Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
8. jan 2011

@tinaki1275 ja mam 168 cm a raz tolko kil ako ty, tak sa zlutuj ty 🙂

oacka
8. jan 2011

kočky,ak fakt chcete chudnúť a pridať sa k nám... a máte viac ako 75kg 😀 😀 😀 tak mi píšte internú,nech vás zapíšem,lebo ja nestíham čítať obe diskusie.

monline
8. jan 2011

@tinaki1275 návšteva fajn, nemám s nimi problém..však zjedia čo navarím, stíham aj upratať, aj malého opatriť, len premýšľam čím im pobyt znepríjemniť, lebo sa mi zdá, že sa im u nás strašne páči, to by bola pohroma, keby si na takéto relaxačné víkendy zvykli 😠 😖 😒 ☹

robika
8. jan 2011

coze som tu tusim najvyssia, ved ja mam 173 cm

robika
8. jan 2011

@monline ako sa ma Danielko? uz mu to preslo, alebo sa ho to este drzi ?

tinaki1275
8. jan 2011

@mirka285 😒 rano tak 74a vecer aj 76..do rifli vsetkych sa dostanem lebo ved uz roky sa nosia rifle po bedra..teda uricte pod pas..ale ten previs.. ☹ problem je ze ja som to pokasla posledne2-3 mesiace..2 mesiace po porode som klesla az na 68 cm ..to moje sladkosti ..

monline
8. jan 2011

@oacka akú stránku ste to vytvorili? ešte tam v diskusii nie som a mám obavu, že kým sa tam dostanem, všetky pôjdete spať...75 kíl je hranica? 🙂
inak- po tvoje fotky som sa dostala a fakt si bola štíhlučká...ale mne sa aj tak teraz páčiš viac
@mirka285 @kafoditka to akože aká provokácia???? kde mám tú horalku, ktorou zaženiem depku?? 🙂
@strasska Julka je nádherná, úplne po tebe
@maca šangala eulália eugléna šťihla zelená elza tornádo lou rita @luludi už si mi tu chýbala -)

maxara
8. jan 2011

@oacka heeeej 80

bambola
8. jan 2011

@maxara no ale musim to docitat, nesitham. akurat sa z vasich reci docitavam, ze idete ohovarat do druhej temy 😠
keby som reagovala tak odveci takk reagujem na tie predosle strany co akurat citam. prave som pri vysvetlovani ako sa pouziva slovo "porad" 😀

tinaki1275
8. jan 2011

@maxara to je subjektivne..niekedy baba aj s 20kg naviac vyzera lepsie ako nejaka s idealnou vahou ..a ako hovori moja mamina(ta ma 87.a 165cm) kym tucny schudne,chudy zdochne.. 😒

bambola
8. jan 2011

@monline skus zajtra presolit obed 😀

maxara
8. jan 2011

@tinaki1275 a ty sa neboj, normalne budeme chodit primarne sem.. 😀 ty chudoska 😀 aka nadavka, co?

tinaki1275
8. jan 2011

@bambola trafila si ,idu sa "odclenit" 😒 do odtucnovacej temy ..uz nas nemaju radi ... 😢

monline
8. jan 2011

@robika tuším adelaine opisovala spánok, aký má aj daniel..tiež už pár dní krásne zaspí o siedmej až ôsmej a po hodine dvoch sa zobudí a do polnoci kvitne..niekedy s dobrou náladou (dnes), niekedy je zlý umrnčaný zúrivý urevaný akoby ho vymenili..má problém zaspať..
nezávidím ti tvoj zážitok..ale ak ťa to uteší- ževraj je to maximálne bežné a deti majú také pružné kostičky, že sa im takmer nikdy nič nestane..a že nám ešte x-krát popadajú viem celkom isto
a ja mám 171cm
a Danielovi ešte počuť hlieny, sople mu netečú, dnes som mu kúpila nutrilon B či tak nejak sa to probiotikum volá, na hnačku..lebo hnačkuje stále, ale zúbok žiaden nový nemáme

maxara
8. jan 2011

@tinaki1275 ano tym sa aj ja riadim 😀 a este aj tym, ze aj velka rit dokaze ocarit 😀

tinaki1275
8. jan 2011

@monline to mali prist ked bol Danko este chory ..alebo ho nechaj poplakat v noci ..nech sa nevyspia..ja by som ti pozicala Leiu ,ta by ich svojim vyskanim a rehotom budila celu noc..

maxara
8. jan 2011

@bambola @tinaki1275 neideme sa odclenit.. ale aky by to malo vyznam, keby ste tam boli aj vy chude a my by sme stracali potom chut do chudnutia, lebo by sme si povedali, ze na vas aj tak nikdy mat nebudeme.. ☹ ☹

tinaki1275
8. jan 2011

@monline mam pocit ze by si mala maleho dat trochu viac na starost navsteve...hlavne ked je umrncany ..

tinaki1275
8. jan 2011

@maxara no ja ze by sme vas motivovali ...som myslela..

maxara
8. jan 2011

@monline ahoj draha

robika
8. jan 2011

@monline som rada ze je mu uz o trosku lepsie, inak co sa tyka toho spanku, mam pocit ze nas to caka kazdu skor ci neskor, lebo ako som citala vacsinou je to po pol roku...
ani my nemame zubok a s kakanim je to opacne, Filipko sa nevie poriadne vykakat a kaka mi raz za 2 dni a to mu musim vzdy trosku pomoct...

merikac
8. jan 2011

@monline mne mala hnackovala tyzden aj pol,,skoro dva, kym sa jej stolica ako tak upravila,,uz uz som chcela ist kazdou chvilou k lekare,,,lebo sa mi stracala pred ocami,,aj som jej volala, ale akurat bolo pred sviatkami a mala volno a potom sa to upravilo a teraz sa to upravuje uz aj so spankom,,este vzdy su tam vykyvy,,ale je to omnoho lepsie ako pretym

bambola
8. jan 2011

@maxara no ale mali by ste tam mat nezavisleho pozorovatela aby konttroloval ci neohovarate 😀 😀

tinaki1275
8. jan 2011

@maxara dik za nadavku ..🙂)

maxara
8. jan 2011

@tinaki1275 no praveze nemotivovali.. a ozaj, chcela som prebrat s tebou nase velke rande.. resp ty ked prides 20teho, ja budem akurat v nemocke, ale to ty budes vo Viedni, takze by som chcela potom, kedze asi nebudem moct chodit niekam mimo, ze by ste prisli zase na stretko ku mne, akurat ze asi pre vas nenachystam bacove gule ani ziadne ine iba kupovane obcerstvenie.. ale teda aspon mozem poskytnut miesto a papuce 😅
kto ma zaujem?

tinaki1275
8. jan 2011

@bambola to je dobry napad...

maxara
8. jan 2011

@bambola mame Mirku 😉
ta sa navtirala skor, ako sme dali hranicu 80 kg.. a merikac musi este na tych 80 najprv pribrat

@tinaki1275 nemas zac 😉

mirka285
8. jan 2011

@bambola
@tinaki1275 ja som sa sama urcila ze im tam budem sefovat 😀 a samozrejme budem kontrolovat ci neohovaraju 🤐

maxara
8. jan 2011

@mirka285
@tinaki1275
@bambola a ja budem kontrolovat ci neohovara mirka 😀

dobru noc, uz musiiim

bambola
8. jan 2011

@luludi inac ma napadlo, ze tu v dubravke mame obchod s latkovymi plienkami tak ak by si chcela mozme zbehnut 😉 my sme tam kupovali manducu, teta velmi priejmna a ochotna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre