Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
13. dec 2010

@sarai mne uz Dr. vravela, ze mozem dat vecer kasu, ale ja si myslim, ze to nepomoze. Ked ta to nici, nevladzes fungovat, proste uz toho mas plna zuby, tak to skus poriesit.
Ja si myslim, ze u nas to chce cas a priznam sa, my mame strasne suchy vzduch v izbe, tak mozno ju aj smadi, lebo kebyze nie som tak strasne unavena v noci, tak by som sa asi tiez isla x-krat napit 😖

sarai
13. dec 2010

baby a uz zavadzate potraviny s lepkom? co take davate a kolko?

gabika41
13. dec 2010

@maxara taktiez drzim palce,ked som si predvcerom citala pribeh tvojho porodu,tak klobuk dolu.

gabika41
13. dec 2010

tak my sme sa uz tiez vratili z prechadzky.Navstivili sme akoze vianocne trhy u nas,ale to je nula bodov,ani vianocne oplatky tam nemali 🙂
potom mi spapala zemiakove pyre,ale je nervozna,predpokladam zuby...rozmyslam,ze vecer jej dam chamomilia 15.dnes som kupla aj viburcol,ale ten si necham na horsie casy.

luludi
13. dec 2010

@strasska chudatko malinke :( hadam sa to uz skoro skonci ... pockaj, este z Julky naozaj bude baletka 🙂

strasska
13. dec 2010

@luludi aj mne je jej luto, ale nemozem jej to davat najavo, lebo potom zacne tak lutostivo plakat a ja ju neviem utisit. Som vdacna, ze si pocas cvicenia musim pocitat minutu a kontrolovat polohy, aspon ten plac ide akoby mimo mna ☹
ale ja vidim, ze jej to pomaha, proste u nas to nie je o tom, ze potrebuje cas aby nieco dobehla, ona sa proste potrebuje NAROVNAT, takze nevymyslam, a poctivo cvicim dalej 😅

strasska
13. dec 2010

@sarai niektore kase obsahuju lepok alebo jej dat zuzlat korku z chleba 😉

ericica
13. dec 2010

ahojte babule.....tak u nas hotova katastrofa malinkej sa vratil zapal predusiek,mame dalse ATB teraz penicilin ale davam uz kazdych 8 hodin +davam salbutanove tablety na roztiahutie priedusiek ,chuda male stale chrapci a sramoce a stale kasle tak pevne duuuuuuuuuuuuuufam ze do vianoc sa nam to upravi... ☹ ☹ ☹
no a vcera som penila cely den sa mi nedalo prihlasit na MK nepustilo ma cez stare heslo a aj ked som si dala nove ani tak ma nepustilo....konecne navecer sa stranka asi umudrila a pustila ma k vam.....drzte nam palce....
@maxara dakujem za odpoved 😵 😵 😵
@mirka285 mas uz obraz???

mirka285
13. dec 2010

@ericica nemam ☹ drzkajte sa moja 😔

luludi
13. dec 2010

@ericica :( to mi je luto, nech sa vam co najrychlejsie ulavi 😖

ericica
13. dec 2010

@mirka285
@luludi dakujem vam 🙂 dufam ze neskoncime zase v nemocke 😖 😖
miri a co povedali kedy bude hotovy???

sarai
13. dec 2010

@strasska a ako casto to treba? uz som jej dala zuzlat, ale neviem, ako casto to mozem.

mirka285
13. dec 2010

@ericica neviem,nedohodli sme si presny termin,ale napisem im na FB ze ako to vyzera...

gabika41
13. dec 2010

@ericica - drzim palce. 🙂
Moj brat ked bol maly,tak bol tiez takto na tom,ked mal 6 rokov taky cely spadol do zihlavy a odvtedy ani rana..... 🙂

maxara
13. dec 2010

Baby tak som doma.. zatial mi nic nerobil, lebo vravel, ze najprv musim mat v poriadku cytologiu, co mi aj zobral ster a potom ak je to ok, tak ze sa to musi urobit do 10dni od prveho dna menstruacie a to najskor sa mam ozvat v januari alebo februari.. a robi sa to tak, ze tu trhlinku co tam mam, tak tu spali, predpokladam, ze dusikom a to sa tam potom pekne zahoji.. vraj to teda vobec neboli.. asi tak, ako ked sa vypaluje znamienko alebo sosovica, akurat ze na maternici 😒 no ale hadam.. vypalovanie ma nikdy nebolelo, cize dufam, ze ani tam ma to nebude boliet. Som rada, lebo sitie by som nezvladla bez ovalenia.. Pozrel mi rovno aj prsa, pekne mi ich pomagal a dal mi ziadanku na sono prsnikov, ze sa mam uz teraz objednat na nejaky termin o pol roka. Ako prevencia, samozrejme, ziaden problem..
Inak klasika.. sedela som v cakarni 2 a pol hodiny, lebo som si myslela, ze uz mi neplati ta zvyhodnenost, co som si zaplatila a potom ma vnutri zvozili, ze co som nezavolala, ked to mam zaplatene, ze dala by mi termin 😒 a ja som sa pritom vobec nestazovala.. ani nic. No ale ako som tam tak cakala, tak som sa namotala, ze zas mi bude treba na zachod a tak aj bolo. Dvakrat som sa bola vystat a aj tak mi trebalo akurat vo vnutri a akurat ked mi robil UTZ, tak mi bolo treba prdiet. A hned ako ho vytiahol, tak to samozrejme preslo.. ale ja som sa normalne spotila, ze co mu poviem, ked si mu prdnem do ksichtu 😒 .. no trapne
Zajtra idem k Frantiskovi na chirurgiu.. 😔 som zvedava, co mi zisti on a ako veeeelmi sa budem hanbit.. Ako sa poznam, budem mat tep 250 a cela sa spotim az do cervena a samozrejme budem koktat a kohrnat a ... ani si to nechcem predstavit

@meruska ja chcem byt s tebou NEkamaratka 😀 ani matika ani basket.. 😝

bambola
13. dec 2010

@ericica eri drzte sa

monline
13. dec 2010

@maxara vieš, čo by ma pobavilo? keby si ťa tu chodil čítať a teraz by zistil, aké máš z neho nervy 🙂))

@ericica juj, to máte zlé s tými chorobami, držím palce, aby ste to rýchlo prekonali a na vianoce boli úúúplne fit

napísala som do súkromnej, musela som to zo seba vypustiť

mirka285
13. dec 2010

@maxara jezis ja sa tu drhnem od smiechu,som si predstavila ako si mu prdla do ksichtu,ze na,a to mas za to,ze som tak dlho cakala 😀 jaaj,normalne mi slzy tecu od smiechu....

gabika41
13. dec 2010

@maxara - ved neboj,oni su zvyknuti na ine veci.... 🙂
A keby sa taketo veci nestavali,ved o com by potom rozpravali....

maxara
13. dec 2010

😀 Hej baby, ved ja som si mu neprdla do ksichtu, ale strasne som mala pocit, ze sa to stane.. a veru normalne som zisla z kozy spotena jak svina..

luludi
13. dec 2010

@maxara juj maxi takze si vlastne vybavila a nevybavila nic ... hm.. 😅
vazeny moj dietak dnes nechcel byt vonku ani za nic, ani v kociari, ani v nosici.. tak trcime doma, no

adelaine
13. dec 2010

@luludi asi tvoj vedel preco nechcel s von,
nas skoro ufuklo 😒 😠 ale risino mi spal v kociku 2 hodiny,
tak to stalo za to.
Dnes sme sa uz druhy den na obed trapili so zemiakom, a ten mu
vobec nejde, chudak vyzeral pri jeho koznumacii, akoby sa ma cochvila
z neho povracat 😖 zemiak nie je jeho favoritom, zjedol 4 lyzice a koniec..
pritom mrkvu jedol ukazkovo.
Mam ho este 2 dni trapit so zemiakom, alebo mu ho zajtra mozem
prichutit mrkvou? a ak ano, mozem tie dve veci varit spolu, nie?

sarai
13. dec 2010

ostatne baby, ako zavadzate lepok? co davate babatkam a ako casto?

luludi
13. dec 2010

@adelaine moj risi od narodenia spava radsej doma, vonku vzdy max. pol hodinu. 🙂 Ja som davala mrkvu a potom hned mrkvu plus zemiak, cisty zemiak som nedavala 😉

luludi
13. dec 2010

@sarai ja davam korku tak raz za 10 dni prip. raz za dva tyzdne 🙂

denisse
13. dec 2010

@meruska
matika je aj moja oblubena .. som ju vystudovala a mam doktorat 😉

luludi
13. dec 2010

@denisse fiiiiiiiiiiha, klobuk dolu, ty si taky logik z povolania.. uzasne 🙂

adelaine
13. dec 2010

@booklover ale to balenie, co si pisala sa ma realizovat len v novorodeneckom veku, neskor
uz nie, brani to vyvinu, to ze hadzu rukami je konieckoncov dobre, trenujusi svaly...ved nemozu celu noc
v takomto veku spat skruteni s rukami pri tele :(
inak moj risino stale peckuje rukami aj nohami okolo seba, nohy su furt niekde vyklada,
minule si prestrcil nohy medzi tycky na postielke aj napriek hniezdu,
rukami stale bucha, mna bucha pri piti ...no radost.

denisse
13. dec 2010

@meruska ...
aj ja s informatikou ... si studovala v KE na UPJS? nie sme spoluziacky??/ 😕 😀

adelaine
13. dec 2010

@luludi super, tak to sa tesim, ze to tak mozem dat, zajtra mu to dam uz pomixovane dokopy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre