Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

miki060707
10. nov 2009

ahojte, tak ja až teraz pozeram, že mam tolko tt, no to už by som mohla aj porodiť, nie? 🙂
no idem sa nato pozreiť, neviem, čo som nadstavila zle....
no moja mala spinka, konečne, od rána nám prší, tak musime vymyslieť niejaký program na "vnútro", aby sa mala nenudila, ale dnes je drišlak, tak o 8 viem, čo bude robiť, to si dojde vypýtať šaty a tancuje a spieva a sa teši, ked jej ježiško donesie mirkofon, už ho aj ježiško kupil 😉
a vo štvrtok malej ide senzus, v piatok mini talent šou a cez víkend kapura, takže mi mame malu tanečnicu a speváčku doma 🙂 a ja v klude pozerám panelák 🙂
no dufam, že plucne dopadlo dobre....daj vedieť

miki060707
10. nov 2009

no už to mám zmenené, ja som dala rok 2008 poslednej menštr. 😀

mojalili
10. nov 2009

MIKI - to by si bola stastne to dievca, nemat tolko mrchy🙂 😀 😀

lenuliatko
10. nov 2009

Ahojte, tak mne dnes UZV potvrdil, čo sme tušili, čakáme dvojičky 🙂

karinnka
10. nov 2009

Takze sa k Vam pridavam...Dnes som zistila,ze cakam babo...Je tu niekdo Z Ke? 🙂

lenuliatko
10. nov 2009

Karinnka, gratulujem. Mám pocit, že prevládajú druhorodičky.

margaretka08
10. nov 2009

ahojte tehulky julove ja som si dnes spravila test a zistila som že som tehotna nebola som ešte u doktora ale podla tehotenskej kalkulačky mi vychadza že som v 7 tyždni

zajacik...
10. nov 2009

Lenuliatko tak gratulujem ti aj tu 😵 😵 😵
Karinnka blahozelam 😉

katy1979
10. nov 2009

margaretka to si dlho vydrzala cakat do 7TT

zajacik...
10. nov 2009

Margaretka aj tebe gratulujem 🙂

margaretka08
10. nov 2009

ahojte viete ono to bolo neplanovane ale velmi sa z mužom tešime

karinnka
10. nov 2009

Dakujem dievcence... 🙂 joj nech uz je ten jul 😉

katy1979
10. nov 2009

margaretka a to je na tom fajn ze sa s muzom tesite.
u nas sa bohuzial tesim iba ja. ale to uz je asi o inom.

karrinka jul este nieeee. ale tak jar by uz bola dobra. taka akurat aj brucho ziadne nevolnosti, uzivat si to. to som mala rada.

lenuliatko
10. nov 2009

Zajačik, ďakujem, rovnako aj ja tebe gratulujem 😉
Margaretka, vitaj 🙂

margaretka08
10. nov 2009

najprv mi neprišla menštruacia asi pred tyždnom mi začalo byvať zle len rano a tak som sa rozhodla že si spravim test ale k doktorovi mam ešte čas isť nie.
dufam že to budem zvladať ivanka ma len 13 mesiacov

helen
10. nov 2009

Lenuliatko, to je krásne, blahoželám! :D

katy1979
10. nov 2009

margaretka neboj budes to budes mat dva roky rozdiel dovtedy mala troska povyrastie a zmudrie 😀
no k dokimu by som skocila uz len kvoli tomu ci je vsetko ok. a mimco je tam kde ma byt, uz aj srdiecko uvidis takze ja by som sla na tvojom mieste.

margaretka08
10. nov 2009

a doktor to už bude vydieť ultrazvukom. Ja som myslela že mam čas až v 10 tyždni

mojalili
10. nov 2009

Gratulujem vsetkym novym tehulkam 😉
LENuliatko - jejda dvojicky, supeeer🙂 😀
Katy, nechcem sa starat, ale mozno casom sa budete tesit viaceri 😵

katy1979
10. nov 2009

margaretka jasne ze to bude vidiet ultrazvukom

mojalili dufam ze budes mat pravdu, zatial to tak nevyzera

margaretka08
10. nov 2009

katy vieš ja a môj manžel sa na to velmi tešime ale obavam sa že okolie bude mať nato iny nazor všetci budu rozpravať že je to skoro že sme mali počkať a ja to neznašam a teraz som aj dosť precitlivela takže ešte si asi aj poplačem.

margaretka08
10. nov 2009

lenuliatko ty si už bola u doktora ked vieš kedy by sa to malo narodiť alebo si pozerala aj ty tehotensku kalkulačku? kedy si zistila že si tehotna v ktorom tyždni? ako sa citiš, nemavaš ranne nevolnosti

ericica
10. nov 2009

jeeej vitam nove tehulky mamulky...¨lenuliatky gratulujeeeeeeeem k dom srdieckam 😵 😵 😵
my akurat teraz preberame s muzom temu dvojicky ja osobne by som asi nechcela 😒 ale keby ma panboh obdaril tak by som sa asi tesila 🙂
katy a ktze sa to u vas netesi,inac len tak podotykam ze pri prvej dcere vedela rodina uz po spraveni testu ze som tehu proste som to nevydrzala,ale teraz sa to aj ja bojim povedat ake budu reakcie ale asi rozne 😖

helen
10. nov 2009

Margaretka, tak takých mám najradšej, čo kecajú do toho, čo kedy malo byť. Veď tieto veci sa nie vždy dajú plánovať, všakže, dieťa je dar a nie päťročné plánovanie. Nedaj sa, bude ako má byť, vy to zvládnete a na ostatných kašlite! 🙂

margaretka08
10. nov 2009

mi zme sa z mužom rozhodli že to jeho rodičom ešte ani nepovieme. ja sa teraz rozplačem aj pri romantickom filme som strašne precitlivela

margaretka08
10. nov 2009

erčica ahoj byvaš priamo v nz lebo ja ano

ericica
10. nov 2009

nie byvame par km od zamkov v jednej dedine,,,ale som tam kazdy den 🙂 😢
inac k tej precitlivenosti ja som taka ista rozpalcem sa na hocicom a aj ked sa mala narodila tak som revala len ked sa na mna sestricky trochu inak pozerali ☹ 😢 ktoremu (ej) dr chodis???kde presne v nz byvas??

mojalili
10. nov 2009

MArgaretka, ja som to chcela tiez povedat az po 12.tom tyzdni, ako som to urobila pri prvej dcerke,ale musela som do nemocnice, tak som musela s pravdou von. Ale v praci to oznamim az po 12.tt.
S hormonami to aj mne sibe...placem pri vsektom skoro... 😖

ericica
10. nov 2009

ja by som to povedala uz teraz len neviem ako 😒 bojim sa ich reakcie 😒
baby myslite ze je vhodne tehotnym sa chodit kupat ja len chcem vediet vas nazor,lebo sa chodime s malou kazdy mesiac kupat a aj my sa odreagujeme,a videla som tam dost tehuliek,len ja sa teraz bojim aby som nechytila dajaku infekciu 😖

katy1979
10. nov 2009

ericica tak vitaj v klube tej reakcie sa bojim. hlavne nasich ja som sa ich bala vzdy. ale nemucili ma 😀

a kupanie ano ak to nie su termalne kupele. niekedy lekari odporucaju tampon pred kupanim zaviest a po kupani hned vybrat a vyhodit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre