Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
10. sep 2010

@oacka ale ved 3ky su od 4kg

oacka
10. sep 2010

@maxara ale až do 9... vyskúšam ich,aj tak mi už dochádzajú 2ky. som myslela,či to nie sú pre väčšie bába...

oacka
10. sep 2010

kočky, jete ovocie? jete jablká a hrozno aj so šupkou??? lebo ja som si dala hrozno a desím sa zajtrajška, už nećhceme žiadne žalúdočné problémy!

petrap001
10. sep 2010

ahojte babenky,no konecne sedim 🙂 dnes same lietacky po meste 😀 maly sa mi konecne vykakal po 8mich dnoch takze sa tesiiiiim.trebalo mu sice pomoct s teplomerom,ale islo to.ale nejake huste to bolo 😕 hm ved ho len kojim,tak co ja viem 😕 takze o problem menej.inac s mamou sme dnes robili velke poriadky a na pojde sme nasli kociar po bratovi 😀 ci pana,ved to uz osem rocny ale paradny taky obrovsky tak sa vozime po dome jedna radost 😀 ale na dvor uz by som s nim nesla a kde to este medzi ludi 😀 😀 😀
inac ja tiez pouzivam pampersky,od narodenia a davam mu uz trojky asi mesiac,ved uz ma cez 6 kil.skusala som aj ine ale nie,ritka bola cervena,hoci sa len pocural ☹ no co uz,paradnu rit ma 😀 a tiez maju dost velke rozdiely v cenach som si tiez vsimla.ako nechapem,ze az 6 eur??? ved to je chore.
ale viete ciňo,mne este maly neokakal ziadnu vec,iba ak sa precural.neviem cim to je 😀 takze mam o problem menej ako mate poniektore s tym pranim.ale viem,ze to ide niekedy tazko dole.kyselinari 😀 ale prdi tak,ze konec 😀 😀 taky smrad smradlavy z takej malej ritky.normalne biologicka zbran 😀

mirka285
10. sep 2010

ahojte..tak k plienkovej debate,ja pouzivam iba pampers alebo babylove,a babylove sa mi zdaju dokonca lepsie,lebo nesmrdia tak po cikanicke...a zlcove mydlo pouzivam a chvalim je fakt dobre,lebo posobi aj na biologicke skvrny 😉 a som rozladene-kazdy na mna pozera,ze to ako ze mi mala prespi celu noc aj desat hodin vkuse...ako keby som ja zato mohla...vsak to sa moze za tyzden zmenit...a mam chut vypadnut niekam na celu noc na zurku,asi na mna dosla kriza ☹

oacka
10. sep 2010

@mirka285 a to je zle,že spí???????? veď po UM to je možné,nie?

petrap001
10. sep 2010

@mirka285 ked ti tak dlho spi tak si to mozes dovolit 😀 a este aj vytriezves keby si sa nahodou opila 😝
a k tym plienkam,tiez si myslim,ze je to tou stavbou tela a kazdemu vyhovuje nieco ine.chvalite tu aj tie babylove,ja mam este stale doma jedno balenie,ale nepouzivam,sem tam mu hodim jednu,lebo ma z nich cervenu ritku 😕 ale do pampersiek sa neprekakal este ani raz,tak urcite uz nebudem skusat ine.

mirka285
10. sep 2010

no ved ide o to ,ze normalne mi to zavidia ze mala tak pekne spi 😠 a s tymi plienkami suhlasim,kazdemu vyhovuju ine....a teraz mam taky zly pocit,ze kedze mala tak pekne spava celu noc ze urcite ma postihne niaka ina pohroma 😢 fuj fuj fuj,nechcem privolavat,tak dufam ze nie

kafoditka
10. sep 2010

@mirka285 miri nemaluj certa na stenu, ser na ludi co ti zavidia a uzivaj si, ze mala tak pekne spi. Ty si kludna, odpocinuta a mozes si malu vychutnavat s ovela vacsim pokojom ako keby si bola nevyspata a nervozna.. Presne ako hovoris, ono sa to moze zmenit zo dna na den.. Proste Linduska je spachtoska po mamine, no a co?? 😝

mirka285
10. sep 2010

@kafoditka keby si videla tie pohlady..otazka typu a ako mala spi v noci je na dennom poriadku..a nech si vsetci trhnu nohou..ale aj tak by som niakam isla sa zabavit..chytila ma typicka bratislavska choroba-chybaju mi kamarati z mesta 😢

petrap001
10. sep 2010

@mirka285 ja na take veci pre istotu radsej ani nemyslim,ze ist von 😢 tak skoro to asi nebude.a ty ked chces a mozes tak choood,aj toto je istym sposobom oddych.treba vypnut a zmenit trosku ovzusie.to je normalne.vsetky si zasluzime 😝 ale treba ist po poriadku,kto si ako zasluzi 😀 😀 😀 ja budem asi posledna 😀

bambola
10. sep 2010

ahojte,
tak konecne tyzden skoly za mnou, uz len par sobot 😉 malu sme statocne vytrapili tento tyzden ☹ proste ma potrebuje pri sebe citit, ocko je fajn ale mama je mama.

co sa plienok tyka tak my mame od narodenia tesko zlte plienky a sme obe spokojne takze nemam dovod menit a aj cenovo vyhovuju 🙂 na chrbat sa nam prekadila prvykrat asi pred tyzdnom a tento tyzden asi trikrat 😠 ale to neni plienkami ale nakadila toho fakt veeeela 😀

merikac
10. sep 2010

caute kocky,,
usim si vyliat srdce,lebo ma rozpuci,,,,,,ja mam taku na prd naladu a nemam v podstate ani dovod,,len sa mi chce revat,,,,,,,,,,,,,,,,myslite, ze je to tym pocasim?? ☹

mirka285
10. sep 2010

@petrap001 Peti obavam a ze ja budem posledna....flakam sa cely zivot v podstate,takze teraz nemam narok...a nechce sa mi pocuvat otazky typu s kym,kedy ,ako..takze radsej sa nepokusam ani doma hovorit ze mam potrebu stretnut sa s kamaratmi...Gabkovi sa moji kamosi nepozdavaju 😀

mirka285
10. sep 2010

@merikac aj ja mam dnes niaku depku ☹

kafoditka
10. sep 2010

Baby boha ja som taka nasrata!! 😠 😠 😠 😠 😠 Tak uz par dni sa citim "hurkoidne" - ako velka bublina, total tucna. Stahovacie gatky su stale mojim najvernejsiim priatelom ale teraz som dostala maly infarkt. Ku koncu tehu, ked uz boli tie chladne dni, som si presila gombiky na balonaku, aby som ho mohla cez to brucho zapnut. Ten kabat mi bol predtym podotykam DOST VOLNY. Teraz som si tie gombiky prisila naspat, idem sa zapnut a ledva ledva som ich upla! ☹ ☹ 😠 😠 😠 Boze to jaka matrioska je zo mna 😲 Fuuuha, zajtra idem dostat od mangela tenisky k narodeninam a hned v nedelu rano idem behat..

mirka285
10. sep 2010

@kafoditka no keby si vedela co som ja dnes pozrl...nemam svoj den zajedam to.

mojalili
10. sep 2010

@kafoditka to je ako moj pripad....dnes mi mama vyrflala, preco si chcem kupovat kabat na zimu. Tak ma nasrala, ze som vytiahla moj hnedy a skusila sa zapnut...no zapla, ale tak sa mi otvaralo vsetko, ze hned sklapla 😠 Tiez mi brusisko trci,ale srat na to, idem si zajtra kupit tricka s volnym na bruchu,aby mi to zakrylo 😉

mirka285
10. sep 2010

napriklad ja nemam brucho,ja to mam rovnomerne rozlozene,vsetky bundy su mi uzke na ramenach a tiez potrebujem novy kabat....

lenkaaninka
10. sep 2010

bože baby dneska je asi nejaký nahovno den tak ma starý nasral ako on všetkím všetko a hned čo sa týka pomoci a ja som mu včera oznámila že chcem isť nakúpiť a dohodli sme sa dneska navečer aby som si stihla u nás v krčme aspon malé pivko vypiť a trošku vypnuť a ale o deviatej večer byť doma aby som sa trošku prespala ked malý v noci vstane. A proste nemá na mna čas a ešte išiel niečo vybavovať tiež niečo čo niekomu slúbil normálne ma ide roztrhnúť booožeeeee mááááám takééééé nervy ale ja nemôžem sama isť nikde on sam s detmi nebude ja nemám na to nárok. Och ako neznášam tieto jeho postoje. Tak aspon som sa vyžalovala.. 😒 😠 ☹

lenkaaninka
10. sep 2010

a čo sa týka postavy tak ja som ako spuchlina a od zajtra idem držať dietu lebo som normálne ja z toho neštastná a neatraktívna ani sama pre seba. Chcem to spraviť kôli sebe.

lenkaaninka
10. sep 2010

@mirka285 to je paráda že tak spí ja by som sa tým všade chvalila nech závidia 😵

kafoditka
10. sep 2010

Apropo zimny kabat.. ani nejdem hovorit, ze som si minulu zimu kupila novy a pekne drahy 😠 😠 😠 Ze sa do neho zapnem je bez sance.. 😢 A to nechcem ani skusat sportovu zimnu bundu, lebo ma jebne. Sorry za ten vyraz ale som nasrata a nebudem hrat chrumkavu..
@mojalili ja mam teraz takych triciek habadej. Volne a dolu maju patent..zakryje to, brucho 😉

kafoditka
10. sep 2010

@mirka285 a mirka, ja keby som mala tvoju postavu, tak som tazka herecka.. vypadas dobre, mozes byt spokojna 😉 a to teraz netliacham len tak..

miki060707
10. sep 2010

@lenkaaninka aspoň, že si sa nám vyžalovala, bolo by fajn, keby si si išla len tak sadnuť bez deciek..., že? asi to chce každá z nás....no nie? ja som bola raz na káve, po stojačky, dávala som pozor na malu, hrala sa s deťmi, mm bol doma a malého som kočíkovala, lebo nebol v pohybe, 🙂 ale niejak mi to nevadilo, bola som rada, že som s kamoškami....lebo kamaráti sú vzácné tvory, že?

mirka285
10. sep 2010

@kafoditka som neni spokojna,vazila som 53 kil,mam 59 takze som nespokojna...

lenkaaninka
10. sep 2010

@miki060707 aj ja tak fungujem všade s detičkami a nech ma niekto ukamenuje chcela by som si isť niekde zaplávať alebo vypadnúť s kamošmi ale sama. Ale snád aj to raz príde.

miki060707
10. sep 2010

no ja kupovať kabát na zimu nebudem, lebo šak je dostatočne veliký 🙂 😀 aj pred pôrdom bol dosť obrovsky 🙂 tak hadam sa to zmení
teraz som dorobila rýchlu tortu, tvarohovú na zajtra a zajtra si dám navečeru, včera ju robil jeden kulturista na markíze

miki060707
10. sep 2010

@mirka285 jeeej mať tak 59 kíl, stačí aj 80 😀

mirka285
10. sep 2010

baby co to na nas doslo?to bude niaka kriza?ja sice chodim na kavicku kazdy den ale vzdy len na terasku aj s malou a tiez mam potrebu vypadnut niekam sama 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre