Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
10. júl 2010

@zrzulka aj tebe tak grcka? Pocuj moj zacne tak pit, akoby som mu uz v zivote nemala dat jest, potom mu zabehne, nasledne sa zakucka, rozkycha a az potom moze pokracovat dalej v papani.. nechapem, po kom je taky pažroš.. 😅
No a samozrejme, ze ked dopapa tak minutku na to hodi peknu šablu. Ako nie vzdy, ale tak kazde tretie papanie urcite..

maxara
10. júl 2010

@tinka349 skvele, len tak dalej.. a naozaj si naladu nekaz.. mozno ta bude hladat po nemocniciach 😀

@kafoditka 😀 😀 😀 uz som sa zlakla 😀

zrzulka
10. júl 2010

@kafoditka u nas detto. mne ti v porodnici grcal normalne aj z nosa. ja som sa tak zlakla a kazdy ze to je normalne ze ho musim nechat odgrgnut tak teraz ho nechavam aj 2 krat a uz je to lepsie ale napriklad v noci ked ho kojim a spim pri tom ze zabudnem tak sa teda riadne pogrca...
inak haluz mam tu pri sebe vysielacku a pocujem jak tlaci a prdi .... to su zvuky :O)))) o chvilu rev urcite... On sa niekedy na to pokadenie aj zobudi....

tinka349
10. júl 2010

@maxara no nech hlada.....vie v ktorej budem rodit, ale nevie ze on bude mat zakazane navstevy

kafoditka
10. júl 2010

@zrzulka moj ked zacne tlacit v spanku, tak je do piatich minut hore s placom..

maxara
10. júl 2010

@tinka349 ved ale ja som myslela teraz, ked mu nebudes brat mobil 😀

tinka349
10. júl 2010

@maxara ne neeee. . . to by mi volala svokra asi, a jej zdviham telefon . . . tak mamicka by mu povedala, ze este nerodim.....ale aj svokre to dam vediet az neskor....nechcem navstevy v nemocnici a nie z jeho rodiny 😖

maxara
10. júl 2010

@tinka349 pozri, ved na oddelenie za tebou nemozu a ty nemusis vyjst von.. aj keby o tom vedeli..

mirka285
10. júl 2010

baby Gabo bol v obchode a zakazal mi dnes vychadzat z domu,ze skoro zdochol od tepla,vraj stoji vzduch a je vonku na skapanie 😒

petrap001
10. júl 2010

@kafoditka moj tiez stale je,ako keby v zivote nejedol 😀 ale zatial sa nikdy nepovrackal,chvalabohu..len tak pazravo je,ze sa az dusi,chudatko 😀 a potom si stale vydychne,ze ach jaaaaj som sa zapotil 😀 😀
a dnes sme spali do pol 11,ale v noci diskoteka bola 😖 taka som nejaka dolamana..
idem si vas precitat,co ste dnes stihli 😉

petrap001
10. júl 2010

a baby,vy mate horucavy,tak nemozete ani von vyjst a my zasa strasnu kosu a dazd..no co je horsie??? 😒

oacka
10. júl 2010

baby,môžem jesť kuraciu pečienku?????????????

petrap001
10. júl 2010

@oacka teraz uz asi hej si myslim

oacka
10. júl 2010

no už som ju zožrala....

stanka33
10. júl 2010

ahojte.....
leninka gratulujem , podla toho co vcera pisala som veela ze pojde,
inac mne ako bolo vcera zle dneska mi nic nie je, rano sme boli na nakup v rakusku, riskli sme to, potom som sa prezrala palacinky gyros tuto z nasej palacinkarne super, upiekla som muzovi na zelanie kindercokoladove muffiny, idem sa slnit nachvilu a potom pojdeme asi na t com plaz a mali by sme otocit avion, chcem kupit malemu v Zare Portugalsky alebo spanielsky dres...aaj by stacilo nie???
neviem co to vcera bolo za stavy ale dneska je asi ticho pred burkou aspon dufam.....

aalexis007
10. júl 2010

Ahojte, volám sa Filipko, narodil som sa 6.7.2010 o 8:35 a mal som 3780 g a 52 cm. 🙂

stanka33
10. júl 2010

@oacka daj si v klude ja teraz jem hocico ked potom nebudem moct

stanka33
10. júl 2010

@aalexis007 gratulujem aky si mala porod???

tinka349
10. júl 2010

@aalexis007 gratulujem, nech ste obaja zdravi 🙂

tinka349
10. júl 2010

@maxara ja poznam mojho muza a on by siel aj cez mrtvoly . . .alebo by nakjladol sestricke dajake kapusty do hlavy a ona by ho pusti;la - on ma neskutocny dar reci oblbovat 🙄

aalexis007
10. júl 2010

A tu som v plnej kráse 🙂

maxara
10. júl 2010

@tinka349 a ako to zariadis teda? teda okrem toho, ze sa to pokusis utajit, ze si tam.. ved ked ide cez mrtvoly, tak mozno je uz davno s niekym tam dohodnuty, ze mu da vediet

@aalexis007 veeelmi gratulujem.. registrujem aj do tabulky.. 😉 len este dopln prosim sposob porodu, ci prirodzeny spontanny alebo vyvolany alebo sekcia alebo co..

maxara
10. júl 2010

@aalexis007 maly je krasulko 😵

stanka33
10. júl 2010

@aalexis007 zlatunky malinky ako pekne spinka 🙂

stanka33
10. júl 2010

@maxara uz si psychicky pripravana na pondelok???

petrap001
10. júl 2010

@aalexis007 aj ja gratulujem 🙂 zlatunky je Filipko 🙂

maxara
10. júl 2010

@stanka33 nie som pripravena na to teplo.. ostatne je v poho..

robika
10. júl 2010

Ahojte, gratulujem k novym babatkam 🙂 a prajem vela zdravicka
@kafoditka o tom papani, ako keby uz nepapal neviem aky dlhy cas, zakuckani mame presne to iste... este ani oci nema otvorene, uz place ze je hladny a papa si rucicku... lenze posledne dni sa nam k tomu zakucknutiu pridala aj stikutka, kazdy jeden den... najskor papame, potom trosku grckame, potom stikutame a ked skoncime, chce zase papat...

tinka349
10. júl 2010

@maxara neriesim to zatial, ja tam poznam dve sestricky a snad spacifikuju aj ostatny personal - trebars mu povedia ze sa citim veeelmi zle a neprijimam ziadne navstevy 😝

robika
10. júl 2010

@zrzulka, @kafoditka, @mojalili ked to citam tak v rychlosti, tak uz som kludnejsia, boze ja som si myslela, ze iba u nas je taky chaos....
casto grckame, ja som kupila take podbradnicky, ktore su z jednej strany trosku gumenne, tak tie mam stale pri sebe, ked papame, lebo inak by som mala vsetko mokre... spotreba plienok je enormna... lebo my sme pokakany vskuse.. sice mu to nevadi, ale este z nemocnice sme si doniesli zapareniny... nastastie uz to vyzera lepsie,... neviem ako sa tam tie sestricky o neho starali... (mne ho dali posledny den uz s bolavou ritkou), vzdy ked ho prebalim a ideme papat, hned zacne kakat, ale este lepsie, ked sa mi pocas prebalovania stihne pocikat na novu plienku a na seba...
papame skoro stale, ako je take teplo, niekedy aj kazdu hodinku na 5 minut... doma mi kazdy hovori, ze mam mu dat caj, ale citala som ze staci mliecko od smadu... inak standardne vydrzi 3 hodinky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre