Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
10. júl 2010

@zrzulka tak isto to gruntovali aj na Kramaroch,ale to bolo take ze som mala pocit ze tu dlazku umyvju cistou vodou,v kupeni snad v zivote nepouzili iaku dezinfekciu,proste bolo to umyte len akoze...inak humus...babulky ved vy vobec nespite v noci,ale mali by ste,sa vam neda co?ani mne sa nedalo ked som bol tehu...my sme vstali v noci tri krat ale nepapali sme sa a hned sme spali dalej a mala este stale spi...ona spinka do deviatej,pol desiatej,som zvedava dokedy jej to vydrzi 🙂 baby verite mi ze ja sa tento rok strasne tesim na Vianoce?tesim sa na sneh a kupim malej sanky a budem ju vozit a konecne nebudu tieto horka 😵

alllexa
10. júl 2010

Ahojte, som trochu nevyspata, vecer som nemohla zaspat, ale inak ok... Tesim sa, ze nemusim varit, ideme k nasim na obed🙂

@tinka349 - tak to si mala smutny vecer:( Ale uz si hovorila aj o tom, ze uz sa mu nebudes ozyvat - ved vzdy Ta to len nahneva. Aj keby to zdvihol, tak je mozne, ze by ste sa pohadali. Nevedela by si, kde je, mozno by bol v nejakom podniku... Radsej to fakt teraz neries a mysli len na malu, i ked Ta chapem, ze stale myslis na to, ze je to Tvoj manzel a pre Teba ten slub nieco znamenal...

@pepppe - no vidis, aj Tebe sa to uz blizi! A aj Ti zmerali babo?

@janka_michal - Ty si nejaka aktivna, ked uz mas vsetko hotove🙂 Inak, ono to tu ukazuje tak, ze ked si napriklad v 37. tyzdni plus nejaky den, tak Ti to da 38. tyzden.

@nika23t - ako si dopadla, boli to nakoniec kontrakcie?

@zrzulka - ved to mas super, ked dlho spi, bud rada!🙂

alllexa
10. júl 2010

@mirka285 - a myslis, ze bude moct byt na sankach, nebude este prilis malicka?🙂

mirka285
10. júl 2010

@alllexa neviem ale predpokladam ze v januari by uz mala vediet sediet,tak kupim take s tou opierkou a dam ju do fusaku...ved nieze by sme sa sankovali po kopcoch,len ju tak trosku povozim 😀 mna uz ide jebnut z tohoto leta a to este len zacalo..ja uz chcem zima,vonu skorice a jablcka,teply caj a vianocnu vyzdobu 😝

janka_michal
10. júl 2010

@alllexa aha no dakujem, tak uz viem ako to ukazuje..no veru som dnes nejaka aktivna :D ani sama nechapem..vzdy rano vstavam viac unavena ako si vecer lahnem do postele..no dnes neviem co sa mi porobilo..ja to vidim tak,ze za volaku hodku ma odpali a si pojdem na chvilu zdriemnut..no a ako sa citis?babatko sa este nepyta na svet???

sunnygirl
10. júl 2010

lenkaaninka písala včera o 18:21, že je už v pôrodnici, bolesti má každých 5 min, ale otvorená bola len na 2 cm, voda jej neodtiekla, takže čakala kým sa otvorí a praskne vodička.

Malý Paťko je už na svete, váha 3550 g, 51 cm, správa mi prišla o 22:07, pridám aj fotku, ale cez iný prehliadač 😉

maxara
10. júl 2010

Ahojte krasky..
moj den dnes zacal o 6:30... v chodbe zase bolo hovno, ja som tu suku tak zdrala a ani mi jej luto nebolo 😔 a potom sme chvilku este s mm pokecali v posteli a zrazu ma prepadla RANNA NEVOLNOST 😕 😨 😲 no je to normalne? a to som mala totalne prazdny zaludok, teda ak neratam tu kyselinu, ktoru som komplet vydavila.. a napinalo ma asi 10 minut v kuse, nedalo sa prestat.. A hned potom mi zase zacalo treba na velku.. vysrala som snad cele crevo.. akoze fajn sa mi ulavilo, ale je to normalne? 😕 ale nemala som hnacku.. no dovidenia.. Tak som si dala sprsku, vyprevadila som mm a synovca na turu aj so psami a teraz mam "free" .. az na to, ze je tu bordel jak v riti... periem psie deky a nase papuce, musim nieco spravit s podlahou, lebo vcera som iniciativne naliala do skar pulirapid, ten mi ich fajnovo do bielucka vycisti, ibaze potom ho mm nevedel povytierat, lebo on nechape, ze to musi po kuskoch vzdy tu handru vymachat.. a furt to len licil na 5krat po celej chodbe, tak to vyzera jak u prasiat v chlieve.. No a ako bonus, idem nieco uvarit, nech mam mm co jest cez tyzden, ked budem v porodke.. ☹ Ked si teraz predstavim, ze tam budem od pondelka a zaroven si pozriem predpoved pocasia, tak ma poraza.. ved od pondelka do stvrtka mi tu svieti 36 stupnov a totalne bezvetrie... ☹ 😢 idem nieco robit, kym mam ako tak chut..

sunnygirl
10. júl 2010

Malý Paťko

sunnygirl
10. júl 2010

@maxara
lenkaaninka písala včera o 18:21, že je už v pôrodnici, bolesti má každých 5 min, ale otvorená bola len na 2 cm, voda jej neodtiekla, takže čakala kým sa otvorí a praskne vodička.

Malý Paťko je už na svete, váha 3550 g, 51 cm, správa mi prišla o 22:07, pridám aj fotku, ale cez iný prehliada

sunnygirl
10. júl 2010

zatiaľ pááááááááááááááááááááááááááá 😉

maxara
10. júl 2010

@sunnygirl jeeej sunny konecne dobra sprava 😵 😵 😵 lenkeaninke veeelmi gratulujem.. Akurat som sa chcela opytat, ci niekto nevie, co je s nou 😵 😵 😵

maxara
10. júl 2010

@sunnygirl 😵 😵 😵 maly aky kraaaasny 😀 😀 😀 to som si mohla mysliet, ze da takuto nejaku funny fotecku

oacka
10. júl 2010

ahojte, žienky! maxarka, naše teľa psie zas nevie pochopiť,že nesmie chodiť do spálne, 3x som ju odtiaľ vyhnala dnes, zas tam zaliezla, ja po sekcii si musím čupnúť, dať hlavu pod posteľ a ťahať ju za nohu von spod postele. ona sa vyvalí na zem a nechá sa ťahať...asi si myslí,že jaká fasa hra! 😠 😠 😠
prečo nám zamkli tú novú tému o bábätkách??????????? to bol dobrý nápad!
ja keď moju vyzlečiem,že má holé nohy,tak jej modrajú trošinku pästičky a hneď ich má studené a začne kýchať.... alebo čkať.... poddľa mňa jej je zima...alebo som ju už navykla na veľmi teplé oblečko? Roman je tiež zato,aby viac otužovala...

oacka
10. júl 2010

gratulujem k Paťkovi!!!!! idem jej napísať SMS!

ronit
10. júl 2010

caute tak sa pridavam do tabulky, Samko sa nam narodil 6.7.10 o 11:50 s mierami 3570g a 51cm 🙂
vsetkym gratulujem

alllexa
10. júl 2010

@janka_michal - no ja byvam vecer dost unavena, aj ma bolieva to kopanie (co byva okolo polnoci) a stve ma, ked potom nemozem zaspat... Inak necitim, ze by sa pytalo na svet, skor akokeby chcelo prerazit cez brusnu stenu🙂

@maxara - no a nie je to uz predzvest porodu - ze sa ta maternica hybe a ovplyvnuje aj creva?

@mirka285 - no ale v BA byva dost malo snehu... To jedine na Kolibu a tam su svahy. Ale je to mila predstava mat na sankach drobceka🙂

mirka285
10. júl 2010

Patko nam hned vajka vycapil,no neni zlaty?gratulujeme aj my 😉

mirka285
10. júl 2010

@alllexa my mame rodinny penzion v Cicmanoch,v BA by som tie sanky asi zodrala veru 🙂

janka_michal
10. júl 2010

@alllexa no tak to dufam,ze za chvilku sa malicke vypyta..vsak uz ti tam pise 42tt ja som len 37 a uz mam dost toho tehulkovania...mna nejak boli nad suskou asi ma tam mala buchne alebo co a ta bolest mi ide az do krizov..tak uvidime co mi v stredu povedia na poradni...take nieco nemas?

merikac
10. júl 2010

lenkeaninke gratulujem- krasne chlapatko 😀

@maxara vo vsetkom treba hladat pozitivum aj v tvojom dnesnom rane -takze mas dnes o dobre 2 kg menej, ked si sa z rana tak krasne precistila 😀...fuuu,,,mas toho na praci dnes hodne a nie ze free..ako pises....a ked si k tomu predstavim to brusko...-no nezavidim 🤐

@alllexa s tebou sa mi v noci snivalo, kedze sa tu vcera viedla tema skoro len o tebe, ze si zalozila stranu nesprvodlivo prenasajucich 😀 😀 😀 😀 - bars aka bykovina sa mi zosniva

merikac
10. júl 2010

a inac ako keby som bola chamtava a musela mat vsetko co aj iny a opakujem po mojalili,,,aj ja som uz mala s precistovanim maternice pokoj a dnes rano co nevidim, zacala som zas krvacat- a je ze uz mam pokoj 😠
Malinka celu noc bola zas na cicikoch, zasran maly, nechce dudel, ale moje ocickavat, to sa jej paci,,,,,,, 😠

mojalili
10. júl 2010

GRATULUJEM LENKEANINKE, SUPER 😵 😵 😵

merikac
10. júl 2010

@mirka285 - ja sa moc na zimu netesim, lebo v oktobri , chcem ist do prace,,,neviem si to predstavit,,,, 😠 ...Ale ak sa bude dat kooonecne pojdemem na lyze,,lebo tuto zimu co bola , som trpela a abstinovala a len so zavistou sledovala vytesenych lyziarov

mirka285
10. júl 2010

@ronit gratulujeme k Samkovi,vela zdravicka prajeme 🙂
@maxara ty mas proste od rana o zabavu postarane,a ja sa neviem uz dva dni vysrat a to som dnes ranajkovala marhule a kavu 😒

mojalili
10. júl 2010

@merikac Hm, to mi je luto, ale prejde to, ja uz mam pokoj.....nie som jedina, ktora v 4. t zacala opet krvacat, tak asi to vacsinou byva.......ale neboj, potom to bude ok 😉

merikac
10. júl 2010

@mojalili ,,,tak ja v to dufam, ked si ty o tom pisala,,,tak som bola prekvapena,,ja som fakt myslela, ze ja mam uz po tom- citila som sa uz super 😀 ..a inac,,,,,mala Lili sa na tych foto neskutocne podoba v niektorych okamihoch s Danielkom 🙂

maxara
10. júl 2010

@ronit ty uz v tabulke davno si.. akurat ti tam chyba sposob porodu.. kuk

@baby nova verzia
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/julovky2010/...

@alllexa no kiez by.. sice som sama doma, ale sral to pes.. mam tu mrte ludi na telefon a do pol hodky su u mna.. a taky zavratny priebeh by to aj tak nemalo, cize keby chcela, som rada.. ibaze necitim nic.. ani len tych debilnych poslov, co tu ma hadam aj admin

@merikac len neviem ake pozitivum mam vidiet v tom pomaly kazdorannom hovne na chodbe.. 😖

@janka_michal 37tt plus aj 0dni je prebiehajuci 38mi tyzden, takze akonahle si uz raz mala 37+0 tak uz si v 38tt

merikac
10. júl 2010

@mirka285 jaaaaaaaaaaaaaj, zavidim ti tu kombinaciu ranajok,,o takej mozem len snivat ☹

noemarta
10. júl 2010

ahojte dobre ranko,
takze info o Katty17. Vcera som s nou predsa este volala, tak ona mala doma uz kontrakcie kazdych 8 min. az zrazu to doslo na kazdych 5 min. tak volala porodnicke, ta jej kazala okamzite dojst, ze rodia. po ceste jej odtiekla plodova voda, takze nestihla ist ani na prijem, hned isla na salu, dali jej cipok, trosku sa poprechadzala, stihli jej pichnut aj epi, aj ked tvrdi, ze mozno uz ani nemuseli, lebo potom trikrat zatlacila a mala bola na svete. Sit by ju ani nemuseli, len mala ju trosku s rucickou zachytila, tak ma nejake tri stichy z vnutra. Mala je zlatunka, taka cierno vlaska s kraaasnymi dlhymi mihalnicami. takze Allex, Katka nam drzi flek na izbe. Povedala, ze dokt. Kozolkova je super, a ze jej povedala, ze mala porod, ktory ine mozu len zavidiet. 🙂 🙂

mirka285
10. júl 2010

@merikac a co uz musis do prace?mna tam najblizsie tri roky nikto nedostane 😉 ja som lyzovala aj tehotna ale len do 4 mesiaca,potom som uz nezapla oteplovacky 😀 a ako sa postavi mala prvykrat na lyze,jaj tak to bude super...my sme lyziarsky zalozena rodina tak mi to viac prezivame 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre