Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
29. okt 2010

mne sa strasne zapacil ako som ho zbadala,aj ta strieska,ja som si hned predstavila malu ako sa v nom v lete clapka,vsak Linda uz bude chodit v lete 😕

mirka285
29. okt 2010

@monline my tiez mame taky ten vacsi bazen,dokonca sa mama o neho aj stara,aj sa v nom kupu vsetci okrem mna,ale ten je predsalen chlorovany a tento maly bude len pre Lindu a pre Simonka-nasich najmladsich..

monline
29. okt 2010

@mirka285 jasnačka..kedykoľvek sa napustí teplou vodou, vždy čistou...Simonko je kto? sestrin?

mirka285
29. okt 2010

@monline ano sestrin,inak ma 10 mesiacov a chodi 😕

maxara
29. okt 2010

@monline neee za ten sa fakt hanbim.. on to ocenil, lebo to bol pre neho z lasky.. a on by vraj take nedokazal

macik27
29. okt 2010
mirka285
29. okt 2010

@macik27 strasne su tam chutne deticky ako sa potapaju ale ja tieto hromadne sporty nemusim...
@maxara aj ja chcem vidiet ten obraz..

maxara
29. okt 2010

@mirka285 sak si ho musela vidiet.. ten modry s takymi zltymi postavami

tinaki1275
29. okt 2010

Jaj baby nestiham vas citat ☹ ste rychle ..sice nestiham hlavne preto ze tu mam kamosku ,ta uz ale zajtra odide nazad na Cyprus..tak vam tu budem casto oxidovat 😀
nasa mala je dnes uz lepsie po tom ockovani uz aj k veceru bola celkom vysmiata..tak dufam ze zajtra uz nebude vobec problem..idem mrknut nazad co ste vsetko popisali..

macik27
29. okt 2010

@mirka285 sama by som si asi na to netrúfla ale tiež by som bola radšej keby sme tam mohli byť maximálne tri

monline
29. okt 2010

@macik27 super video..páči sa mi to..premýšľam tiež nad plávaním, ale až na jar

mirka285
29. okt 2010

@maxara no tak ale ked som nepovedala ze fuj to co mas za carbanicu tak potom som si ani neuvedomila ze to maloval nemaliar-cize musi byt dobry 🙂
@macik27 tri a v sukromnom bazene ,ci uz to by som asi vela chcela 😔

monline
29. okt 2010

@macik27 mne by sa páčilo ísť s malým aj teraz do aquatermalu, rodina...len neviem, či to je vhodné..na ten senecký som kadečo počula..chodili sme tam, páči sa mi tam najmä v zime, vonku, ked je sneh..len neviem, koľko by mi malý vydržal vo vode a čo tam s ním potom? na menej ako tri hodiny sa tam neoplatí ísť a on je na to primalý ešte

macik27
29. okt 2010

@monline ja tiež rozmýšlam že až niekedy po novom roku teraz sa mi to zdá ešte skoro

macik27
29. okt 2010

@monline ono sa odporúča navštevovať len bazény vyhradené pre takto malé deti kôli hygiene a správnej teplote

monline
29. okt 2010

@macik27 v senci tiež organizujú plávanie pre deti, tak myslím, že hygienu by mali mať podchytenú

maxara
29. okt 2010

@mirka285 😀 mne sa nepaci.. tak ale mozem ho zajtra odfotit..ale iba ak sa k nemu nebudete vyjadrovat.. je nechutny..

macik27
29. okt 2010

@monline tak to určite to by si nemohli dovoliť

maxara
29. okt 2010

my budeme chodit tu v PK, mm tam bol a pacilo sa mu to..

mirka285
29. okt 2010

baby ja tej hygiene neverim,to nechodi ziadna hygienicka kontrolovat,ono je to vsetko na prevazkovatelovi...

mirka285
29. okt 2010

@maxara peti ale nam sa mozno bude pacit 😉

maxara
29. okt 2010

@mirka285 mozno, ale pochybujem o tom 😀

maxara
29. okt 2010

@mirka285 dobre zajtra odfotim a dam ho sem

macik27
29. okt 2010

@monline ale v tom Senci je to riadne drahé 😒 v Trenčíne stojí kurz 75 eur a to je 8 lekcii

mirka285
29. okt 2010

@maxara ok,som zvedava....

monline
29. okt 2010

@macik27 tuším v senci ak zaplatíš dopredu je to 100 a je tam 10 lekcií a nemusíš po hodke odísť, ale môžeš tam ostať tri hodiny..

macik27
29. okt 2010

@monline som to vygooglila tam bolo písané 116 eur za 5 týždnový kurz 2 krát v týždni po 3 hodiny 1 hodina s inštruktorom a dve volného plávania tak to sa dá 🙂

maxara
29. okt 2010

ten modry je ten nechutny a ta druha machlanina je zacaty ten dalsi

maxara
29. okt 2010

tu je po stojacky, neda sa mi to tu otocit, lebo som na linuxoch 😠

monline
29. okt 2010

@macik27 ak platíš dva týžde vopred, tak len 99 eur

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre