Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

miki060707
23. dec 2010

@meruska inak ja som počula, že jedna tiež takto hnačkovala a to z nutrilonu, zaujímave, mlieko drahe jak fras a ide do brušiek tých najmenších a toto sa stane,...

monline
23. dec 2010

@merikac krásne Vianoce aj tebe

meruska
23. dec 2010

@miki060707 vdaka, ale ja nemozem nutrilon od teba, my pijeme ten HA a ten je len na predpis
@merikac neviem ci sa dozviem, ale skusim....tu v dedinskej lekarni na mna kukali ako na puka, ze reklamovat mlieko ....oni si ma odvtedy pamataju 😀 som im dala i maily co som si pisala s tou pani od nutrilonu..vraj sa to mohlo stat pri prevoze lebo tie mlieka dovazaju z nemecka tusim a moze sa stat cokolvek...

katarina7777
23. dec 2010

leo mi konecne zaspal, idem aj ja lebo neviem co ma v noci a zajtra caka... zelam vam krasne vianoce, plne pohody a stastia.

meruska
23. dec 2010

oki ja idem spinkať, dobrúúú všetkým a zajtra bohatú nádielku pod stromčekom nie len pre tých našich najmenších 😉

robika
23. dec 2010

Ahojte, tak konecne som vas docitala... som totalne unavena, posledne 2 dni som piekla do jednej v noci a rano ma Filipko nikdy nenechal vyspat, ved naco, on bol vybuvany dost 🙂, nestihla som vsetko co som chcela, ale uz to kaslem... Predpokladam ze zajtra zase nebudem stihat, tak Vam vsetkym prajem stastne a vesele vianoce, plne spokojnosti a rodinnej pohodicky, hlavne vela zdravicka, stasticka a lasky, toto budu pre kazdu z nas tie najkrajsie vianoce, lebo mame ten najvacsi darcek, nase pokladiky Julovciatka 🙂

monline
24. dec 2010

http://www.pluska.sk/soubiznis/spravy-klebety/n...
toto je neskutočné..nie je martinky priveľa??? teraz ju pichnú všade?

bambola
24. dec 2010

@monline co tu este strasis? 😀 😀

monline
24. dec 2010

@bambola bu bu bu 😀

bambola
24. dec 2010

Julovky a julovciatka 😎 ,

prajem vam prijemne prezitie vianocneho volna, v kruhu vasich blizkych a milovanych, ci uz na Slovensku,v Cesku, v Taliansku, v Grecku, v Irsku alebo v Spanielsku 😵

maxara
24. dec 2010

Dobre ranko.. vonku je otrasne a mna to zaujima hlavne preto, ze dnes mame tazky den pred sebou.. najprv ideme k nasim vylozit psov a darceky, potom ideme k svokrovcom na veceru a rozbalit darceky a potom zase k nasim rozbalit druhe darceky a ochutnat najlepsie vyprazane fileeee a slovensky salat a zobrat psov, domov a spat.. akozeee vobec nemam ani najmensiu chut toto absolvovat a absolutne sa necitim vianocne..

@gabika41 no praveze to bola len bezna info z poradne, ta hmotnost.. aj som bola prekvapena, lebo som cakala viac a teraz neviem ci to nie je aj malo.. pribrala za mesiac a pol iba 800g 😒 @mirka285 co myslis ty? kolko by malo gungo priberat teraz?

@oacka ako dlho? ved ja som uz davala Ninke mrkvicku, ked ty si este uvazovala nad UM a nie nad prikrmamy 😀

@noemarta nezufaj, ze si nestihla spoved, jedna zo zakladnych charakteristik Boha je, ze je vsadepritomny.. 😉

ericica
24. dec 2010

AHOJTE babule moje sme spolu uz druhe vianoce a takisto ako minule aj tieto nech su pre vas v znameni stastia lasky a hlavne ZDRAVIA,lebo to je najdolezitejsie.....
vcera v noci sme ozdobili stromcek a mala rano hikala a ochkala od stastia....vecer hodim foto ako sa tesila darcekom....zelam VAM fakt pohodovy stedry den...... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

gabika41
24. dec 2010

@maxara myslim si,ze ten vahovy prirastok je v poriadku.Mozno to priroda teraz trochu vyrovnava 🙂

prajem vsetkym pozehnane stastne vianoce 🙂

maxara
24. dec 2010

@bambola 😉 ja tiez tak uvazujem, buduci rok bezpodmienecne.. mozno kupime este tento rok vo vypredaji.. ale ja chcem iba biele, resp zlte alebo ake to su.. skratka nie farebne..

@booklover na teba by som skoro zabudla.. robila som tie bryndziarky a su superneee, teda aspon ja mam veeelmi rada take slane pecivko.. vdaka za recept a urcite ich este niekedy upeciem

Akurat pozeram taku staru slovensku "rozpravku" a normalne mi to je luto, ako sa vtedy zilo, ako si boli ludia napomocni a ako sa mali navzajom cudzi radi.. ☹ a je to hlavne o tom, preco sa jedia na vianoce jablcka, orechy a zapaluju sviecky.. krasne.. su to dary pre chlapcekovho choreho otca, aby sa vyzdravel, lebo zdravie je to najcennejsie, co mame, alebo mozeme mat.. chlapcek ich dostal za statocnost, usilovnost a dobrosrdecnost.. a ako veeelmi chudobny sa rozdelil aj s malom, co mal.. 😔

katarina7777
24. dec 2010

caute , takze maly mal teplotu aj v noci, 38,5, po cipku mu nastastie klesla, pozerala som mu dasienka ale nezda sa mi ze by ich mal zmenene, dneska este na pohotovost nepojdem pokial nebude mat nad 39 a zajtra uvidim... inak mozem len snivat o nejakom vareni ked mu je taktov 😒 ... vsak zajtra dobehnem zameskane ked dojde mamina.

maxara
24. dec 2010

no bby ako vas tak citam, tak esteze Kafko spomenula mliecnu kozku.. tri ste sa isli vygrcat a jedna oholit.. perfektne.. 😀 ja som pila kakao vo velkom, hlavne pocas tehu a mlieko iba velmi sporadicky.. ale neodolam, ked donesieme z pekarne horuci chlieb, tak si odkrojim skrojok a k tomu mlieko moze byt.. alebo k makovniku.. ale musi byt studene, rozhodne nie teple a kozkovite uz duplom nie.. ani vam nechcem pisat ako som kozkou z mlieka rozgrcala polku skolky 😀

maxara
24. dec 2010

@monline je to strasne ako ju vsade pchaju.. a normalne mi je az na vracanie, ze ju daju na Stedry den, akurat po veceri ☹ to je strasneeee

@katarina7777 ☹ snad sa mu polepsi.. na dasienkach nemusis nic vidiet, nemusia byt ani zapalene ani cervene, opuchnute, nic.. ale tak mozno na neho nieco ine sadlo.. ☹

alllexa
24. dec 2010

@meruska - to je sila s tym zlym mliekom, esteze sa na to prislo...

@kafoditka - jej, Ty si huslistka? To sa mi velmi paci, ked vie niekto hrat na husle, muselo to byt aj narocne! Este sa k tomu niekedy vratis?

@adelaine @maxara - pridavam sa do klubu padajucich vlasov - zacalo mi to cca pred mesiacom, uz som si myslela, ze ma to obide, ale kdeze - pri umyvani mi v rukach ostavaju chumace...

@noemarta - dolezite je, ze si mala umysel ist na spoved, ved stale mozes ist este potom... Ja som to stihla v pondelok, na Teplickej spovedali uz od stvrtej poobede.

@katarina7777 - to je smutne, ze mas v taketo dni problemy s teplotou, dufam, ze je uz lepsie!

@maxara - to si o kom pisala, ze ju vsade pchaju? Adelu ci Mojsejku alebo Kleopatru z Turca?🙂

alllexa
24. dec 2010

Dievcata, prajem Vam krasne Vianoce, vela zdravia pre celu rodinu, peknych chvil s usmiatymi detickami, aby vas aj polovicky posluchali, a co najmenej starosti a co najviac radosti v buducom roku!
Som rada, ze sme tu taka fajn komunita, ze sem clovek moze pisat, ked ho nieco trapi, alebo sa poradit ohladne cohokolvek... Tak by som sa chcela vsetkym podakovat aj za odpovede, aj za podporu a povzbudenie, ked som nieco potrebovala, ale aj za rozmanite nazory a mile pribehy, ktore potesia.

denisse
24. dec 2010

Ahojte baby ..
vsetkym prajem krasne a pohodove Vianoce ...

PS: Barunke vcera vecer vysla lava horna jednicka a lava horna dvojka je u len pod tenkou vrstvou dasna ... prave dva su v tesnom zavese ... tak snad este par dni a potom nam na chvilu zuby daju pokoj ...

oacka
24. dec 2010

Kočky, všetkým vašim rodinkám prajeme šťastné a veselé Vianoce a úspešný celý rok 2010!!!!!! a ďakujeme,že vás máme!!!!! 😵

meruska
24. dec 2010

@oacka nie 2011 ?

meruska
24. dec 2010

Všetkým všetko dobré, veselé a bohaté, plné milosti, radosti a lásky prajeme 😵

oacka
24. dec 2010

@meruska 😀 😀 😀 😀 😀 no jasné, že 2011, božinku,šak na to si treba zvyknúť... píšem narýchlo,kým je mm vonku,lebo mi dnes zakázal internet! 😀 😀 😀 😀 užite si Vánoce s drobčekmi!

oacka
24. dec 2010

@maxara vážne už vtedy? ja som teraz pozrela tvoje nové fotky,ako malá papá a grcká,som myslela,že je to len teraz začínate. 😀

mirka285
24. dec 2010

dobre ranko...takz rano o piatej som sa zobudila s tym,ze ma strasne boli hrdlo a nemozem prehltat...idem do kupelne,kuknem do zrkadla a hrdlo total zahnisane a opuchnute ☹ nastriekala som si Tantum verde a isla som spat a Linda spala do desiatej 😕 asi vedela,ze sa necitim dobre 😒 nevadi jedno bolave hrdlo mi nepokazi Vianoce,nie?
@maxara vahovy prirastok je v poho,vsak sa to musi zacat vyrovnavat,ja neviem neviem,ci za pol roka Linda nepredbehne Ninku 😀
@denisse super,ze mate dalsi zub,my stale nic,ale teraz sa jej asi netlaci,lebo je kludnejsia... tiez vam vsetkym zelam krasne Vianoce,ze sme to spolu tak dlho vydrzali,ved nie kazdy sa moze pochvalit,ze ma kamosky po celej republike,dokonca v Grecku,Taliansku,Spanielsku a v Cechach 🙂 🙂 🙂 P.S.idem si umyt vlasy,nech nevyzeram ako mockos 😉 vsak su dnes Vanoce 😅

noemarta
24. dec 2010

baby dnes su vianoceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,
este raz vam vsetkym aj tu na slovensku aj mimo slovenska (grecko, taliansko, spanielsko, cechy,) prajem krasne bozehnane vianocne sviatky.
cmuuuuk.

ericica
24. dec 2010

odfotila som narychlo nas stromcek a ide sa na varenie....ta mala tasticka pod nim je uz prichystana pre moju kmotru pridu po obede....bo caka babetko ,takisto julovca takze budem krsnaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

kafoditka
24. dec 2010

Ahojte bambulky! Vsetkym vam prajem krasne a pokojne Vianoce 🙂 ja uz som si hlavu umyla, aj sa trochu namalovala, o 12 cakame svagra s rodinkou a dokonca pride aj Peto za chvilku, hostia nechceli obed ani veceru 😵 Vianoce sa mozu zacat!! Maly mi zaspal, tak ja idem rychlo balit kufre..

bambola
24. dec 2010

@maxara vsak aj ja kupim vo vypredaji, ale tiez chcem zlte- teple svetlo 😉
inac vahovy prirastok mate dobry, mne za 6tyzdnov pribrala len 170g 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre