Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
8. nov 2010

a pre porovnanie foto zo soboty

karinnka
8. nov 2010

@meruska peknucke 😉 ale pekna si bola aj v dlhych vlasoch 😉

lela1809
8. nov 2010

@meruska pekne 🙂 kocka je z teba 😉

tinaki1275
8. nov 2010

@meruska pekna...mne sa pacis ale s dlhsou ofinou 🙂

bambola
8. nov 2010

baby, dobry clanok som nasla 🙂

http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=kedy-zav...

@lenkaaninka napis @maxara IP aby mohla dat zubok do tabulky a vahu maleho 😉

bambola
8. nov 2010

@meruska kocka je z teba ale pekna si aj na tej foto predtym 😉

meruska
8. nov 2010

vdaka baby..ta dnesna foto nie je nic moc, len narychlo som sa capla o stenu o rychlo fotila..uprimne ani ja sa tam na nej nepacim a ta zo soboty sa mi zda vydarenejsia...ale v skutocnosti to mam dnes ovela lepsie 🙂

merikac
8. nov 2010

@lela1809 tak to su uspechy,,,verim, ze obe mate z toho radost 😉

maxara
8. nov 2010

Ahojte opice..
vidim, ze vam musim posielat verejne upomienky, ked chcem aby sa zaplnila ta tabulka, do ktorej ste ma dokopali 😀 len tak dalej..
Nic nove nemame, Ninka je suprova klop klop.. cez vikend sme mali debilne navstevy prakticky od piatku az do nedele vecera furt ktosi.. ked som zistila v piatok, ze ste taaaak malo kecali, ze keby som kukla pol hodinku pred mojim kukom, tak som mohla stihnut este aj rok narodenia 😠 a este ani to som nestihla.. hlavne ze som so susedmi pozerala farmar hlada zenu 😀 Sobota bola nahanacia, mm bratranec suchtavy nam montoval lampu a potom sme mi boli u nasich, v nedelu sme volali svokrovcov na tu moju uzasnu kapustnicu a predtym sme stihli zbehnut do tych Levar, stromceky sme zasadili, takze sa tesim z nich. No a dnesne novinky mam iba tri.. prave peciem krupicovy nakyp, druha ze mam uz tri tehotne kamosky a tretia, ze zajtra ideme na nausnicky 🙂

@carrie84 😀 ano, presne viem o com hovoris.. chudatko moje.. ja som sa zo zaciatrku tesila, ze bude so mnou doma, ale potom.. ked som mu nakazala nieco robit, tak on je v robote, on nemoze, ale ked som si ja sadla, tak poznamky typu Si myslis, ze sa to samo uvari? si myslis, ze sa to pradlo samo vyberie z pracky? A ked som povedala, na tu mas Ninku, tak on je v robote teraz.. kukla som cez plece a cetuje na fuckbooku 😠 dili..

merikac
8. nov 2010

ahojte babulky,,tak konecne mam cas Vas aj pozdravit aj ked mam kona zapnuteho cely den,´
vidim, ze mame dalsi zubok @lenkaaninka 😉 ,
@meruska zas zmenila image- mne si sa viac pacila s dlhymi vlaskami,,ale istotne im to odvzdusnenie nezaskodi a trosku zregeneruju, kym dorastu 😉
a asi len moja buchta sa neboji tmy,,len ked je vonku v kociku 😀 ,,ale to bude kociarom a nie tmou.
Boi sme dnes na poradni 7270g/68cm a obvod hlavky 42cm, a tas schytala dve davky vakciny do nozicky,,tak dufam, ze tento krat to zvladneme lepsie, nez ten 1.x v tretom mesiaci
@tinaki1275 no co, koberec uz mate??? 😕

merikac
8. nov 2010

@maxara dufam, ze vam to tento krat s nausnickami vyjde,,uz aj spoj mas ocekovany,,,a stromceky ste kde sadili?...ozaj a farmar hlada zenu,,ja neviem ci to je pravda,,ale neter trvdila,ze ta, co je zalubena do toho panica a panic do nej a ze oni su,,,,,,,,tak je z vedlajsej dediny a ona ho ozaj uklofla a uz sa aj v lete zobrali 😀

merikac
8. nov 2010

@maxara ozaj a uz som sa ta davno chcela spytat, ked ty si taka gastanova,,ako si robis tie gastany aby neboli vysusene,,ale take mnamkove??

oacka
8. nov 2010

dobrý bože, konečne som dokončila 3 kalendáre a jednu fotoknihu do happy fota! ešte som stihla tú akciu... nechcem fotky ani vidieť. 😀 😀 😀 naša malá sa nevie uspať. unavená je jak čert a nevie zaspať, prišla som na fintu,že sa uspí na našej posteli,keď som pri nej,ale musím byť pri nej celý čas, takže spím aj ja 🙂 🙂 pekne so mnou to moje decko máva...
@merikac tak veru je tá moja dcéramrchavá,včera ju babka nevedela uspať,tak skonštatovala,že je to čudné decko... že synovcov vždy bez problémov uspala, a Kika len vyvaľuje očiská a všetko sleduje.

lulu1983
8. nov 2010

ahojte 🙂,

gratulujeme k novym zubkom.. 😀

@meruska: jej, nove vlasky... tiez ti pristanu 🙂

my sa hlasime k tym, co sa vonku boja v tme 🙂

@monline: norske drevo a na juh od hranic sa mi moc, moc pacilo, dakujem za tip 🙂

maxara
8. nov 2010

@merikac to s tym farmarom co vyzera jak mongoloid, to je pravda.. ona je tam od vas niekde a vraj bola nejaka tyrana ci co, ale ja som pocula, ze sa este len idu brat 😉 mam to od baby z Partizanskeho co ju osobne pozna a stretla ju. Lenze ta baba nevedela, ze existuje taka relacia, takze iba co sa jej ta baba pochvalila a neviem teda, ci som to dobre pochopila, alebo ta moja kamoska, to s tou svadbou
Gastany si robim varene a potom si ich pekne supem.. su vymakane.. a ked mam chut na pecene a chce sa mi, tak si ich pekne ponakrajujem do kriza a dam na panvicu neteflonku a tam ich proste dlhsie peciem.. mama ich robi tak, ze ich da do truby na plech a pokvapka troskou vody, pekne sa upecu, ale zo sporaka su lepsie

@oacka tak si ma inspirovala s tym kalendarom, mm sa veeelmi ten napad pozdaval a ked zistil, ze si ho mam ja sama urobit, tak sa mu zdalo vela penazi za to vyhodit, tak ze si ho mam spravit v jednom programe, co mi tu nainstaloval a on mi to v robote vytlaci a zviaze 😠 tak som si urobila radost, zavolala jeh sesternicu, nech mi pride nafotit Ninku 🙂 snad to vyjde, tesim sa

merikac
8. nov 2010

@oacka zeby novy klub??- dobre dcery svojich mám a mrchave vnucence svojich babiek?! 😀

merikac
8. nov 2010

@lulu1983 ja som ta skoro vobec nespoznala,,,kukam,,ze a toto je kto,,,,,nova foto,, 😀

lulu1983
8. nov 2010

@merikac ano, ano, ja som to, odfotena mm vecer, unavena, strapata a znicena, ale ja 🙂

maxara
8. nov 2010

@lulu1983 😀 naaahodou, ja som ta hned spoznala 🙂

tinaki1275
8. nov 2010

@merikac jaj neprovokuj😢...dufam ze zajtra vecer pojdeme kupit..teda taky je plan..
pekne miery mate,my taku vahu budeme mat za take 2 mesiace 😀

lulu1983
8. nov 2010

@maxara maxi dakujem ;) studujem tabulecku a zistujem, ze my vlastne uz mame 3 zuborov 😀

maxara
8. nov 2010

@lulu1983 no v skutocni uz 4 zuborov mame, lebo lenkaaninkin Patko tam este nie je zapisany 😒 akosi som ju odignorovala nechtiac

merikac
8. nov 2010

@maxara ved to, ze v trube ich robievam aj ja- ale moc mi nesmakuju,,lebo su take moc vysusene,,,a ked ich varis, kolko a aj ich solis,,ci len v cistej vode?- noviem, som pako,,ale ja som ich varene nikdy nemala 🤐
mongoloid- vystihla si ho 😀

merikac
8. nov 2010

@maxara Peti, tak ma napadlo, ty by si v tabulke mala mat specialny stlpcek, ze koho si uz na zivo videla 😀

maxara
8. nov 2010

@merikac draha, ani som sa nesnazila nejako hlboko hladat nejake prirovnanie.. ved to sa neda na neho ani pozerat.. akoze chudak, ale..
gastany sa predsa nesolia 😀 varim ich v cistej vode asi 40 minut. podla velkosti gastanov.. ale ked ich uz moc moc chcem, tak ochutnam taky z tych vacsich, ci uz je makky.. ked ich nechas carit hodinu, tak sa ti budu dat krasne vytlacat do pusy, ale v tomto obdobi uz byvaju cervive, aj ja mam uz kazdy druhy pokazeny (to doniesol mm bratranec za to, ze meskali tri hodiny na navstevu 😒 )

merikac
8. nov 2010

@tinaki1275 tak budem drzat palce, nech je zajtra zajtra a nie zas o niekolko dni,,,,,a stou vahou,,,neboj,,aj nas este dobehnete,,

maxara
8. nov 2010

@merikac a ked ti teraz zahnojim, ze buduci tyzden mierim na sever.. 🙂 idem k tutinke na navstevu cestou do strby 😀

maxara
8. nov 2010

@merikac ked chces, tak tie, co som nazivo videla mozem vyboldit 😀

merikac
8. nov 2010

@maxara mu daj vediet,ze sa nepochlapil s tymi gastanmi, ze sice maso mas rada, ale radsej rezen, nech cervicka.......no vidis,,ja som nevedela,,,som to nikdy nerobila,,ale ved mohla by som aspom trosku vediet, to je pravda-ved mamam robi z gastanoveho pyre,,taky ukrutne mnamky dobry zakusok,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre