Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alica26
8. feb 2011

@meruska aj ja som hrávala basket, bola som podkošová... velmi mi to chýba..

meruska
8. feb 2011

@alica26 ja s mojou mini postavou som rozohravacka 😉

mirka285
8. feb 2011

@meruska ziadny sport nie je fuj...no inak pozerala som dnes pocasie a zase sa ma ochladit....

meruska
8. feb 2011

@mirka285 ale pre maxi a kafku je 😀

mirka285
8. feb 2011

@meruska mne sa nepaci asi iba box 😒

kafoditka
8. feb 2011

@meruska Meru ale mna musis chapat, ze ho neznasam, ked ma pri mojej vyske 158cm davala telocvikarka na baskete pod kos 😠 😀

kafoditka
8. feb 2011

mne sa nepaci box a sumo 😝

meruska
8. feb 2011

@mirka285 mne sa nepaci viac sportov, ale zas je ich asi na svete preto tolko, aby sme si kazda nasli ten svoj 😉

meruska
8. feb 2011

no nic, idem ja uz naozaj spat 😉 moji chlapi su uz v risi snov dost dlho

gabika41
8. feb 2011

dakujem za rady...zajtra zacnem aplikovat....

mirka285
8. feb 2011

dobru noc baby

ericica
8. feb 2011

ahojte je tu niekto nedari sa mi zaspat,vcera mala zase zurovala v noci a teraz ked spi a dalo by sa mi spat tak neviem 😖 😖 😖 dufam ze dnes v noci bude klud 😝
dnes som bola s Rebi u dermatologa osetroval jej prasknutu zilku pod okom a taak hysakovala ze sa s toho cela pocurala a aj mna celu ocurala pred takym mladym dr...som sa hanbila jak pes...musela som rychlo kupovat nove oblecko pre mna aj pre nu....

alica26
8. feb 2011

Baby, aj ja idem do hajan...dobruuuu...

monline
8. feb 2011

@ericica ale nakoniec aký dobrý dôvod kúpiť si niečo nové 🙂)

ericica
8. feb 2011

@monline no ved ...citujes mojho mm....ze co sa stazujem ked mam novu tuniku a gate.... 😀
ale si ma mala vidiet zeby som pod stol zaliezla od hanby....a dr hovori ze preco tak plce ved to neboli a ja ze to ma asi po mne len co zbadam ihlu odpadavam 😝

ericica
8. feb 2011

vidim ze preberate chudnutie,,ja idem zaciatkom aprila na svadbu a potrebujem hodit pra kil hlavne z brucha ale neviem co mozem zo sebou robit ked este kojim.....moze sa uz cvicit???

monline
8. feb 2011

@ericica ááále prosím ťa..však sa nič tak strašné nestalo..je to dieťa a mala strach..mne sa raz stalo, že som šla s nikou ku krčnému a on jej pozeral do nosných dutín..už predtým sme dlho stáli v čakárni, vydýchaný vzduch..a zrazu začal niečo chystať nad liehovým varičom, ja som tam stála a cítila, že mi hučí v ušiach, podlamujú sa mi nohy a mám tmu pred očami..a zrazu priskočila ku mne sestrička a potom ma začali dávať na ležadlo a vykladať mi nohy dohora..odpadla by som 🙂 toto niku vtedy riadne vydesilo

monline
8. feb 2011

@ericica ževraj môže úplne bez problémov 🙂

gabika41
9. feb 2011

dobre ranko sa praje 🙂 takze po tom vcerajsom prejedeni veru v noci neboli ani ziadne dudlikove hratky,ale teraz rano zase sotva 100ml... 🙂 mam v kuchyni kotol jablk,tak idem na ne....... 😀

maxara
9. feb 2011

halooo, baby teste sa, mm mi na ranajky urobil cesnakove mnamky 😀

noemarta
9. feb 2011

dobre ranko,
my sme horuckovali celu noc, aj teraz uplne hori, takze ja neviem co bude do obedia 😕 ☹ ☹

merikac
9. feb 2011

@maxara maxi,,dnes sa mas,,ale dnes podla lunearneho kalendara by sa nemali vyprazane a mastne jedla,,lebo dnes je telo nachylne k extremnemu priberaniu 😀 - prave mi to tu povedali kolegyne 😀
dobre ranko baby,,dala som vcera 35 brusakov,,na zaciatok dobre, po vyse roku,,ze???????? 😀 😝 pekny dnik vam vsetkym

maxara
9. feb 2011

@gabika41 citam dozadu, neviem co ti baby napisali, ale ja ked som davala ovocie na olovrant, okolo 17tej tak vecerne mliecko o 19:30 mi nechcela pit a ked ho vypila, spustila rev a vyvracala vsetko.. tak som zacala davat ovocie na desiatu a na olovrant davam jogurt alebo len nieco do cucatka, roztek, susienky, uvarenu merkvu v celku... a odvtedy nemam problem.
a na suchu pokozku az lisajovitu, az zaciatky ekzemu je paradny Holtov krem.. smrdi jak kolajnice, ale fakt dobre zabera.. mm ma ekzam od malicka a natieral si svoj ekzem holtasom a odvtedy sa mu to veeeelmi zlepsilo

bambola
9. feb 2011

@maxara donesiem ti rusku na usta? 😀 😀
@noemarta chudatko moje ☹ ale cez den zvykne byvat lepsie

maxara
9. feb 2011

@noemarta ☹ jak horuckovala? kolko ma teplotu? ma aj nieco ine?

@merikac hups, mala si to napisat skor.. uz som to zozrala.. 😎

maxara
9. feb 2011

@bambola 😀 ale sak prezijete nie?

bambola
9. feb 2011

Dobre ranko 🙂

baby vcera ste tu spominali kupanie a suchu kozu dietata. Ja malu kupem tak raz za 2-3 dni bupi mydlom a vobec ju nekremujem ani neolejujem a ma krasnu jemnu pokozku 😵 mame doma infadolan z lekarne ako spominala @adelaine ale tiez som ho pouzila mozno 5x a aj to len na nohy lebo sa mi zdali take suchsie. ja som citala na nete, ze sa pokozka dietata nema mydlit a drhnut kazdy den lebo aj samotna voda vysusuje 😕 no a mala nerobi v bani aby som ju drhla kazdy den 😀 😀 ale ked boli take mrazy tak som jej natrela licka a nos nivea kremom proti mrazu.

bambola
9. feb 2011

@maxara ale bozkavat sa dnes nebudeme 😀

monline
9. feb 2011

@noemarta noe to ma mrzí...a koľko mala horúčku? nemôže to byť len zo zúbkov? daj vedieť pred obedom ako to vyzerá..držte sa

bambola
9. feb 2011

mala este spi 😕 ale aspon mi vydrzi do tej 11 a nebudem ju tu musiet kriesit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre