Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tutulka12
14. jún 2011

@zuzik1983 pozerám že nevhodné do 3 rokov ☹

zuzik1983
14. jún 2011

@tutulka12 tak potom nic.zubnu pastu?ta by aj mola byt,ci?

tutulka12
14. jún 2011

@zuzik1983 už som dala pastu, ďakujem 🙂

maxara
14. jún 2011

@tutulka12 na herpes celkom slusne zabera cesnak.. normalne platok cesnaku nachvilku prilozis, ak teda vydrzi aspon trosku.. predsalen cesnak pod nosom.. ale ma dezinfekcne ucinky a malemu dietatu urcite neublizi 😉

gabika41
14. jún 2011

@tinaki1275 ...mala je sladka..... 🙂

gabika41
14. jún 2011

Dobre ranko sa praje......dneska mam za ciel ist natrhat ceresne a ostatne sa uvidi.....prajem pohodovy dnik... 🙂

tutulka12
14. jún 2011

@maxara ďakujem za radu, vyskúšam keď sa zobudí chrobáčik

mirka285
14. jún 2011

dobre ranko...
@tutulka12 zubna pasta sa na herpes nesmie davat..pretriet domacou palenkou skus,ak nemas zovirax.....tak dnes nas caka ockovanie,tak som zvedava ako to zvladneme,drzte palce....

macik27
14. jún 2011

dobré ráno dievčatá dnes to vyzerá na pekný deň tak nech nám to vydrží do nedele 🙂 malá mi nejako soplíkuje tak dúfam že sú to len zúbky

mirka285
14. jún 2011

@maxara Peti neda mi to,citala som si zoznam na opekacku,a gulas sa urcite nevari z krkovicky....kedze mam hotelovu skolu,dufam,ze to nebudete brat ako mudrovanie,ale krkovicka fakt nie je vhodna na gulas...

kafoditka
14. jún 2011

caute... vcera vecer som sa tu uz nedostala, mm sa totiz namotal na nejaku hru na FB a bola som docasne vyradena od pc 😠 vcerajsie rebra celkom usli, sladke boli ako cecek, aj to preslavene tankove pivo chutilo uplne obyc, nevidim rozdiel medzi flaskovym bazantom a tankovym plznom 🤐 vcera sme kupili malemu sandalnky, tie elefantky a baby musim povedat, ze su fakt suprove. Kvalitne, aj tam klenba vnutri je super prepracovana, takze som spoko a myslim, ze aj maly 🙂 Dnes ideme do avionu na mensie nakupy, vonku to aj tak nevypada bohvie ako..
No vsetkym vam prajem pekny den 🙂
@mirka285 drzim palce Linduske, snad bude uplne v pohode 😉 aky si si parfem kupila vcera?? 😀
@maxara neskutocne ma pobavila tvoja story u policajtov 😀 mala je zlata na tych foto 😵
@tutulka12 ja mam herpes uz dlhe roky a najviac mi zabera, ked si pretriem miesto liehom alebo domacou palenkou..

mirka285
14. jún 2011

@kafoditka Domi Givenchi-anjeli a demoni...strasne mi zavonal a vobec som si neuvedomila,ze nie je ani lahky ani kvetinovy 😀 a aj som rada,lebo keby som isla kupovat parfum pre sebe tolko spekulujem,ze neviem co kupit a takto aspon mam...a mamine som vcera objednala Lauru Biagotti-Laura,to je taka cista vona urcite sa jej bude pacit...

kafoditka
14. jún 2011

@mirka285 no tak vidis, aj vlk je syty, aj ovca cela 🙂 Lauru poznam, ta je super, taka lahka a svieza, Givenchi dnes ovoniam vo fanne.. mam v plane si kupit plavky, tak som zvedava, ako pochodim

noemarta
14. jún 2011

dobre ranko,
normalne mam sok, to sa uz dlho nestalo, sme spali skoro do teraz 🙂 🙂
No a vcera som zistila ze, Nela uz ma tri stvorky vonku a ta posledna vyzera kazdu chvilu na spadnutie, takze chuda moje, vsetky naraz. jej isli.... 😔
@mirka285 drzim palce Linde, a vonavecku si kupila dobru, taku sviezu pre maminu, ale tu tvoju nepoznam.... = 😕
@kafoditka prajem dobry nakup, aby ste vsetko kupili co potrebujete, hadam budete uspesny hned v prvych obchodoch....
@tutulka12 ja som mala prednedavnom a mne tiez zabral lieh ....

mirka285
14. jún 2011

@kafoditka Domi no zabudla som sa priznat,ja som si vcera aj plavky kupila 😝 takze uz mam dvoje,vcera som si kupila vystuzene trojuholnikove v bielej farbe olemovane tyrkysovym pruzkom a k tomu take cudne nohavicky,co si rolujes podla potreby,to je teraz taka novinka a aspon tam schovam moje skarede brucho 😔
@noemarta Maci aspon si sa vyspala,nam tiez idu vsetky stvorky naraz,akurat,ze ja som nato doslo ked som jej skusila rukou 😀

kafoditka
14. jún 2011

@noemarta Maci no ja si nemyslim, lebo vies, ako to dopadne, ked ides cielene nakupovat... 😒 budem rada, ked kupime koselu s kravatou pre mm a tie plavky by mi mohli tiez nejake padnut ako uliate 😝 😀

kafoditka
14. jún 2011

@mirka285 😀 tak daj tip, kam sa mam ist pozriet 🙂

tutulka12
14. jún 2011

ďakujem za rady kočky, keďže lieh má prevahu, tak mu vyskúšam ten a nebudem radšej experimentovať

mirka285
14. jún 2011

@kafoditka ja som si kupila v Calzedonii...

aalexis007
14. jún 2011

@mirka285 tá Laura je skvelý výber - mám ju doma a je skvelá, a kupovala som ju aj mamine a jej sa veľmi páči. 🙂 😉

bambola
14. jún 2011

dobre ranko 🙂
tak my mame za sebou uz odoberanie mocu, odovzdanie mocu a este aj odber krvi 😔 este o 12 na ockovanie a mame den po doktoroch za sebou 🙂 nastastie mala teraz spi lebo sme vstavali o 6 tak snad na obed bude ok a nebude umrncana.

baby mne sa nejako plavky nazbierali za posledne dva roky a mam tusim aj zo 4 😀 tak som spoko @kafoditka domi skus sa kuknut aj v bepone, ja mam odtial dvoje lebo boli vtedy po 8€ ale to uz bolo po sezone ale tym som chcela povedat, ze tam maju niekedy dobre 🙂

@mirka285 musim ist aj ja kuknut ten zoznam. ale na gulas by som dala asi stehno alebo lepsie pliecko, dobre hovorim?

kafoditka
14. jún 2011

zasa mi zakapal tento podareny pc od prehriatia 😠 maly je napapany, tak vyrazame, majte sa zatial..
@bambola na gulas urcite pliecko.. 😉

maxara
14. jún 2011

@mirka285 to fakt? ja ked robim, kupujem plece, ale viem, ze niektori davaju krkovicu.. preco nie je vhodna? 😕 a co sa dava, plece?

maxara
14. jún 2011

@kafoditka @mirka285 a kde maju tie elfantky? v humanicu ci v deichmane? a kolko cca stoja, len priblizne.. chcem ich ist kuknut aj ja, ked vravite ze ste spokofoni a Domi, hlavne aj Ninka ma vyssi nartik a siroku nozku po mamicke 😔 tak preto..

mirka285
14. jún 2011

@bambola
@maxara ak chcete robit bravcovy,tak najlepsie je pliecko,pripadne stehno...krkovicka ma slachy,by ste prezuvali este tyzden 🙂 Peti maju ich v Deichmane a v Humanicu maju Superfitky,aj tie su velmi dobre a stoja oboje cca 30 euri....a hlasim,ze ockovanie mame za sebou,zatial uplna pohodicka,Linda mi tu pobehuje po byte 🙂

maxara
14. jún 2011

aha, takze vy ste uz aj napisali, ze plece.. oki, kupime plece

maxara
14. jún 2011

@mirka285 supis, vdaka Miri.. no gratulujeme Linduske k poslednemu ockovaniu.. ci to este nie je posledne? este asi bude vcela..

mirka285
14. jún 2011

@maxara nemas zac,dufam,ze ked napisem nabuduce,ze si chcem posadit na zahradku pelargoniu a budes vediet,ze to je picovina tak mi to napises 😉 dalsie ockovanie mame az v oktobri a ak chcem,mozem si priplatit aj vakcinu proti ovcim kiahniam,ale neviem ci chcem 😕 ak to ma byt vcelicka navyse,tak asi nechcem ☹ a vonku je total dusno,som bola prekvapena 😕

mirka285
14. jún 2011

@maxara Peti hlasim ze mame 74 cm a 8,6 kg 🙂

maxara
14. jún 2011

@mirka285 😀 😀 pelargoniu v podstate mozes, ked sa ti paci.. bleee, ja ich neznasam.. 😀 😀 😀 to bol vtip, jasne ze napisem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre