Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
27. sep 2010

jeeeeej, my tu mame medzi sebou chlapa s krasnou sofinkou? ja odpadnem. 😉 vitaj medzi nami julovkami @boddez 😉 . ked tu pisete o videach ja nemam este ani jedno :( asi by som mala oprasit kameru a vyskusat ju ci vobec ide 😀

boddez
27. sep 2010

@katty17 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 dakujem víítam...sme 10.7..a vy?...noo mala by si oprááášit..to hej ..dobehnes mysliim ze je čo točiť..kedze nase male klbka kazdy den rastu a su kazdy den ine ...🙂) 🙂 🙂 🙂 🙂

strasska
27. sep 2010

@boddez tak to je dobra spachtoska 😲 nenudis sa doma 😀

boddez
27. sep 2010

🙂 🙂 🙂
@strasska dakedy sa aj nudiim ....a dakedy s kokankou aj varim ..ale v sobotu som navaril tak dojedam este dnes..🙂))
no čo sa da robit ked je tak hnusne von ani kočikovat sa neda ist..🙂) 😒 😒 😖 😖

zuzik1983
27. sep 2010

ze 4-5hodin? to moja cez den este tak nespala.domam max po polhodinkach spi a vonku prespi aj 2,5hodiny.to ja mozem o takom niecom snivat ☹ normalne zavidim.aj ked teraz spi uz 2hodiny,ale medzitym uz bola 3x hore,ale aj tak u nas uspech 🙂

boddez
27. sep 2010

@zuzik1983 🙂 🙂 🙂 🙂 baaa.. kočky zariekli ste to už je hore noo idem ju zničit cvičenim a hrajkanim bude hajusat znova...🙂)a neviem ako som to...proste hajuska nic ju neboli netrapi ..vsetko v poriadku ..tak hajuša🙂)

maxara
27. sep 2010

Ahojte baby, nemala som moc casu sa sem nanominovat, lebo okrem megavytazenosti nasho kompu (boli tu prdosi) som dostala celkom vela gastanov a kym som ich vsetky pojedla, tak to takto dlho trvalo

@monline vraj kvety maju mat len jednu gazdinku 😉

@zrzulka no aj ja som vyzera, ze koho uvidim.. cigaretku som stretla a veru ze som aj dve cukrove vaty dala, jednu ruzovu a jednu modru 😉

@mojalili v zasade je vzdy lepsie sadit vsetky kry a stromy na jesen, hlavne volno korenne. Tie co si kupis v kvetinaci, mozes kludne aj na jar. A mysli na miesto, lebo smaragdka je trosku taka vajcovitejsia, pekna ale trolinku sirsia. Uplny stlp je "malonyana" (mlynanska, vyslachtena v mlynanoch v arborete)

@lulu1983 😀 ano mala si.. 😉

@merikac fiiiha, ta sa ti faktis podarila, uplne dokonala.. smekam klobouk, kdybych mel..

@mirka285 ja som uz novorodenecku vlozku vybrala pred mesiacom 😒

@alllexa ahoj Alex, ta velka je az o tyzden, tento vikend sa len trusili navstevy, lebo bolo to vinobranie. Premohla som sa, isla som na vinobranie s kocikom, presla som asi 10 km, my to mame dost velky kus do mesta a to iste s5 a plus mesto ☹ vsetko ma bolelo, mala som teplotu 38,2, slahla som si panadol a isla som spat. V nedelu ma brucho bolelo ovela menej ako v sobotu, cize som sa az normalne hybala, aj som pozehlila a nachystala obrusy ma stol a tak.. a dnes som zbehla do mesta pokupit kraviny a zacala som sa zle citit. Dosla som domov, ledva, a teplota ze 38,7 ☹ ale nemozem ist spat, cakam na Ninku, ze kazdu chvilku precitne, dam jej prso , mliecko a pojdeme spolu hajat

bambola
27. sep 2010

my sme vybehli von, ze je konecne krasne ale vydrzali sme len 15 minut, mala revala akoby ju rezali. tak som ju vzala na ruky prestala, pohupala som ju, polozila spat, zase plac a toto dookola s tym rozdielom, ze po tych 15 minutach uz aj na rukach plakala 😖 prisli sme domov nakrmila som ju, zaspala, dala do postielky a pochvilke uz zase bola hore 😠 aspon, ze tam je teraz vklude a bavka sa sama. len keby mi tam tak chcela spat.... 😒

katty17
27. sep 2010

@boddez - my sme 9.7 o siedmej vecer 🙂 tak mame rovnako velke babulky 😉 . kde ste rodili?
@maxara - jooooooj, ja milujem gastany. uz su jedle gastany ? ja si prosiiiiiiiiiim !!! mnami.

mojalili
27. sep 2010

@maxara MAxi, nevadi mi, ze je sirsia, pojde to ako zivy plot, tak to by az tak nevadilo. Ale pozrem na nete aj tu druhu,co si spominala. A nevymrznu tie mlade korene, ked sa zasadia na jesen?

lenuss84
27. sep 2010

@jaruska8 ahoj.to akoby si pisala o mojej malej.my sme tiez vo faze super rychleho napapania.ja mam tiez obavy ze ci si da aj to zadne mliecki.ale kedze riadne a dobre priberame tak hadam hej.som sa vcera o tom rozpravala so znamou-ona kojila 2 deti-povedala ze cim je babo starsie tym sa vie rychlejsie napapat.a citala som ze babo za prvu minutku az dve vypije 90 percent z celkoveho mnozstva ktore potrebuje.takze si myslim ze mozeme byt kludne.a tiez papa kazde 2 hodky.niekedy ked potiehne spanok tak vydrzi dlhsie.len som si vsimla ze vecer zvycajne o tej 20tej robi posledne papanie a to vzdy papa dlhsie.aj pol hodku,akoby si robila zasobu na noc.potom mi hned zaspi a spinka tak do pol druhej.potom sa poleziacky nakojime,zaspi hned dalej a zas potiahne 2-3 hodky. a potom cez den kazde dve.taj papa

boddez
27. sep 2010

@katty17 my sme 10.7 o 18:57...rodila v bojniciach ale my sme košičania🙂)) 🙂 🙂 🙂

lenuss84
27. sep 2010

@boddez ahoj.chcem ti vyslovat velky obdiv.klobuk dole.od teba by si mali brat priklad vsetci chlapi ma svete.drzim palce aby sa vam obom v zivote darilo a tebe aby si uz zazival len same krasne veci.vela vela zdravicka a stasticka.a som rada ze si tu medzi nas zavital.ja mam tiez kocku.narodila sa 23.7.vola sa Adrianka.papa

lulu1983
27. sep 2010

@bambola : podobne, risko dnes vobec nechcel byt von, co inokedy zboznuje... verim, ze je to len pocasim

boddez
27. sep 2010

@lenuss84 🙂 🙂 🙂 dakujeme za mile slovka...a prajme vsetko najlepsie a hlavne vela zdravička malej Adrianke
a sofinka posiela mliečkovu pusu 😝 😝 😝

bambola
27. sep 2010

@lulu1983 no ale vsak je vonku krasne 😕 no snad je to len nahoda 🙂

bambola
27. sep 2010

@boddez dobre ti spava, to aj ja zacnem davat UM ked mi bude takto odpadavat 😀

boddez
27. sep 2010

@bambola dobre je slabe slovo ..mame pravidelny spanok spinka cez den tak ze sa napapa a zaspinka spinka dva tri hodinky a kazde druhe papanie sa aj hrame aj ..mojkame trosku kolotočik zase na nappa a zase spinka dva hodinky večer o siedmej kupkanie napapa sa vykaka a zaspi vstane o druhej a potom o piatej pol šiestej...nevie či je to mliečkom ale ja tento nutrilon 1 tka je velmi chuti az si ...mlaska..ked ho pije...no anjelik🙂) 😉 😉 😉

mima89
27. sep 2010

moja potvorka mala takto sa na nas usmieva 😉 🙂 🙂 🙂

bambola
27. sep 2010

@mima89 krasna je 😵 ja tu nasu neviem taku vysmiatu odfotit ako nahle ju chcem odfotit tak sa zacne tvarit vazne a skuma co mam v rukach a co to na nu mieri 😀

naty1976
27. sep 2010

mile mamicky, davam do pozornosti nasledujuci link
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/strajk-proti-znizeniu-rodic-prispevku/
riesi sa tam problem ... znizenie rodicovskeho prispevku, ktory prijala vlada minuly tyzden

lulu1983
27. sep 2010

@bambola: zvykne byt zly ked sa meni pocasie, veru, po obede je vonku krasne, druhy pokus sa vydaril 🙂
@mima: aka krasavica 🙂

tinaki1275
27. sep 2010

@zuzik1983 ja davam cajik asi 60-100 ml denne po troskach medzi krmeniami..myslim ze 200ml je strasne vela...ale neviem to je asi lepsie sa poradit s lekarkou ,ono vseobecne pri grckani hovoria castejsie a menej ..ak ja teraz praktizujem kazde 2,5 -3 hod. len 90ml ,predtym som davala 120-150 ml kazde 4,5hodiny ...

maxara
27. sep 2010

@katty17 uz som spapala 😅 a vsetky do jedneho

@mojalili Hani, nemali by.. ked ich zasadis a chces si byt ista, tak krcok poprikryvaj nejakou cecinou, ale moc to neprezen, aby jej zas nebolo teplo 😉

zuzik1983
27. sep 2010

@tinaki1275 no ved to,ze ja jej davam 200ml kazde 2,5-3hodiny,ale pyta uz po hodinke aj nieco,ale snazim sa ju nejako zabavit.k doktorke na poradnu ideme az buduci tyzden

tinaki1275
27. sep 2010

@zuzik1983 myslim ze ju prekrmujes..ale ja nie som odbornik..kolko ti vazi?

zuzik1983
27. sep 2010

ja si tiez myslim,ze jej davam vela,ale kazdy len jej daj kolko si pyta,ona sama vie,kedy ma dost,ale mam taky pocit,ze nevie.taha dokdy ma co. ked jej dam menej,tam mi strasne place a neda sa utisit inak ako mliekom.a potom to aj tak vygrca ☹ naposledy,ked som bola na poradni,tak vazila 4980g,ale to som jej este nedavala flasku,vtedy este jedla z prsnika,teraz uz z prsnika nechce,odtahuje sa a place.to posledny tyzden a pol je takto,tak buduci tyzden uvidim kolko pribrala,ale isto dost,lebo ju ledva nosim 🙂

adelaine
27. sep 2010

@carrie84 z toho si nic nerob, aj ja mam to iste, mam doma maleho herca, na navstevach a u lekara
je ukazkovy 🙂 doma vidi stale len tie 2 izby a tu istu mamu, no kto by sa nerozculoval? 😀 😀

any23
27. sep 2010

ahojte kočky 🙂 ja sem veľmi neprispievam, skoro vôbec, nedá sa mi, sem-tam si vás prečítam ale k písaniu sa už nedostanem 😝 dneska ale máme spinkací deň - od rána herečka podriemkava, teraz spinká od piatej, nooo som zvedavá čo budeme robiť v noci 😝 staršieho synčeka mám chorého, zo škôlky zas doniesol nejakú pliagu 😒 😠 týždeň už je doma, ďalší ešte bude, už sa cíti o niečo lepšie, tak len vymýšla, už je mu dlho, do piatku sa doma aj zjaší 😝 Emka je našťastie v pohode, aj ked trošku soplíky mala, tomu sme sa nevyhli, no ale drží sa zatial, dúfam že ked to nechytila doteraz, tak to nechytí vôbec 😅
mne malinká v noci tiež krásne spinká /dúfam že som to práve nezakríkla 😝/ zaspáva okolo 21hod, v noci málokedy papkáva, niekedy sa stane že sa zobudí o pol 4tej, no ale väčšinou až okolo 5tej, napapká sa /ale budí sa so straaašným hladom, 150ml zhltne ako nič - cez deň ledva 120ml vypije/ a spinká ďalej do 9tej 🙂 niekedy sa stane že sa zobudí skôr no ale to ju šupnem k nám do postele a spinká sa ďalej 🙂
no ale v poslednom čase mi vymýšla pri papaní - jeduje sa, vyráža mi flašku z ruky, ale vidím na nej že je hladná bo ked sa po pár min ukludní vrhne sa na flašu a cucá odušu, no ale o chvílu to urobí znova 😒 neviem čo to má, nerobí to pri každom papkaní 😒 aj som jej flašku skúšala vymeniť, je to o niečo lepšie, no ale moc to nepomohlo 😕

@katty17 aj my sme 9.7. 😵 ale mi ráno o 10tej 🙂 😉
@boddez prečítala som si tvoj príbeh a musím ti povedať že ťa veľmi, veľmi obdivujem 😵 to je skvelé ako bravúrne to so Sofinkou zvládaš 🙂 😉
@maxara maxi kedy sa to chystáš do tej nr? mám zafixované že koncom septembra, tak nech ťa nepremeškám, ked už budeš tu, moooc rada by som sa s tebou stretla, a spoznala ťa 😉
@mima89 krásna je 😵 😵 😉 vlastne všetky júlové bábatenká sú nááádherné, vydarili sa nám 😝 🙂 😉
pripájam aj ja našu potvorku

adelaine
27. sep 2010

@any23 ahoj, no s tou flaskou to mame aj u nas, mam pocit, ze je to vtedy,
ked je velmi hladny, o tom viac sibrinkuje rukami, akoby sa jedoval, ze to
pomaly tecie, vela krat aj place pri papani :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre