Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
4. sep 2010

@maxara a ostatne baby zo stretka,,,ste super!!!!!!! 😵 ( aby neboli polovicky v uzadi,,,aj ti ujdu 😀 ),,,a aka by to bola akcia, kde by babinec neohovaral,,,ved to by vam ani nikto nezozral, ze ste bez nas - o nas nekecali 😀 😀 😀 ..kiez by takych pohodovych dni bolo viac,,,,,,,,,

zrzulka
4. sep 2010

@maxara sqely dokument.... a ta navigacia nema chybu 😉 som zvedava cim prekvapis nabuduce 😀

@merikac meri veru vystihla si ju uplne presne "zihadlo" musi dobehnut to co zameskala predsa 😀 😀 😀 ak bude aj maly taky tak zosediviem predcasne 😀

noemarta
4. sep 2010

caute,
vcera kraaasne straaveny den, vdaka Max (esta raz diiiik) ale aj dnes krasne straveny den, dokonale sme si ho uzivali, v trojke(ja, mm a Neluska, ktora bola ukazkovaaaaa 🙂 ) MM nas zobral do evrovei, este sme tam totiz neboli, a bola som unesenaaaaa, perfektne na kocikovanie, aj sme co to nakupili, super. A potom sme boli este na jednej navsteve a teraz sme sa okupali a kraaasne zaspali, myslim Nelka.
Baby, dakujeme za komentaare fotiek..... 😉

maxara
4. sep 2010

😀 😀 😀 😀 😀 tak som sa dobre nasmiala na tych komentoch 😀 😀 😀
No nebyt bab, tak taky super ten den nie je..

maxara
4. sep 2010

@zrzulka Zrzi, citala som, ze uvitanie dopadlo dobre. Bolo to v pohode? oplatilo sa? ako dlho to trvalo?

zrzulka
4. sep 2010

@maxara len chvilinku ale maleho som nestihla nakojit tak cirkusoval, mala tam skoro zdemolovala kolisku... na okamih zamrzol usmev na tvari pani poslankyne aj tej kocky co citala basnicky... ale opat ho nahodili ked nam sli gratulovat tak asi to az take strasne nebolo 😀 😀 😀 ninka sa tiez pohupe... nemaj strach 😉 a bolo to mile... skoro mi aj slza ukvapla... ja myslim ze sa oplati ist posmoklit si trosku.... potom dostanes haluzku a ninka knizku s puzzle obrazkami... a bude mat vymalovanu stranu v kronike mesta.... som zvedava na tvoje dojmy.... 😀 kedy to mate????????
ved kukni foto na fb..... som nahodila nejake... tiez to mate na mestskom ci na radnici????

zrzulka
4. sep 2010

@maxara jaj a ak mozes tak mi porad prosim nejaku dobru restiku v pk lebo tam kde sme boli dnes otraaaaaaaaas... my po restikach nechodime .... dnes sme vsadili veruze na zleho kona ☹ 😒 😠 najlepsie by bolo aj s detskym kutikom... ked budu krstiny v novembri /decembri nech vieme kam sa da ist dobre najest....

zrzulka
4. sep 2010

a este mi napiste ci maleho pokrstia aj v adventnom obdobi????

maxara
4. sep 2010

@zrzulka no my to mame az 2.10. a na mestskom, sa tesim.. mna tiez taketo veci dojimaju, budem revat jak debil.. hadam nikto nebude fotit 😀

maxara
4. sep 2010

@zrzulka no my mame krstiny hostinu v senkviciach hore na cerovom v takom zelenom dome v zatacke.. restauracia cerovanka www.cerovanka.sk , maju tam aj penzion a krcmu.. mama tam mala 60tku a varia tam bohovsky, ale to je skor tak, ze sa tam nahlasis a oni ti vystroja tam hostinu, robia tam svadby a tak. a varia tam take stare tety a uuuuplne super

adelaine
4. sep 2010

...baby, vcerajsi den super, dnesok je zlyy ☹
dnes s malymi prestavkami reve maly v kuse 😒
ak to neprejde dam si limit do 23.00, ideme na LSPP 😖 fakt neviem, co s nim je 😢
toto mi musite uverit babeny ☹

maxara
4. sep 2010

@adelaine ☹ coze? vsetko si skusala? teplotu nema?

merikac
4. sep 2010

@adelaine fuu, nezavidim,,,mna v podobnej situacii chytala doslova panika,,,tak verim, ze mas obavy,,ale verim, ze to nebude nic vazne,,mozno len brusino boli,,,alebo usko,,,skusala si?

zrzulka
4. sep 2010

@adelaine joooooooooj toto som zazila pri malej ale u nas to nevestilo nic dobre 😖 😖 😖 drzim palceky nech to dobre dopadne...

sisinka76
4. sep 2010

ahojte

precitajte si, je to dolezite
http://www.sukl.sk/sk/inspekcia/postregistracna...

miki060707
4. sep 2010

@adelaine a ani dnes nespal?
lebo môj spal v kočiku hodku, a teraz zaspal, predchvilkou

miki060707
4. sep 2010

@sisinka76 to čo píšu o vigantole....hmmmmm 😨
no šak hadam nam povedia lekári viac

sisinka76
4. sep 2010

@miki060707 na to aj ja spolieham...

tinaki1275
4. sep 2010

@tutifruti boze zabavila som sa na tych Sucanoch, ale u nas to aj teraz tak vyzera ,a manzelovi vrazam malu do ruk hned ako vstupuje do dveri .. 😢 ale zatial to zvlada nastastie...na rozdiel odo mna..😉)inac vecer sme mali zase 2hodinovy sialeny rev,poto sme malu o pol deviateja nalozili do auta ,pozvali nas znami na grilovacku ,a mala sa neprebrala az do pol jednej kym sme sa nevratili (tu je o hodku viac ako na slovensku),akurat sme ju nakrmili teraz a ona zatial spi ..uvidime dokedy ,ale aj tak super..vsetci sa cudovali ake mame dokonale dieta..nikto mi neveri ze reve cely den..🙂)akoby to potvorka robila naschval...

tinaki1275
4. sep 2010

@luminkasp kde si ze mate horuco? ja sa len bojim ako ju potom naucim na nejaky normalny system..aj ked tu deti v lete nechodia spat pre polnocou ,to ja ale nechcem ... budem musiet najst nejaky kompromis..

tinaki1275
4. sep 2010

@adelaine niekedy maju deti akurat zly den...stava sa mi to ,a mali sme aj 2-3zle dni po sebe ,bez dovodu a potom bol jeden super a zase..ak nema teplotku a papa tak to hadam nic nie je...drzim placeky

tinaki1275
4. sep 2010

@zrzulka aj ja chcem uvitanie ,tu v grecku to skrachovanci nerobia...to je skoda...☹(

luminkasp
4. sep 2010

@tinaki1275 juh spanielska, granada

tinaki1275
4. sep 2010

@luminkasp a tak to tam mate to iste ako my na Krete...akurat mi hovori manzel ze ste hodnes nastvali --🙂))mysli spanielov, vyhrali nad grekmi v baskete..😉)).

zrzulka
5. sep 2010

@tinaki1275 to teda je lebo je to mile....
@sisinka76 vdaka za link a teraz ako teda? vigantol nedavat drobcom????... pisu tam ze deti nie su v ohrozeni zivota... nedavam ho sice poctivo ale i tak...to vsetky vigantoly stahuju?

maxara
5. sep 2010

@zrzulka podla mna s tym vigantolom ide o chut a pach, tak ho ochutnaj 😉

sisinka76
5. sep 2010

@zrzulka ano, vsetky

maxara
5. sep 2010

btw Dobre ranko baby.

@adelaine dufam, ze maly je nakoniec v pohode, krasny.. 😒
Ja mam teraz chvilku pre seba, hlavne cas na ranajky, lebo mm neprezieravo zobral Ninku na seba spinkat a ona tak tuho zaspinkala, ze teraz je prikovany k posteli. 😀

@mirka285 misko bol takmer dojaty z tej tvojej pochvaly. a aj my pozdravujeme Tomaska, snad mu chutilo 😀

sunnygirl
5. sep 2010

dobré ránko bábiky 🙂
prajem peknú nedeľu, vidím, že stíhate aj koníkovať 😀 .
Chcem sa vás opýtať, Lenka je nascípaná, kašle kýcha a soplíkuje, dajte rady. Má také husté soplíky, že už ani nejdu von. Momentálne kvapkám MAR+, ja len mám strach aby jej to neprešlo na priedušky, ďakujem 🙂 , pááááá

tutifruti
5. sep 2010

@tinaki1275 tak to je malá super... naša vrieskala stále, aj na návšteve.... Našťastie Dorotka bola úplne, že Dobrotka a Šimonko sa zatiaľ zdá byť niečo medzi...

@maxara kludne by som menila s tvojim Michalom, pretož taký "povinný" spánok by som fakt brala 😅

@sunnygirl hlavne vyššie hlavičku, podlož matrac, aby jej nezatiekli sople do uší... môže dostať zápal stredného ucha zo soplov.... Ak má sople žlté, alebo zelené, tak určite antibiotické kvapky... a odsávať... najlepšie odsávačka na vysavač....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre