Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
13. feb 2011

@aalexis007
sikovny je .. nasa sa plazi 🙂

alica26
13. feb 2011

@aalexis007 jeeeeeeeej, šikulko malý... 🙂 aj náš už trošku skúša, ale ešte to asi chvílku potrvá...

monline
13. feb 2011

@maxara hej hej..v rýchlosti som to napísala takto, moja chyba

@denisse tak určite to časom prekonáte a bude pekne papať..zatiaľ jej asi viac vyhovuje kojenie...a včera ked som vešala vypraté veci a zistila, koľko bodyniek mi zafarbil čaj (lyžičkujem čaj, lebo fľašu odmieta, máličko z nej vypije), tak asi aj mne viac vyhovuje kojenie 😀

bambola
13. feb 2011

vsetci spia okrem mna a malej, este som si ani nezjedla zakusok a nemozem sa ist ani vys.at s prepacenim 😠
@denisse deni moja sa teraz tak ustalila na dvoch prikrmoch denne. rano okolo pol 10-10 ovocie a potom okolo pol 3 zeleninka, malokedy vecer ryzova kasa s ovocim. kojim o 11 doobeda- to mi zaspi na cca tri hodky, potom po obede iba na zapitie lebo ideme von tak aby splachla obed 😀 vecer raz, ked vypije tak vela ale este nejde spat, no a okolo 22h ked aj zaspi,a v noci mozno trikrat ale neviem kedy kedze spime spolu a ja len vytiahnem prso, niekedy na nom dokonca ostane. ale da sa povedat, ze s prikrmami kojim menej a nepyta. papa velmi pekne a spapa aj dost vela, chuti jej aj ovocie aj zeleninka aj masko (klop klop)
bare asi len skusaj, zatial jej evidentne staci mliecko a pokial nechudne tak to nebude take zle 😉

bambola
13. feb 2011

@monline @denisse mne mala nepije nic okrem MM ale cekom sranda je, ze ked jej po papani umyvam papulku tak lize vodu ako macicka 😀 ale ked jej dam do flasky tak nechce 😠

strasska
13. feb 2011

@denisse len rychlo lebo ocakavam navstevu...tak ja kojim vela...mame iba 1 prikrm, aj ked ho zje vela...
😝
ale mlieko musi byt
7,9,12-prikrm,14, 16, 18, 20, 22, 24, 02, 04, 06, 07 a tak dookola...cize kazde dve hodky 😕 😕 😕

strasska
13. feb 2011

@maxara dik za radu, asi som si vybrala 😉

maxara
13. feb 2011

@strasska a ktoru?

bellablonde
13. feb 2011

@alica26
@monline dakujem 😉
@aalexis007 za chvilu sa ti rozbehne 🙂

kocky mna dnes asi trafi, hodinu obliekam deti na von a ked uz sme jednou nohou vo vytahu, davam A. capicu a ona cela horuca... zas ma teplotu, uz 3 den jej priebezne stupa a klesa. Asi aj my mame siestu chorobu 😖 ....
tak sme sa pekne vratili, poriadne som jej vyvetrala izbu a uz aj spinka
do toho chytrak sused vrta 😠
prisamvacku, ze si idem dat panaka

monline
13. feb 2011

čaute...kde ste všetky? 🙂 mne malý práve zaspal, dnes spal poobede len hodinku, tak som zvedavá, kedy sa zobudí...
aký ste mali deň?

maxara
13. feb 2011

Caveste, a coze tu skapal pes? 😕 Ja som bola cely den doma, valala som sa, hrala som hry na pocitaci, ked Ninka spala, ked nespala, hrala som sa s nou.. mm dusil s prdosom.. nic moc.. no a este som nieco robila.. jladala som na nete nejaku originalnu velmi peknu soliternu komodu.. ale samozrejme, bud stala cez 700e, zaco mam ja komplet nabytok do obyvacky, cize neprichadza do uvahy, alebo boli to len fotky, ze aha ake pekne mam, ale nepredam.. tak som sklamana.. 😔

kafoditka
13. feb 2011

Caute, mne je stale zle, zavraty sa cez den trochu zlepsili, ale navecer je to zasa zle... 😔 priebezne vas citam, ale dnes je tu nejak ticho..
@bellablonde Juli krasna je malinka 😵 vela zdravicka prajem, nech je rychlo fit 😉

noemarta
13. feb 2011

ahojte holky,
vidim ze tu skapal pes....
ja som uuuplne ze vypluta, Nela tuto noc VOBEC nespala, asi ju tie vyrazky svrbeli, tak nespala, brutal plakala, ale chvala bohu som mala fenistilove kvapky, tak tie asi zabrali , lebo nad ranom zaspala konecne... a ja od vcera total bolehlav, az na grcanie, tak si viete predstavit, total na umretie.... ☹ ☹
uz jej nastastie vyrazky ustupili, cez den si spanok vynahradila, doobeda spala tri hodky a poobede dve hodky a uz drychme, tak hadam to uz bude dobre.
@kafoditka bud ti chyba zelezo, alebo mas zly tlak, to tym pocasim. ☹ ☹ ☹ ☹
baby drzte sa, idem ja nieco porobit, lebo vcera som nespravila total nic. ☹

ywett
13. feb 2011

@denisse
ahoj, k tym prikrmom...my sme zacali presne na vianoce ako 5 mesacna, najskor to bolo par lyziciek a asi po tyzdni a pol spapala aj 120 g, ked zjedla viac ako 150 tak som kojenie vynechala....potom som zaviedla masko a aj ovocie..nasa vsetko pekne papka....mali sme teraz tazky tyzden s teplotami a odmietala papat a tak sme len kojili, ale od dnes sme nabehli do starych kolaji, spapala na obed 200 g cuketa, tekvica, zltko a olovrant 100 g broskyn..tak ked takto pekne spapa tak kojenie vynecham, ale tak o hodinku jej ponuknem aj prsnik a vzdy si da...mame problem pit tekutiny...malej najviac chuti tekvicka...treba skusat, maju to byt prikrmy, takze nemusia hned nahradit mliecnu davku...uvidis...drzim paste

ywett
13. feb 2011

@bellablonde
aj my sme tak mali teploty a potom nic...dr.ale povedala, ze zo zubkov..tak neviem..
vy uz zubky mate?

ywett
13. feb 2011

@aalexis007
sikulko, u nas zatial ziadny naznak...mas nejaky grif ako na to? ci jednoducho sam sa zobral a isiel skumat svet po styroch? 😎

ywett
13. feb 2011

@bellablonde
kraasna je alexinka...aj petulko...inak mame dalsiu tehulku z nasej temy...

ywett
13. feb 2011

@maxara
pekne sa mu to v tom sne odohralo 😀 😀 😀
sa musite doma celkom bavit, ked sa taketo veci snivaju 🙂

merikac
13. feb 2011

@ywett a kto je uz tehulka_? spravne chapem, ze z tejto temy?? 😲

merikac
13. feb 2011

dobry vecer babulky,,,ako sa vam vikendovalo?? vidim, ze ste sa pilne venovali svojim rodinam a neflakali sa tu na MK- lebo prispevkov ste pridali minimalne,,,,ale aspom mi toho moc neuslo. Emma je nejaka umrncana uz od piatku,,netusim co jej je, 😒 .........

ywett
13. feb 2011

@merikac
nie, nie...my sa s @bellablonde pozname s inej temy este z mojejsvadby a tam sa to tiez rozrasta 😉

merikac
13. feb 2011

@ywett aj som si myslela,, 😀

monline
13. feb 2011

teda dnes ste naozaj málo písali...

@merikac si tu?

merikac
13. feb 2011

@monline ano Mon,,,smirujem golfky,,mm, povedal, ze mam nieco popozerat 😀

monline
13. feb 2011

@merikac všetky ste sa navnadili, super...ked ja budem zháňať, presne budem vedieť na koho sa obrátiť s radou, už budete mať tie svoje odskúšané 🙂

merikac
13. feb 2011

@monline noo,,ked ja zhanam nieco uplne fakt skladne,,ale ja si nepomozem, mne sa moc z tej sirokej skaly toho nepaci 😠 ..........asi mi bude musiet niekto podarovat,,vtedy nespekulujem :D a je mi luto vyhodit prachy, za nieco co uz mam, aj ked by som s tym az moc tak nebola spokojna,,takto stale poskulujem po tom co sa mi vyzualne paci a z toho mi zostava len nuna, quinny a prego- a vsetky su aj trosku drahsie,,,, 😠

monline
13. feb 2011

@merikac v tomto ti neporadím, na toto je macher mirka a bambola..a možno pôjdeš po obchodoch a do nejakého sa na prvý pohľad zaľúbiš a kúpiš..🙂
inak- minule som tak premýšľala, keď som čítala tuto o tom, akí sú predavači neochotní ak majú poukazovať a vysvetliť veci o kočíkoch...že sa im možno ani nečudujem...,veď povedzme si pravdu...koľko ľudí si nechá ukázať kočík a pritom vie, že si ho tam nekúpi aj keby sa predavač rozkrájal, pretože chce ušetriť x eur a kúpi si možno ten istý na nete? Možno ten predavač v ten deň ochotne ukázal a vysvetlil a predviedol kočíky 10 zákazníkom a z toho ak jeden kúpil alebo sa aspoň tváril, že príde kúpiť...potom stratí chuť na to, aby sa v práci pretŕhal...
viem to podľa seba..akonáhle bola v posledných rokoch veľká konkurencia, tak chodili zákazníci, ktorí si nechali všetko dopodrobna vysvetliť, spraviť rozpočet, venovala som im dve hodiny času..a nadupaní informáciami kúpili niekde, kde bolo o pár centov lacnejšie...a potom sa stalo, že ten človek mal tú drzosť, že prišiel k nám a chcel dokúpiť dve krabice obkladu, lebo ja som mu povedala, že mu to viem zabezpečiť zo dňa na deň ale tam, kde kúpil na celú kúpeľku, na to čakal tri týždne..a ked som mu povedala zrazu tiež dlhší čas, už bol nasratý, že prečo..no preto, že pre dve krabice nikto do auta nesadne okamžite....
toto je len môj pohľad predajcu 🙂

merikac
13. feb 2011

@monline to je sice pravda,,ale je to jeho praca a nikdy nevie-, ci si dany zaujemca ozaj nechce kupit prave ten ci onen kocik, ci iny tovar v jeho v danej predajni a odradi ho "len" neochota predavaca,,,takze si myslim,,ze keby bol ochotny,,a dokonca by vedel promptne ponuknut aj daku zlavu,,myslim, ze by vela ludi ozelelo par eru naviac a boli by spokojni obaja,- viem, vzdy sa tot ak neda,,ale zober si to podla seba,,iste si neposlala do predele zakaznika a nebola si k nemu neochotna,,,,,,,

merikac
13. feb 2011

@monline dobru nocku,,,mm, ma lanari do postele-vraj mi pomasiruje chrbat,,tak utekam 😀

monline
13. feb 2011

@merikac nie, zákazníka som nikdy neposlala do prdele ani som nebola neochotná..ale nie vždy som šla na plný výkon...ja som mala tak odpozorovaných ľudí, že som vedela rozpoznať kedy majú skutočný záujem, hoci aj taký predbežný do budúcna....
i ja idem spať..dobrú noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre