Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
20. feb 2010

no skoro 4, od 6. novembra. vonku chodím len so psom a do Billy,čo je 200 metrov od nás. a tak raz za mesiac do nejakého nákupného centra. ale ja som taký domased,,že mi to nevadí a pri tomto počasí už vobec nie.

janatt23
20. feb 2010

katka oni to tak nevedia prezivat... inak mas krasneho havinka 🙂 strasne je zlaty. a ta postielka sa mi paci. kde si ju nasla? ak mozem vediet 🙂

maxara
20. feb 2010

oacka aj ti zavidim... ja by som tiez rada bola doma...sice teraz som do konca buduce tyzdna doma, ale napr v stredu musim do botky utekat... ☹

katarina7777
20. feb 2010

maxara ked budem mat cas tak hodim foto aj jak su teraz, len ich mam vsetky v mobile 😉 budes vidiet verziu tvojich chlpacov na dlhych nohach 🙂

ericica
20. feb 2010

ale jasne oacka ze sa bojim ale co narobim bez penazi sa nepohnes a muz robi aj ja doma robim cize peniaze vzdy budu a ja nebudem platit az tak vela len okolo 200 eur mesacne....

maxara
20. feb 2010

katka oki, potom pokukam, len napis, ze uz to je aktualne, dobre?

katarina7777
20. feb 2010

maxara ja nikdy pravidla necitam ... vsetko som vytvorila bez problemov

ericica
20. feb 2010

mai a kam chces utekat??? 😀

ericica
20. feb 2010

malo to byt maxi 🙂

ericica
20. feb 2010

katka vy ste boli na sardinii????ja by som tam tiez sla kuk 😵

maxara
20. feb 2010

do botky (skratka pre robotku...), lebo moja slahnuta senilna kolegyna ma nechce zastupit a uz sa nechala pocut, aka je p..a ked to tak uz musim povedat... ze ako som si dovolila ochoriet na konci mesiaca, sa moze opytat len ona 🙄

katarina7777
20. feb 2010

oacka esteze mas stvornoheho spolocnika, ja ked som dlho doma tak uz mi zasibava

maxara
20. feb 2010

baby ja som aka trubka, od rana tlacim nieco sladke, a to pritom sladke ani nelubim... a teraz ma z toho asi zacina boliet brucho ☹ ☹

oacka
20. feb 2010

ja som si to takto predstavovala,že sa počas tehu nebudem nervovať v práci. ale nikde radšej nehovorím že som PN,lebo všetci na mňa pozerajú jak na chorú vranu, ktorá každú chvíľu potratí a vymýšľajú si katastrofické ddôvody,že prečo som asi PN... nerobí mi to dobre. aj svokra minulee mi tak povedala.

ericica
20. feb 2010

no to je dobra potvora teda ale vies ako sa hovori ake pozicaj take vrat...raz sa jej vsetko vrati....
skusim aj ja odfotit nasu ginusku ahodim foto....

katarina7777
20. feb 2010

ericica tri roky za sebou som tam bola, uplne na juhu, nadherne to tam je... oplati sa ist pozriet.

ericica
20. feb 2010

a ake sladke????ja zacinam pocitovat hlad a neviem na co mam chut 😝
oacka to je len tvoja vec a kazdy komu sa to nelubi ti moze spravit laskavost 😀 😀 😀

maxara
20. feb 2010

ericica ja jej to uz asi nestihnem vratit, odchadza do dochodku na konci marca... vlastne mala uz vypadnut, somrana, na konci roka, ale prezentovala sa ako jedina schopna osoba u nas na zavode, tak riaditel pochopil, ze to podobrotky nepojde a drzi sa jak kliest... fuuuj. Mna kebyze niekde takto nechcu, tak sama odidem a hned... 😝 😝

ericica
20. feb 2010

juj katka aj ja chceeeeeeeeem...my sme boli na dovolenke na Elbe to je blizko ale este aj tam by som chcela ist pozriet a ked sme leteli do tunisu tak bolo sardiniiu pekne vidiet 🙂 myslim z lietadla 😀

oacka
20. feb 2010

ale keď ja mám taký dar, že ja vidím na človeku presne, čo o mne za mojím chrbtom rozpráva. ja niečo poviem a už vidím,aako si to on v hlavičke prekrúca na nejakú hnusnú klebetu.

ericica
20. feb 2010

maxi nemusi sa jej to od teba vratit ale ja verim v boziu spravodlivost a verim ze kazdemu sa vsetko zlo vrati.....a je to pravda ver mi 😉

maxara
20. feb 2010

zacalo to na ranajky, kysla smotana s grankom a chlebik... potom som pred obedom pri konikovi davala lintilkove vajicka a potom ten vyprazany encian s hranolkami a brusnicovym dzemom (encian som nakoniec nezjedla) a teraz davam gumenych macikov a mm urobil na veceru dukatky s cokoladovym pudingom... 😖 😖 😖

oacka
20. feb 2010

maxi, to vážne kyslá smotana s grankom???? 😖 😖 😖

carrie84
20. feb 2010

oacka - ja som tiez skoro od zaciatku PN - a o mne si zase skoro kazdy mysli, ze sa mi len nechce do prace a preto som PN. Sak aky iny dovod by som mohla mat, nie? Robit sa mi nechce ..... ludia su divni - kaslat na nich 😉

ericica
20. feb 2010

oacka to bol moj problem v robote este ked som robila vzdy som vycitila ked o mne niekto rozpraval a je tomu tak dodnes...BOHUZIAL bodaj by som to nevedela aspon by ma to nebolelo......
radsej nech mi povedia do oci ako za chrbtom a preto bola aj malinka taka placliva ked sa narodila lebo som sa v robote na tom furt nervacila ked ma ohovarali....bola som tam takou zodpovednou veducou a zadelovala som pracu a to sa nie kazdemu lubilo 😒

carrie84
20. feb 2010

kysla smotana s grankom je mnam!!!!

kafoditka
20. feb 2010

...mnam dukatky s pudingom 🙂 🙂 🙂

ericica
20. feb 2010

carrie moja rec 😵 😵 😵

ericica
20. feb 2010

gumenych macikov mozem aj ja....pred chvilou do mna mala pchala tie kysele zizalky 😝

oacka
20. feb 2010

ja si poviem, že ohovárajú,lebo závidia a kým mi ľudia majú čo závidieť,tak je dobre. 😀 😀 😀 😀 ale aj tak to bolí... keď o tovjom zdravotnom stave rozprávajú a ešte sa tešia z toho, keby ti dačo bolo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre