Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
28. júl 2012

😀

macik27
29. júl 2012

ahojte dievčatá, tak aj naša Kajka má už dva rôčky..ubehlo to ako voda troška nám podrástla meria 83cm a váži 10,8kg...nie je to veľa ale ved dobrého len málo býva 🙂 ...dva týždne je bez plienok i ked na spánok plienočku ešte potrebuje...je to veľká slečna veľa rozpráva celkom jej už aj rozumieme aj ked občas používa nemčinu a angličtinu 😀 ...je veľmi živá občas nám dá riadne zabrať a tešíme sa keď už zaspí...v septembri ide prvýkrát do jasličiek medzi deti ktoré má veľmi rada...prajeme všetkým detičkám veľa zdravíčka a rodičom veľa radosti a krásnych dní 🙂 🙂 🙂

majusa4444
29. júl 2012

@sunnygirl jeeeej taky domcek dostali moji chlapci minuly rok...a kedze su to moji velmi zivy chlapci a divoky certici vydrzal im skoro dva mesiace 😠 potom siel do kosa potrhany 😕 zial hrali sa s domcekom vselijako len nie pekne v nom 😀

rolak
29. júl 2012

@majusa4444 ja mám zatiaľ len jednu "princeznú" ale ten domček som taktiež pekne krásne zabalila, lebo som jej doňho vyrezala okienko a už ju nič iné nezaujímalo,len skákať do domčeka a z domčeka cez okienko a vyhadzovať odtiaľ všetko možné....až roztrhla celú stenu....

katty17
30. júl 2012

@rolak ludi, tak tu tvoju princeznu by som raz chcela nazivo zazit 😀

strasska
30. júl 2012

jeeeeeeeeeej super sa to tu rozbieha, baby mne sa najviac paci, ked otvorim stranku a hned sa mi ukaze fotka a ja sa snazim uhadnut, cie dieta to je .... zatial je to so mno biedne, uhadla som asi iba dve 😀

majusa4444
30. júl 2012

skoda ze ja som si tu s nikym nepisala a zial nikoho nepoznam 😕

katty17
31. júl 2012

@majusa4444 - ja chodim velmi casto k nasim na mileticku, ked chces mozeme sa tam kedykolvek stretnut a pokeciat. mozeme vybehnut na kupko. nechodite tam na delfin? alebo na strkovec 🙂

majusa4444
31. júl 2012

@katty17 no na delfin nechodime uz sak uz leto asi aj skoncilo :DD ale pri delfine je ihrisko tak tam ked tak..strkovec je od ruky a nepacia sa mi tam preliezky :D

katty17
31. júl 2012

@majusa4444 a kam potom chodite? ved na delfine je to pre deturence super. boli sme aj minuly tyzden. a od stredy a ma pocasia opat vratit 🙂 kam sa chodite kupat? na to ihrisko chodime skoro stale ked sme u nasich.

majusa4444
31. júl 2012

@katty17 tak my sme chodili na kuchajdu.. a mile rada pojdem na delfin mrknut.keby tak .len tam to je hlava na hlave a to ja nemusim... ked som mala len jedno chodili sme tam casto uz pri dvoch sa neodvazim lebo oni su dost zivy .. a muz tam nerad chodi tak sme si to uzivali na kuchajde kde sme boli spokojny vsetcia 🙂 a ked budete na tom ihrisku daj vediet..rada skocim pokecat 🙂)

katty17
31. júl 2012

@majusa4444 a vy sa na kuchajte aj kupete? lebo tam tusim nieje dobra voda,nie? ci? tam som uz nebola sto rokov.

majusa4444
31. júl 2012

@katty17 hej v pohode a nikdy nam nic nebolo :DD a chodi tam dost ludi .. viem o tom ze bolo ale tento rok nic nebolo.. 😎 ale sak to je jedno.. kazd chodi kam uzna za vhodne 😉 a urcite by som nesla niekam kde by sa malo mojim detom nieco stat..

ywett
1. aug 2012

Ahoooooojte,
dlhooo som tu nebola, niet casu, ale tak VAS pozdravujem, vsetkych ci si spomenuli dakujeme za prianie k narodkam a vsetkym detickam dodatocne VSETKO KRASNE.
My mame teda 2 rocky a 12.5 kg a recitujeme, spievame, hovorime cele vety, trosku aj anglicky hovorime, sme uplne bez plienky aj noc, takze tak...skusim aj foto nas pridat.
Moc VAS vsetky pozdravujem

ywett
1. aug 2012
majusa4444
3. aug 2012

@katty17 dnes som vas videla na ihrisku..ale my sme boli akurat na odchode..

katty17
3. aug 2012

@majusa4444 a preco si sa aspon neprihovorila??? 🙂 mas na nohe tetovacku? mala si cierne leginy? 🙂

majusa4444
3. aug 2012

@katty17 ano 🙂 ja som si nebola ista 🙂)) ale sa mi zdalo ze hej tak som dosla domov kuknut na foto a dobre som si tipla 🙂 kedy tam este pojdete?

katty17
3. aug 2012

dneska netusim, lebo teraz spinka a o hodinku ideme do senca. jedine ze navecer okolo siestej. 🙂

majusa4444
3. aug 2012

@katty17 no ja uz tento vikend asi nic ked tak niekedy v priebehu tyzdna od pondelka hocikedy..alebo aj v nedelu mozem poobede :DDD uz sa potom prisposobim podla toho ako to tebe bude vyhovovat kedze manzel bude stale v praci 🙂

elka74
21. aug 2012

@ywett tá tortička je nádherná. moja Vanesska zbožnuje včielku Maju.. super nápad 🙂

lenuss84
28. aug 2012

ahojte!my sa mame super.Adka ma dnes krasne prekvapila,normalne som stala v nemom uzase a sledovala:isla sama do kupelne,zobrala nocnik,dala dole gate,vycikala sa,odtrhla si papier,utrela sa,obliekla,nocnik vyliala do zachoda,splachla a nocnik vratila na miesto....No,poviem vam,nemala som slov...Sikovnica jedna nasa!Od januara idem do roboty,idem vybavit skolku,tak dufam ze to tam zvladneme!
A pridavam foto,ako my ,,pomaha" umyvat riady....

lenuss84
28. aug 2012

tu je ta fotka:

lenkaaninka
7. sep 2012

Čaute baby dlhoooooo som tu nebola. Pomalyčky Vás čítam aby som bola v obraze. Pozerám že strasska ma baby malinké 🙂 supeeer. Gratulujem. Mate krásne fotky z osláv. NO keď pozerám že ako Vaše dietky rozprávajú a podobne no my sme na tom biedne. Maly je ako cecok na mne stále zavesený a hovorí len začiatočné slabiky slov a môžete hádať na čo myslí 😀 . Plienku??? Máme ochvilku sa začne aj sám prebalovať hádam. Šerblík absolutne nič a záchod len sporadicky.
Ninka s Lenkou sú 3. a 2. čky. Včera bol 4 tý deň skoly a už mi Lenkina uč. volala . No hrúza. Musím si Vás prečítať čo máte za novoty . 😉

lenkaaninka
7. sep 2012

@maxara Jéééj aj ty máš druhé bábatko 😀 😀 😀 😀 Dodatočne gratulujem

lenkaaninka
7. sep 2012

@sunnygirl S tým rozprávaním presne ako u nás. A zaspávanie presne tiež tak isto ja počkám ešte do troch rokov aby chápal že ked bude v izbe aj sám nič sa nedeje. 😉

lenkaaninka
21. sep 2012

čaute baby tak už nenosíme plienku zo začiatku všetko ošťal ale bolo mu to veeelmi nepríjemné tak zistil že to ide aj inak zatiaľ ked niekde ideme po vonku tak mu dám ale ked len okolo domu tak to zvláda v poho aj na stojáka. Horšie to je s hovienkami tie nam zväčša skončia v slipkoch. Hovorím mu čo to tam máš a malý gugula 😀 tak sa vadíme ja že gula a hovno a on gugula 😀 ale tak príde taký previnilý ked sa pokaka tak to už príde 😀 Sa teším 😵

merikac
1. okt 2012

ahojte babulky, mam strasnu chut Vam sem napisat 😉 tento rok je pre nas moc smutny, sprevadzany dost zavaznymi ochoreniami mojej najblizsej rodinky 😢 , no popri tom vsetkom nam robi ohromnu radost nas pupačik Emma 😀 Dnes sa z nej stala skolkarka, aj ked rano plakala, je na seba hrda, ze chodi do skolky a tesi sa na zajtrajsok 😀 . Prespi uz celu noc- na tento rezim sme presli hned po odstaveni- priblizne v maji, niekedy v tom case sa zacala aj pytat na nocnik a od vtedy sme bez nehod cez den, ci noci. Na obed spi este jeden spanok. Rozprava, recituje, vie sa obstojne hadat, 😀 dokonca sme mali aj hresiace obdobie, ktore uz preslo (nakolko nas pubertiak Denis si neuvedomoval jej protomnost pri skypovani) apropo Denis- suprovy brat, malu zboznuje, obcas s nou siel na rande, len mam pocit, ze tu pubertu ma uz zo 5 rokov 😕 .............
Dufam, ze sa vsetky deturence maju najsamlepsie , su zdrave a robia kazdy vas den, vynimocnym 😉

karinnka
1. okt 2012

@merikac Prajem Ti,nech mas pred sebou uz len pekne mesiace 😵 😵 😵
A ako sleujem Emma je sikovna ako vzdy🙂Je super,ze Vam robi velku radost 🙂

booklover
10. okt 2012

ahojte dievcata! my zatial druhe babo nemame a necakame. som konecne v 5.tom rocniku VS, snad sa uz postasti tento raz 😉 chodim zaroven do prace a to 3dni za dva tyzdne. ucim romov na ucilisti. nasa Janka ma 2 rocky a 3 mesiace; 13,1 kg a oblecenie kupujeme 98 🙂 netusim vlastne kolko teda meria, ale mozno niekedy to overim. debatuje, pocita (ale iba tak, ako sa jej zachce 🙂 ) plienku nemame asi... pomaly uz rok. teraz sa uz dost poctivo a zrozumitelne aj pyta, takze nebyvaju nehody. v noci ju tiez davame cikat, pricom drieme dalej. do skolky nechodi, mame svokra/starkeho na dochodku, takze sa jej venuje on, ked som v praci. domcek sa zasekol v stadiu: okrem kupelne vsetko pouzitelne. nevenujeme sa mu teraz, nie je ani cas.. vsetkym mamickam zelam vela spokojnych dni a detickam zdravie a usmev na tvari!
@merikac mrzi ma, ze mate v rodine smutne obdobie. citim s tebou, som na tom podobne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre