Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
3. feb 2011

@maxara tak drzim palec

cigaretka5
3. feb 2011

baby zhanam okuliare slencne pre malu, neviete kde v ba je moznost nejake vyskusat? vraj na namesti hrniciarov je nejaky shop? nepoznate to petrzalcanky?

maxara
3. feb 2011

@cigaretka5 vdaka 🙂 tebe uz vypalovali?

maxara
3. feb 2011

@cigaretka5 ja som bola mimoriadne spoko s optikou na byvalej zukovovej v stredisku.. tam mali celkom slusny vyber a za dobre ceny, vola sa to ludova optika.. a este aj v kafkovom dome 😉

merikac
3. feb 2011

@maxara,,,,,vymazali prispevok, ktory som adresovala @monline " ze kedy sa my dve pustime do cvicenia"- vraj porusujem pravidla 😀 - jednoduco civicit sa nema 😀

kafoditka
3. feb 2011

@cigaretka5 neviem, ci myslime s Maxi rovnake stredisko, lebo ja niesom origos z BA, ale dost dobry vyber detskych okluliarov maju v zdravot. stredisku pri Bille - Strecnianska.. a v nasom panelaku neviem ci maju dobry vyber detskej optiky, ale mozem zistit 😉

maxara
3. feb 2011

@merikac presne tak.. 😀 😀 😀 necvic, naco.. 😀 ved je to proti pravidlam konika

maxara
3. feb 2011

@kafoditka ano Strecnianska 😀 to bola kedysi Žukovova.. a ja mam momentalne vymol v hlave

mirka285
3. feb 2011

@cigaretka5 pre take male deti slnecne okuliare nevyrabaju a rovno ti poviem ze mala by ich ani nechcela mat na ociach...taketo male deti treba chranit pred slnieckom inak...baby dnes sa vyhlasujem za TRUBKU dna...takze dala som si do tlakoveho hrnca maso s mrkvou nech to mam rychlo hotove a samozrejme mi to zhorelo,ja neviem kde mam hlavu,tak som to povyberala,par nezhorenych kuskov,ze vsak aspon jednu porciu z toho navarim,postavila som si varit trochu ryze a zabudla som ju osolit 😖 ja uz dnes nic nerobim radsej lebo coho sa chytim to dodrbem 😠

maxara
3. feb 2011

@mirka285 😀 😀 😀

maxara
3. feb 2011

@mirka285 sakra, hlavne ze sa tu rehocem ,ale teraz ma napadlo, ze mam uz hodinu na sporaku jablka na puding 😒

bambola
3. feb 2011

@mirka285 mirka ja v poslednom case vkuse zabudnem osolit 😠 neviem ci som zalubena alebo co 😀 ale cestoviny, ryza aj maso....vsetko bez soli 😀 😀

bambola
3. feb 2011

@maxara maxi ale vsak do nakypu idu zltka, a ja sa prave potrebujem zbavit bielok 😠

maxara
3. feb 2011

@bambola do nakypu ide sneh z bielok.. a zltka ked tam aj nedas, nic sa nestane 😕 bezne to tak robim

bambola
3. feb 2011

@maxara fakt mozem dat bez zltok? akurat bude biely nie? 😉

maxara
3. feb 2011

@bambola a aky robis nakyp? ja davam tu ryzovu kasu, do nej este nejake dobroty, cukor a ovocie, trosku citronovej kory a davam za normalnych okolonosti asi 3 zltka, ale uz som robila aj bez nich.. mozno ti nebude tak dobre drzat po kope, bude chyteny len tym stuhnutym opecenym snehom.. alebo daj 1 zltko a 4 bielka..
alebo urob krupicovy a tam rozhodne nepotrebujes vajcia, teda zltka..

ericica
3. feb 2011

@maxara dakujem 🙂 aj tebe meri a mon 😵 😵 😵 idem ulozit malu hned som tu... 😉

mirka285
3. feb 2011

baby ja dnes uz nic nerobim,isla som si rozmrazit rozok v mikrovlnke a ja som si ho uvarila...uplne mam dnes den BLBEC 😠

maxara
3. feb 2011

@mirka285 sadni si na prdel a zapni telku 😠

maxara
3. feb 2011

Od vnucika:
"Ahojte dedko a babka, v skole nam vraveli,ze sa nema klamat a mali by sme sa ku vsetkym klamstvam priznat, tak pisem. Cez prazdniny som potajomky otvoril jeden z tych velkych poharov so slivkovym lekvarom a skoro cely som ho zjedol. Aby ste nato neprisli tak som donho nasral a vratil ho do police."
Nato dedko babke vlepi facku:
"Ja som ti vravel, ze je to hovno a ty stale iba zcukornatel, zcukornatel.."

cigaretka5
3. feb 2011

@maxara
@mirka285
@kafoditka no tak som poriesila cez net http://eskrina.sk/778-okuliare-baby-banz-retro-..., mozno jej teraz budu vacie ale neva bude mat dlhsie. Mozno ich nebude chciet ma gebulke ale neviem ako inak ju chranit pred horskym plnkom, ideme do tatier vo februari na konci a to je dost pravdepodobnost ze bude svietit

Mirka ako inak chranis deti pred slnkom? mala bude v sportaku a ako jej zabanim nech necumi do slnka?

cigaretka5
3. feb 2011

no ja robim nakyp vacsinou bez vajicok- vlastne len upeciem tu ryzovu kasu s ovocim , ked je hotovy polejem jablkoym alebo jahodovym sirupom a je hotovo.

ericica
3. feb 2011

@maxara 😀 😀 😀

cigaretka5
3. feb 2011

baby ako ste dopadli s vacsimi sedackami pre drobcov, viem ze o tom sa tu uz pisalo vela. Vyhravaju romerky?
uz vozite niektore dietky v smere jazdy?

ericica
3. feb 2011

@mirka285 no aj ja mavam take dni 😒 ozaj ako sa pacilo Gabovi v thajsku aj ti nieco priniesol???

cigaretka5
3. feb 2011

@maxara len keby v tej telke neico bolo

mirka285
3. feb 2011

@cigaretka5 treba kupit slnecnu clonu na kocik alebo davat capicu so siltom....ale aj tak uvidis ze mala tie okuliare nebude chciet mat,hovorim z vlastnej skusenosti,moj Tomas ich nechcel ani ako trojrocny,ale tak mozno tvoja mala bude vynimka..popravde,ja som este polrocne babo so slnecnymi okuliarmi nevidela,tak uvidis....

mirka285
3. feb 2011

@ericica Eri Gabo je este stale v Thajsku takze neviem este co mi donesie...

bambola
3. feb 2011

@maxara no ostala mi aj nejaka ryza tak som myslela, ze ju trosku povarim s mliekom, a potom tam fuknem cukor, maslo,ovocie , naslahane bielka a dam zapiect a potom este sneh na vrch

cigaretka5
3. feb 2011

@mirka285 no potom ti dam vediet , mozno bude po mne a mm, ja bez okulairov slnecnych pomaly ani v dazdi nevidem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre