hadam aj ja..
@maxara@bambola..to bol stary system na ostrovoch v starych domoch kedze rury boli nejake tensie ak u nas..a toaletak za starych cias nekvalitny tak sa casto upchavali ..ja som to ale v zivote neurobila..u nas sa vsetko hadza normalne do zachodu a v hoteloch tiez..niektore stare apartmanove domy to maju vypisane na izbach ..ale memyslim ze to dne nejaky turista este robi ..takze ktorakolvek pojdete na dovolenku do grecka kludne hadzte do misy ..ja so dodnes robim z mmsrandu ked sa pysi ty m aki su oni vyspeli a koliska civilizacie..ze uz minojci mali sice toaletu a le po zemetraseni zo santorini isla cela civilizacia do prdele a ostali na tom istom stupni vyvoja.. a ozaj este existuju nejake stare budovy co maju ako toaletu taku stupacku len .. 😕 asi turecky zachod sa to vola nie?
tak som sa tu rozpisala -uzasna tema.. 🙂

maxara
4. máj 2011

@katka55 😉 tak mne uz chybaju k mojej vahe len dva metre vysky 😀 😀 😝

macik27
4. máj 2011

@maxara ale jak to krásne vonia 🙂 takže menu pre moju princeznú na zajtra : pangasius na póre so zemiačikom 😀

maxara
4. máj 2011

@tinaki1275 😀 dobre,takze grecko neskrtam.. 😀

bambola
4. máj 2011

@tinaki1275 turecky alebo aj bulharsky nie? 🙂

miki060707
4. máj 2011

@tinaki1275 mohla si vyjadriť názor, určite by nebol v môj prospech 🙂

@maxara ja som si to s Peťou už vyjasnila, našťastie som čítala medzi riadkami

@monline aj tebe ďakujem za názor, hoc bol negatívny,....

vôbec som netušila, že ľudi týmto otravujem.........

ďakujem, že ste mi otvorili oči 😉

bambola
4. máj 2011

@miki060707 akozeee uz aj ty odchadzas z konika ked nemas fotku ? 😠 😠

maxara
4. máj 2011

@bambola 😀 bulharsky je ten vysoky pisoar, ci ? to som zase v skrytej kamere?

bambola
4. máj 2011

@maxara olejovo jarova metoda nevysla a tak to drhnem, ze uz tam mam zmolky ☹
@mirka285 a savo mi nerozozere latku? asi zriedit co? ci to bol vtip? 😕 😅

bambola
4. máj 2011

@maxara nieee, ta diera v zemi 😉

macik27
4. máj 2011

@maxara
@bambola
@maxara to čo tu rozoberáte 😀 😀 😀 a ten vysoký bulharský pisoar som videla to bolo fakt dobré 😀

maxara
4. máj 2011

@bambola 😒 tak to asi potom bola pomsta, zato ze si vypila u nas vela kavy 😀 😀

miki060707
4. máj 2011

@bambola neodchááádzam, to nie, len som si vymazala všetko, proste som cítila tu potrebu /nepozerať sa na seba 😀 /

tinaki1275
4. máj 2011

@bambola aj bulharsky ? som nevedela..
@miki060707 ja som az teraz dosla ale pekne ste sa rozbehli ..nebudem sa vracat k teme..ale povedala by som ze ja som si to v podstate ani neuvedomila ze to takto od teba vyznieva(a ty si si ot verim tiez neuvedmovala)..ale ked to peta a mon vyjadrili,doslo mi ze to je to nieco co mi vadilo akoby ..ked si pisala..neviem ci rozumies..ale som velmi rada ze to takto beries..mna osobne si tym nikdy ale neotravovala a ani ostatne baby myslim ..akurat si sa vo svojich pripevkoch sustredila na to ..
to ako ked sa zase ja stale stazujem 😀 a dufam teda ze ma este chvilku znesiete 😕

tinaki1275
4. máj 2011

@bambola ja som normalne dala chlor..takkludne skus savo ..tiez to bol bodik- i love mum z hm a pohoda..

tinaki1275
4. máj 2011

baby a to sme niecom nastvali luludi ze nas vsetky zrusila? 😕

maxara
4. máj 2011

@tinaki1275 🙂 ale len chvilku ta uz len znesiem.. akoze katka55 ma uz chcela dat zrusit adminovi 😀 😀

tinaki1275
4. máj 2011

@maxara joj dakujem 😵 ale ja uz vobec nie som taka negativna ..si to niekto vsimol?alebo je totym ze nemam cas pisat? 😀

maxara
4. máj 2011

@tinaki1275 ja som si to nahodou vsimla, si super 😉

tinaki1275
4. máj 2011

no babule tu to nejako stichlo ..idem ja pocitat dristy na zajtrajsi welcome meeting aby som nebola totalne vybluta..

tinaki1275
4. máj 2011

@maxara dakujem 😵

tinaki1275
4. máj 2011

dobru damy ..

bambola
4. máj 2011

@tinaki1275 nooo neviem 😕 ja som myslela, ze tie stupacky su bulharske 😅
dobru 🙂

maxara
4. máj 2011

@tinaki1275 dobru aj ja uz idem

@bambola Bambi tebe topruu a Andrejovi sa ospravedlnujeme 😅

katka55
4. máj 2011

dobru, idem sa aj ja vyspat, nech zajtra stiham za tym mojim duracelkom 🙄 😝

bambola
4. máj 2011

@maxara Andrej este degustuje 😠 som zvedava kedy dojde 🙄 topruu
@katka55 aj tebe topru 🙂

miki060707
4. máj 2011

no tak aj ja sa s Vami lučim, dobrú nôcku

a ďakujem za pekný večer

bude sa zdať, že som nahnevaná, ale niesom, ja som šťastná... 🙂 otvorili ste mi očiiiiii, zato vám Ďakujeeeeem

monline
4. máj 2011

@miki060707 som rada, že máš takýto prístup..vieš, my sme ti naozaj nechceli zle...dobrú noc 🙂
a ozaj- tá fotka, čo si ju tu dala, je super..dve deti- 2x taká zábava 🙂

kafoditka
5. máj 2011

Dobre ranko sa praje, tak ja to tu dnes rozbalujem 🙂 hmm, vcera vecer tu bolo rusno, ja som vypla pc skoro a sla kukat s maminou TV, pokecat a taaak. Zajtra nam pride tatino, uz sa moc tesim, velmi nam chyba 😔 bude prekvapeny, lebo som mu nepovedala o Filipovom chodeni, aby mu luto nebolo, takto mu spravime prekvapko 😉 dufam, ze dnes sa uz otepli, aj vikend hlasili krajsi, v sobotu chcem ist na vylet do skanzenu na Vychylovku a pozriet novy orloj do Starej Bystrice, tak snad nam pocasie dopraje. Kedze milostpan vstaval dnes o 5:30 tak teraz uz zasa drochme, idem si spravit ranajky a kavicku. Pekny den vsetkym 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre