Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
24. aug 2010

aj teraz vstanem niekoľko krát za noc a pohladkám ju po líčku, aby sa pomrvinkala, lebo to ani nevidno poriadne, že dýcha 😕

tinka349
24. aug 2010

@sunnygirl aj moj muz sa zlostil ked som podavala foto na facebook a kade tade a dala som malu aj na ruky kamoske, babke, prababke, mojej krstnej . . . ale som mu povedala ze je to aj moje dieta a aj ja o nej rozhodujem 😝 a potom on zavelil ze s nou ide za kamosom na kavu do kaviarne....som povedala ze ani naaaaahodou 😝

tinka349
24. aug 2010

@sunnygirl a nemas ten monitor dychu? ja som kludna ked je zapnuty a sleduje to ako dycha 😵 dobra vec to je

tinka349
24. aug 2010

babule ako sa zena dlho cisti po porode? ved ja mam zajtra 5 tyzdnov od porodu a fur sa cistim 😠 sak to je uz na nervy....

monline
24. aug 2010

@sunnygirl je prirodzené báť sa o dieťatko a strážiť si ho..a je na tebe, či fotky pošleš, ukážeš, či nie..medzi vami vznikne iste ešte hlbšia väzba, len daj pozor, aby ten strach o ňu nebol príliš veľký

sunnygirl
24. aug 2010

@tinka349 nemám, v nemocke to dávali, počas pobytu, automaticky, každej mamičke, ale ja som kukala na to zelené svetielko, kým ma nezhypnotizovalo a neuspalo 😅. Je to vo mne, musím sa nejako "unormálniť" 😅

sunnygirl
24. aug 2010

@monline veď to, preto sa musím "unormálniť" aby to potom neskončilo nezdravo 😨 Veď viem podľa seba, že mamina mi dala slobodu a ja som jej doteraz za to vďačná, že ma púšťala na chaty a výlety a tak, že ma proste nestrážila na každom kroku 🙂

tinka349
24. aug 2010

@sunnygirl ja som s tym monitorom uz uplne kludna, ked malu zoberiem z postielky a nevypnem ho, tak to po par sekundach strasne pipa 😝 takze viem ze keby sa nedajboze nieco dialo, budem to pocut aj keby som zaspala a nevidela hypnotizujuce svetielko 😅

maxara
24. aug 2010

@bambola veru kazdy.. dokonca sa kuknu do kocika a prva veta je skoro vzdy rovnaka.. to mate naozaj len 5 tyzdnov? aka je velka, a aka vlasata?! 😲 (to je akoze ich vyraz tvare) 😀 😀 😀

@ericica super.. ja som za porod nic nechcela.. mm mi predtym kupil taky privesok, tak som mu povedala, ze to je za to.. nech nekupuje viac. ale krasny bol, teda je.. on ma na nahrdelniky talent, vsetci mi ich chvalia

merikac
24. aug 2010

@nina88 presne casovy rozvrh spania ako u nas,,,,a ja si fandim, ze to je ake dobre 😀

merikac
24. aug 2010

@ericica ari,,ved hod nejaky link,,,kdeby som si tie tvoje dielka mohla pozriet,,stale sa tu o nich pise a ja sa cudujem, co to po nociach vyrabas,,,,,,, 😀 😀

merikac
24. aug 2010

@maxara no ja som tiez mojmu mm, povedala, ze nechcem nic za porod,,kupil mi "len" orchideu,, ani sama neviem preco niekde vo vutri ma to hryzie, ze ma posluchol☹ .....no co somnou som zenska ☹ ,,,,a ti chlapi nie a nie pochopit,,,ze ked zena povie nie,,,je to len taka kamuflaz 😀 😀 ..

lutsine
24. aug 2010

baby mate monitor dychu do postielky alebo na plienku,vyuzivate? Su tu aj take co nemaju?

kafoditka
24. aug 2010

@lutsine ja nemam monitor...

merikac
24. aug 2010

@lutsine ani ja nemam,,zo zaciatku som malu stale sledovala a ked silno spala drgala do nej, nech sa pohne,,,ale teraz som sa trosku ukludnila,,,ale aj tak ju stale pozorujem ked spi,,,

tinka349
24. aug 2010

@lutsine ja mam a som nadmieru spokojna...ja mam aj s vysielackou, ze ked ju necham samu v izbe v postielke, tak ju pocujem az na 200 metrov skoro 😀 ale tak daleko od nej nechodim 😝

monline
24. aug 2010

@lutsine ja nemám monitor

ericica
24. aug 2010

@maxara ako som malu chvalila ako pekne spi tak to sa ona len robila, 😠 😠 😠 dnes nespala dokopy asi hodinku 😝 😝 😝 ja uz som ako vyzmykana handra ...pol hodinu revala jak diva a teraz si ju uz manzel zobral von lebo sa idem zblaznit.....potrebujem par minut aj pre seba 😝
idem hodit foto malej

ericica
24. aug 2010

na prvej fotke je v klokanke a na poslednej sa pokusa zaspat na maminke 😵

oacka
24. aug 2010

@lutsine ja mám do postieľky a využívam stále.
@kafoditka akú máš autosedačku k teutonke? naklikávaš na kočík a vozíš malého v tom? my máme od brata Jane,ale je ťažká a nedá sa samozrejme nakliknúť na kočík.

miki060707
24. aug 2010

ahojte
mi sme boli na poradni, 56cm,4650g

a každý hovorí, že jaký baculko, xi
no jako, ked nekedy tak leži, tak ma baculaté líčka........
nám vypadali vlásky vpredu.........

oacka
24. aug 2010

@ericica bože,aký bucľoš spokojný! toto že často plače??? 🙂 🙂 to ako sa vám také buchtičky podarili? 🙂 🙂 🙂 🙂 aj Rebi bola taká?

kafoditka
24. aug 2010

@oacka ja mam Romer autosedacku. Vozim ho len ked vybehneme niekam do Auparku a doma ho v nej niekedy hupem.. A neboj sa, takisto je tazka este k tomu ked v nej sedi maly, co ma 6kg.....

oacka
24. aug 2010

@kafoditka to ti odporučili v babymarkete? treba k nej nejaký adapter? ak môžeš napíš ppresne jej názov. dikes. my sme skúšali romer v Kike,ale nevedeli sme,ako sa naklikáva na kočík

zuzik1983
24. aug 2010

ahojte,
baby myslite si,ze babo papa dokedy je hladne,dokedy potrebuje alebo sa moze prejest?

oacka
24. aug 2010

@zuzik1983 malé bábo sa vraj môže prejesť. ale potom vygrcá.

zuzik1983
24. aug 2010

lebo ta moja ma cely den dnes take stavy,ze sa naje(a to pyta stale aj kazdu hodinu a pol),na necelu hodinku zaspi,potom sa zobudi a grcka a to ju ani na ruky nezoberiem...tak som chcela vediet,ci je to ok alebo by som rasdsej mala ist doktorke s nou.

karinnka
24. aug 2010

Ahojte,ja tiez nemam moonitor.Nasa malicka ma teraz svoje dni,od jednej do rana sa budime kazdu hodinku a potom len papame a papame 🙂 Potom rano nevidim ani na oci a som uplne grogy....Ale je to nas milacik tak to prezijem 😵
@ercica malicka je uzastna 🙂 Ja akurat beham po nete a zhanam si novy kociar 😀 😀 Ten moj predavam a zhanam nahradu...Je skvely ten moj Neonato synchro sport,len ja mam v okoli jazero a travnatejsi teren a tie kolieska mi nevyhovuju,takze menim pokial ho nerozbijem 😉 @meruska Ty si spokojna s kociarikom?

mirka285
24. aug 2010

@oacka na teutonky idu nakliknut iba tri autosedacky-Teutonia Tario,Romer a Maxi cosi..na kazdu treba dokupit aj adapter,ten namontujes na kocik a nemusis ho uz davat dole,ja mam Maxi cosi-je to jedna z najlahsich autosedaciek,Romerka je dost tazka a ta tretia neviem...vsetky patria samozrejme k tym najkvalitnejsim autosedakam....

ericica
24. aug 2010

@oacka nie rebi taka nebola skusim pohladat foto rebi....ona nemala take faldiky....no my sme cely den nespali.ledva som ju potom udrzala hore do osmej na kupanie,,,len co sme sa okupali a napapali a hned zalomila....chudam moje bola asi ospala ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre