Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
8. mar 2010

no a sny... uplna katastrofa niekedy, ale co je ine oproti netehu snom je, ze tieto tehu sny su strasne zive.. niekedy sa rano zobudim a neviem, ci sa to stalo alebo nie... a su rozne, doknca aj o rozdavani si to... 🙂

marika17
8. mar 2010

stanka poprosim ta oko to je s pohlavim ,mne ukazuje cin.tab.chlapca ,ale za nim ide dievca ,obavam sa ze tiez bude opak,daj svoju skusenost s cins.tab
🙂

stanka33
8. mar 2010

jaj a mne taha na tretie kilo naviac...ale to mi naskocilo vsetko az teraz za posledny mesiac..ked to takto pojde dalej tak ma porazi....

stanka33
8. mar 2010

jaj marika mne vyslo prve dievca a bol chalan a teraz mi to vyslo na dievca aj by malo byt....tak ti moc neporadim....

pettrunka
8. mar 2010

Ahojte aj my cakame babatko v juli 2010 velmi sa tesime,dnes ideme na sono tak snad budeme vediet ci chlapcek ci dievcatko.Napiste mi prosim ako zvladate tehotenstvo lebo ja uz mam 10kg naviac a citim sa ako maly slonik 😀 😀 cely zivot som mala 48kg a teraz si neviem na seba zvyknut 😉 ale napriek tomu sa velmi tesim.aj vy? 🙂 🙂 🙂

nina88
8. mar 2010

Je podla vás v pohode,že vypijem 4 litre vody denne?? Nie minerálok,alebo niečo sladké, vodu.

lenkaaninka
8. mar 2010

Ahojte 🙂 tak s malou som bola na výteroch tak zatial do piatku čakať na výsledky či budú dalšie antibiotiká ☹

zrzulka tušim ty si sa pýtala na to mlieko ja som od roku začala dávať mlieko krabicové lebo to bola tragédia 12litrov padlo za 5 dní 🙂 takže môžem básne písať a menšia stále ešte a vôbec nepribera za pol roka nepribrala ani gram a narastla 5cm ale jedak nič moc na mlieku by prežila sem tam jogurtík a nejaka lyžička polievky to jej stači na den...tak nemaj strach...

ja už idem zajtra o 15.3O konečne sa dočkam a mužova segranka má kamošku v TN na morfo a povedala jej nech ma tam poobracajú len nech mi zistia čo to je už všetci su hadam zvedavší ako ja normálne som nechápala 😀

sunnygirl
8. mar 2010

ja mám tiež stále strach, že si priľahnem bruško. Dnes ráno sa mi dokonca stalo, že som mala pocit, že som mala silný akoby tik na boku bruška, tak som nevedela, či som si priľahla brucho, alebo to bol ozaj kopanček varovný 😅

ja keď som bola v utorok na sone, malé sa vrtelo a ja som nič necítila, bola som v 19 tt a malé vážilo 250g a Dr. povedal, že je to oki 😵 Tá veľkosť bábätka, je už u každej mamičky teraz individuálna, aspoň si myslím 😉

denisse
8. mar 2010

zrzulka, nasa nela bude mat tri roky 21.6
do 18 mesiacov som ju kojila, ale od roka som pomalicky skusala UM, ktore samozrejme odmietala ... asi v 16 mesiacoch sme jej jednu v tom case este nocnu davku MM nahradili UM ... takze uz uplne neodmietala UM a ked mala v 18 mesiacoch nadchu a uplne upchaty nos, tak jej tahanie z prsnika islo tazko a sama si pytala "ladsej z fase", cim sa vlastne odstavila 😉

mala skoro 2,5 roka (bez par dni), ked sme boli u nasich v presove a vecer som zistila, ze som zabudla UM a uz je neskoro na nakup .. tak sme dali kravske a uz sme sa k UM nevratili ... takze od novembra pijeme vyhradne kravske ... ale nela ho pije len raz denne a to rano po zobudeni 150 - 180 ml ... obcas medzitym nejake kakao, alebo si vypyta mlieko, ale malokedy ...

ivka, my ked sme cakali nelu, tak sme sa rozhodovali medzi nelou a barborkou a kebyze to teraz bolo zase dievcatko, co este neviem, tak barborka bude urcite v hre znova 😉

cigaretka5
8. mar 2010

maxi vy idete od zajtra na tehu brusne tance? ja chodim do miracle vzdy v piatok na brusne a je to super take fenomenalne uvolnenie,

zrzulka
8. mar 2010

Stani nebud smutna, aj dievcatka su super uvidis ake to bude perfektne mat parik... S babou na "stare kolena" viac poklebetis a nebudes v zivote "len" svokra. Budes stastna ked raz za tebou pride tvoja dcera poradit sa.... vacsina zien sa radi s mamou a nie so svokrou 😀 😀 😀 Aspon ked sme sa o pocitoch rozpravali s mojou svokrou tak toto mi povedala. ona mala 4 synov a strasne tuzila mat dceru....
Ono tieto pocity nastastie rychlo pominu. ja som tiez bola sklamana ze nebudem mat 2 dcery ale teraz sa uz aj tesim ze je to chlapec... nejako ma ten smutok presiel.... hlavne ked ma kopne a ja viem ze je v poriadku 😀 😀 😀

sunnygirl
8. mar 2010

lenkaaninka
držím palce, aby sa otočilo a aby ste vedeli čo čakáte 🙂

ahoj PETRUNKA, vitaj, že si sa tak neskoro prihlásila´, ja som mala minulý táždeň 8 kg navyše, ale opäť mi veľmi vyskočilo bruško, takže asi o 10kg už mám opäť viacej. V poslednom čase mám pocit, že sa mi vracajú také mini nevolnosti.

sunnygirl
8. mar 2010

oprava: takže už mám aj 10 kg navyše 😅

maxara
8. mar 2010

cigaretka ano, ja brusne milujem, sice som obezna a vyzeram pri tom smiesne, ale neva... mna to bavi a vzdy som odtial odchadzala vyskerena jak slniecko na hnoji.. aj teraz sa tesim a dufam, ze to chyti aj kafka.. my budeme chodit v utorok, lebo tie piatkove uz zacali skor a su niekde na inej pobocke. My budeme chodit sem k mileticke

zuzik1983
8. mar 2010

ja som sa dnes vazila a mam navyse 6kg uz teraz sa citim ako slon a co este len bude do konca🙂ale inak prezivam tehotenstvo celkom v pohode.jedine,co ma zacalo trapit v poslednej dobe je palenie zahy.mlieko mi nepomaha,poradite mi co s tym?

maxara
8. mar 2010

sem... lebo som prave v robote blizko toho studia.. inak baby som v soku... normalne ze bezstresovy pokojny pondelok a este k tomu som aj dostala ruzu od mojho veduceho na MDZ 😕 som milo prekvapena

sunnygirl
8. mar 2010

maxi...................... 🙂

stanka33
8. mar 2010

zrzi dik..
a chalaniska su super
inac to kravske ...ja som kojila 11 mesiacov uplnych teda odsavala..ale okolo 10 teho som davala kasu poobede...potom som uz mala strasne malinko a zacala som davat UM bebu a maly to vobec nechcel, ledva po lyzickach sme pili na noc, v noci nejako vypil..trvalo 3 mesiace pokial zacal pit a odvtedy je mliekovy...ale kedze mu robim polievocky a chcela som aj mliecne tak normalne do vrenia davam kravske plnotucne Levemilk je celkom dobre aj domace niekedy ale vzdy prevarene a nas kamos tu z bytovky nechcel vobec umele tak pije od 15 tich mesiacov kravske tuto znacku mi poradila mamina jeho..a pytala sa na to lekarov, a ti ze akkojis 1 rok mozes kludne prejst na kravske ak ti nechce umele ze to co si mal vziat si uz z materskeho zobral....inak ja umele davam tiez kvoli vitaminikom pokial hopije my davame nestle junior

sunnygirl
8. mar 2010

maxi
nie je doležité ako vyzeráš, ale ako sa cítiš 😉

denisse
8. mar 2010

zuzik, aj mna priserne trapi zaha ...
osvedcene rady su: mandle, cista voda, jedla soda ...
potom homeopatika GASTROCYNESINE

a ja mam este RENNIE, ale neviem, ci su na slovensku 😕

maxara
8. mar 2010

zuzik pukanceeee a harmancekovy caj

stanka33
8. mar 2010

jaj baby zavidim vam tie brusne tance hned by som isla s vaami keby som mala kedy a dat kde maleho..pri nom som plavala aj cvicila..teraz sa potesim ked sa raz za cas dostanem na cvicenie... ☹

denisse
8. mar 2010

zrzi, est ek tomu mlieku, ja som ho na zaciatku prevarala, teraz uz iba zohrievam v mikrovlnke ... a ked mam moznost, tak davam radsej cerstve, ale ked zabudnem kupit, tak aj trvanlive z krabice ... vacsinou polotucne, obcas plnotucne ...

bellablonde
8. mar 2010

ahojte 🙂 všetko najlepšie k nášmu dňu žien ... že vraj v Rusku majú dnes štátny sviatok na počesť žien 😀

my sme opäť doma po víkende, bolo super, som rada, že sme mali trošku zmenu vzduchu

ja mám zatiaľ navyše +5 kíl, ale ak sa zopakuje situácia ako pri prvom, tak budem veľmi priberať ku koncu. Vtedy som mala až +16

ZUZIK kamoške tiež výborne zaberá plná misa pukancov na záhu

ZRZULKA náš pije UM, lebo z kravského má hneď hnačku a vyhadzuje sa mi z neho. Skúšam asi každý štvrťrok dať kravské, ale reakcia je stále taká istá. Zase jogurty, acidko, kyslú smotanu všetko papá vo veľkom množstve a nemá problém. len samotné mlieko mu to robí.

STANI úplne ťa chápem, ja túžim po dievčatku a cítim, že to bude zase chlapec - ak sa potvrdí, budem sa s tým musieť nejako vysporiadať...

zrzulka
8. mar 2010

Joj baby taka som rada ze tu pisete o svojich pocitoch. ja ked som bola prvotne sklamana z toho ze je to chlapec tak som sa z hanbila za to. mala som sialene vycitky ze niezeby som bola rada ze som vobec bez problemov otehotnela, ze nemam ziadne problemy v tehu a maly je v poriadku. teraz s odstupom casu je to uz super ale ten prvy pocit som predychavala....Dlho sa to vo mne bilo, v duchu som si nadavala ci som vobec normalna ze to takto citim. totalny zmatok.... Som rada ze nemam taketo pocity sama....

dakujem vsetkym za rady ohladom mlieka.... Skusim zaviest plnotucne mliecko. ked ja som taka sisnuta co sa tyka malej ze idem podla tabulky.... 😝 nechcem nieco pokaslat ...

zrzulka
8. mar 2010

Zuzi ja som sa pri malej tlacila "pukancovymi chlebikmi" Alebo burizonmi,macesom....Na chvilu to pomohlo....

stanka33
8. mar 2010

no ja som to tusila a ked som sa pozrela do zrkadla teraz a na foto ked som cakala maleho tak teraz vyzeram ako taka vyorana mys....a predtym som mala rozjasnene oci a plet...no co uz....ale brucho mi ide dopredu...

zuzik1983
8. mar 2010

no babule cista voda mi tiez nepomaha,ostatne vyskusam.pukance tie ja teda mozem,snad pomozu...

stanka33
8. mar 2010

zrzi mne bolo doplacu ked som isla od dokiho......aspon ze nie som sama..ale prejde ma to...mne sa snivalo ze to bude baba...a v tomto sa nemylim...

zuzik1983
8. mar 2010

mne uz sa snivalo aj o chlapcekovi aj o dievcatku,snad tam nenajde doktorka dvoch drobcov 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre