Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
31. jan 2011

@luludi odľahlo...práve včera som maxi písala, ako mi z toho ostalo smutno..ale dnes je to už super, teším sa..tak čo ti povedali na buba?
@merikac presne tak..škoda len, že práve tento víkend nám to prekazilo plány ☹

monline
31. jan 2011

@mirka285 takže zajtra to dáš prestrihať na krainovú? Gabka bude čakať nová žena doma 🙂

meruska
31. jan 2011

@oacka ja som za stvrtok, a cas asi musi vybrat tinaki, kedy je schopna sa tu z bardejova dovalit 😉

mirka285
31. jan 2011

@monline no Gabo bude pindat on to nema rad ked to mam take spostupnene,ale co uz,jednoducho si tie moje vlasy same pytaju,ze ich treba odlahcit,naozaj som ich taketo zle uz velmi davno nemala ☹ a Gabo mi dnes pisal,ze sa prestahovali do Pattaye lebo tam kde boli vraj nesvietilo slnko 😒 no mat jeho problemy 😀

maxara
31. jan 2011

Baby tak som tu, ale hlasim sa z ntb, takze F nebude.. ked tak mozno zajtra do sukra 😝 ale mozno ani tam nie.. ved .. chudak.. chodte k na pohotovost a tam si ho okuknite aj tak je podla mna krajsi nazivo.. moja sestra ho videla na fotkach a povedala, ze sa nemusi obavat o frajerku 😀 zeby si nenasiel

tinka349
31. jan 2011

@oacka @meruska @strasska @tinaki1275 @emanuel22 @tinka349 @lutsine @karinnka no ja asi tento tyzden nic, uvidim, ci sa malej polepsi, alebo nie, zatial funi ako lokomotiva a tak zvlastne kasle 🙄 je dobre dat eukalyptovy olej do vonnej lampy na noc do izby? aby sa jej lepsie dychalo? 😕

maxara
31. jan 2011

vychodniarky zabudli ste na boddeza

merikac
31. jan 2011

baby uspavate, ci ste pospali vsetky skor ake deti??,mirka iste cvici,lebo vcera sa vyhovarala,,a splietala cosi o sobotnom cviceni naviac 😀 ,,,noe asi otvorila flasu vina a zapija tehu test....a maxinka,,ty co porabas???

monline
31. jan 2011

@mirka285 ale veď to je dobre, že šiel za slnkom..vieš s akou depresiou by sa ti inak vrátil domov? 🙂
už si mala tak postupne zostrihané vlasy? aké to bolo?

monline
31. jan 2011

@maxara ved - chudák? akože prečo by bol chudák? lebo pár žien je na neho zvedavých? 🙂 nerob drahoty 🙂

monline
31. jan 2011

@merikac noe si konečne spravila test? ušlo mi niečo??? 🙂

meruska
31. jan 2011

@tinka349 juuj tak dufam ze sa jej co najskor polepsi..ostanete teda dlhsie na vychode? alebo sa uz potom ponahlate do Alp?

vierkaha
31. jan 2011

Ahojte tak od dnes oficiálne patríme medzi šelmy zubaté - už je kúsok zúbku vonku 😀
@maxara Peti tak dnešný dátum si prosíme do tabuľky 😉

meruska
31. jan 2011

@tinka349 prepac, mam vidiny 😀 😀 😀 som myslela ze to pise tinaki ze mala je chora a nepride 😀 😀 😀

monline
31. jan 2011

@vierkaha tak to vracanie malo možno takúto príčinu...gratulka zubatej šelmičke 🙂

merikac
31. jan 2011

@monline ked poobede prispievala,,tak este nic take nespominala,,,ale ja byt na jej mieste, uz ho istotne mam,,nemala by som take nervy cakat v napati tak dlho, ze to asi tak,,,,,,,,,,,,,,,tak ja predpokladam, ze ked sa neozvala,,asi to maju uz za sebou a bud od stastia, ze je negativny si otvorili flasu,,alebo od stastia, ze sa to teraz tak rychlo podarilo,,si tiez otvorili flasu 😀

merikac
31. jan 2011

@vierkaha takze je tam??? supeeer, gratulky velke,,a co siet??- este ides s usvedcujucim materaialom ako v nej maly krasne spinka presviedcat mm, ze by sa vam zisla,,? 😉

kafoditka
31. jan 2011

ja skypujem so segrou, vybera zariadenie do bytu a hadze mi linky na zhodnotenie, tak radim 🙂

monline
31. jan 2011

@merikac a koľko mešká? inak---bolo by fajn, keby konečne uspokojila našu zvedavosť..🙂

kafoditka
31. jan 2011

@merikac Meri ty si cista vedma 😀 som zvedava, ci mas pravdu v s Noe 😉
@vierkaha Vieri gratulka k zubadlovi 😉

monline
31. jan 2011

@kafoditka iná doba je veru teraz..voľakedy sa nábytky zháňali po známosti, čakalo sa od skorého rána pred obchodmi, nosili úplatky (viem - moja krstná robila vedúcu v nábytku) 🙂

merikac
31. jan 2011

@kafoditka ale sme zvedave,,ze??? ved raz to tu musie niektora zacat,,,,,,,wou,,segra ma ake prijemne startosti

kafoditka
31. jan 2011

@vierkaha Vieri este ma napadlo, odgrgol ti maly, ked sa napapal?? Lebo ak nie a dala si ho hned na to do siete a hupala, tak sa z toho mohol pogrckat. mne sa takto maly dogrcal, ked som ho supla do autosedacky a hupala ho, aby zaspal..a to bol 20 min, po papani a vidis - predsa..

vierkaha
31. jan 2011

@merikac no skúsim, ale asi nepochodím, náš tato skonštatoval, že Maťko má slabý žalúdok po mne, ale hneď aj našiel pozitívum- že ušetríme na kolotočoch 😀 - no chlapi
@monline
@kafoditka ďakujem

maxara
31. jan 2011

@monline no ale vies.. ja neviem.. ajt tak teraz to na ntb nejdem riesit a mozno ma zajtra ukecas do sukra 😉

@vierkaha Vieri prosim hod mi to do IP, lebo nie som na kompe.. 😅

kafoditka
31. jan 2011

@merikac jasne ze sme zvedave, ved sme zeny 😉 segrin frajer kupil super byt za dobru cenu u nas v CA a segra ho ma zariadit 😎 inak za tu cenu 4izb. bytu by som si nekupila ani garzonku na konci Vrakune 😖

vierkaha
31. jan 2011

@kafoditka no on si grcol teda riadne, ale do siete som ho dala tak pol hoďku po jedle tak možno preto
@maxara ok hodím

tinka349
31. jan 2011

@meruska no citam akurat, ze do alp mam ist ? no ja by som hneeed isla 😀 😀 😀

meruska
31. jan 2011

@tinka349 tak chod 😀 😀 😀

maxara
31. jan 2011

@vierkaha ale to jeho grckanie mohlo byt aj tymi zubkami sposobene.. ved mu akurat iseil zub a mozno sa nahltal vela sliniek a plus to hojdanie.. mozno taka kombinacia vsetkeho..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre