Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
7. dec 2010

@maxara pekne od neho? kolko si mala rokov? ja som dva roky chodila ako decko na basket a potom povedali, ze riedia druzstvo a ze ja som mala a nikdy vysoka nebude cize.....ale zase treba povedat aj , ze som na to bola tak trosku lava 😀 ale to, ze ako dovod dal moju vysku 😠 dobreho vela nebyva 😎

mirka285
7. dec 2010

@maxara ja by som dala ked to povie vedome....take da da da,ma ma ma,gr grr to neplati 🙂

bambola
7. dec 2010

@meruska jeeeeeej a ja tu pisem o baskete 😀 ale tiez ako maxi mam radsej voley resp voley hram velmi rada, na basket som kriva a mala tak ten nemam rada 😀 a tak to si asi hravala dlho

maxara
7. dec 2010

@mirka285 @bambola no tak ale na treningoch ma vzdy daval za vzor tym chuduckym, ze pozrite sa na nu, ako sa vie pekne zohnut, aky vie krasny spagat, aku placku vie spravit a vy nemehla drevene nic 😀 😀 😀 je fakt, ze som sa nemohla ani za svet naucit rychlo plavat, hoci som plavala ovela rychlejsie ako decka zo skoly a ani vyliezat z bazena tak, ze sa vymrstim na ruky a jednu nohu si vylozim hore a vytiahnem sa.. vzdy som sa vygulala ako prasiatko.. tak moje tresty za to, ze som doplavala ako posledna!!! boli, ze urobim 10 drepov, skocim hlavicku (tiez problem), na druhej strane vyskocim ukazkovo z bazena a tam znova 10 drepov, hlavicka, vyskok .. skratka mala som tazku rit 😀 😀 😀

maxara
7. dec 2010

OKI dam take vedome MAMA

meruska
7. dec 2010

@bambola @maxara ja zas voley neviem hrat vôbec

maxara
7. dec 2010

@meruska ja vo volejbale nie som obetava a nepadam na kolena 😀 😀 , ale tak snazila som sa vzdy.. ma to bavi viac ako basket.. ten som dokonca neznasala v skole.. 😀

meruska
7. dec 2010

@maxara ja zas neviem dobre plávať...a skočiť do bazéna inak ako ritkou som posero...

bambola
7. dec 2010

ja plavanie zboznujem ale verte mi, ze chodit tam dvakrat denne, vstavat rano o piatej a cele leto robit na kupalisku, velmi rychlo vam bazen polezie na nervy 😀 ale ked som skoncila tak sme s mm obcas zasli na pasienky poplavat a ked pojdem s malou tak sa velmi tesim 😵
@maxara som si predstavila ako sa gulas pr bazene 😀 a co je prosim ta placka 😕

kafoditka
7. dec 2010

@meruska ja basket nenavidim z celej duse 😠 😠 bola som najnizsia v triede ata krava telocvikarka ma vzdy davala pod kos... 😠

maxara
7. dec 2010

@bambola placka je, ze si sadnes na zem a rozkrocis nohy az do snury a potom sa predklonis, polozis na zem cely trup aj s hlavou a na tiahnutymi rukami, chvilku tak vydrzis a potom nohy pretocis dozadu tak, ze ostanes lezat na bruchu 😀 vuskusaj si to teraz.. 😀 😀 uz to samozrejme neviem, ale spagat este dam, ked sa rozcvicim

meruska
7. dec 2010

@kafoditka inak aj ja som z basketbalistiek bola vždy najnižšia..mam len 167 cm....ale ja ho proste milujeeeeem ..na dovolenkách hneď vždy obzerám, či je niekde po blízku ihrisko...... a s mužom mastíme po večeri jeden na jedného 😝
aj on totiž hrával basket....sme sa proste našli

maxara
7. dec 2010

@meruska no ale ritka potom boli, nie? 😀 😀 😀 ci myslis na spicky noh?

kafoditka
7. dec 2010

@maxara tak to by som nedokazala ani blbou nahodou 😕 ja ani mlynske kolo neviem 😒

maxara
7. dec 2010

@bambola @meruska inak ja som sa akoze pokusala skakat hlavicku, ale kedze mam tazku rit, tak som v drvivej vacsine pripadov skocila pupkaca.. takze .. ziadna vyhra.. A Bambi presne si to vystihla, normalne som sa vysvihla z bazena na ruky a tym som skoncila.. tak som si lahla na brucho s vypucenou rukou, nejako som sa popotahovala dopredu a potom som sa vygulala 😀

meruska
7. dec 2010

@maxara no ja sa tak zbalím do klbka, chytím sa za pokrčené nohy a prvé čo do vody vojde je asi ritusa 😝

mirka285
7. dec 2010

@maxara hm tak placku nedam ani po sto hodinach kalanetiky 😀

maxara
7. dec 2010

@kafoditka 😀 mlynske kolo je oproti placke suvix 😀

@mirka285 ani ja uz.. dost z toho bolia bedrace.. 😀 ale kedysi mi to islo veeeelmi dobre

@meruska aha, cize skaces bombu 😉

A kde je Bambi? asi skusa placku 😀

bambola
7. dec 2010

@maxara maxi ja som celkom ohybna a myslim, ze by to slo ale som sa tak dlho uz ani nepohla, ze by som sa sakra musela rozcvicit aby som natiahla tie moje scvrknute svaly a nic si nenatrhla 😀 ale tak vidis , sikulka si bola, az teda na to lezenie z bazena ale tak mala si svoj vlastny styl a aj to sa ceni 😀 😀

inac ja planujem malu dat okolo tych 4-5rokov na gymnastiku ale teda akoze taku hravu. deti sa tam zabavia, rozhybu a naucia sa take zakladne veci. ja som chodila a mam na to dobre spomienky 😉

neuverite, uz zase nakladla 😕 ani nie tri hodiny od poslednej davky. aby sa mi nedehydrovala 🙄

kafoditka
7. dec 2010

@mirka285 inak to je super ze uz po mesiaci vidis vysledky 😕 aj si sa premerala ci ubudlo z cm??

bambola
7. dec 2010

@maxara nie neskusala , v dome ku mne do izby ide dost schodov a keby som si natrhla triesla tak by mi to stazovalo dost chodenie, nehovoriac o tom, ze malu treba nosit hore dole a tak celkovo by sa mi teraz asi uraz nehodil 😀 ale raz vyskuuuusam 😀

maxara
7. dec 2010

@bambola hej aj ja planujem dat Niku prave na gymnastiku, ale nechcem, aby sa tomu nejako prilis venovala.. ked bude starsia, nech si vyberie, ale uz nech ma presta ake take zaklady 🙂

kafoditka
7. dec 2010

@maxara
@bambola mne sa velmi paci takyto pristup, aby sa deti venovali sportu od malicka... ja ked chodim kocikovat tak mam v okoli 3 zakladne skoly a poviem vam, nevychadzam z uzasu, aki su niektori prvaci obezni - ci uz dievcata alebo chlapci.. ved je podla vas normalne aby malo 7-8rocne decko velky pupok a v tricku viditelne "kozy" u chlapca??? 😕 😕

bambola
7. dec 2010

@maxara @kafoditka no ja tiez chcem v podstate aby mala taky zaklad a nejaku ohybnost a gymnastika je na to dobra, dalej nech si uz vybere sama 🙂

prepacte, ze este otravujem hovienkami ale toto posledne bolo zeleno zelene, no vyzera to ako zaburina v tej plienke. ale mala je spoko a volala som s mm a povedal, ze to je ok , ze co stresujem 😕 tak snad jej nic nechyba

aalexis007
7. dec 2010

Ahojte, tak sme doma z poradne. Máme 7410 g a 66 cm 🙂 Pekne zvládol aj očkovanie. Iba trošku plakal. 😉 A teraz najbližšia kontrola až v 7 mesiacoch.

mirka285
7. dec 2010

@kafoditka odmeriam sa az po mesiaci,to bude presne o tyzden 15,sama som zvedava,lebo vaha mi teda neukazuje,zeby som chudla,ale Gabo tvrdi ze on to vidi,aj ked mozno mi len lichoti 😀

mirka285
7. dec 2010

baby ja som na tom najhorsie,moj Gabo chce z Lindi spravit kanoistku 😢 on jej to kazdy den rozprava,stale mi pripomina,ze aha ako ona lubi vodu,to je rodena kanoistka,on sa uz nevie dockat ako pojdu na vodu 😠

mirka285
7. dec 2010

@bambola moja tak kadila ked jej vysli tie zubky,tak mozno aj tvojej idu...

bambola
7. dec 2010

@mirka285 kanoistku? 😕 vsak ked ma rada vodu je plno inych vodnych sportov ako to odhadol prave na tento 😀

bambola
7. dec 2010

@mirka285 dakujem. vsetko tomu naznacuje 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre