Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

majka225
25. okt 2010

jaj pardon ja som sa spletla chcela som prispiet do juloviek 2011 😀

mirka285
25. okt 2010

@majka225 tak to musis ist do temy jul 2011,my uz deticky mame 🙂

mirka285
25. okt 2010

@kafoditka mne islo skor o to,ze doteraz bol maly zvyknuty len na miecko,dnes si mu dala prvykrat mrkvu a potom mu das piskot....myslim si ze je to vela v jeden den,ale to je len moj nazor...

petrap001
25. okt 2010

@mirka285 no co vies,mozno sa najde taka co skoci z juloviek 2010 do juloviek 2011? 😀 dufam,ze nie 😝

mirka285
25. okt 2010

@petrap001 peti no su tu nejake adeptky na otehotnenie,ale este sa zatial ziadna nepochvalila ze uz 😀

tinaki1275
25. okt 2010

Baby tak sme dnes boli na ten ultrazvuk ,vsetko je vraj v poriadku akurat ma vela vzduchu v brusku ..ale ze pre istotu mame dat vysetrit aj stolicu ...a sledovat ci sa ten zachvat nezopakuje..a samozrejme davat dalej sab simplex a aj Biogaiou (u som prestala davta asi pred mesiacom ,tuna je sialene draha 2x tolko ako na svk ..)Tak idem hned zavolat mamine nech mi ju posle zo svk ..inac ja som videla zlepsenie u malej ked som davala probiotika,neprdela tak vela a mala castejsie stolicu ..ale myslim ze keby nemala tie koliky co mala a este stale obcas ma asi by som jej to nedavala..nech si na to organizmus zbytocne nezvyka..ale pravda je ze nam to vyslovene chyba.. 😒

petrap001
25. okt 2010

@mirka285 to ako vazne???? pamatam,ze mojalili raz vravela cosi,ale ze az do noveho domu 🙂 a kto este???? ja som sice tiez dostala ponuku na sestricku pre Alexa od mojeho Pala ,ale kdezeeee 😀 😀 😀

kafoditka
25. okt 2010

@mirka285 do kelu, ja som bola spokojna, ze maly sa konecne zasytil na chvilu a vobec ma nenapadlo, ze jednou piskotkou v takom mnozstve mu mozem uskodit.. ved tej mrkve zjedol dve malicke lyzicky do polky naplnene. A teraz ked si ma tu sfukla tak zacinam mat vycitky ☹ 😉 No ved uz to nechaj me tak, dala som dala, uz nedam. Ale nelutujem, lebo je fakt spokojny odvtedy.

mirka285
25. okt 2010

@petrap001 no este Alexa a aj Maxi,ale ta tusim nie hned 🙂

mirka285
25. okt 2010

@kafoditka no sfukla som ta lebo od teba by som necakala taku blbost spravit 😀 vsak pockaj teraz nebude chciet pit mlieko pokial mu tam nenadrobis piskoty 😀 ale nie,ja to mam s tymi piskotami tak zafixovane a este aj s pribinacikom...takze ked das malemu pribinacik,radsej mi to nehovor 😎

kafoditka
25. okt 2010

@mirka285 okiii 😀 chcela som sa ta spytat - minule si tu ospevovala nejake super jogurty, ako sa volaju? Ja som sa tych Rajackych duo karamelovych uz prejedla.. 😝

mirka285
25. okt 2010

@kafoditka Sabi,najviac mi chuti kavovy a tvarohovo cucoriedkovy...oni su chutovo asi ako zvolenske ale maju ine prichute...

kafoditka
25. okt 2010

@mirka285 to v Jednote kupujes?

petrap001
25. okt 2010

@mirka285 a co je s pribinacikom okrem toho ze je tam viac tuku ako niecoho zdraveho? 😀 😀 😀 a kedy sa vlastne detom davaju jogurty???

petrap001
25. okt 2010

a ja inac jogurty velmi nemusim,akurat ked som bola tehu tak som jedla activiu a inac mam rada len cokoladovy termix 😝 ten je supeeeer.alebo nejake tvarohove..inac bleee

strasska
25. okt 2010

@mirka285 dik za link...presne to mi tam chybalo. si poklad 😉

strasska
25. okt 2010

@oacka tak smola...sesterka ma zivnost, ale nie na detske oblecko ☹

mirka285
25. okt 2010

@kafoditka ano v Jednote,ale myslim ze aj v Tescu ich maju....
@petrap001 no tak taky pribinacik obsahuje same ecka a minule som cosi o nom citala,tak viem ze detom radsej nedavat...ja neviem ale jogurty by sa tak od 7 mesiaca snad aj mozu,ci?ja budem davat radsej nieke biele jogurty a do toho potlacim ovocie...

mirka285
25. okt 2010

@petrap001 ja som cele tehotenstvo mala na ranajky aktiviu a teraz ju nemozem ani citit,ja som sa jej prejedla normalne..
@strasska neni zac 😉

strasska
25. okt 2010

apropo prikrmy, "kedysi" pri Miskovi to bolo takto, ktovie ci aj teraz 😉
http://www.kojeni.net/prikrmy.php

kafoditka
25. okt 2010

@mirka285 miri ja som za cele tehu zjedla asi tri vagony jablk granny smith a stale mi chutia.. 😕

petrap001
25. okt 2010

@mirka285 no neviem,preto sa pytam.a tie ecka sproste su uz vsade snad.mama mi minule spravila pre maleho domacu vyzivu tak sa tesim,aspon viem co bude jest a nie ziadnu chemiu,lebo vsetko zo zahrady.aj jablka,hrusky jahody a mrkva.asi takych 20 sklicok. 😵 on par lyziciek a ja zvysok 😀 .
ved aj tie actimel drinky ci activia drinky stiahli dole koli neviem comu co mali v sebe,ze? fuj sama chemia a ze vraj zdrave 😠

miki060707
25. okt 2010

@mirka285 ja som dávala malej, bielu activiu nesladku a tam som jej dávala ovocie, doteraz jej zostala, že zje len vanilkový, ak je tam kusok ovocia, tak porád to vypluje, potvorka

mirka285
25. okt 2010

baby ja som mojho Tomasa cpala tiez kadecim ked bol maly,vtedy boli take tvarohy,volalo sa to Petit Danone,tiez to bolo pekne svinstvo ☹

miki060707
25. okt 2010

dokonca ani pribináčik nezje, ani nijaký iný tvarohový jogurt...
ja mam napísané, že som jej dala jednu tú dlhú chrumku nesolenú vo februáry... 🙂 ona je julovka
no baby, ja som mala na male a bola by som aj julovka 2011,....našťastie to neni pravda, to by mi chýbalo, julovka 07, julovka 2010, ale 2011 by som už nechcela byť, to by bola náhoda veru...

mirka285
25. okt 2010

@miki060707 a chcela by si ci nie?ste si nedavali pozor,co??

miki060707
25. okt 2010

@mirka285 dve deti v dnešnej dobe je akurát, ale jako keby sa to stalo, tak ok, budeme drobca lubiť, no dávali sme si pozor, ale niejako... 😉

ericica
25. okt 2010

@kafoditka ja som moju prvu dcreku zacala skoro prikrmovat,ale ona bola kojena do 4 mesiacov a potom z nicoho nic zacala prsnik odmietat a nechcela ziadne UM a kravske som jej nehcela tak skoro davat,tak papala prikrmy,kase a take lahke polievky....a mlieko nemusi doteraz v tom je po mne....
a vidis edina bez didky nemoze byt, podla mna skus mu uz davat nejake kase alebo tie prve prikrmy co su ked mu sunar nestaci 😉

ericica
25. okt 2010

@miki060707 miri ty sa nezdas 😀 😀 😀
no ja by som tretie brala ale len vtedy keby ze viem ze je to chalan 🙂

mirka285
25. okt 2010

ja by som tretie brala keby som vedela ze bude take dobre ako Linda 😉 baby kuknite ako ta moja uz vykuka z lehatka,vyklana sa z neho jak taka stara baba zvedava 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre