Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
27. jan 2011

@booklover vyborny vyber ked si taka spokojnucka 😉

meruska
27. jan 2011

maleho som vcera posadila prvy krat na nocnik, tak na mna nechapavo pozeral 😀

zuzik1983
27. jan 2011

@bambola
@meruska
no sidlo je to 🙂
@maxara popozeram,dakujem

maxara
27. jan 2011

aj ja vam chcem dat fotku, aka som bola krasna nevesta

booklover
27. jan 2011

@meruska joj nadherny je 🙂 dam aj ja jednu nocnikovu, ale ta je 4 mesiace stara

maxara
27. jan 2011

a potom vytancovana, unesena do krcmy 😀 a prichytena 😀 😝

carrie84
27. jan 2011

Ahojte dievcata 🙂
@meruska - maly je genialny! Aj my uz planujeme, ze ho dame na nocnik, ale momentalne ma taku zapchu, ze az 🙄 A nemyslim, ze by ho nocnik mohol motivovat, tak este chvilku pockame 😉
@maxara - no krasna si bola 🙂

U nas vsetko ok, len mi moj vianocny darcek zabera prilis vela volneho casu - citam, citam a citam 😀 A teraz si idem precitat aspon kusok, co ste precitali vy 🙂 😉

zuzik1983
27. jan 2011

tak uz som stihla doktorku ,nakupit a uz som aj naspat 🙂

carrie84
27. jan 2011

@maxara - to mas stastie, ze ta nasli 😀 Mna nasli tiez, ale moja kamoska sa musela najst sama, chuda 😝 😀

booklover
27. jan 2011

@maxara fiha 🙂 aj spokojna nevesta, aj sa ma pochvalit akymi prednostami 🙂 nie ako ja- dali mi o dve cisla väcsiu luxusnu silikonovu podprsenku a aj tak-kde nic, tu nic 😕

miki060707
27. jan 2011

@zuzik1983 dobré ránko, pozerám foto, čo si sem hodila, kokso, tak malý je faakt šikovný, ...klobuk dole 😉

luludi
27. jan 2011

@maxara: krasna, stastna nevesta ;) ta krcmova foto je super. 😵 aj kytica sa mi velmi paci, hodila sa k tvojej povahe.. vesela a rozmanita

prikladam svoju foto, fotenu hlavnou druzickou, ked sme sa este doma saleli.. ja som bola minimalisticka nevesta 🙂

booklover
27. jan 2011

@luludi kocka riadna! vidim, ze som nastartovala nevestovsku temu 🙂 len tak dalej, pochvalte sa, damy!

miki060707
27. jan 2011

@booklover jeeej, pekná nevestička... 🙂

kafoditka
27. jan 2011

tak aj ja prispejem svojou malickostou 🙂

booklover
27. jan 2011

@miki060707 vdaka. 🙂 kazda sa najviac svojmu zenichovi paci, ved to je aj najpodstatnejsie 🙂

kafoditka
27. jan 2011

@maxara Peti ty si jedna z mala neviest, na ktorej sa mi naozaj paci zavoj.. 😉

petrap001
27. jan 2011

dobre ranko 🙂 pozeram,ze mate svadobnu tematiku hehe.pekne nevesticky ste boli.mna to este len caka len neviem kedy 🙄
@meruska ten je ale super na tom nocniku,maly rysko 🙂 my sme nocnik este neskusali,lebo ziadny nemame 😀 😀
@booklover 😀 nocnik namiesto detsej sedacky hej??? dobry napad. 😉 ale niee sa smejem 🙂
Tesim sa,lebo maly mi uz druhu noc skoro celu prespal,predvcerom celu a dnes v noci sa zobudil raz.to asi preto,ze sa naucil spat na bruchu a tak spi celu noc.normalne nechapem 😕 ale tesim sa velmi.hm ale o jednej do prace ,takze sa uz netesim 😖 a este vobec mi uz nechce zaspavat ani na posteli ani na rukach ale v kociari sa mu zapacilo.normalne za par dni take zmeny sa tu deju.

petrap001
27. jan 2011

@booklover no ja som na tom podobne,mne tiez treba podprdy s vystuzou,ine ani nemam,lebo by som vyzerala ako 12rocna vo vyvine 😀 uz teraz mam prsia zas take nejake na prd a to este kojim,co bude ked prestanem??ved mi tam nic neostane 😢 len aby som nevyzerala este horsie ako pred tehu,to ma asi porazi.a budem si asi musiet zacat setrit na silikony 😀 😀 😀

maxara
27. jan 2011

@carrie84 😀 my to pre istotu robime tak, ze ma zenich "spojenca", sofera, ktory akoze nevie kde sme, ale vie to a musi odviest zenichovu pozornost od toho spravneho pubu.. dostane na papieriku 5 moznosti, kde sme a sme v siestej krcme, ktora tam nie je napisana 😉
inak kukni si na fb mojich priatelov, ved ty ich poznas polovicu 😀 aj mm sesternicu co studuje v TN a este niekoho..

carrie84
27. jan 2011

@kafoditka - jeeeeeej 🙂
@luludi - krasne saty. Mas dobry vkus - som mala velmi podobne ... hehe

kafoditka
27. jan 2011

@petrap001 Peti ja sice nekojim, ale aj tak mi ostali len take lajdy 😠 velkost mam 75Cale ani zdaleka su to neni moje plne plne trojecky spred tehu 😔

maxara
27. jan 2011

@booklover 😀 no tie saty mi robili kozy ako hrom 🙂

zrzulka
27. jan 2011

@booklover no teeeda to fakt taketo poznamky na nosenie???ja som sa nastastie este s nicim podobnym nestretla, iba raz na mna kricali take pubisky ze aha koala 😀 ale mne to prislo mile 😉
tu bundu som si teraz aj ja kupila na nosenie len este ju nepouzivam, ty uz teraz nosis , nie je ti zima??? ja sa neviem dockat jari ked ju na seba natiahnem xixi.... len skoda ze nema kapucnu. ta kapsa od zojac co davala link luludi sa mi viac pozdava

zuzik1983
27. jan 2011

@miki060707 mala 🙂 dakujem

booklover
27. jan 2011

@kafoditka kafko, nadhera! tisko zavidim letnym nevestam... ☹ ale my sme namiesto kvetov na luke mali listie 🙂

zrzulka
27. jan 2011

@kafoditka bola si nadherna nevesta ....ako z nejakej telenovely.... 😉

carrie84
27. jan 2011

@maxara - u nas to bolo nazvane "Tour the Trenchtown" - chlap bol vo vsetkych krcmach v meste a ja som bola v poslednej 🙂 Najlepsie bolo, ze ked isiel platit, tak mu padol zrak pod stol a nasiel tam 3000Skk! Cize este na mne chlapec aj usetril 😀 😀 Idem cihnut fb, ze koho to tam mas.

zrzulka
27. jan 2011

@booklover 😀 😀 😀 ja som tiez jesenna nevesta xixi

maxara
27. jan 2011

@luludi napr ja by som nemala zavoj, keby mi teta v salone nevryvala do hlavy, ze co je to nevesta bez zavoja 😀 ale nakoniec som dobre urobila, lebo moj chrbat je krivy a tucny 😒 tak ho aspon nebolo vidiet
mozno mi to aj preto hovorila 😀
a ty si aka fesi bola a aka namyslenaaa 😀
moja kytica bola z mojich milovanych gerber, podla mna su nadherne, aj ked tuctove, ale mne to nevadi.. mali to byt minigerbery, ale nedodali ich 😒 tak sme vzali tieto a nelutovala som.. plus zlte frezie a biele lysianthusy 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre