Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
28. dec 2010

@mirka285 😵 dvojicky

maxara
28. dec 2010

@katarina7777 no to ti nemozem slubit.. ☹

katarina7777
28. dec 2010

@maxara hej objednaj sa a daj mi vediet.

maxara
28. dec 2010

@katarina7777 oki, ved keby som sla do NR v inom case, ako tam budes, tak prides k nam, uz trafis 😉

maxara
28. dec 2010

@katarina7777 a urcite aj @merikac a @nununka pridu do NR alebo k nam.. ja som uz u nich bolaaaa

katarina7777
28. dec 2010

dneska vecer so pred kupanim vazila maleho a ma 7400 gr, dobre rastie kedze z nemocnice sme odchadzali ked mal 2,5kg. 😀

bambola
28. dec 2010

@maxara maxi obdivujem tvoju sikovnost a vynaliezavost, mna by nic take nenapadlo ani keby predo mna polozili nakresleny navrh 😀 nieto este to aj zrealizovat 😉 sikula 🙂

baby ta nasa sa este ani nechysta spat 😠 posledne dni je taka nejaka nervna, az zlostna ale nemyslim, ze jej idu zuby skor ju uz nebavi byt len na jednom mieste, lebo ako nahle ju vezmem alebo sa jej plne (!!!) venujem tak je happy. pretaca sa na obe strany hore dole ale bavi ju to len chvilku , proste musi vidiet vsetko a vsade a samozrejme hned !!! 😠
doteraz mi zaspavala tak okolo desiatej ale tiez mala predtym okolo 7-8 kratky hodinovy spanok a potom v pohode zaspala o 10 na nocny spanok, takze si nemyslim, ze to bude tym, ze ti tak dlho spi poobede @tinaki1275

merikac
28. dec 2010

@maxara no jasne,,mas moju misku,,,taaaaaaaaaaaak velmi ju postradam,ze uz len koli nej musim prist 😀 ....ale iste ak by sa nieco konalo,,tak berem dovolenku a pojdeme aj s nunu

katarina7777
28. dec 2010

@maxara super, potom sa dohodneme ci spravime stretko u teba alebo u mna, ja si budem kupovat letenku par dni pred odletom aby mi maly nahodou neochorel v tom case, lebo ak by mal soplik tak s nim urcite nepoletim.

maxara
28. dec 2010

@bambola 😀 aaale..

tinaki1275
28. dec 2010

no mne sa hviezda prebrala lebo jej vypadol cumlik ..a mudra knizka tvrdi ze jej ho nemam davat 😒 asi maju pravdu uz je to obcas aj 4x za noc..idem asi spat lebo som uplne vynulovana.. 😒

merikac
28. dec 2010

babule,,vzdavam to,,,uz sa mi neda ani dychat,,tiez musim mat vsetko,,a ked nie vsetko,,tak aspom sople, ktore nenavidim hned po bolesti zuba, alebo ucha,,,,,,,,,,,, 😠 dobru nocku vam vsetkym

maxara
28. dec 2010

@merikac 😀 musim sa spytat Michala kam ju zalozil, lebo ja taketo veci nemam v pamati 😀

@katarina7777 oki.. ale ked u teba, tak mi dajte vediet niekolko krat, ze mam zobrat merikacinu misku 😀

bambola
28. dec 2010

@tinaki1275 to nie je ta kniha z temy "kazde dieta sa vie naucit spat" ? mne sa moc ta tema a mudre rady v tej knihe nepacili 😠

maxara
28. dec 2010

@tinaki1275 @merikac dobru.. ja pojdem, az ked budem uuuplne KO, aby som lahla a zaspala 😠

katarina7777
28. dec 2010

idem aj ja buvat, dobru noc a nech drobci pekne spinkaju

merikac
28. dec 2010

@maxara ved srandujem,,,vobec mi nechyba,,,ani ju inak nepostradam,,tak ak ju vyhodil, vobec by som sa necudovala

maxara
28. dec 2010

@katarina7777 no teda Kati.. odkedy neodsavas, nic nevydrzis 😀 😀 😀

katarina7777
28. dec 2010

@maxara nejako som zlenivela 😀 😀 😀

maxara
28. dec 2010

@merikac nie, urcite ju mame, ale neviem presne kde.. toto sleduje on..ja ani neviem, ktore boli moje povodne, lebo uz mam svokrine a mamine a sestrine a raz za cas pridu k nam a kazda si poberie svoje.. vtedy mam najupratanejsie v kuchyni 😉

maxara
28. dec 2010

@katarina7777 veru..nevadi.. chodte kludne spat vsetky.. toto je pekne cislo strany a ja tu budem mat solo 😀

nununka
28. dec 2010

@maxara jasne, ze prideme 🙂 Mas moj obdiv co vsetko ty stihas.... si sikulka!!! 😉

maxara
28. dec 2010

@nununka 😲 ja odpadnem, Nunu prislaaaa 😀

maxara
28. dec 2010

a uz aj odisla? 😲 ☹

maxara
28. dec 2010

@nununka mas u mna jedno velke minus, lebo niekedy davnejsie som ta spominala a ty si nic nenapisala 😀 a si vravela, ze na take reagujes 😉

tinaki1275
28. dec 2010

@bambola ja ju uz zacnem budit popoludni po takych 2 hodinach ,uvidime co to s nou urobi...aj ked priznam ze som si tie tri hodinky kludu vychutnavala 😒
inac moja je cez den rovnaka chce program a neustale zmeny ..inac je zle.. 😒

nununka
28. dec 2010

😀 😀 😀 to fakt ???? Tusim vtedy prerabali MK, a nedalo sa prihlasit nie?? a pisala som ti na FB pamatas....Co uz somnou 😀

tinaki1275
28. dec 2010

@bambola myslim ze je.. a mnesa tiez vacsina veci nepozdava..ale v niecom pravdu maju ..tak skusim poriadne okresat a nieco vyuzit ..

bambola
28. dec 2010

@tinaki1275 aby ti nespravila to co mne, lebo tiez som to takto skusala. snazila som sa ju udrzat hore ale mi odkvecla prilis skoro a potom sa zobudila okolo 10-11 ze ona uz je vyspata a mohla som sa s nou zabavat do druhej v noci 😒
mne sa proste na ten dlhy nocny spanok skorej ako o desiatej neulozi 🙄

maxara
28. dec 2010

@nununka 🙂 si nepolepsitelna.. ale na fb? to som zase ja nepolepsitelna.. lebo ja niekedy fb zapnem a zabudnem ze som tam.. a spravy na fb.. ja neviem..

maxara
28. dec 2010

@nununka jeeeej ved ty mas fotecku 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre