Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
23. dec 2010

@mirka285 no ved sa mi to nezdalo... 😉 vcera som ukazovala tvoju Lindu v sprche svokre a zahlasila: jej aka okana a ake ma nezvycajne dlhe nohy 😀

mirka285
23. dec 2010

@kafoditka tak toto iste s tymi nohami povedala dnes moja mama 🙂 asi na tom nieco bude 😕

oacka
23. dec 2010

keď sa bavíte o príkrmoch, Kika strašne slabo je... alebo divne,.... ona nespapá ani tú malú výživu celú, ani na 2x to celé nezje...ja pravda,že ja jej najprv dávam mlieko, a keď vypije len napr. 50,alebo 70, tak jej dám polovicu tejj malej fľašky,ale nezje ju celú... nevieme si nájsť nijaký systém,lebo začala veľmi zle piť z fľaše...a ja neviem odhadnúť,či do nej mám ďalej tlačiť mliekko,alebo radšej dať dačo tuhé...

maxara
23. dec 2010

@oacka tak moja ninka zje pol malej flasky malokedy.. jej moc nechuti nic.. ale minule spaznila dost vela zeleninky s masom a za tym sa dost cajiku napila a asi pol hodku na to este aj mliecko.. podla mna daj kike cas..

gabika41
23. dec 2010

@mirka chcela som sa opytat ta mala hipka 125ml to staci ked spapa na jeden krat,alebo je to este malo?Lebo ja som si teraz z toho poharika urobila mierku......a ked ju naplnim domacim prikrmom,ktory je hustejsi tak si myslim,ze by malo stacit.... 🙂

mirka285
23. dec 2010

@oacka ja by som nic nerobila nasilu...Linda nechce mlieko tak ja jej ho nasilu nenutim,aj tak z neho len grca....

noemarta
23. dec 2010

ahojte holky,
akurat pozeram pocasie, ze fasaaaaaaaaaaaaaaaaaa, blatove dazdove vianoce.... ☹ ☹ ☹ ☹
babyyy, ja som skoro vsetky recepty robila z mimibazaru a su super, dnes som robila toto a je to vynikajuce :
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=35736
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=34896
Este teraz dorabam majonezovy salat, a chystam si rybu na zajtra a hotovkaaaa.
@mirka285 polku no super, nechces nejake polske slovicka aby si zamachrovala, hi hi
@kafoditka ja som na spoved nestihla ☹ ☹ ☹ ☹

Baby, neviem ako zajtra budem stihat ist na kona, ale pre istotu Vam VSETKYM zo srdiecka zaprajem dnes, KRAAAASNE nikym a nicim nerusene Vianoce, v kruhu najblizsich, prajeme vela vela zdravicka, stasticka, radosti z nasich JULOVČIAT a mnoho laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasky.
NELINKA s rodicmi.

mirka285
23. dec 2010

@gabika41 ked spapa ti tu malu tak to pekne papa,to staci...doteraz aj mne tak jedla,az tento tyzden mi zacala jest tu vacsiu,ale ja jej uz potom ziadne mlieko nedavam,ani predtym...

gabika41
23. dec 2010

@oacka ja by som jej mlieko ponukla az za prikrmom.Pretoze teraz to uz bude dva tyzdne a zo zaciatku som este tak do pol hodinky dala 90ml,ktore spapala.Teraz ked spapa tych 125ml prikrmu,tak uz mlieko nedavam.....ale zistila som,ze po tej zelenine je skor hladna,takze teraz ma dalsie mliecko tak maximalne do 3 hodin.A kedze je zajtra Stedry den,tak dostane jablcko.....a stale este davam aj BioGaiu,aby ju zo zaciatku moc nezapekalo.....a tak isto som zvysila davky mlieka zo 150ml na 180ml,takze tu davku mlieka ktore nema na obed dobehne pocas dna.Podla mna je lepsich viac mensich porcii ako menej vacsich.... 🙂

mirka285
23. dec 2010

@noemarta vidis ako udrzujem polsko slovenske vztahy aspon...som si splhla u teba,cooo???

kafoditka
23. dec 2010

@noemarta Marceli, no kolaciky vypadaju fajnovo, mnam 🙂 Nevadi, ze si spoved nestihla, ja si aj tak myslim, ze ked uprimne olutujes vo svojich myslienkach a prezijes tie sviatky aj duchovne, tak to ma rovnaky vyznam, ako keby si na tej spovedi osobne bola...
@mirka285 jasne ze, poviem ti ze Linda bude uplna kocka lebo bude okrem ineho aj nohata aj okata a mne osobne su okate baby strasne sympaticke 🙂 A som kukala, na to ze ma mala celkom slusne licka, nema na tele jediny faldik, no drzi si liniu od malicka 😀

gabika41
23. dec 2010

@maxara mala je chutna....tu hmotnost vobec neries lebo moji traja surodenci mali 16kg do jednoho roka 🙂 a teraz su v pohode s vahou,to len ja som bola stihle dieta,ale len tak asi do 3 triedy ZS..... 😀 a tento rok budem mat skutocne po rokoch novorocny slub.......... 😀

noemarta
23. dec 2010

@mirka285 veruuuuuuuuuuu, splhla si si !!!!
@kafoditka pekne si to napisala
babyyy ja sa uz tak tesiiiiiim..... idem rychlo makat a viete co mi ide o 21,15 ´jeden z mojich oblubenych filmov na vianoce, SAM DOMAAAAA, to zas bude rehotu u naaaas. 😀 😀

mirka285
23. dec 2010

@kafoditka mama dnes hovori,ze jej Lindus ty si tusim pribrala 🙂 mne teraz fakt velmi pekne papa,som s nou spokojna,dufam,ze to nezakriknem...no a aby nebolo vsetko az take dokonale vam musim povedat,ze moj Gabo este neni doma 😠 lebo on mal vraj kooopec vybavovaciek dnes,a teraz vraj este nakupuje v potravinach...no povedzte,je to normalne s tym chlapom?

noemarta
23. dec 2010

@mirka285 no chlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap.... aleeeeeeeeeeeee verim tomu, ze je brutal vela ludi v potravinach, my sme boli rano s mm a stala som vo fronte u masiara 25 minut a dalsich 10 minut v kase.... 😖 😖 😖
Takze sa na neho nehnevaaaaaj noooooooooooooooooo, ved su vianoceeee. 😉 😉

kafoditka
23. dec 2010

@mirka285 No ale zajtra ho budes mat cely den doma len pre seba a potom este par dni nie? 😉 Baby mna caka zajtra doobeda este balenie. 25ho rano vyrazame do CA a budeme asi az do Noveho roka, tak musim pobalit, aby som sa nenahanala zajtra vecer alebo pozajtra rano..

mirka285
23. dec 2010

@noemarta vsak sa nehnevam,ale uz by mohol prist domov,nemam dzus do sektu 😝

noemarta
23. dec 2010

@mirka285 noooo,tak ty nakoniec cakas na dzus a nie na gaba... 😉 😉 😉
@kafoditka pocuuuj, ved my budeme blizko seba, my vyrazame 27ho do silvestra do zuberca na oravu na lyzovackuuu. 😉

mirka285
23. dec 2010

@kafoditka no ja ani neviem kolko bude doma a ked sa ho spytam,tak povie,ze sam nevie kedy bude mat robotu...to su tie vyhovorky sukromnych podnikatelov..

mirka285
23. dec 2010

@kafoditka
@noemarta no na dzus 😀 a vam aj trosku zavidim,ze idete niekam,my len do Sale 25 a potom do Cicman az niekedy po Novom roku ked bude vonku opat zima a nie toto co je teraz ☹

noemarta
23. dec 2010

@mirka285 a to idete aj lyzovat, ci??

kafoditka
23. dec 2010

@mirka285 hmmm s pomarancovym je fajnovy ale cisty sektik je naj 🙂
@noemarta jeeeej Zuberec poznam velmi dobre, tam sme casto festivalovali so suborom, tak sa mozes stavit, ked pojdete okolo 😀

oacka
23. dec 2010

@mirka285 lenže podľa mňa je mlieko pre malú ešte veľmi dôležité... a ke´d jej dám najprv príkrm,tak aj tak zje len trochu a mlieko už nechce vôbec...
@maxara maxi,tvoja s príkrmami ešte len začala,ale moja papá už dlho...
ženy,ja mám najlepšieho muža na svete! dnes sa vybral do potravín,že ešte potrebuje dačo na vianoce a došiel s komplet výbavou na mojito! teraz ho urobil - prvýkrát v živote- a bolo supeeeeeeer! už mi robí druhý pohár!!!! som pripitá! je mi super. 😀 😀 😀 😀

noemarta
23. dec 2010

@kafoditka s akym suborom???? si tancovala, ci?

mirka285
23. dec 2010

@kafoditka ale mam otvoreny polosladky a ten mi chuti iba so 100 percentnym grepovym dzusom....samotny lubim len suchy..

noemarta
23. dec 2010

@oacka ale mamina neblaaazni 😀 😀 😀

oacka
23. dec 2010

@gabika41 moja v žiadnom prípade nevypije 180ml, ani 150ml, posledné dni do nej občas natlačím 120ml, ale nie vždy... keď vypije len 70ml a už nijako do nej viac nevtrepem, tak jej ho urobím buď s ovocím, alebo s kašou,aby to dojedla...

kafoditka
23. dec 2010

@mirka285 presne, my teraz ani sanky neberieme, niekedy v januari chceme vybehnut na vikend tam k nam na Bystrice - bratranec tam ma modernu chatu a je tam strasna kopa snehu vzdy 🙂 trochu sa vyblaznit v snehu a dufam, ze aj sanky vyskusame..

kafoditka
23. dec 2010

@noemarta Marceli ja som byvala huslistka, som hrala 13rokov vo folklore 😉

mirka285
23. dec 2010

@noemarta este sme sa nerozhodli ci vezmeme aj lyze,uvidime ...
@oacka no vsak vypije 450 ml mlieka za den,to je maximum co do nej dostanem,podla mna aj mojej doktorky to staci,neviem co je v tom mlieku az take dolezite pre jej vyvoj,ved ma pestru stravu,ovocie,zeleninu a je spokojna,to je hlavne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre