Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
9. nov 2010

@noemarta mne sa teraz paci ta Ferrari kolekcia od Pumy ale je fakt ze draha 😒

noemarta
9. nov 2010

@mirka285 tak aj mne sa ta kolekcia paci, ale akoooo nevedia co za to pytat 😒 😒
a videla si aj hodinky som si vybrala, hi hi, viem ze ty si neni na hodinky, sice ani ja, ale tymto som ozaj neodolala. 🙂
baby, viete co je toto???? chcela by som to kupit braskovi...
http://darceky.heureka.sk/1960-powerball-250hz-...

bambola
9. nov 2010

@mirka285 no ja viem ze ty si na to klikas sportak len tak ma napadlo, ze ci to niekto kupuje aj tak ked niesu koliecka 😕

bambola
9. nov 2010

@noemarta na co to je? 😕

noemarta
9. nov 2010

@bambola no ved to sa pytam ja vas ci neviete co to je 😕 😕 😕 😕

mirka285
9. nov 2010

@noemarta chces kupit a nevies co???ani ja neviem co to je 🙂
@bambola no ved niekto si kupi sportiak a odomna dokupi vanicku,a zato co usetri si moze kupi luxusny fusak 😀

ericica
9. nov 2010

ahojte vidim ze sa bavite o vianocnych darcekoch 🙂
@mirka285 ja som minuly rok kupila tricko od ferrari ta moja kmotra co robi v eurovei predtym robila v auparku a ona mi ju doniesla povodne stala 80 euri ale doniesla mi ju za 50....
moj mm je velky fanusik F1 fandi alonzovi takze uz viem co mu kupim aj tento rok urcite bude nateseny 🙂

mirka285
9. nov 2010

@ericica Eri no tak ty mas dobre znamosti 😉

ericica
9. nov 2010

@mirka285 aspon nieco 🙂 a tento rok mu kupim odtialto nieco len sa neviem rozhodnut 😒
http://f1shop.forzaferrari.sk/shop.php?sekce=19

ericica
9. nov 2010

inac malej vzdy nakupujem veci u nich v nike ,ona ma 20% zlavu tak sa mi to oplati 🙂

mirka285
9. nov 2010

@ericica no tak to by som sa ani ja nevedela rozhodnut 🙂

ericica
9. nov 2010

@mirka285 ozaj uz si kupila nieco drahemu na vianoce.....ozaj a co zamyslate kupit nasim najmensim na sviatky??

oacka
9. nov 2010

ja zas neviem,čo kúpiť na vianoce švagrom a ich frajerkám... bratovi a švagrinej kúpim krištáľové whisky poháre, zariaďujú dom a tie ešte nemajú. mm potrebuje kabelku, hodinky,okuliare, nové pulóvre, a dostane aj Van Gulika. 😀 a malej neviem... asi sánky by bodli. naši jej kúpia stoličku.

bambola
9. nov 2010

@noemarta chces mu kupit a nevies co ? 😀 a ako vies ze to bude chciet? 😕

ericica
9. nov 2010

@oacka ty kupujes aj svagrom a ich frajerkam???ja kupujem iba nasim,svokrovcom ,detom,mm,a sestrinej malej.....
ja kupim Edine asi nejaku hracku na kocik zavesnu a nejake vecicky na nosenie 🙂

tinaki1275
9. nov 2010

@oacka no ta ma krasne faldiky ...to ta tvoja blba dr.nevidi ..?moja ma len jeden faldik na stehienku a tvoja normalne michelinky tam ma..a ze nepribera 😀 buchticka to je riadna...

oacka
9. nov 2010

@ericica no šak to sú Romanovi bratia, tak musím. aj mojmu aj jeho bratom. a oni už žijú s priateľkami,tak aj im dačo. ale všetci si zariaďujú bývanie,tak asi niečo do bytu.

@tinaki1275 sama som bola prekvapená,ke´d som kukla na tú fotku. 😀 😀 😀 😀 a pritom tento týždeň ešte nič nepribrala.... na jednom stehne pri pišuli má faldík a na druhom nnemá,tak si doktorka myslela,že má pruh...... ale nič nenašli. ona keď sa naje,má brucho aj falldíky a na druhý deň nič!

tinaki1275
9. nov 2010

jaj tak mne sa podarilo ulozit malu .dnes sme to prehnali spala mi od piatej do pol osmej a tak som ju zobudila lebo sme mali stretko s dvoma kamosmi lekarmi ,nevideli sme sa mesiace a ani nevideli malu ..tak sme dosli do pristavu a nejako sme sa zdrzali az do desiatej ..kym sme dosli a dala ju do poriadku bolo pol dvanastej (greck.casu) a ona sa chcela hrat 🙂..des..este demolovala postielku pol hodiny a teraz to vyzera ze zadriemala ..dufam ze vydrzi do rana..baby zajtra zaciname s mrkvou 😀 u sa tesim ...

tinaki1275
9. nov 2010

@oacka rozkosna..kasli na vahu ..ja ju uz ingorujem ..proste pribera menej..a musime ratat s tym ze teraz to bude totalne stagnovat ..to je normalne od 4 mesiacov..tesme sa ze su zdrave..🙂

ericica
9. nov 2010

@oacka ahaa no my si so surodencami uz nekupujeme len detom vsak kto by to vladal 😝
a malinka ma krasne faldiky....a co to papala vidim ze si jej uz davala....a nevypluvala ti lebo ja som malej skusila minule od hami tu prvu mrkvu dve male lyzicky a vypluvala alebo ked sa jej podarilo prehltnut tak ju napinalo,to si mala vidiet tie ksichty co hadzala 😀 😀 😀

ericica
9. nov 2010

@tinaki1275 potom daj vediet ako ste dopadli 🙂

oacka
9. nov 2010

@ericica nevypľúva,ale občas jej to vybehne vonku,aale vcucne to naspäť alebo jej to natlačím späť. ale dnes na zemiak tak silno stisla pery,že som nemohla vtisnúť jej lyžicu do úst. 😀 😀 😀 zaťala sa a držala zavreté. musela som čakať,kým sa pozabudne a ootvorí a vtedy šup! a na fotke je kašu, tak tú miluje, to otvára ústa ako vráta.

tinaki1275
9. nov 2010

@ericica no to ja sa vytesujem a ona ma urcite celu opluva...🙂

mirka285
9. nov 2010

@ericica no kupim mu sveter na zips a parfem volajaky.a my si tiez nekupujeme so surodencami,ved naco,kupujeme iba detom,to staci.ja vobec neviem co kupit rodicom...

tinaki1275
9. nov 2010

ja sa dnes nejako necitim nic moc akosi ma pobolieva v podbrusku tak si idem lahnut..dobru noc 🙂

lela1809
10. nov 2010

ahojte kocky 🙂
uz vsetky spite... kedze odsavam tak som vas aspon stihla preluskat co sa udialo...
@maxi zase som sa pobavila na vasej dovolenke...ty fakt pritahujes riadne udalosti... si viem predstavit to nadsenie ked ste ostali bez veci .. a s tym cvokom na wcku...fuha... des...
ides davat Ninuske prepichnut?? neuvazovala si nad prestrelenim??? v PK to robia v jednom salone dve kozmeticky naraz... tak je to rzchlejsie a drobcek ma boliestku urobenu naraz.... hlavne je to rychle... k akej lekarke chodite s Ninuskou?
@mirka285 jaj Valko... som bola v soku co sa to dnes deje... ale boh vie co za tym vsetko bolo... pri tych jeho kauzach...
@erytrea je nadherny 😉 perfektne foto 😉
@lenkaaninka segra malemu nestahovala a maly problemy... kamoska pri prvom nestahovala a potom jej lekarka hovorila ze ma ... tak ho ucili ,,hore - dole,,, tak kam prisiel tak hovoril hore-dole a este sa pri tom aj tak kyval..tak sme sa nasmiali 😀
@denisse ja som pouzivam a veeelmi ju mam rada 🙂
@bambola ja citrusy teraz nejem ale ak sa nevyhadze tak v pohode jedz 😉
@kafoditka aky fesak je v tej bundicke...dobra kupa 🙂 tak na zimu ste pripraveny...
@ericica skore uzdravenie vam prajem ....
@merikac nech vas cim skorej prejde bolest po pichanci... my sme sa tomu zatial vzdy vyhli...ale 16teho ideme na kontrolu tak uz budu ockovat aj malu...tak uvidime... ja som taky precitlivec ze ked jej prepichovali hnis v ramienku tak som slzila s nou...chudatko taaak strasne plackala...
@bellablonde..... je rozkosna.. chce ukazat ake ma velke okale 😉 ja ked fotim tak velice idem zachytit usmev a ked vytiahnem fotak a ,,namierim ,, tak sa zamraci... 😀
@zrzulka@maxi pojdete na ten strajk???
@oacka mate nadherne faldiky 😉 podarena fotecka 😀 papam a je mi dobre 🙂
@tinaki1275 drzim palce s mrkvickou 😉

no ja som sa tu ku podivu rozpisala 😀 este zhrniem nas den a padam do postele... dnes bolo super pocko tak sme boli doobeda vonku ... Laura pekne spinkala a zazrakom nas ani miestny rozhlas nezobudil... a vecer sme isli s mm na kulturu.. v PK bola PARTICKA tak som kupila listky... aj ked po vcerajsku som mala sto chuti to zrusit... malu sme uspavali hodinu a to som ju kojila na fitlopte a poskakovala ako koza... fakt nechcela inak jest,,,tak som skusala vsetko mozne aj nemozne...
nakoniec sme na particku isli a bolo supeeer tak som sa daavno nenasmiala. .. ...
zajtra (teda dnes) ideme plavat tak uvidime ako nam to pojde... pekny dnik vam vsetkym prajem 😉

lulu1983
10. nov 2010

dobre ranko damy,

dnes to na slniecko nevyzera.. ALE je streda a to je u nas vajickovy den, doslova.. lebo v stredu v ramci diety mozem na ranajky zjest varene vajce a to ja milujem, teda streda nemoze byt zly den, nech je akekolvek pocasie 😉
Dnes mame v plane upratovaci den, ale najprv precitame, co ste vcera popisali
😵 😵 😵

alllexa
10. nov 2010

@lulu1983 - a aku mas dietu?

maxara
10. nov 2010

Ranko bambule..
Takze dnes sme zacali opat grckou.. Ninka ma sere v poslednej dobe.. Bud mi grcia vecer alebo rano. Vyslovene zerie chamtivo, zabehne jej a za sekundu je to cele na mne. Nie je to len umelym mliekom, lebo ked jej strekne nejako cudne z prska, kludne vykosi aj to.. 😠 vcera som sa tesila, ze vobec ziadna grcka nebola a dnesok sme rovno grckou zacali.. nastastie vygrcla len jeden prud mojho mlieka. Potom sa rozrevala, lebo mala plny nos mlieka a ja som ju dala grgat na brusko a ona madam je predsa hladnaaaaa.. A tak..

Baby pozeram, ze vyberate nieco pod stromcek. Tak ja som Ninke kupila hojdacku tu na konikovi, taku az do troch rokov, interierovu s konstrukciou, este jej kupim nejakeho hojdacieho animala.. teraz neviem, co presne, asi toho somara, co som sem raz davno davala link.. a potom uz iba oblecenie.. sak rastie ako zo smotany 🙂 A mm chcem kupit nejake mikiny, ci pulovre, ci ako to nazvat a parfem.. zatial nemam vybraty, ale viem kam ho pojdem kupit 😀

No a prave vyberam sestre cosi na 40tku 😕 boooze, znie to strasne, ze ma moja sestra 40 rokov.. 😲 A dohodli sme sa, ze pre nu nic nie je vhodne a 95% beznych darov ako nieco do bytu, na oblecenie, parfem a kniha su pre nu skratka zbytocne.. jednoducho ona je kapitola sama o sebe.. 14 rokov byva v jednom mikrobyte a stale tam je akoze docasne, cize stale tam ma "ziadny" nabytok .. kuchynu ma provizornu, vsetko ma len provizorne.. ja neviem, co si mysli, ze jej z marsu spadne 10 milionov a kupi si dom a tam sa hned nastahuje.. ja kebyze viem, ze nieco je moj byt, tak si ho pomaly zariadujem poriadne a pekne.. kokos.. no ale to je o inom.. CIZE som sa rozhodla a nasi s tym suhlasia, ze jej kupim swarovskeho, resp. nieco na ten styl.. Ked niekam pojde, aspon si bude moct ozdobit tu sprostu hlavu nausnicami a priveskom na krk.. a ak mi ostanu este prachy, co sme sa dohodli, ze na nu minieme, tak kupime este kavovar nejaky.. uvidim..

@lela1809 no ja som jej chcela dat nastrelit, ale ten salon co pises som nenasla.. kebyze jej chcem dat robit gelove nechty alebo trhat obocko, tak to na kazdom rohu, ale nausnice som nenasla, neviem preco.. a tak som sa dohodla so sestrickou, tak uvidime ako dopadneme dnes a ked dnes nie, tak sa naserem a dam jej to asi nastrelit.
No a na ten strajk neviem.. rozmyslam, ale mozno pojdem nahodou okolo 🙂

@lulu1983 😀 supeeeer, tak prijemne ranajky a chutne vajce prajem 😉

ericica
10. nov 2010

ahojte 🙂
@maxara chuda ninka,,,,aj edina papa tak chamtivo a potom len grga cey den 😒
@mirka285 mirka ja som nasim dala namalovat portret rebecy zo skolky ....neviem ci citas novy cas bolo o tej baby co maluje pisane v case a dost acno maluje vsak ti hodim foto ako vyzera ten portret,,,,,,dam ho zaramovat a nasi maju darcek....ja im uz neviem co kupit ved maju vsetko a len tak blbost nechcem kupovat a tomuto sa potesia 🙂
@tinaki1275 potom daj vediet ako ste dopadli 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre