Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
28. dec 2010

@mirka285 😀 + rychle dievca

maxara
28. dec 2010

@monline si tu zlato? 😕

tinaki1275
28. dec 2010

@merikac 😉 vyzera to tak ...uz je klud 20 minut..a ja som sa pustila do citania mudrej knizky o spani co mi poslala este v juli jedna baba do IP..to som netusila ze to budem potrebovat ..mozno sa docitam nieco co este neviem.. 😉

merikac
28. dec 2010

@tinaki1275 ak najdes daku zarucene osvedcenu radu,,tak sa snou podel......

merikac
28. dec 2010

@maxara mon tu neni,,ale zlato som aj ja,,, 😀 ,,,,,,,,,,maxi,,sikulka,,,krasne zdekorovane,,ja som na teketo veci lava,,viem co sa mi paci,,ale zrealizovat a napadnut ma to,,tak to by som asi zo sameho svojho konca nevydolovala,,,,,,,,,,,

maxara
28. dec 2010

@merikac 😀 ale jasne, aj ty si zlato.. hlavne ked lichotis 😝

merikac
28. dec 2010

@maxara vedela som, ze cosi vysivas..ale nezaregistrovala som na ake vankuse,,,,inac ziram,,ze ty si aka kreativna a akcna medzi sviatkami,,vysivas,,malovat idete,,som zvedava, cim este stihnes do konca roka prekvapit,,,ja sa tak medzi sivatkami leda zmohnem na vlozenie riadu do umyvacky 😀 ...........ano,,priznavam bez mucenia,,som zdochliak- teraz do pismena,,okrem hrdla ma chytili aj sople 😠

tinaki1275
28. dec 2010

@mirka285 joj nestras beries nam nadej ☹

merikac
28. dec 2010

@tinaki1275 mirka sa asi pridala k malej a gabkovi sledovat tv 😀

tinaki1275
28. dec 2010

@merikac vlastne som sa uz teraz docitala kde je asi nas problem..nechavam ju spat popoludni vela..az 3 hodiny a to od pol stvrtej do po l siedmej .. a vraj pred vecernym spankom ma byt hore az 4 hodiny a aktivna...asi jej zajtra hodku useknem a uvidim co to s nou urobi ..

merikac
28. dec 2010

@tinaki1275 tak toto som sa snazila urobit aj ja s malou a zopar krat sa mi stalo,,ze zalomila o 19,30co nevydrzala,,ona proste okolo tej piatej, pol siestej musi spat,,

erytrea
28. dec 2010

ahojte kocky, citam ze rozoberate spanok, ako vam spia deti cez den? ale doma, nie vonku, lebo nas maly spi doma zasadne 2 x 20 min. za cely den, ked sme vonku v pohode vydrzi aj tri hodky ale iba ked sa vozi a v tomto pocasi sa mi nechce chodit tak dlho po vonku, vlastne sa ani neda tak som rada ked spi aj hodku, ale ako napr. dnes no hotova psychiatria ja uz z neho nemozem, stale sa chce len nosit a malicko spi, ako mu mam ten spanok doma predlzit?

mirka285
28. dec 2010

@tinaki1275
@merikac no nebudem klamat,mala ma najvacsiu zabavu teraz,suchoce so vsetkym co nasla v postielke....a pred spanim je ona hore,sice zalomi okolo pol siestej ale iba na pol hodku maximalne a o osmej uz pekne spinka...ja nechapm co dnes robi,ona je zase uplne cula ☹

maxara
28. dec 2010

@merikac tak to uz ani nespominam, aka som strasne chora.. ved preto aj nejdem spat.. spim teraz s Ninkou v izbe, mm spi v modrej novej.. spanu dnes celu napenetroval a strop uz aj vymaloval na bielo, zajtra vsetky steny na farebno a pozajtra umyvat.. a nastahovat veci, lebo na silvestra musim uvolnit vsetky izby, lebo tu bude coromoro
a ja mam momentalne beton v nose.. nejde mi nijak von, ani kvapky nic.. a potom sa zrazu spusti taky, ze na 10 servitok.. uz ani nehovorim, ze som s nimi rezignovala a chodim smrkat do umyvadla, do zachoda.. nos mam brutal cerveny, takze si ani netrufnem prilozit vreckovku nan.. ☹

merikac
28. dec 2010

@mirka285 ako tak sledujem, tak mame tie deti na jedno kopyto,,na striedacku si kazdy den jedno z julovciat bere sluzbu a zabava rodicov do neskorych nocnych hodin,,,,,,,,,,:D

merikac
28. dec 2010

@maxara asi takyto stav caka aj mna o den +mozno zajtra rano,,ale stva ma, ze koncom novembra som bola chora,,ze co to dofrasa zase mam?!.......tak budes mat riadnu zaberacku postihat to,,,,ale potom aky pokoj na dusi bude a ten sex v novej spalni,,,,,,,, 😀

katarina7777
28. dec 2010

@merikac leo je ma teraz taky slaby hlas, ze hned po 10 sekundach placu je zachripnuty, takze uspavam na rukach ☹

maxara
28. dec 2010

@merikac na sex mozem zabudnut.. 😒 momentalne mam take kramy brutalne, ze sa mi ani postavit z kresla nechce.. je mi zle a do toho ten blby sopel.. a o pruhu ani nehovorim, mam pocit, ze sa mi ta hrca zvacsila, kedze mm maluje (a medzitym si po tri krat schrupne), tak ja sa mam starat o nu, cize ponatahovat, prebalit.. akoze.. dva dni registruje, ze mam pruh, ze ju nosi vsade a aj pride, ale potom uz zas zabudne.. ☹
navyse v januari sa idem dat operovat, cize to musim nejako vymysliet medzi kramami (a teda rozhodne by som nemala prist do ineho stavu, co s mojim stastim sa stane) a hned tie najblizsie kramy zas idem na ten krcok ☹ a potom 6 tyzdnov ziaden sex..

katarina7777
28. dec 2010

inak maly uz konecne zaspal , este bol hladny , jaj kedy uz vyjdu tie zuby nech je to zase moje usmievave slniecko 😒

maxara
28. dec 2010

@erytrea Ninka mne spi pekne.. vlastne mi spi kazde 3 hodiny aspon pol hodinu az hodinu.. a podvecer okolo 17tej potiahne az do 19tej.. ale potom mi o 21vej pekne zaspinka, takze ju nechavam

mirka285
28. dec 2010

@maxara Peti sucitim s tebou viem presne ako ti je... 😢

maxara
28. dec 2010

@katarina7777 ☹ aj ty si uzivas.. Kati, kedy prides na SVK? Aby som sa niekedy na februar objednala k dr do NR 😉

katarina7777
28. dec 2010

@maxara dobra si s tym vysivanim, ja by som sa na take nikdy nedala, lebo ja som v tom lava alebo by mi to trvalo 3 mesiace 😉

maxara
28. dec 2010

@mirka285 ☹ povedz preco ja musim mat vsetko naraz.. nech mi je uplne naskapatie 😒

merikac
28. dec 2010

@maxara fuu, tak teba caka pekne neprijemny zaciatok roka,,,,,,,,a co kojenie ?..ako to poriesis? donesu ti ninku aspom raz za den na kojenie:?

katarina7777
28. dec 2010

@maxara chcela by som dojst zaciatkom februara lietadlom, nech vyskusam co povie chrustik na lietanie, kedze v marci chceme ist na dovolenku a tam bude let 5-6 hodin.

maxara
28. dec 2010

@merikac to uz kojit nebudem.. uz teraz kojim len rano a vecer a aj to ma len par kvapiek.. dokonca, ked je velmi hladna, tak mi prso odmietne uplne, ju nebavi ho len tak cuckat a ja si to ani nemusim odsat, vobec ma to netlaci, prsa mam makke a vecer jej potom z toho prsa dam, to vypije, ale nech si cucen 20ml max.. vacsinou z oboch.. normalne mmi potom este vypije 150ml mlieka

mirka285
28. dec 2010

@maxara no vsak ti stale hovorim,ze na teba sa raz zosype velke stastie 😉

maxara
28. dec 2010

@katarina7777 no tak daj vediet.. ci objednam sa a napisem ti?

katarina7777
28. dec 2010

@maxara este si dories tieto problemy a potom si daj pokoj svaty s lekarmi aspon na 20 rokov, dufam ze ti misko pomoze s ninkou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre