Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
7. jan 2011

@gabika41 chutna je ta tvoja mala a ty vies aj hackovat,sikovnica...

mirka285
7. jan 2011

@bambola snazi sa byt vtipny,ale keby to on mal,tak uz by umieral...chlap

bambola
7. jan 2011

@gabika41 sikulka 🙂
ja sa nemozem pozerat na tie nadute ksichty slovenskej "smotanky", tych pat ludi co sa tam dookola produciruje. trappna napodobnenina viedne.
ale ak si myslela viedensky tak ja si vzdy pozriem co maju oblecene 😉

maxara
7. jan 2011

@bambola 😒 no to ano, je to na hovno.. u nas sa pravidla pomerne slusne dodrziavali a iba jedina ucitelka ignorovala komp.. prihlasovala na skusky tak, ze ked som sa prisla opytat, ake su terminy na skusky, tak si ma zavolala dnu do kabinetu, urobila mi caj alebo kavu, pokecali sme, vacsinou na nejaku rastlinnu temu a ked som vedela nieco, co ona nie, tak mi dala za jedna hned vtedy.. ale je fakt, ze ten predmet ma velmi bavil a sama som sa naucila nielen to co ona vravela, ale aj ju som doplnala uz na prednaskach.. obcas..
ale inak sa to dodrziavalo.. ale to co hovoris ty, tak toto presne ficalo na tej UKFke..

@gabika41 sikulka si.. na toto som extra lava 😀

bambola
7. jan 2011

@mirka285 jasne, vsak si ich pozname 😉

maxara
7. jan 2011

@bambola @gabika41 ja tiez na plese v opere len kvadro okukujem.. a vzdy skoncim pri tom istom.. vsetky stihle baby, cokolvek si daju, tak sa da povedat, ze su to pekne veci, ale vzdy na nich najdem toooolkoooo chyb.. ale ked ukazu nejaku obeznu pani ministrovu alebo taku nejaku, tak ma ani nenapadne tie saty komentovat, lebo s nou sucitim, ze moc toho nenavybera, chuda.. a pritom viem, ze je to blbost, lebo ked si dava sit saty, tak si ich moze dat usit poriadne a pekne.. sediace ako rit na serbel 😒 ale tym s dobrymi postavami neodpustim nic 😀

maxara
7. jan 2011

@mirka285 jasneeee, ved ja tu zasoplena od vrchu hlavy az po spodok hrudnika a mm pride z roboty, ze nejako ho skriabe v hrdle (to uz ja ani neriesim) a asi ma horucku (36,8) a tak si musi ist lahnut 😀

katty17
7. jan 2011

@maxara - peti, kazdy chlap ked ma co i len zvysenu horucku tak uz porad umiera 😀

maxara
7. jan 2011

@jaruska8 @erytrea @zrzulka @silvia.vesela @katy1979 @dominikaa @nebbia @janulienocka BABYYYY, mate velke resty 😒 do tabulky.. 😔 staci vaha na normalnej osobnej vahe

maxara
7. jan 2011

@strasska @nununka @miki060707 @tinaki1275 by aj vy mate dnes pol roka 😒

gabika41
7. jan 2011

@maxara ja som presne taka ista,peknej babe neodpustim nic..... 🙂

katty17
7. jan 2011

@maxara - peti, nam mozes dat do tabulky ze vazime 7600 g. o dva dni mame pol roka 🙂 😵 meria cca 71 cm.

maxara
7. jan 2011

@gabika41 😀 😀 nezasluzia si.. potvory, este aby som ich na rukach nosila 😀

@katty17 oki, pisem si..

maxara
7. jan 2011

@mirka285 Mirkaaaa draha, tak rande mas potvrdene, normalne sa predbehnes, budes klopat a kedze som mu napisala aj tvoje meno, tak vraj mozno si to zapamata, ale ak by nahodou netusil o com, tak povedz, ze som si s nim o tom pisala.. a samozrejme, ze ja mna mas zo vsetkych tvojich kamosiek najradsej na svete, lebo som uplne super 😀 😀 😀 jasneee .. zartujem.. 😀

mirka285
7. jan 2011

@maxara no tak super,ked mi tu zlatu zilu odoperuje nahodou,mozem ti ju darovat ako prejav vdaky 😀

maxara
7. jan 2011

@mirka285 😀 😀 kolko je karatova? 😀

mirka285
7. jan 2011

@maxara minimalne 24,vsak nenosim hocico 😀

maxara
7. jan 2011

@mirka285 😀 😀 😀 no len aby to nebol nejaky odrb 😀

maxara
7. jan 2011

@mirka285 napisala som mu, ze ale pozor, je velmi pekna, tak nech vas neoslni 😀

maxara
7. jan 2011

@mirka285 vraj heslo je moje meno

mirka285
7. jan 2011

@maxara ty traposka,vies aka som zubozena teraz?heslo Petra alebo Maxara?

maxara
7. jan 2011

@mirka285 😀 😀 😀 presne toho som sa bala, ze mu povies heslo Maxara Kunivrckova 😀 samozrejme, ze heslo je moje civilne meno a priezvisko

maxara
7. jan 2011

@mirka285 Miri ty si urcite krasna aj zubozena 😉 a neboj, on ti to da do poriadku

maxara
7. jan 2011

@mirka285 no tak som mu pre istotu napisala, ze keby si nahodou povedala nejake cudne meno alebo tak.. a on ze proste ked nebudem niekomu rozumiet tak je od vas 😀 😀 😀

maxara
7. jan 2011

@mirka285 poslala som ti fotku 🙂

maxara
7. jan 2011

akozeeeeee nevadi, ze si tu pisem sama?

mirka285
7. jan 2011

@maxara ok,foto je kde??robila som malej olovrant,musim ju nakrmit a potom it na postu,lebo moj mobilny operator sa mi vyhraza,ze ma odpoji ked nezaplatim ucet 🙄 nech sa neposere,ze?vsak mam ine problemy teraz 😔

maxara
7. jan 2011

@mirka285 tak to zaplat prevodom.. foto je na tvojom mejly

booklover
7. jan 2011

@bambola no ano , je tam ais, ale nezratava kredity. pekne po starom, vezmes ceruzu a papier a ides! 1+1+2+1...

booklover
7. jan 2011

@maxara no tak to bolo ok. nam sa stavalo, ze sme sa na jeden kredit namakali ako kone a styri kredity sme dostali len tak lusknutim prsta. nechapem podla coho to kredituju... povinne mam vsetky, len jednoducho tam chyba par kreditov a sama neviem, ci mi to uz konecne vyjde teraz... uz sme to viackrat s muzickom ratali... a ked si vezmem, ze platim 750 eur za takuto chybu pri zratavani... podla mna by to ten system mal ratat sam, sak to nie je az taky problem a za tie nechutne peniaze by to mali spravit!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre