Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
29. okt 2010

@maxara a ty si znacis kazdy Ninkin pokrok detailne? Lebo ja by som do tej tabulky tazko doplnala, neviem, kolko mal maly tyzdnov ked sa napr. 1x usmial, ked zacal drzat hlavu, konikovat a pod.... Dokonca si ani neznacim, kolko vazi v ktory mesiac.. som tu jedina divna? 😕 😅

kafoditka
29. okt 2010

chcela som povedat, ci som tu sama ktora si nic neznaci.. to divna bola blby vyraz, sorry

monline
29. okt 2010

@kafoditka ani ja si takéto veci neznačím, viem len váhu, ked nás vážia na poradni..dokonca ho nikdy okrem pôrodnice nemerali, lebo ževraj nenaťahujú bábätká, tak ani dĺžku neviem...kedy sa usmial či kedy začal koníkovať...to mi príde ako zbytočné mať v tabuľke..ja mám foto jeho úsmevu pár hodín po pôrode, samozrejme zo spánku..a vedome? neviem kedy..čím viac údajov, tým horšie pre maxi aby ich zapisovala a zbierala
ozaj @maxara chcem vidieť obraz!! odfoť nám ho a ukáž 🙂 páči sa mi, že sa tvojmu páči a že ťa chváli a podporuje

mirka285
29. okt 2010

baby tak aj ja som divna lebo ja tiez si take veci neznacim..viem len vysku a vahu co mi povie dokina na poradni...napriek tomu si mylim ze Linda je to najlepsie dieta na svete 🙂

katarina7777
29. okt 2010

@kafoditka neni, ani ja si tie veci podrobne neznacim a niektore sa podla mna nedaju ani presne urcit... napr. prvy usmev

katarina7777
29. okt 2010

kocky konecne som bola tento tyzden u kadernicky, takze uz vyzeram trosku jak clovek... keby sa tak rychlo mohlo dat do poriadku aj telo ☹

kafoditka
29. okt 2010

@mirka285 o tvojej Linduske tu ziadna z nas nepochybuje 😉 😀

katarina7777
29. okt 2010

@katarina7777 aj ja mam teraz 60 kilov a pred tyzdnom som mala o 2 menej ale dosla mi segra a robi mi tu palacinky na ranajky a tak to potom vyzera.... ja som v obdobi ked som bola v dobrej forme vazila 53 kg 😒 no neviem kedy sa na tu vahu dostanem pokial ale odsavam urcite nie... jaj jaj

katarina7777
29. okt 2010

pekne uz pisem sama sebe... ide to so mnou dole vodou

katarina7777
29. okt 2010

@kafoditka inak vcera som umyvala okna tak som myslela na teba s maxinkou 🙂

maxara
29. okt 2010

@kafoditka ja si neznacim nic Domi.. ani nevazim kazdy den 25 krat.. vazim len na poradni a ostatne vnimam ze sa deje.. ale kebyze viem, ze je taka tabulka a niekto ju robi, tak nemam problem vam sem nahlasit, ze moja Ninka sa dnes prvy krat rehotala ako prasa.. a ja som myslela, ze nie az taku detailnu, ale mohli by tam niektore pokroky byt na porovnanie.. otacanie nie, to je diskutabilne.. ale take prve sedenie samostatne, statie, kroky sam.. a pod.. preco nie

maxara
29. okt 2010

@monline este je len v prvej faze.. nie je dokonceny, musela uschnut podkladova farba 😉 ale zajtra budem na nom pracovat.. a MOZNO ak sa mi bude pacit..mozno ho odfotim

monline
29. okt 2010

@maxara teším sa..fakt som zvedavá..inšpirovala si ma..ja mám prázdne steny v obývačke a premýšľala som, že tam dám reprodukcie fotografií známych autorov, ale - možno keby som niečo namaľovala, tak by to bolo zaujímavejšie 🙂) ale- ja som nikdy nemaľovala obrazy, len som kreslila ceruzkou

macik27
29. okt 2010

@carrie84 som zo zámostia a pôrod no ja som mala plánované ukončenie tehotenstva cisárskym rezom ale užila som si hlavne potom

monline
29. okt 2010

@mirka285 ty máš Lindušku fakt vzornú, príkladnú...ešteže aj u nás sa to stále zlepšuje..dnes mi ale začal slintať, doteraz to nerobil, tak možno začnú zúbky

merikac
29. okt 2010

@monline
@maxara babule, vy ste ake kreativne,,jedna maluje farbami, druha ceruzkou,,ja som asi dement,,ja take vlohy nemam ☹

kafoditka
29. okt 2010

@maxara Peti ozaj, ani som sa ti nepochvalila, ako som Petovi oznamila, ze ideme do Talianska spolu 😉 On sa ma pyta - ze naco? na dovolenku? A ja ze nie - okna umyvat... 😀 Sa kukal na mna akoby som z mesiaca spadla 😉
@katarina7777 tak buduce umyvanie uz patri nam 😉

A Peti, ked sa ti chce s tym serinkat, tak ja som za aby tam boli len tie zakladne veci ako spominas ty.. Prve posadenie sa, zubok, krok... naco vaha kazdy mesiac, sak pri tolkych babach co sme tu by ti z tych cisel zašibavalo 😉

macik27
29. okt 2010

baby majú vaše detičky ešte ten úľakový reflex

monline
29. okt 2010

@kafoditka a možno by k váhe stačilo- zdvojnásobil som pôrodnú váhu v ...mesiacoch, strojnásobil..vtedy..kto si bude prepočítavať váhové prírastky iných detí? ja nie 🙂)

katarina7777
29. okt 2010

@kafoditka plati s tymi oknami 😉

kocky aj vam sa este koza na bruchu nestiahla? lebo ja ju mam este o 2 cisla vacsiu 😠

monline
29. okt 2010

@merikac takto nejak 😉

katarina7777
29. okt 2010

@macik27 pred chvilkou som si kychla s malym na rukach a az ho vystrelo chudacika, takze my ho mame a zacina byt velmi citlivy na cuzdie miesta, na navsteve mi len tak nezaspi, jedine v kociku.

zacali uz vasi drobci pluvat? to je nasa najnovsia zabavka

katarina7777
29. okt 2010

@monline dobra si.

mirka285
29. okt 2010

@kafoditka vsak ale vahu tam jednoznacne musime dat-kvoli Oacke alebo Ludkale? 😀
@merikac ja nemam talent na nic,ale viem aspon dobre varit ,domcnost mam cistu ,som mila,vtipna a pekna 😀 😀 😀

miki060707
29. okt 2010

juuj, vy ste ale talentované baby, a ty Miri, též, si pekná, vtipná, ja ani čistú domácnosť nemám, lebo niejako nestíham a ked stíham tak sa mi zas nechce 🙂 😉 aj dnes sto rázy mi dcéra slubila, že si sprace, s čim sa dohrá, len ma klame,.... 🙂

kafoditka
29. okt 2010

@mirka285 bingo 😀 😀 sak ty si talent sama o sebe 😎

merikac
29. okt 2010

@mirka285 je nam teraz jasne, po kom je Linda 😀 😀 😉

kafoditka
29. okt 2010

@katarina7777 aj moj Filip reaguje zle na zmenu prostredia, ked je vela ludi pokope tak je nervozny z toho a spanok tiez nic moc..
@monline pekneeee 🙂

merikac
29. okt 2010

@monline - ozaj pekne,,mne by ste mohli ruky oblamat,,,,ale ja som zas dokazala podpisat sefa, ked bolo treba 😀 😀 -aj to sa rata ako talent?! 😉 😀

mirka285
29. okt 2010

baby vsak ale musim sa sama pochvalit ked ma nikto nepochvali 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre