Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
28. jan 2011

@maxara ale ved aj ja ta chapem...ja sice ziadny vibrator doma nemam,ale zato mame puta s kozusinkou 😀

katarina7777
28. jan 2011

baby ake prasacinky to tu rozoberate hned poobede? 😀

maxara
28. jan 2011

@mirka285 no zrovna vibrator.. neviem.. ale akoze nieco s tymto suvisiace .. napr mala som tam aj taku vec, co som nikdy nepouzila, co dal mm kamarat na mm narodky.. take prilepky na kozy, take strapce, ze mozem mu s nimi zatancovat sambu 😀 ale som si nevedela predstavit, ze by som si to nalepila na bradavky 😝 a o to horsie by som niesla, keby si mama a spol mysleli, ze to pouzivam 😀

maxara
28. jan 2011

@katarina7777 to mame az po 22hej? 😀

mirka285
28. jan 2011

@maxara fiha,a co ste tam este mali?latexove masky?? 😀

katarina7777
28. jan 2011

@maxara 😀

@mirka285 ze by tam mal Misko tangace... uhadla som maxi? 😝

maxara
28. jan 2011

@mirka285 este take vajicko masirujuce a ine debiliny.. napr leskle cierne samodrzky 😀 😀 misko je uchylny na ne 😀

maxara
28. jan 2011

@katarina7777 raz som mu na vianoce zo srandy "usila" tangace, akoze som kupila slipy, tie som obstrihala a obsila a ani raz si ich nedal, vraj si nevie tu snurku predstavit, ako asi smrdi 😀 😀 😝

katarina7777
28. jan 2011

baby uz musime byt slusne lebo nas tu vymazu 🙂

mirka285
28. jan 2011

@maxara o masirujucom vajicku som este nepocula,ale mozes mi ho v nedelu ukazat...takze ty ho cakavas vecer v posteli v samodrkach 😉

mirka285
28. jan 2011

@maxara jaaj umrela som od smiechu,mal ju ovonat 😀

booklover
28. jan 2011

@luludi aj ja som hrozne umrncana, ale hormonmi to nebude, tehotna momentalne nie som 😒 zeby oneskorena laktacna psychoza? 😢

maxara
28. jan 2011

@mirka285 no vlastne ani nie, ale raz za cas si spestrime vecer 😉
on sa neodvazil si ich ani obliect, takze on ju mohol vonat kolko chcel 😀 ved ho podpichni ked prides, ze tangace su super, ako sa zatvari 😀 ja napr som tiez nosila, lebo aspon ma nic netlacilo na mojej riti a stehnach, alebo ako sa vola ta cast tela kde koncia gatky

booklover
28. jan 2011

@maxara stolikove peripetie uplne prezivam s tebou!! mam to podobne, ked dokvitne svokra (co teda byva casto vzhladom k tomu, ze byvame v jednom dome), a nahodou chce nieco pre malu, co je spolu s kadejakymi zaujimavostami v nocnom stoliku, tak to byva pestre 🙂 😀

booklover
28. jan 2011

@mirka285
@maxara damy, aj ostatne mame prezradit, co by sme nechceli, aby nasli nase mamy v nasich spalnach? 😉

@maxara co sa tajnej reci tyka, kludne ninku nauc, ved ty nebudes ako tvoja mama, nebudes jej nakukat do tajnosti, ci ano? 😅

maxara
28. jan 2011

@booklover jasne, prezrad 😀
no ja ked budem vediet, ze si pise dennik, budem si musiet zehlit ruky, aby som jej tam nesla nurat 😀

booklover
28. jan 2011

@katarina7777 aaale! ved po 22hej mamicky buvaju, nemozu klabosit... 😖 a nie je neslusne, iba inspirujuce, co preberaju. 😀 vsak mamky su dospele osoby...

booklover
28. jan 2011

@maxara
@mirka285 my mame kamasutru s velkymi fotkami 🙂 a par kuskov oblecenia z medovych tyzdnov 🙂 ale zvykne uplne stacit ta modra somarina, co sa na nohu nevesty navlaka 🙂 a Mirka? neprezradi?

maxara
28. jan 2011

baby idem k tej kadernicke 🙂 drzte palce, lebo neviem co mi chce urobit 😀 😝 snad nepridem holohlava

booklover
28. jan 2011

@maxara jooj, dcera nech sa ma uz teraz na pozore 🙂 to bude boleeeest !! zehlit ruky... nechces sa radsej vzdat toho nakukania?

maxara
28. jan 2011

@booklover mm ma kamasutru napozeranuuuu 😀 😀 a v hlave tolko poloh co chce vyskusat, ze dovi.. najradsej spomina taku, co sa mu prisnila, ze visim z utesu v popruhoch tesne nad piesocnatou plazou a on vybieha z mora...
no idem, pa

mirka285
28. jan 2011

@booklover my fakt nic nemame,len tie kozusinkove puta 😀 babule opustam vas,mala sa zobudila,ideme do Stupavy odniest nejake veci,paaa

booklover
28. jan 2011

@maxara wau 🙂 tak sa drzkaj

bambola
28. jan 2011

ale mate temu 😀

oficialne prehlasujem zimny semester za skonceny. dnesna skuska bola posledna 🙂 jupi 😎

a co sa tyka suflikovych veci my doma nic take nemame a ani sme nikdy nic take nepouzili 😕 raz sme skusali lubrikacny gel a to sme len aplikovali a uz som utekala pod sprchu 🙄 😖 teraz ho mam tu v izbe na policke v BB cize nasi ho uz urcite videli 😀

luludi
28. jan 2011

@bambola nam zase lubr. gel dost ulahcil situaciu po porode pri prvych razoch, ale mm ho ma tendenciu schovavat, akoby to bolo bohvieco strasne 🙂

jeziiisssss a este GRATULKA k uzavretemu semestru, oficialne ta chvalim 🙂

ywett
28. jan 2011

@mirka285
jeeej, dik, tak v cviceni budem pekne pokracovat, nech kilecka idu dole

@booklover
ja tiez asi tak....

ywett
28. jan 2011

@monline
hned idem aj pricapit svadobnu, aspon si pospiname .-) tento rok 5rok

monline
28. jan 2011

@bambola no šikuľka si, gratulujem!!

sunnygirl
28. jan 2011

ahojte dievčatá,
prosím o radu:
moja Lenka nespáva poriadne v noci, ešte do tej 12 hej, ale potom sme každú hodinu hore a na prsník, aj vy máte takýchto nočných papkáčov, ja so už úplne unavená z nočného kojenia. dajte nejaké dobré rady, utekám, pa

monline
28. jan 2011

toto je super téma...tajný obsah nočných stolíkov 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre