Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
10. dec 2010

@mirka285 to aka sikulka Linda ,moja mi spotrebuje aj 4 podbradniky denne..no hold mam doma cunu ..asi po tatkovi☹

mirka285
10. dec 2010

@tinaki1275 Mati Linda sa tak zlepsila az tento posledny tyzden...

tinaki1275
10. dec 2010

@bambola ja som sa ucila dost poctivo na skusky ..ja som bola trochu bifloska..teda nechcela som nic riskovat ..🙂
idem asi zobudit malu lebo spi uz 3 hodiny ( po ockovani s viburcolom)a ked bude spat dalej tak budeme mat rusnu noc..☹

maxara
10. dec 2010

@bambola pozeram Anjeli a demoni

tinaki1275
10. dec 2010

@mirka285 tak to este pockam taky tyzden..hadam sa to upravi ..lebo podbradniky periem kazdy druhy den...😢ona ma blby zvyk ,ze rozpravat s plnou pusou 😢((

bambola
10. dec 2010

@tinaki1275 no mne sa vzdy zdalo, ze mam cas a pod tlakom som sa lepsie ucila ale teraz nie som panom svojho casu tak uz si dam na to bacha.
@mirka285 chod sa napit 😀

mirka285
10. dec 2010

@bambola ja uz mam pocit,ze nonstop cikam z tej vody 😖

bambola
10. dec 2010

@mirka285 inac to je mozne, ale ako si tvoje telo (neviem preco som najprv napisala tehlo 😀 😀) zvykne na vacsi prijem vody tak si upravi rezim a uz nebudes behat na wcko ako tehula 😀

mirka285
10. dec 2010

@bambola no dufam 🙂

maxara
10. dec 2010

A my mame stromceeeeek 😝 😝 😝

maxara
10. dec 2010

Baby, ja sa strasne tesim na farmara.. 😀 😀 😀 ja viem, uchylka

katty17
10. dec 2010

takze kolaciky linecke napecene, pernicky napecene, sandricka v postielke ... sa tesim ako ozdobim stromcek vonavymi pernickami 🙂 .
sandra je strasne nepokojna cely tyzden. dnes mi cely den odmietala papat. ☹ @maxara - taj ja si idem teda kuknut toho vasho farmara 🙂

katty17
10. dec 2010

@maxara - uz ozdobeny stromcek?

bambola
10. dec 2010

@maxara nejako skoro nie 😉 u nas sa zdobi az na stedry den, ale my si doma ozdobime asi 22 vecer 🙂

noemarta
10. dec 2010

sevas holky,
vidim ze sa tu uz vypeka, stromceky sa vyzdobuju, ja mam uz vyzdobu v baraku, zajtra da mm vonkajsiu vyzdobu aleeee piect este nepeciem. sa mi nechceeee, a krpana je tiez teraz taka nepokojna, ze sa to moc nedaaa.
My sme boli tiez vonku, teda iba som ju uspala a odstavila,spala vonku skoro dve hodky. Som si upratala , a a a citam super knihu, ja a citaaaam, to uz je co povedat, ale tak ma to zaujalo, velmi odporucam je to od johna virapena : NEZIADUCI UCINOK SMRT, akooooooooooooo ze silna kaaava. 😕 😕
A ozaj, dnes nam dosiel podvozok kocara, Katty17 opraveny, kolesa vyvazene, dane uplne nove vsetky tri, ako super, spokojna, tak sa z neho vytesujem ako by sme mali novy kocaaar. 😀 😀

noemarta
10. dec 2010

@maxara aj ja sa tesim na farmarov 😀 😀 😀 😀

@bambola ja vzdy zdobim par dni pred vianocami dva tri dni o odzdobujem po troch kraloch....

meruska
10. dec 2010

už idúúúú 😀

mirka285
10. dec 2010

baby ten Zdenko je jaky jebko...strasne mi leze na nervy,by som ho nakopala do riti 😝

katty17
10. dec 2010

farmar hlada zenu :MARTINA , KLEOPATRA Z TURCA???? to co je paneboze ?

katty17
10. dec 2010

@mirka285 - strasny ťuto

noemarta
10. dec 2010

@mirka285 on mi pripada jak farar, vecer otvori bibliu a kaaaze...
Kleopatru z holiwodu si pozriem v pondeloooook 😀 😀 😀

mirka285
10. dec 2010

@noemarta akoze vymenila si nas za knizku??hanbi sa...
@maxara ja robim stromcek tyzden pred Vianocami lebo sa nan rada pozeram a chcem si ho uzit...

katty17
10. dec 2010

@noemarta - a aku ma mamcu ta kleopatra. 😀 pivecko v ruke, ofinka musi byt ... 😀

mirka285
10. dec 2010

@katty17 ty nepoznas novu modnu ikonu Slovenska???

noemarta
10. dec 2010

@katty17 a videla si fotra??? kleopatra mi pripomina marfusku z mrazika 😀 😀

babyyy, ta nasa mala je uz od osmej druhykrat hore, to zas bude noooc, chuuuuda... 😔 😔 😔

noemarta
10. dec 2010

@mirka285 ta druha mojsejka 😉

katty17
10. dec 2010

@mirka285 - miri ja to dnes kukam prvy krat takto cele. videla som len nejake utrzky ale dnes som si na to vyhradila cas 🙂 .

katty17
10. dec 2010

@noemarta - videla som tu jej rodinku v ukazkach. ona ma aj dieta, vsak?

noemarta
10. dec 2010

@katty17 hej, dceru.
ty si este u mamy???

katty17
10. dec 2010

@noemarta - ano, este sme so sandrickou u maminy. risi je este dost chory. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre