Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

karinnka
24. dec 2010

Nech v tento čarovný vianočný čas prinesie hlas anjelov do Vášho domova radosť, mier a Božie požehnanie. Prajeme krásne Vianoce

Krasne vianoce🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵

macik27
24. dec 2010

dievčatá prajem vám krásne Vianoce veľa zdravíčka a darčekov podľa zásluh...ale kedže sme všetky tento rok poslúchali a priviedli na svet krásne detičky tak veľa veľa veľa krásnych darčekov 🙂 🙂 🙂

luludi
24. dec 2010

Prajem Vám všetko, čo radosť vzbudí. Prajem Vám veľa lásky, to preto že spája ľudí. Nech sa na Vašom stromčeku všetko šťastie sveta ligoce, krásne a požehnané Vianoce 🙂

Lucia, Marek a Bubu prvý krát malé vianočné Huhu

luludi
24. dec 2010

★Krásne★Vianoce★

。 • ˚ ˚ ˛ ˚ ˛ •• 。* 。
° 。°˛˚˛ *_Π_____*。*˚
˚ ˛ •˛•˚ */______/~\。˚ ˚ ˛
˚ ˛ •˛• ˚|田田|門| ˚
...................................................
😵 😵 😵

aalexis007
24. dec 2010

Šťastné a veselé prežitie Vianočných sviatkov 🙂

katty17
24. dec 2010

babulky prajem vam vsetkym stastne a vesele vianoce. posielame najsladsi cmuk. 🙂

katty17
24. dec 2010

@miki060707 - miki neviem ci uz vies o aky sprej sa jedna ale je to tento: euphorbium compostium Nasentrophen S . ja som prestala odsavat pokial to nieje velmi nutne. ono to velmi vysusa a to nieje dobre. to potom radsej kludne pouzivat morsku vodicku do nosteka. tiez predavaju rozne v lekarni.

katty17
24. dec 2010

@gabika41 - aj ta nasa sandra sa uz trosku pustila do zeleninky. strasne som sa potesila. uz aj sama otvara pusinku. dnes dostala zeleninku s ryzou. to jej dost chutilo. jupiiiiiiii 🙂

katty17
24. dec 2010

@oacka - si predstav ze este jej neprerazili. ale trapi sa kvoli nim kazdy den. ☹ ma to stale vraj na spadnutie ale nie a nie prerezat sa. ☹

oriesok
24. dec 2010

Vianoce sú, keď sme spolu,
keď rodina sadá k stolu.
Mamka, ocko, detičky,
dedkovia a babičky.
Vianoce sú od Ježiška,
...dal nam lásku do balicka.
Bolo jej dosť, dostal každý,
rozdelil ju raz a navždy.
Medzi ľudí, kvietočky,
zvieratká aj včeličky.
Kúsok lásky zo srdiečka,
ukry aj ty do balíčka.
Prajeme vám šťastné a veselé Vianoce

bambola
24. dec 2010

🙂

monline
24. dec 2010

@bambola krásna bambuľka..najkrajší darček pre rodičov 🙂
super stromček 🙂

oacka
24. dec 2010
tinaki1275
24. dec 2010

Dobry vecer vsetkym ,dufam ze ste to "prezieranie"vsetky v zdravi prezili a ze vsetky julovcatka sa tesili darcekom 😀

tinaki1275
24. dec 2010

@oacka krasa,mala aka modelka 😀

tinaki1275
24. dec 2010

@bambola fakt malej uz len maslicka chyba a ani balit do baliaceho papiera netreba 😀

maxara
24. dec 2010

Pekny vecer, tak my sme uz domka.. Jezisko bol veeeelmi stedry, mamicke doniesol krasny prsten a dva privesky, Ninke veeela krasnych hraciek a aj odrazadielko.. tesime sa.. prezrala som sa straaaasne, no zajtra pokracujem, tak teraz vytravujem 😀
@alllexa myslela som Martinku farmarku.. des

katarina7777
24. dec 2010

@maxara som rada ze ste sa dobre zabavili a jezisko si vsimol aka si bola s ninkou dobra 😀 ja som stravila cely den s malym na rukach lebo teplota mu lietala hore dole a na veceru som mala tuniaka so zeleninovym salatom ... cize som urcite nepribrala ale zajtra to dobehnem. 😉

tinaki1275
24. dec 2010

@maxara waw niekto bol dobry 😀 odrazadielko sme dostali aj my 🙂 a velmi sa nam paci ...

bambola
24. dec 2010

@tinaki1275 @monline dakujeme, zajtra ju skusim lepsie napasovat po stromcek 😀 😀

tinaki1275
24. dec 2010

@katarina7777 dufam ze maly bude do zajtra fit...daj mu viburcol cipok nech sa chuda netrapi. 😒
@bambola je ok tak ako si ju napasovala.. 😉 ja som sa dnes pokusla napchat na fotku pod stromcek celu nasu zoo a aj mm s malou ..nedalo sa..zajtra budem skusat zase 😲

bambola
24. dec 2010

@oacka no kikus krasna a mne sa zda, ze sa potatila 😉

katarina7777
24. dec 2010

@tinaki1275 ako dopadla stedra vecera? ja som si chut na zemiakovy salat musela nechat zajst... ale len do zajtra!

bambola
24. dec 2010

@tinaki1275 chces odfotit dve macky a dvoch psov a vas troch a aby to este aj dobre vyzeralo? 😕 no drzim palce 😀
ozaj mica sa nasla/vratila?

katarina7777
24. dec 2010

@tinaki1275 viburcol nemam doma, zajtra mi segra donesie ale ked mal teplotu okolo 38,5 tak som mu dala nurofen cipok a teplota mu klesla.... dufam ze zajtra bude ok lebo mame ist svokre na obed a ona sa strasne tesi tak by ma dost mrzelo keby nemozme ist a bol by to super darcek pod stromcek prvy zub na vianoce 😉

katarina7777
24. dec 2010

@bambola aky chutny stromcek, nakoniec si vsetko stihla... sikulka 🙂

monline
24. dec 2010

pekný sviatočný večer prajem
tak sme šťastne prežili prvý štedrý večer s Danielkom, po večeri sme šli k našim a k bratovi (ešteže je to len vedľa), potom všetci prišli k nám, deti mali obrovskú radosť z darčekov, toooľko kriku dávno nebolo..chalani dostali takú zostavu bubnov, mareček hral ako o dušu..ked po 10min prestal a nastalo ticho, začal kričať Daniel... chudáčik sa predtým nedostal k slovu 🙂)
fotky neskôr, nedá sa mi sem teraz pridať

monline
24. dec 2010

@oacka krásne fotky..malá je nádherná

tinaki1275
24. dec 2010

@katarina7777 vsetko ok ..salat bol skvely mam ho este na tyzden 😀 ty si ho uzijes zajtra.. 😉
@bambola nenasla sa 😢 ,boli sme ju hladat 2x...dufam ze je ok...no teoreticky by sa to mohlo dat oni sa vsetci super znasaju ..len dnes boli trochu nervozni ..

monline
24. dec 2010

@bambola kika je celý čas tatinova 🙂

tinaki1275
24. dec 2010

@monline chud Daniel jeho prve Vianoce a vy ho nepustite k slovu 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre