Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
14. jún 2010

Buď moja polovička niečo dorobila s PC, alebo je to preto, že sa notebook prehrieva, alebo tá búrka, no neviem 😨 . Tak konečne sa tu ukážem po dlhej dobe a teraz toto 😖

maxara
14. jún 2010

@sunnygirl aj mne sa to tu meni, oni asi menia dizajn a skusaju.. predchvilou som mala giganticke pismena 😀

maxara
14. jún 2010

takto sa mi to celkom paci, ked je odpovedz pod prispevkom 🙂

sunnygirl
14. jún 2010

@maxara .........aha..........tak idem poskúšať ešte pridať

adelaine
14. jún 2010

ahoje bambulky,
ja som prosim pekne spala doteraz 😀 v noci sa mi nedalo,
a vytesujem sa, aky je dobry vzduch, to je super, ze sa trosku ochladilo...

sunny, mozno ti nejde fotka pridat kvoli velkosti....nevypisuje ti to, ze
ju treba zmensit?

agika1982
14. jún 2010

kocky balim si tasky do porodnice...tu co bereme na porodnu sal, co tam ma byt?? berem uterak,mineralku, hroznovy cukor, a dalej?????

sunnygirl
14. jún 2010

@maxara tak už si ťa získali na MK 🙂 🙂 🙂

agika1982
14. jún 2010

@maxara tiez si myslim ze je to ovela lepsie 🙂 🙂 🙂

sunnygirl
14. jún 2010

@adelaine mne sa nezobrazí ruka, keď sa postavím na možnosť pridaj fotku, takže sa tam neviem ani dostať, aby som ju pridala 😅

sunnygirl
14. jún 2010

@agika1982 hroznový cukor????????????????????????????????? 😨 😨 😨

petzi
14. jún 2010

@agika1982 no tak to ano, to sa necudujem , ze ju mas, ja ti len prajem, aby ti vsetko dobre dopadlo.Nie je dobre , vzdy pocuvat lekarov.JA ich teda nepocuvam velmi, radsej sa dam vzdy premerat a nasadim prirodne liecenie a viem, ze zaberie....Ty to hlavne dobojuj do konca a mozte sa po porode liecit vsetci traja...Hlavne,ked nebudes moc mat 6 tyzdnov styk, tak by to bolo idealne.Ak mate Energie club u vas,tak sa chod opytat na meranie candidy alebo parazitov, oni by ti mali dat termin na meranie a potom uvidis, teda ak chces.Ale daj vediet, ako pokracujes....

agika1982
14. jún 2010

@sunnygirl no hej, niekto tu pisal ze ti to dodava energiu

sunnygirl
14. jún 2010

@adelaine ešteže si už môžeme zdriemnuť aj cez deň, keď sa v noci nedá. Ja keď som chodila do roboty, tak ak som nespala v noci hold, ťažko sa pracovalo 😅

sunnygirl
14. jún 2010

@agika1982 tak ten na zozname nemám 🙂

petzi
14. jún 2010

@agika1982 mineralku? 😝

agika1982
14. jún 2010

@petzi jaaaaj moja ja som si toho uzila ze az...pre jeden slepak...ako katastrofa...ale nikdy som nemala napr.krce pri menzese......to ani neviem ake je....chvalabohu...ale zas mi dost casto meskavali....ja len dufam ze termin mam dobre vyratany....pred poslednym menzesom mi dosli asi tri mesiace pravidelne

petzi
14. jún 2010

@agika1982 a s bublinkami ci bez?

meruska
14. jún 2010

aj ja mam v prirucej taske mineralku a hroznovy cukor.....a este uterak, slapky do sprchy, toaletak, poporodne vlozky ale aj nieco pre mm, ak by sme tam boli nahodou dlho, prenho mam disco keksy..tych je vela a dodaju mu energiu 😀

agika1982
14. jún 2010

@petzi hej aj to tu kocky pisali.....a ze naj neperlivu.....asi aj na vyplach ust, na ovlazenie pier a po porode....

meruska
14. jún 2010

@petzi jednoznacne neperlivu, kojenecku

sunnygirl
14. jún 2010

@agika1982 ja som si kúpila kojeneckú podprsenku, nočnú košeľu, šľapky do sprchy, šľapky do pôrodnice, župan, doklady, drogériu (sprcháč, šampón, kefku, pastu, hrebeň,.....) popôrodné vložky, tampóny do podprdy, .........................počkaj nakuknem do svojho zošítka .....................no pekne, neviem kde som si ho dala 😒 ......hm, masť na bradavky, vodu (minerálku, aby sa mliečko spustilo), no už mi nič nenapadá 😨

agika1982
14. jún 2010

@meruska vidis pre moje bambuliatko zoberiem keksiky xixi aby mi neumrel od hladu 🙂 🙂 🙂 🙂

petzi
14. jún 2010

@agika1982 ja som teda tiez krce nemala a tiez som mala nepravidelny menzes,ale mne pocitala termin aj mamina asi 4 lekari v roznych nemocniciach a vsetci rovnako, tak snad to zvladneme....Je to na otcove narodky, to by bolo super....

adelaine
14. jún 2010

@sunnygirl
nie je to nevyhnutnost, ten hroznovy cukor, ide len o to,
ze ked budes niekolko hodin v nemocnici, jest nebudes moct,
tak aby si vladala fungovat, aby ti nebolo zle....je to rychly zdroj energie....
ja si ho urcite beriem, mne byva zle, ked som hladna, a nie je
to kontraindikovane aj keby ideme na akutnu sekciu nebodaj,
lebo nemas plny zaludok.....

agika1982
14. jún 2010

@sunnygirl to mame vsetky...len kocky dali mudru radu, zbalit sa do dvoch tasiek.....ked pojdes na porodnu sal, nebudes si tam brat vsetko k porodu, ale len urcite veci...tie ostatne budes mat na izbe alebo ti ich donesie drahy

sunnygirl
14. jún 2010

no idem hľadať ten zošítok ☹ .......kde som ho dala a vypnem sa, lebo sa mi ten notebook veľmi prehrieva 😨

luminkasp
14. jún 2010

@agika1982, neboj sa tej candidy, ono je to na nerva, lebo sa s tym dlho teperis, mm ju uz ma dva roky, on je diabetik a ti su na to nachylnejsi, ja uz som tiez bola na testoch aj ma preliecili, nikdy mi nic nenasli, len jemu, teraz cakam na vysledok steru. Ale neboj, tvoj mm to nemusi vobec chytit, zalezi to vzdy aj od imunity, blbe prirovnanie, ale vies ako sa vravi, nebozkavaj s tym kto ma herpes, lebo chytis aj ty, no a v skutocnosti ho vobec chytit nemusis, tak ono je tak viac menej rovnako 😉

agika1982
14. jún 2010

@adelaine pocuj, ja ho idem dneska kupit...to ten hroznovy cukor je v nejakych malych scikoch???

petzi
14. jún 2010

@meruska ved preto, ja teda nepotrebujem nic, mne vsetko daju tam.....len zubnu kefku a pastu svoju potrebujem, ved teda som aj rada...

sunnygirl
14. jún 2010

jááááááj vy toho zase toľko popíšete, že budem aspoň jednu hodinku vás dočítavať, tak zatiaľ pá 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre