Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
1. júl 2010

@petzi v jednej pesnicke, co som teraz pocuvala sa spieva "privedte k tej vode konicka, konicka vraneho jak tma" , tak som si domyslela..

kafoditka
1. júl 2010

@maxara jasne, prvy tyzden cisty repik niekolko krat denne + sprcha a cikanie pokazde vo vani a vecer si to natieram takym peruanskym balzamom z hovienok tamojsich vevericiek, co ki dali v nemocke. No stipe to jak svina, ale pomaha. A zrkadlo mam take vacsie okruhle zaparkovane na pracke a zakazdym kontrolujem, ako sa situacia vyvija 😉 🙂

maxara
1. júl 2010

@kafoditka Kafko tie hovna ti dali v nemocke? 😨 😕 to je super.. alternativna medicina.. 😀
a ako vyzeraju tie stychy? je to nechutne? alebo da sa ten pohlad zniest?

bambola
1. júl 2010

konecne som docitala 🙂
tak, bola som na kontrole, moj nalez nezodpoveda mojim pocitom 😠
ze vraj uz prakticky rodim 😀 nenechala ma tam len preto, ze je to znama a doma mam lekara 🙂
som asi na 2-3cm, v sobotu pojdem na monitor a v utorok pravdepodobne uz rodit...teda v pripade, ze sa dovtedy udrzime pokope 😉 😠
babatko ma prietoky aj vsetko v poriadku aj tak je ale 2tyzdne pozadu 😒 a je malicke, asi 2.5kg ale vzhladom k mojej stavbe tela a povodnej vahe by to malo byt ok. vzhladom k tomuto budeme rodit normalne aj ked sa povodne uvazovalo nad cisarom, comu som rada 🙂

nika23t
1. júl 2010

Ahoj dievcata. Gratulujem vsetkym novym maminam, bez sance precitat a zistit, kto uz ma babatko...
@maxara Tabulka aj ablum s drobcami je super, deticky rozkosne 😉
Inak mam za sebou 1. poradnu v porodnici, robili mi ozvy plodu a to bolo vsetko, takze ziadna zmena 😅 A dalsie vysetrenie mam az 7.7., co mam aj 1. termin, tak som zvedava, ci vydrzime 😉

salonka
1. júl 2010

@bambola ved ty skor odrodis jak ja! 😀

stanka33
1. júl 2010

Ahojte
@maxara zajtra sa dozvieme na com sme som strasne zvedava... mali by sme sa dohodnut a rodit v rovnaky den aby sme tam neboli same 😀
dufam ye sa to pomaly rozbieha lebo ja uz mam toho dost...

kafoditka
1. júl 2010

@maxara ale da sa to.. vnutorne ani nie je vidno, len modra nitka trci 😉 horsie to bolo s vonkajsimi, ale tie mi odstranili este v nemocke. Rana je celkom v poho, ako nevypada to 2x vabne, ale zase ani ziadna katastrofa..

petzi
1. júl 2010

@maxara
maxi no ty si dobra...to ja som si v tej piesni nikdy nevsimla...nejaka si vsimavka v poslednej dobe..
Babka ako, nevies?? 😀
Ja na teba a babku stale myslim,neviem preco, ale vzdy ma to rozosmeje 😀

stanka33
1. júl 2010

@kafoditka neboj sa zahoji sa ti to, mna ked sili tak povedali mojmu muzovi, ze nebojte sa bude ako nova... 😀

kafoditka
1. júl 2010

@stanka33 sak toho sa bojim najviac, ze aku velku dierku mi nechali 😀 ci nebude potom manzel vo mne plavat 🤐 🤐

kafoditka
1. júl 2010

Babky idem off, maly sa zobudil, ideme papat a to je na dlho.. packo a dobru nocku

stanka33
1. júl 2010

@kafoditka neboj nebude 😀

maxara
1. júl 2010

@petzi Nemaluj certa na stenu, babka je este stale na chalupe, co je 5 minut autom od nas a povedala, ze ma este pride kuknut.. ☹ domov odchadza az v nedelu, tak sa desim toho, ze zase zacne tlachat ako ona zvykne.. najprv bude ohovarat druhu babku, ze sa na promociach po 3 hodinovej ceste ponukla predjedlom a potom si dala obed a po nom kolaciky domace a sama pritom jedla pred odchodom od nas (co mi sama v aute vravela, ze pazravila gulas), a hned ako sme dosli k svokrovcom, zadelila obed gulas a maso so zemiakmi a potom vyzierala z toho predjedla sunku.. 😀 a v aute nam zapotila, ze uff, keby ona zozrala tolko, co ta druha babka, urcite by z toho mala traviace problemy.. 🙂 no skratka musela povedat aspon nieco, tak ale skor by som prijala, keby jej ohovorila uces alebo bluzku.

@kafoditka tak myslis, ze sa to zahoji tak, ze jazva nebude vidno?

@stanka33 Stani veru, zajtra som zvedava aj ja.. inak som znicila moju skumavku, tak beriem cikanicku v pohariku zavaraninovom.. som zvedava..
Inak Valent ma oproti tomu mojmu povodnemu dr. strasne velke a siroke prsty 😀 vrazil mi tam rovno dva a este tak tlacil, ze som sa normalne dvihala z toho kresla a hned sa mi spotilo celo.. Tebe sa nezda? A aj cigaretka sa chysta s nami rodit naraz 🙂

petzi
1. júl 2010

BABY ,co znamena,ked sa rozbie sklo a co ked sa rozbie porcelan??

maxara
1. júl 2010

baby, kuk na slona s ucesom bezdomovkyne a rovno mi pochvalte dvor 😉

maxara
1. júl 2010

@petzi ze crepy prinasaju stastie 😉

strasska
1. júl 2010

@maxara maxi ja ti tak zavidim tie saty, ma to musis naucit s tymi stehnami

strasska
1. júl 2010

@maxara a dvor je supis vynikos!!!

petzi
1. júl 2010

@maxara
ok tak to budem mat asi stastie do konca zivota, ja som zase porozbyjala pol bytu,
to ma drahy pochvali 😀 tak mu poviem aspon ,ze to pre statie ,aby sme mali 😀 😀
Pekne satky inak mas,ja som take tu ani nezohnala,co by mi sadli...ale brusko mas
veru riadne pekneee, ale tusim ho nemas este klesnute, ci to sa len zda??
Babka je tutova.... 😀 😀 a ty tiez 😀

bambola
1. júl 2010

@salonka tak vidis 😀 ja mam tie tri centaky a povedala doktorka, ze keby sme chceli tak mozme mat babo uz dnes 😀 ale zhodli sme sa na tom, ze pockame na prirodzeny rozbeh, popripade ten utorok....
som cela vytotok 😀 som necakala, ze to bude tak skoro. ja este nechceeeem ☹ 😉

stanka33
1. júl 2010

@maxara joj mna to tak bolelo ked som bolaa u neho prvykrat, ma nenapadlo ze to bude tym, dvor mas suprovsky...chvalim....daako mi je cudne neviem ci tym ze mala tlaci ked s hybe alebo sa nieco deje...

maxara
1. júl 2010

@strasska musis na nich pribrat 😀 😀 😀 aby sa nemali ako suchat, ked sa k sebe prilepia 😀 😀 😀

@petzi no to ma mm rychlo cvakol, ked som vyprevadila navstevu a mala som taky cudny postoj, a ramienka si musim trosku povytiahnut, aby mi tak neodstavali do dola
No a brucho som mala uplne este vyssie.. prsa som mala na nom uplne polozene 😀

@stanka33 no podla mna to bolo tym.. 😉

Baby idem off, bru nocku

tinka349
1. júl 2010

drobanke sa ckaaaaaa 😀 😀 😀 ako kazdu jednu noc

strasska
1. júl 2010

@maxara 😀 😀 😀 😀 😀 Tak dik, to radsej nie!

petzi
1. júl 2010

@maxara ja mam brusko uz uplne dole,takze asi pojdem skoro na vec...
aj prehanky mam a silne bolesti hlavne v noci a o rane ani nehovorim...
ale ved dam vediet... 😉
Dobru nocku maxi...

petzi
1. júl 2010

@bambola
a ty mas aku postavu ,ked je mimino 2,5 kg teraz a si piala ze vzhadom na to aka
si ty je to v norme?? 😕

cigaretka5
1. júl 2010

@maxara vyzeras na tej fotecke famozne a dvor mate uzasny mne sa paci ta drevena brana

alllexa
1. júl 2010

@petzi - nie, strie nastastie nemam... mne ta vaha ide hlavne do bokov:/

petzi
1. júl 2010

@alllexa
no tak hlavne ze nemas kozu dotrhanu. Mne sa pred 2 tyzdnami tak dotrhalo brusko,no hruza ,ale
ved sa mi aj v objeme zväcsilo o 13.5 cm.takze velmi vela...ale tak volaco vymyslime.... 🙂
Mas uz poslov,alebo ta prehana? Aspon volaco ide na teba,ci si uplne ok??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre