Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
6. jan 2011

@katty17 čím ste potierali?

oacka
6. jan 2011

@maxara super si kúpila,normálne sexica si...teda až na ten postoj posledný... 😀 ale nie,srandu si robím, fakt dobrá kúpa.

maxara
6. jan 2011

@katty17 @monline ano kabelku chcem mat taku ciernu lesklu s ciernymi flitrami teda.. tu uz mam vyhliadnutu a mozno pouvazujem o nejakej farbe do hlavy a na ruku 😉

@oacka velmi pekny uces mas.. ti pristane.a ten melir je super

aalexis007
6. jan 2011

@kafoditka @maxara - ja som ich tiež nekúpila - ale dostal ich od krsnej maminy 🙂

meruska
6. jan 2011

ahojte. Timi dnes presiel ako spravny rak..dozadu krizom cez celu obyvacku 🙂

bambola
6. jan 2011

@meruska jeeeeeeeej aj nasa cuva 😉

meruska
6. jan 2011

@bambola on cuval vzdy iba na svojej deke, ale dnes sa vybral riadne na potulky...krizom krazom po obyvcake, a na konci sa otocil tak ze si vylozil nozky na stenu, odrazil sa a sup ho zas cuvat 🙂

meruska
6. jan 2011

@maxara tie 1 su krasne, v nich si ozaj kocica 😵

meruska
6. jan 2011

@oacka svatka nam opeknela 😉 sekne ti to

monline
6. jan 2011

@maxara potom to bude super 🙂 zvolíš jemnú peknú doplnkovú farbu

merikac
6. jan 2011

@maxara sklamana som zo svojho sna na plnej ciare,,vobec ale vobec nemas nic spolocne s osobou ktora bola v mojom sne,,teda vyzorovo,,inac si to bola ty. 😀 ...musim neskromne uznat,,ze tato kombinaacia ti pristane ooooooooooooomnoho viac ako ta nocna variacia- ba co viac si v nej sexi 😉 ...

kafoditka
6. jan 2011

@oacka oacik pekny melir, aku mas povodnu farbu pod tym? to ti chytilo na tmavo hnedu?? Ja uz mam sto rokov ciernu a niekedy mam vselijake napady to zmenit..

oacka
6. jan 2011

@kafoditka na tmavohnedú mi robila melír, dobre chytil. ja si už čiernu nedávam,lebo ma moc zostaruje a nejde z vlasov von. tmavohnedá je tiež veľmi tmavá,ale lepšie sa odfarbuje.
ešte jedna perla fotka 😀

kafoditka
6. jan 2011

@oacka 😀 😀 sto bodov 😀 ked som bola tehu, tak som si nechala odrast vlasy a chcela som si na to kydnut hnedu farbu, ale bola som z toho nervozna a nakoniec som aj tak skoncila pri ciernej...nemohla som sa stotoznit s tou hnedou..

gabika41
6. jan 2011

@merikac jasnacka,len potrebujem vediet podredu kady a kde 🙂 inak ja davam olivovy olej do zeleninovych prikrmov,staci dve kvapky,len aby sa vitamin A vstrebal ( z mrkvicky ) 🙂

a pokial uvazujete o kupe prvych topanocok,tak zabudnite na modu,najdolezitejsi je pevny clenok a topanocka musi mat klenbu....najlepsie su take,v ktorych sme este mi chodili,ale daju sa este kupit 🙂 ide o to,ze nozicka je plne vyvinuta az v 4 roku zivota...

bambola
6. jan 2011

@oacka uces dobry, sekne ti 🙂 no a mala s tou slinkou ci mlieckom ci co to je.....treba ju poslat k sverakovi do vesnicky (mame tady slintafku 😀 😀) moze ist aj s nasou malou, tiez take pusta obcas 😀

meruska
6. jan 2011

@oacka 😀 fotka co vravi...nepozerajte vsetci na mamu, ja som zaujimavejsia

oacka
6. jan 2011

@bambola to je grcka... práve sa napapala a matka ju začala naťahovať pred foťákkom. 😠

katty17
6. jan 2011

@monline - je vela gelikov na zubky. nam zabera Calgel. ale najlepsi je OSA. len to maju len v rakusku.

katty17
6. jan 2011

BABY, tie co uz prikrmujete, nahradili ste mliecko prikrmom? alebo este po prikrme davate mliecko? kolko davate prikrmu? az dovtedy pokial nezacne odmietat alebo proste kolko urobite tolko spapa? 🙂

merikac
6. jan 2011

dnes sme sa boli s malou vzsankovat,,za 2 hodinky co sme boli vonku ani oko nezazmurila,,,taka bola zvedava
😀

katty17
6. jan 2011

@merikac - velmi chutne fotos. paci sa mi farebna kombinacia ruzova so sedou. pekna volba. tiez by som sla do takej ;). velmi chvalim !!!!

merikac
6. jan 2011

@monline mon,,presne ako keby si popisovala nas priebeh ked malej isli zubky, az som miestami mala pochybnost, ci su to oni na pricine,,lebo nic som na omak necitila a ani nevidela........prajem vam skore prerezanie,,nech je Daniel zas spokojny a usmiaty a ty oddychnuta a bez starosti

merikac
6. jan 2011

@katty17jeeej, dakujem- nebol to zamer- mala bola zababusena v dvoch fusakoch,pretoze ten original na sanky je nepostatujuci- teda presnejsie este velmi velky,ani to nepoznat 😉

merikac
6. jan 2011

@katty17 ja uz som nahradila, ale az po mesiaci a pol prikrmovanie,,zo zaciatku som dala prikrm a dokojila,,pretoze jej este tak chutilo,,ale teraz po prikrme uz sama odmieta mliecko,,,a vacsinou spapa plnu misku, ale ked uz cńechce, zostatne nespokojna a zacne sa strasne vrtiet, tak viem, ze uz ma dost a viiac nechce

merikac
6. jan 2011

@monline mon,,presne ako keby si popisovala nas priebeh ked malej isli zubky, az som miestami mala pochybnost, ci su to oni na pricine,,lebo nic som na omak necitila a ani nevidela........prajem vam skore prerezanie,,nech je Daniel zas spokojny a usmiaty a ty oddychnuta a bez starosti

bambola
6. jan 2011

@katty17 ja ju este dokojim lebo dnes napriklad zle fakt vela 😵 ale proste este potrebuje to mliecko. napriklad ked nestihnem a davam jej prikrm ked uz je hladna tak mi odmietne a chce mliecko lebo este tak celkom asi nechape , ze ten prikrm je nazasytenie 😉 ale vsimla som si, ze dnes potiahla toho mliecka menej po prikrme

maxara
6. jan 2011

Vdaka baby za pochvalu.. prave mi volal moj gayexkolega, ze ma pre mna naozaj HORUCE novinky (z jeho ust slovo horuce znie naozaj vrelo).. Zistil, ze moj kamarat je tiez to 😲 😕 sa raz stretli na chate u nas a tam mu padol do oka, ale ten moj kamarat sa tvaril, akoze nic, no a teraz mi poslal fotky z FB, zo silvestra.. 😲 😲 odpadavam

tinaki1275
6. jan 2011

@maxara mna uz nic neprekvapi...hlavne nic co sa tyka gayov..a mam pocit ze strasne vela je ich takych co to kryju a ziju dvojity zivot..bohuzial 😒

maxara
6. jan 2011

@tinaki1275 no my sme si to mysleli o nom, lebo odkedy sa odstahoval do Prahy (co tiez nemalo hlbsiu pointu, kedze robi to, co moze za tie iste prachy robit aj tu) totalne zmenil imidz a proste hned ako prvy krat prisiel odtial nam bolo jasne, preco tam isiel.. dosiel v dole rozsirenych rifliach, blondavy melir, natupirovane vlasy dohora.. Ale on to tajil, tak sme to neriesili.. no a teraz to mame akurat tak potvrdene 🙂

kafoditka
6. jan 2011

@tinaki1275 moj sef je toho zivym prikladom... vsetci vieme, ze je 100% bukvicka a len on tvrdi ze zije uz sto rokov s konkretnou zenou, ktoru nikto nikdy nevidel a vzdy, ked sa schylovalo k tomu, ze by sa s nou mal stretnut niekto z kolegov ( napr. na pohrebe sefovej matky) tak vymysli nejaku vyhovorku... 😕 nechapem, preco to neprizna, ved to musi byt sklucujuce viest dvojity zivot, ved aj tak to vsetci vieme...

maxara
6. jan 2011

@kafoditka z toho mi vychadza, ze aj Colombo bol buzerant 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre