Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
13. aug 2011

...ach jo, tie zuby su riadne hnusoby 😠 aj nas morduju, akurat dnes mal risi nastastie dobry den, bol vesely...aj papal pekne,
ked ho trapia, je uplakany, mrzuty... a tiez nie a nie vyliezt von, nam pojdu stvorky teraz....
no chudata nase

rolak
13. aug 2011

@mirka285 ja som teda váhu dosť riešila - ak by ste náhodou nevedeli 😀 😀 😀 😀 - a došla som k záveru,že vôbec nesúvisí s tým ako a čo deti jedia :.-) teda samozrejme ak to nie sú totálni nejedáci 🙂

mirka285
13. aug 2011

@rolak jaaj Ludi,to nie len Roman,podla mna to vacsina chlapov...Gabo tiez si velmi rad najde nieco 😀

macik27
13. aug 2011

@mirka285 no vyzerá to hrozne ☹ jej tie zúbky idú tak divoko najprv jednotky dole potom dvojka hore potom jednotka hore a teraz tá druhá jednotka...má to tam úplne navreté a takú podliatinu už asi päť dní a ma to sere lebo tiež neviem či je to normálne

mirka285
13. aug 2011

@macik27 no tak aj my mame modrinu,tak hadam to nebude nic zle...

rolak
13. aug 2011

@mirka285 ma len občas nasere to,že mňa sa ani neopýta,či by som tiež nechcela dakde vypadnúť,že by postrážil malú....

adelaine
13. aug 2011

@macik27 je to normalne, modrina je este v norme...ale nepomozes tomu nijak 😖
jedine gelikovat, nech ju to tak velmi neboli...a skus jej ponukat velmi tvrde hryzatka...risimu davam jeho varechu,
ziadne ine nepomohlo, len varecha

monline
13. aug 2011

@macik27 modriny pri zuboch sú ževraj normálne, my sme ale nemali zatiaľ(alebo som nevidela, keďže len prstom nahmatávam, nevidím mu moc tam)..teraz sa mu tlačí spodná štvorka, ostatné štvorky a všetky 1 a 2 má...dnes som skúšala, či sa mu aspoň prerezala, keď sa toľko trápi- no nie..stále je tam len kopček

@rolak aj môj chodí do roboty tak, že je doma až o deviatej desiatej večer..dnes bol pomáhať kamarátovi na stavbe, zajtra je konečne celý deň doma, po 2 týždňoch,....

mirka285
13. aug 2011

@rolak jaaj tak teraz sa smejem,dnes som zrovna Gabovi ukazovala vsetkych chlapov,ktorych sme stretli v nakupnom centre,ze aha a ty by si takto nemohol ist s malou a ja budem mat poobedie pre seba?kukal na mna a pyta sa,ze a co by si robila?ved by si sa nudila 😠

tutifruti
13. aug 2011

Caute baby..... Ako sa máte? Nedočítam vás asi nikdy, ale také @maxara zhrnutie by som brala 😀 My sa máme dobre.... dovolenka bola suprová.... deti boli úžasené.... nefungoval nám dlhšiu dobu net, lebo tu boli brutálne búrky a niečo nám "odišlo" nadobro do večných lovíšť.... 😠
Som zasa o rok staršia 😠 ....a o kilo chudšia /celá rodina sme si užili vydarenú črevnú virózu/.... Šimonko oslávil rôčik v Chorvátsku spolu s Romanom.... Alžbetka sa chystá do školy /objednali sme jej školskú tašku... skoro ma drblo.... vybrala si tú najdrahšiu, vyše 100 éčok/.... Dorotka "ide".... včera ju uhryzol vlčiak do líca.... ale v podstate by si ho aj domov vzala, chudáčika.... 😅

mirka285
13. aug 2011

no idem ja kuknut nejaky film,vidim ze problemy mame vsetky rovnake,tak sa majte a pekny vecer 🙂

macik27
13. aug 2011

@adelaine gelík jej dávam a ona si ho až tak pýta chúda moje ☹

inak baby hanbím sa trošku...je desať hodín a ja tu žerem toblerone a nie to malinké ale to maxi 400 gramové 🙂

cigaretka5
13. aug 2011

baby tak mi od poobedia teplotujeme, teplota od 38,8 do 39,3 ma porazi. Boli sme uz aj na pohotovosti, lebo nesrackujeme do ust jej nevidim tak fakt neviem c su to zuby ci co................. Ujo doki, ze zrazat teplotu nad 39 a striedat sirupy a cipky proti teplote

rolak
13. aug 2011

@tutifruti ahoj, ja som myslela,že si nás už nadobro opustila! Chudák, Dorotka! ☹
@macik27 poviem ti,že ja som dnes zožrala dve 100g čokolády a dva banány v čokoláde...... mne normálne šibe..... a okrem toho akurát stroganov na obed....
baby, každú chvíľu čakám na FB správu,že moja známa porodila svoju vytúženú dcérku,dlho sa im nedarilo, a teraz som sa dozvedela,že potratila..... bože, to je hrôza.... mne by určite preskočilo.....a to už bola asi v 7.mesiaci....

tutifruti
13. aug 2011

No neopustila.... proste nestíham..... 😠 Ale, konečne mám trocha času, trak dúfam, že nepôjdu všetci spať 😀

monline
13. aug 2011

@tutifruti gratulka k narodkám a stratenému kilu, mne ani črevná nepomohla schudnúť, utešujem sa, že aspoň nepriberám...a kde sú nejaké veselé príhody? strašne rada čítam, čo tvoje deťúrence vyparatia 😀 to uhryznutie bolo moc? chúďa...

@cigaretka5 pokojnú noc prajem, to je hrozné, keď sú deti choré ☹

rolak
13. aug 2011

@cigaretka5 držím palce,nech to rýchlo ustúpi...

@tutifruti kde ste boli v Chorvátsku?

tutifruti
13. aug 2011

Takze....
@monline jedno dolu, dve hore 😅 /kg/.... veselých príhod je "namraky" 😉
@rolak ano 🙂

tutifruti
13. aug 2011

@monline No a Dorotka má po "uhryznutí Nera.... "vtipný" rumenec na tvári 😒

monline
13. aug 2011

@tutifruti inak- dobrá pálka za aktovku 😒

tutifruti
13. aug 2011

@monline ani mi nehovor, ma skoro vystrelo.... 😠
@rolak ja neviem co sa to deje.... v mojom okolí dve ženy potratili cca v 7 mesiaci....

tutifruti
13. aug 2011

Tak 😉 teda dobrú noc

gabika41
14. aug 2011

Pekne slnecne ranko prajem a aj celu nedelu... 🙂

bambola
14. aug 2011

dobre ranko 🙂
tak my uz sme hore ale akoze obe sme zalahli o osmej vecer, ja nechapem ako som zase ja zachrnela 😀

bambola
14. aug 2011

no ja som si az teraz vsimla, ze premenovavali temy 😠 tusim som to niekde zahliadla vo fore mimo temy ale nenapadlo ma, ze by premennovali temu aj nam. ako keby to nebolo jedno, ved to malo dost jasny nazov na to aby kto potreboval najst temu kde sa zdruzuju mamicky ktorym deti sa narodili v juli 2011, keby to bol nazov odveci tak nepoviem....ale takto 😔 no tusim sa nudia 🙄

bambola
14. aug 2011

@merikac prepac, hned z rana som sa opat zasmiala lebo vidim, ze si donutila denisa aby bol opat tvojim priatelom 😀 😀

merikac
14. aug 2011

@bambola 😀 😀 😀 tatko zauradoval- tentokrat som v tom nevinne.......... 😀 😀 😀

merikac
14. aug 2011

caute zeny........ ideme ha hriby, sa tesim na ten klud v hore,,mm ponesie Emmu a musim ju pochvalit,,ja som si myslela, ze zacne rozpravat v 3 rokoch, lebo chapala vsetko,,ale okrem mama, baba, tata, medunk, velela len papa a eeeeeeeee a stym si vystacila,,ale ona sa po dovolenke pomalicky rozhovorila a uz okrem pupok, hojta (hojda) zacina rozpravat, ano, nie, havo, cica, dede( denis), dedo, proste zacina opakovat,,som v uzase aky ma pri tom jemny hlasok,,,,,,,,,,,,
majte krasny a nicim neruseny den

gabika41
14. aug 2011

ja som uz bola aj vonku a bude pekne horuco..... 🙂

noemarta
14. aug 2011

@merikac meri aj ja to tak vidim ze odkedy sme sa vratili z dovci, tak nele sa zacina rozvazovat jazyk, tiez vela zacina opakovat...tak sa tesiiiim. 🙂
Dnes mala zase zlu noc, furt v noci mrncala, hysacila...tak som jej dala brufen a bolo lepsie, este tu jednu trojku nema total vonku.... a samoska hnackuje....
Joooj jak je krasne, ideme voooon. paaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre