Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
9. okt 2010

caute koceny,
dobre ste vcera potiahli, a a tusim ste sa zamerali posledne dni na ohovaranie celebriiit 🙂 🙂
🙂 ja som sa nepripajala, lebo konecne dnes rano mi ustupila bolest hlavy, ani sexik nepomohol.
🙂
akurat som dovarila, zemiaky a rybu a idem si umyt hlavu, skulturnit sa a poobede vyrazame do mesta, tato ma narodky, tak mu ideme nieco kupit a nele idem kupit ten fusak, rozhodla som sa pre ten lodger. 🙂
prajem pekny den vsetkym.

tinaki1275
9. okt 2010

Dobre ranko baby,
tak mi tu uz mame definitivne jesen aj na Krete.. 🙂 vonku 18 st., v byte16! tak som hned zapla klimu .. 😒 .
ja kavu nepijem uz 9 rokov (odkedy som prestala fajcit,nejako mi nechuti) a mm odisiel skoro do prace takze zase bez sexu..este furt je nadudrany ale uz je to lepsie,tak mu to hadam uz prejde..
mam zehlenia na cely den,tak len dufam ze mala bude kludna ,co zatila tak nevyzera 😒,krci a mrnci uz dve hpdiny a nie a nie zaspat ... 😖
@maxara pouzivas casto tu rektalku? este stale som sa neodvazila ju pouzit ,radsej cakam jeden den a mala sa morduje..ozaj akych ma psov?
@kafoditka coze coze? aj svokrovia zvyknu byt kokotni?ja ze len svokry..

kafoditka
9. okt 2010

@tinaki1275 🙂 ja na svoju svokru nemozem povedat krive slovo, ona je zlata osoba ale jej muz je obrko..t 😒

tinaki1275
9. okt 2010

@kafoditka u nas je to naopak,svokor zlaty clovek,svokra totalna zakerna krysa....dajme ich dokopy.. 😉

kafoditka
9. okt 2010

@tinaki1275 moja, tak ja ti ho na vlastne naklady poslem na Kretu.. 😀 😀

kafoditka
9. okt 2010

Baby poradte!!!! Zmenila som malemu mlieko, nutrilon mu nevyhovoval tak davame sunar. Znasa ho dobre, len mi kaka huste zelene hovienko a to sa poriadne natrapi.. zapeka ho? alebo je to este pozostatok toho, ze som presla na ine mlieko? Z nutrilonu mi kakal paradne, ale od stvrtku ma sunar a problem s kakanim.. 😒

merikac
9. okt 2010

@mirka285 jeej, mirka daujem,som sa pohrabala v stranach dozadu,,nasla som,,uz je hotovy a aj polku uz zjedena 😀 ani stuhnut nebude mat poriadne kedy

cigaretka5
9. okt 2010

@kafoditka Ja by som asi bola kustik opatrna s tými vyjadreniami- ani nevieš kto tá tu spozna a dobrosrdecne sa to dostane svokrovi.......

tinaki1275
9. okt 2010

@cigaretka5 jezis nestras..az take dobre duse zeby sa tu nasli ..? 😠 ved to nie je nic zvlastne pohundrat si na rodinu.. 😕

tinaki1275
9. okt 2010

@kafoditka ja ti radsej poslem svoju svokru..ta ho urcite spacifikuje...🙂)

cigaretka5
9. okt 2010

@tinaki1275 No už som sa niekoľko krát presvedcila aký je svet maly a ľudia prajni.......

kafoditka
9. okt 2010

@cigaretka5 chapem.. ale je mi to jedno. Co je pravda, nie je hriech... a keby aj, tak zapriem aj to ze sa Dominika volam.. 🤐

tinaki1275
9. okt 2010

@kafoditka taky pristup sa mi paci🙂

maxara
9. okt 2010

tak som doma z tej rajky.. akozeeee, ta buda bola velka pre dva bernardiny a nie pre dvoch mojich nizkoprofilakov.. 😀 😅 najprv som z nej dala dat dole skridle, boli otrasne modre, tak som ich s radostou ozelela.. potom som dala odstranit taku protislnecnu clonu z plechu.. potom este dve latky, ktore boli skor imidzova zalezitost, kebyze mam vkus ako zo 70tych rokov.. a nakoniec sme ju aj tak museli odpilit, aby sa zmestila cez dvere a potom aj do auta.. domov som sa dotrepala s otvorenym kufrom 😀

@tinaki1275 mam dvoch jazvecikov drsnakov.. aj som mala fotky v albume, kym mi ich nevymazali admini 😠 , mozno pohrabem a dam nejake sem do fora..
no a rektalku nemam problem pouzivat.. ked Ninka place tak strasne z prdikov, to uz poznam, tak vyrurkujem a je klud.. ale snazim sa co najmenej.. cez den ju necham tlacit, ale ked tlaci aj vecer, v noci a rano uz zo zufalstva place, tak vyrurkujem.. nie je to nic strasne, pekne rurku namocim do oleja co mam z porodnice a sup ho do kakusky.. ostanu mi trcat tak 2-3cm pomaly povytiahnem a to budes citit, ci ide nieco, alebo ci narazis na hoveeeenko.. neboj sa toho.. ona dokonca prestane plakat, ked nabehnem s rurkou, vie ze sa jej ulavi

@kafoditka a co ti vyviedol?

Baby a co keby ste ich oboch poslali na nejake spolocne miesto niekam dopaze na jednosmernu letenku? 😉

maxara
9. okt 2010

tu su nejake aktualne fotky psov

maxara
9. okt 2010

a nejake starsie

tinaki1275
9. okt 2010

@maxara jazvecikov som nikdy nechcela, vraj vedia byt riadne divoki ..mala som kokrika- fenku ,po rozvode s mojim prvym ostal unho ,vydieral ma nim este dalsich 8 rokov..☹..pred 4 mesiacmi mu nestastne skocil pod auto ked cuval z garaza ... 😢 ..tu mam mix- labrador +cretan tracer,je skvely ,pocuva na slovo ..je to nalezenec..ale stale tuzim po kokrikovi..🙂) aj ked myslim ze nasledujuci pes bude zase nalezenec.. 😉

bambola
9. okt 2010

konecne som docitala, trvalo mi to hodinu 😀
doobeda som bola v skole a predstavte si, mala jedla o desiatej, mm jej dal odstriekane mlieko a od pol 11 spi a este stale spi 😕 ona ma take dni kedy prespi cely den a pritom spala pekne aj v noci. teraz sedim na terase na slniecku, mm tu za mojim chrbtom pri telke, moj oco isiel do mesta, cize sme sami, cize by sa dalo tutu mutu 😀 😝 lenze ja uz som od rana od siedmej nekojila a mna tak bolia cici, ze ma ide porazit. a uz kazdu chvilu cakam, ze sa mala zobudi a ona len spi a spi. keby sa ma teraz dotklo tak mu asi vylepim 😀 😠

tinaki1275
9. okt 2010

@maxara jezis ti su rozkosni !!!ani by som nepovedala ze su to jazvecici..🙂)

mojalili
9. okt 2010

@maxara Psiky su nadherne, naozaj 😵 😵 😵

Dnes isiel mm na stavbu sestre (byva vedla svokrovcov), vraj mam Prist.....ani ma nehne, oni tam budu vsetci robit a ja opet pri detoch, tak to mozem byt i doma, ved mam plno roboty doma, nemam cas ani poupratovat.......odmietla som....
Cele dne som na decka sama, mm ma vela prace (ma 2 roboty), a este aj dnes som sama...ja uz nevladzem, len neviem ci psychicky ci fyzicky som viac v prdeli....

Zajtra mame s mm vyrocie - pred rokom sme sa brali.....NO poviete si, co to za oslava - 1.rok, ale po mojom predoslom manzelstve - oslavujem kazdy jeden rok noveho.....clovek nikdy nevie a vazim si kazdy jeden den......
Tak sme s LILI dnes spichli takuto torticku - karamelovo vaniklova napln a cokoladovy korpus.....je to malicka torticka, ved staci... 🙂 😉

maxara
9. okt 2010

@tinaki1275 no to preto, ze su to jazveciky drsnaci.. ale su teda riadne tvrdohlavi a vychcani, navyse basko, to je ten svetlejsi, je trosku pajcnuty, cize nie je uplne cisty.. je to taky plysacik a obaja su mrte inteligentni.. akurat Lara je riadne prepnuta z lopticky.. doteraz som mala samych krizencov.. ja zboznujem takych tych mudrych svojskych psov, co krizenci nepochybne su.. taki co maju normalnu povahu..

@bambola 😒 tie prsa vedia byt nechutne bolestive.. ale daj pozor, aby sa ti nezapalili, ked ich mas tak dlho plne..

@kafoditka pocuj a davas Filipkovi dost cajiku? ja Ninku sice este aj kojim, ale kedze davam UM, davam aj cajik.. davam na striedacku kamilkovy na kakanie a hipp bio fenikel na prdkanie.. no a problemy su iba obcas, ale skor s vetrami ako so zapecenim..

maxara
9. okt 2010

@mojalili ale ved prve vyrocie sobasa je to najkrajsie 😵 hlavne ked ho oslavite rovno s babatkom..
ja viem, o com hovoris, ze si na deti sama.. a to ja som sama len na malinku Ninku.. mm mi pomoze radsej s nejakym upratovanim, aj ked mi to potom otlka o hlavu tyzden.. s Ninkou pochodi 5 minut a potom ho uz bolia ruky, chrbat alebo rovno vsetko.. 😒 vecer mi napusti kybel na kupanie a obcas prebali, zarobi UM.. ale nosit a hrat sa, je na mne..

monfat
9. okt 2010

@lela1809 tá doktorka nás poslala na nejaké cvičenia podľa Vojtu - že lokomočné či ako to volajú, neviem veľmi o čo ide, ale dosť pri tom tie detičky plačú, vrieskajú, takže asi im to nieje po chuti 😒 ale čo už, bude tam chodiť cvičiť 2 mesiace a popri tom aj doma s ňou budeme cvičiť, že by sa to malo potom samo upraviť už, tak som sama zvedavá že čo to bude 🙂

petrap001
9. okt 2010

ahojte baby,tak dnes sa vam akosi nechce pisat,co? 😉 ja som si konecne sadla od rana a som dost unavena..a to ma dnes volala kamoska vecer vonku,niekam do mesta posediet,tak asi by som aj sla,dufam,ze dovtedy nezaspim.a cely den si odsavam mlieko.akoze na porazenie 😠 po kvapkach doslova.mam asi 60ml no takym tempom asi nikde nepojdem,lebo to zhltne za 30sekund 😀 v noci som ho dala spat do fusacika co sme kupili 😅 a ono to normalne spalo celu noc a zobudil sa len dvakrat 😕 no nechapem akoze.ale aspon som sa kus vyspala po dlhsej dobe 🙂 cely den mi spi po 10 minut,nic nemozem robit.no co uz,musime prezit.
@maxara havikov mas zlatych,musi im byt veselo ked su dvaja 😀 nase trdlo ma uz 4 a pol roka ale akosi rozumu nikde 😀
@tinaki1275 ja som tiez chcela od malicka kokera,ale akosi nevydalo.raz mi moj krstny kupil psika na narodeniny,mala som asi 11 a povedal,ze je to koker.no ale ked to rastlo akosi sa to nepodobalo 😕 mozno mamka bola koker ale ocko..no neviem neviem 😀 ale zdochol nam minuly rok..susedovi asi vadil,lebo par dni pred jeho smrtou sa vyjadril,ze on je uz na dochodku a vadi mu ze brese...a zrazu nam z nicoho nic zdochne pes????debil stary 😠 😠 😠 no ale dokaz mu...keby som bola vtedy na slovensku ta ho asi pridrbem...brunko moj zlaty ☹ no co narobim.nic.

denisse
9. okt 2010

@mojalili
@maxara
ja som si pred chvilou aj poplakala ... zase sme dost zle spali v noci, barunka cez den spi max po pol hodine, sla som s nou vonku a v kociari spala 25 minut ... som myslela, ze ma porazi ...
do toho je nela chora, pred chvilou mala 38 teplotu, barunka uz ma sople, cakam, kedy sa to zhorsi aj u nej ... tento tyzden mame ist na ockovanie, tak pochybujem, ze bude fit ...
na barunku so, prevazne sama aj ja, lebo mm sa stara o nelu .. ale vdaka bohu aj za to ..
tak som sa trosku "zrutila" .. nele som dala na zadok aj som na nu pokricala a potom som sa z toho rozplakala .. som unavena fyzicky aj psychicky ... 😝

merikac
9. okt 2010

@denisse moooja,,,ako prvy prispevok citam ten tvoj- a ako citam, citit normalne depku- hlavu hore,,neboj bude dobre, chce to trpezlivost a chladnu hlavu, hlavne nepodliehat panike...... 😵 😵

merikac
9. okt 2010

@mojalili ako inac- sikulka si,,, 😉

merikac
9. okt 2010

babulky,,dnes sme boli na prechadzke a taka mlada maminka rozdavala letaciky s kontaktom na asi jej internetovy obchod,,kedze ten letacik uz doma mam,,tak som ju odmietla,,so slovami,,ze my uz taky mame,,,,bola somnou aj nunu a vlastne som si neuvedomila,,ze ona nevie o co ide,,a ta maminka sa tak divne tvarila,ze som ju odmietla- az sa jej to nechcelo verit a teraz ma vycitky,,ze asi som ju odmietla nejakym nevhodnym sposobom,,tak to chcem aspom trosku napravit,,,mrk sa do jej obchodiku,,,,mozno vas nieco zaujme 😉 http://www.lelaeshop.sk

maxara
9. okt 2010

@denisse ☹ chudatko.. si neviem predstavit byt niekde tak daleko od rodiny a vsetkych znamych a mat taketo problemy.. ja mam nastastie Ninku uplnu pohodacku, smejka skerka, tak ked je aj hore, posmeje sa na mna.. hned mi je lepsie.. kym som bola dnes prec, mm mal Ninku a ked som prisla, hned zahnojil, ze no konecne.. vraj cely cas sa jej musel venovat a nic nemohol robit.. tak hned som mu kontrovala.. aaaaale, nehovor, to fakt? 😀 😀 😀 neveriiiim.. nech vie, ake to je, ked on mne toto robi, ked pride z roboty.. a to ja som s Ninkou celucicky den a on bol len 2 a pol hodiny..
neviem ako ti pomoct ☹ ale myslim, ze ked sa nachvilku zavres, napr na zachod a pekne si v klude poplaces, tak sa ti veeelmi ulavi.. ja tiez takto potajomky plakavam, ked mam nervy.. 😉 tak sup sup a plac nahlas a dosyta..

@petrap001 aj mne sused otravil psa.. jedna z mnozstva zakernych a bezchrbtovych veci, co nam a hlavne mojim rodicom urobil.. ja osobne sa s nim nezdravim a ani vobec nebavim.. ani oco a vlastne okrem mojej maminy nikto z mojej rodiny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre