Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

booklover
27. jan 2011

@ericica nadherni ste 🙂 bezi ten cas.. uz dve deturence...

bambola
27. jan 2011

@booklover praveze vobec 😒

booklover
27. jan 2011

@bambola veru, vela sa pise! ved preto sa tu ja objavim raz za par mesiacov-to sa neda drzat stale s vami tempo! 😠 😀

booklover
27. jan 2011

@bambola my sme boli 2x. najblizsie asi az za par rockov ☹

booklover
27. jan 2011

@maxara wau. ja vodicak na traktor nemam, ale v lete na poli traktor soferujem. hadam ma za to neodvezu v takom bielozelenom auticku, ze nie? 🙂 my sme sa viezli v manzelovej pyche:

maxara
27. jan 2011

@booklover vystrihla som z fotky len prstienky 😉 cize aj kvety som ostrihala.. tu su povodne, nech vidis rozdiel

maxara
27. jan 2011

@booklover 🙂 pekne auticko

maxara
27. jan 2011

my sme mali takto auticko nazdobene 😵 akurat ze auto malo byt cierne a tie kytice mali byt opacne, nad soferom a na pravom rohu.. ale vysvetli to sliepockam 😀

booklover
27. jan 2011

@maxara tak sliepocky ked vyzdobuju, tak urcite po svojom 🙂 aj nase vyzdobuju dvor permanentne a vzdy posvojom 😀 co sa tyka strihania kvetov, pripomenula si mi nasu babku 🙂 ona, ktovie na zaklade akej logiky, ked vidi akekolvek kvety, tak nechtami odstikne hlavku rozkvitnutu a takto si to kladie k sebe na kopku 🙂 zlata je, isto to ma daku logiku, len moja mamina to nechape-stara sa o babku. isli spolu za mnou do porodnice aj s kvetmi a vies si predstavit, v akom stave prisla ta kytica 🙂 ale ja som to brala uplne s usmevom a v pohode, to len mamina moja bola namrzena.

maxara
27. jan 2011

@booklover 🙂 vies co_ to stare babky bylinkarky maju zrejme taky zvyk, ze ked zbieraju liecive rastliny, tak vlastne zberaju iba kvety (ak su liecive kvety).. tak mozno ma babka nejaku paranoju 😀

booklover
27. jan 2011

@maxara je to urcite jedna z moznosti 😀

kafoditka
27. jan 2011

@ericica dakujem moja 😉
Tak my sme uz doma z prechadzky, naco do kelu pada sneh, ked sa to cez noc roztopi a po chodnikoch je len cista clapanica, sem tam primrznuta takym sposobom, ze clovek si ide clenky vykrutit 😠 😠 😠 tak bud nech ho nakyda aspon meter alebo nech nepada vobec.. 😖

Inak baby mam otazku. Cistite detom pupok? Lebo ja osobne neznasam vrtat si v pupku, hnusny pocit, a dnes som sa lepsie pozrela a maly tam mal take male zlte zaschnute akoby krystaliky tak som mu to vytahovala vlhcenou servitkou.. 😕

maxara
27. jan 2011

😲 😲 😲 babyyy ja som naratala 11 stichov 😲 😲 😲 ☹ 😢

kafoditka
27. jan 2011

@maxara Peti ☹ ale to ti casom zmizne, neboj sa, cela jazva sa ti pekne zahoji...

booklover
27. jan 2011

@kafoditka raz za par tyzdnov po kupani prebehneme tycinkou s liehom-ako kedysi 🙂 inak pri kupani sa mm snazi tak obycajne rukou s vodou to prejst...

maxara
27. jan 2011

@kafoditka ☹ ale taky rebrik??? ☹
inak u nas cisti michal pupok, lebo ja by som jej donho este aj navracala, mne je z toho normalne zle..ani pozerat sa dokonca na to nemozem 😝

Pocuvajte, nemate niekto pupak na jazyku? Miruska a Noe nas asi usetrili, lebo ja nemam 😀

bambola
27. jan 2011

@maxara to este len pride lebo mirka tu este stale nie je takze noe tam este stale bude 😀

bambola
27. jan 2011

@maxara pocuj a ty tu nefnukaj nad jednou hlupou jazvou hlavne, ze vsetko dobre dopadlo a ste zase vsetci doma spolu naporiadku 😉

kafoditka
27. jan 2011

@bambola
@maxara ja mam cisty jazyk 😝 zatial... 😀

booklover
27. jan 2011

@maxara moja ☹ verim, ze postupne sa budu tvoje pocity zlepsovat... a tiez vzhlad tej rany.

mirka285
27. jan 2011

som vam chybala co???tak my sme si dnes s Noe tiez uzili pekny den,nase babule boli dobre,ale to su oni stale,aj sme boli na dvojhodinovej prechadzke,Noe uz je v Devinskej jak doma 😀 som vas docitavala lebo pisali ste jak keby vas zato platili 😉 boli ste vsetky pekne,na kazdej z vas sa mi pacilo nieco ine...ja vam nemam cim prispiet,nemam ani svadobne foto ani obrucku,tusim som ju niekde vyhodila 😝 ked pan boh da,tak ja sa tiez tento rok vydam,snad uz naposledy 😀 ale ja nechcem mat svadbu v pravom slova zmysle,chcem len taku ja,moja laska a rodicia,ale jasnacka,ze za peknu chcem byt aj ked nie v svadobnych bielych satach...

maxara
27. jan 2011

@bambola sa ti hovori, ked nemas brucho ako po utoku pirani ☹ jasne ze som rada, ze vsetko ok a sme doma, ale ja som takyto megarebrik necakala 😔
potrebujem cas, teraz sa citim strasne skareda.. neviem ci pridem v nedelu na stretko 😒 😀

@booklover potrebujem cas sa s tym zmierit, ved to mam este cerstve.. ja som myslela ze budem mat rozrezanu tu pukovu a naspat zasitu a nie dalsiu a 10cm dlhu 😒

no som zvedava, komu vyrasi cosi

maxara
27. jan 2011

@mirka285 a na mne sa ti co pacilo? 😵

mirka285
27. jan 2011

@maxara kytica a nabuchany dekolt 😀

bambola
27. jan 2011

@maxara 😀 😀 mozes zatial ist k rodicom kym bude u vas stretko 😀 😀
aaaaaale ja som to nemyslela zle 😉 iba som chcela upriamit tvoju pozornost na ine, dolezitejsie veci, aj ked si viem predstavit, ze ta mrzi co mas na bruchu. ale neboj vsak minimalne to vybledne 🙂

maxara
27. jan 2011

@mirka285 ahaa, no na to , ze som bola cela najkrajsia v zivote, sa ti toho moc nepacilo 😀

@bambola 😀 😀 vdaka, ze mozem.. este oni by sa mali vyjadrit 🙂
Dnes som si pisala s F, ci mi da nejaky ...kain ked mi bude vyberat stichy a on ze skalpelokain ☹ takze to bude boliet

mirka285
27. jan 2011

kam ste vsetky zmizli???tsss ....sa chystate poniektore na silikony??no moje prsia po dvoch detoch tiez nie su zrovna krasne,ale silikony by som nechcela,a moj Gabko by tiez nechcel,podla neho je to nechutne..ale ked to niekomu zvihne sebavedomie,tak preco nie,ja som sebavedoma dost,tak mne uz viac netreba,a navyse jednu plastiku uz mam...

mirka285
27. jan 2011

@maxara akoze teraz si skareda ci co si tym chcela povedat??mne sa napr. tvoj ksicht teraz paci viac,je taky vyzretejsi 🙂

maxara
27. jan 2011

@mirka285 🙂 no aspon ze mas odovodnenie 🙂 teraz nemam vyretusovany ksicht, lebo aj Radana pozerala tie fotky a povedala, ze su take cudne, ze nespoznava moju tvar 😀

bambola
27. jan 2011

@mirka285 ja by som si tiez nedala ale ja asi kvoli tomu, ze mi to pride neprirodzene mat vo vnutri tela a ten pocit si predstavujem ako ked som mala v nemocke napumpovane prsia mliekom cele horuce a na prasknutie, bolelo to jak svina, neprijemne na dotyk ale kozy krasne 😀 😀 este aj teraz ked sa mi obcas zapali prso tak vyzera velmi dobre 😀 ....ale ta bolest 😒 takze ja si to takto predstavujem cize by som nesla.

ale vraj existuje nieco ako "oprava" a to ti len nejako pod alebo v blizkosti pazuch potiahnu kozu(kožu😀) a prsia ti zdvihnu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre