Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
12. jan 2011

uf tak som vas docitala..
@monline na tej prvej som myslela z e je Nika.. 😉 a na tej poslednej mas super vlasy ..
@maxara dik 😉 mam ju ale chybalo mi zopar stran a nieco savobec nedalo precitat tak ju chcemkomplet..
baby ono v tej knihe je zopar zaujimavych postrehov ako spominala Peta ,jej tam rozobrate ako funguju u babetiek fazy spanku a je tamzopar dobrych tipov..nemyslim ze vela mamiciek necha dieta vyplakat ..teda ja nepoznam ziadnu co by to urobila..ale knihu som nezavrhla ozaj niektoere veci stoja za precitanie a uvazenie.. 😉
@denisse mne pri kasicke spava este horsie..a tiez ju davam okolo siedmej a spat chodi az okolo deiatej ..a ani jej velmi nechuti 😒 najnovsie sa budime o poltretej a proste 3 hodiny nespime.. 😒 neplace ale vyska a ujuka..

denisse
12. jan 2011

@tinaki1275
poznam take noci ... aj s nelou som to zazila velakrat ... ja viem, ze je to uprostred noci slaba utecha, ale ja si vzdy hovorim, ze moze byt este horsie, keby revala ...

a aku kasu jej davas? lebo ja v podstate len zahustujem troskou ryzovej kase svoje mlieko ...

luludi
12. jan 2011
denisse
12. jan 2011

ja suhlasim, ze precitat knihu urcite nie je na skodu ... clovek sa tam dozvie par zaujimavych veci ... ale ta metoda, ktoru autor odporuca nie je nic pre mna ...

tinaki1275
12. jan 2011

@denisse bio ryzova nemliecna od Milupy,od Milupy pijeme aj UM ,,a skusila som 3-4 druhy rozne ..uz aj s trochou ovocia..tak sovocim spapa tak 50 ml ..ale bez toho neprichadza do uvahy ☹ inac tu metodu by som v zivote nepouzila ani ja mne sa ale osvedcilo napr zobudenie..poobede mi mala spala aj 3,5hod. zobudila som ju napr po 3hod.a vecer zaspala o polhodku skor..predtym mivsetci hovorili nebudit v ziadnom pripade..alebofazy zpanku ..presne ako opisuju po 45minutach od zaspania je takmer bdela faza tam treba davat pozor ak sa ciastocne prebudi hned dat cumlik napr..toje rozhodujuca chvila ci bude spat dalej alebo nie..unasto napr.plati presne..

maxara
12. jan 2011

@luludi ano, ja suhlasim, ja napr tiez nenechavam Ninku ani trosku revat, ved vies.. ja len ze ked mam tu knihu, tak posuniem ak ma niekto zaujem a mozno je tam nieco medzi riadkami, ale mozno nie.. 😉 kazda si musime odsledovat

maxara
12. jan 2011

a ozaj MAME PRVY ZUBOK 😵 😵 😵 zatial este len pasik na spodnom dasienku, ale MAMEEEE 😀

denisse
12. jan 2011

@tinaki1275
u nas bdela faza nastupuje tak po 30 az 35 minutach ... a niekedy sa nepodari ju naspat uspat ... 🙂

tinaki1275
12. jan 2011

@maxara blahozelame🙂)tak uz nas aj Ninka predbehla..🙂

maxara
12. jan 2011

@tinaki1275 🙂 dakujeme

tinaki1275
12. jan 2011

@denisse ja to vacsinou stihnem...ale normalne kukam ako puk na hodinky apo 40 minut stojim nad nou pripravena podat cumlik🙂)..lebo ona ho vzdy po par minutach ked zaspi vypluvne..zatial som ju este nikdy nemusela brat na ruky ..nastastie..ale ona to ani nevyzaduje..vacsinou ked sa zobudi chce len spolocnost..

tinaki1275
12. jan 2011

@maxara inac zajtra mam poradnu tak poslem udaje..len aby si si nemyslela ze som zabudla 😉

tinaki1275
12. jan 2011

tak a mame 2,5 hodiny popoludnajsieho spanku ..ideme budit..🙂

denisse
12. jan 2011

@tinaki1275
my nemame dudku ... o to je to tazsie ...

maxara
12. jan 2011

@tinaki1275 😉 oki.. chcela som ju teraz aktualizovat, ale pockam do zajtra teda.. lebo uz sa nazbieralo viac toho.. 🙂

denisse
12. jan 2011

@tinaki1275
a nas poobednajsi spanok dnes cinil 30 minut ... 😒

denisse
12. jan 2011

@maxara
aj my ideme zajtra do poradne

maxara
12. jan 2011

a ozaj VIEME ROBIT TAP TAP TAPUSKY

kafoditka
12. jan 2011

@maxara gratulka k zubku 😵
@tinaki1275 Mati tak sme tu posledna bezzuba dvojka 😀

kafoditka
12. jan 2011

@maxara jeeej to my ani nahodou, take ho nezaujima 😉 sikovna Ninka, sa tesi pri tom, vsak?

tinaki1275
12. jan 2011

@kafoditka este matka bambolina nie?

tinaki1275
12. jan 2011

@kafoditka to Filipko uz podla mna vymysla ako sa dostat cez ohradku postielky ,kde ste ho zavreli do velkeho sveta 🙂)jeho ze tapy tapy tapusky nezaujimaju ..

kafoditka
12. jan 2011

@tinaki1275 akurat som ti to chcela napisat, si ma predbehla, ze ano, este Matka bambolovie 😉

tinaki1275
12. jan 2011

@maxara waw tak to je sikulka..

maxara
12. jan 2011

@kafoditka tvoj Filipko bude viac technicky typ a Ninka asi papulka 😀
Tesi sa, ale neviem ci viac ona alebo ja 😉

maxara
12. jan 2011

@tinaki1275 🙂 ano je.. 😵 😵

luludi
12. jan 2011

@maxara gratulka k zuborovi aj tapuskam 😵 ninka je uzasna... aj my poctivo trenujeme tapusky 🙂

adelaine
12. jan 2011

@kafoditka nie ste, ani my nemame zubaky 🙂

maxara
12. jan 2011

@luludi ona cumela ako pucik, ale zrazu sa poobede zobudila so zubom a vedela tap tap tapusky 😲 😅 😵 pokladik moj..

maxara
12. jan 2011

@adelaine Adel doslo ti to? lebo si mi mejl neposlala, tak som ti to poslala na ten na fb

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre