Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
7. jan 2011

@mirka285 hen, to ja som oproti tebe inaaaa buchta:

kafoditka
7. jan 2011

@mirka285 Miri mam stare tricka, ale vsetko 36tky a ja potrebujem teraz skor 38... uz sa necitim dobre vo veciach a hlavne v trickach, ktore su mi do pasa, potrebujem nieco dlhsie..

strasska
7. jan 2011

idem, lebo tu slintam zavistou nad vasim postavickami
bru noc 😉

katty17
7. jan 2011

@mirka275 - peknucka postavicka. neboj, v lete budes mat opat taku istu 😉 . ja radsej fotku s mojim bruskom pred tehu ani neukazem. take kocky na brusku uz nikdy nebudem mat ☹ . dlhorocna makacka je za par mesiacov fuc. 😉
@tinaki1275 - ja som si myslela ze ty mas aspon 170 cm. ani neviem preco. tak nejako som si ta predstavovala 🙂

tinaki1275
7. jan 2011

@katty17 dobru..
@mirka285 dominika ma pravdu ..provokujes.. 😀

oacka
7. jan 2011

@kafoditka tak ty si moj ideál,keby som bola chlap,tak sa mi také postavy páčia. 😀 a jakú pózu si nahodila!

oacka
7. jan 2011

dobrú!!!!! držme si ppalce,nech tie kilá rýchlo odplávajú!

katty17
7. jan 2011

@kafoditka - domi ale velice chutna "buchta" 😉 . ale ja si nemyslim ze by si bola buchta. ved som ta videla aj nazivo a nemozem povedat nic o buchte

mavion
7. jan 2011

@mirka285 este som ti chcela napisat ze vobec si to nedrazdi papierom,po potrebe sa len sprchuj...

kafoditka
7. jan 2011

@oacka 😀 tak mam napadnika v zenskom tele, super 😀 no ja som taka skor krv a mlieko.. teda aspon sa tym utesujem 😉

mirka285
7. jan 2011

@kafoditka Domi to preto,ze ja mam taku sumernu postavu a ty si typ hrusky...a inak mala by si si nechat narast vlasy,som ti to chcela minule napisat ked som pozerala fotky na FB....baby mam tucne ruky ale neni to vidiet,ale serem na ne...
@katty17 ty si mala veru inac vymakane brucho,to sa ja nechytam...

tinaki1275
7. jan 2011

@kafoditka baby vy neblbnite..to ste boli take hviezdy ? ja som sice bola chuda ale taku dobru postavu som nikdy nemala..☹ vyzeras super...
...sranda je ze ja neviem neajst ziadnu letnu fotku lebo nemam🙂)ze v plavkach ..my fotime iba v zime ked sme na dovolenke-tak ako ked vy chodite v lete na dovolenky ..

mavion
7. jan 2011

@kafoditka teda super postavicka 🙂 tak atku by som chcela mat 🙂

kafoditka
7. jan 2011

@katty17 jeeej ty si raz zlate ziena 🙂 babulky dosiel mi zakonity z prace, takze vas opustam a dobruuu noc..

mirka285
7. jan 2011

@mavion jaj vsak ani dotknut sa toho nemozem,takze len sprchujem,uz teraz je mi zle ked si spomeniem co zas bude rana ked pojdem ..... ☹

mavion
7. jan 2011

@mirka285 ale len chod...ja som sa tak bala kazdej stolici,ze som aj zadrziavala a tym som si to potom aj sama zhorsila... ☹

kafoditka
7. jan 2011

@mirka285 Ano, znovu som tomu prepadla, ze nechavam rast vlasy, aj kadernicka mi radila nestrihat si dlzku ale len drzat fazonu ucesu, tak som zvedava, kolko to vydrzim 😉 No uz padam do postele, caute

mirka285
7. jan 2011

jaaj baby ale vsak do leta budeme za pekne,dobru 🙂 a inak vdaka vam uz aspon pitny rezim dodrziavam 😉

mirka285
7. jan 2011

@mavion ja viem,ze zadrziavanim si to zhorsim..a moj pitny rezim bol donedavna asi pol litra tekutin,tak baby ma nakopli a upozornovali stale a uz pijem tri litre denne 🙂

mavion
7. jan 2011

tak idem baby dobruuuu 🙂

mavion
7. jan 2011

@mirka285 fu tak to si dobra, ja do seba dostanem max. 2 litre cistej vody... 😒

tinaki1275
7. jan 2011

@mirka285 tak sa este chod napit😉)) no idem aj ja do postele tu je uz po pol jednej a mala ma ratam s tym zase o tretej zobudi ..☹

dobru vsetkym sovam co tu este zostali ..

noemarta
7. jan 2011

no chvala bohu ze som vas az teraz otvorila, lebo jaaaaaaaaaaaaaaa, momentalne serem na cvicenie, stravu.... zerem straaaaaaasne vela sladkeho, necvicim, nejak som sa na to vykaslala a moje brucho je jak speki spekoun, co uz, haaaadam do leta zmizne, verim tomu, lebo vaha je uz dobra, len to bruchoooooooo 😠 😠 😠
@bambola tak sa mi potom na neho podobal, hi hi, ja som bola s nasou porodnickou maximalne spokojna, fakt 🙂 🙂
prajem vsetkym dobru noc nech sa vam sniva o mooooc dobrych dobrotaach 😀 😀 😀 😀

mirka285
7. jan 2011

@mavion ja si naplnim dva krat denne liter a polku flasu a musim to vypit,z flase mi to ide ovela lahsie ako z pohara...dobru noc idem aj ja spat 🙂

mirka285
7. jan 2011

@noemarta vsak ale ty si bosorka,lebo ja nechapem kde ty mas tie kila akoze schovane,co???

noemarta
7. jan 2011

este som zabudla,
@kafoditka urcite si nechaj dlhe vlasy, vyzeras viac sexi a a buchta si urcite nebola a ani si neni, kocena si 😉
@mirka285 teba a @katty17 nekomentujem, prosto koceny 😉
@oacka teba musim, ze ina herecka si bola.... 😉

Ale aby som to zhrnula, nezalezi podla mna, ci mame kocky na bruchu ci je tam trochu slaniny, hlavne ze sme zdrave a ze sme maminy kraaasnych a zdravych detureniec. koniec,vykecala som sa a idem spat. 😀 😀

noemarta
7. jan 2011

@mirka285 mooooja, v bruchuuuu......
Ale ja som mala vzdy vyssiu vahu a nikto nechapal ze kde som tie kila vzala, asi mam tazke kosti.... 😀 😀 😀

mirka285
7. jan 2011

@noemarta uz mozes ist spat,ale este ti musim povedat,ze ty mas presne take ruky ake chcem mat 🙂

noemarta
7. jan 2011

@mirka285 a moje brucho nechces??? 😀 😀 😀 😀
dobru miri, ked sa ti da ritka do poriadku, tak hodime spicha. 😉

katty17
8. jan 2011

dobre ranko buchticky 🙂
tak sme sa vcera trosku vykeciali a trosku povzbudili a polichotili 😀
sandricka sa mi tu uz vykeciava . ide papat a ja pojdem doobeda jazdit. som zvedava ako mi po pojde po tolkom case. baby, nevychadzajte z domov 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre