Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
22. feb 2010

Ericica aj moj chcel babu🙂)))))) Tiez mi to bolo cudne ze nechce syna ale teraz je aj rad si myslim....Povie ze jemu je to jedno hlavne nech je babo zdrave.... Hlavne svokrusa plakala od stastia. Po 5 vnuckach sa docka aj vnuka 😀 😀 😀 V nasej rodine tiez prvy vnuk a celkovo chlapcov mame malo....

mirka285
22. feb 2010

oacka 😀 v ziadnom pripade..

oacka
22. feb 2010

zrzulka,mne sa nechce čítať dozadu, aké boli nákupy? si spokojná? mali všetko,ako si chcela? dáš aj fotky?

ericica
22. feb 2010

zrzka a mas to uz iste???ja tam mam este jedno % ale myslim si ze ked videla kavove zrno tak uz chlapec nehrozi co 😨

ericica
22. feb 2010

ano ano aj ja som zvedava co za nakup si spachala 😎

achojka
22. feb 2010

maxara zatial tam chyba vek 27 rokov, pohlavie ani meno este nevieme.

mirka285
22. feb 2010

fakt sa vam lubi Zita,tu v Bratislave sa to meno vobec nepouziva..ale ostanem pri tej Linde,malu tak volam tak ju nebudem blbnut..zrzulka ze 53 😉 ty mozes priberat a priberat,tebe nadavat urcite nikto nebude..tolko som vazila minuly rok na dovolenke,a to som bola na salatikoch,bo som chcela byt strasna kocka v plavkach 😀

maxara
22. feb 2010

achojka vyborne.. poznacene... zachvilku budem musiet tabulku znova apgrejdnut 🙂

ericica
22. feb 2010

kuk sem co som nasla hladala som kedy ma Edina meniny....a su tam vsetky mena aj Rebeca je 2 septembra ako ju aj oslavujeme....
http://matway.webovastranka.sk/wiki/1299/1178/M...

maxara
22. feb 2010

mirka nemen mi tu udaje z tabulky a ostan pri Linde 😉
zrzulka 53 mas teraz, ked si pribrala uz 10 kg? alebo predtym 😉

53 som nemala ani ked som sa narodila tusim... 🙂

ericica
22. feb 2010

no ja by som na salatikoch urcite nevydrzala 😖 😖 😖 asi by som si nieco spachala....ja nemam silnu volu a za dobre jedlo by som vrazdila 😀 ale zas sa ani neprejedam 🙂

zrzulka
22. feb 2010

Ericica ano pindika sme videli na 100%...Aj lekarka povedala ze uz neodpadne 😀 😀 😀 😀 3D sa hadam nezvykne mylit...

Oacka ano som spokojna. Segra ma nazvala shopoholikom tak to asi hovori za vsetko.Som ju ustavala jak kona 😀 😀 😀 okrem kocika a hniezda do kolisky mame uz vsetko. Aj viac ako je treba 😀 😀 😀 .... v Uk som nechala cely majland ale polrok nemusim nic riesit. Kupila som aj take veci ako monitor dychu s vysielackou, sterilizator, odsavacku, flasky, cumle, deky, osusky... oblecko pre maleho aj pre seba zopar novych kuskov do satnika 😀 .... fakt som zasobena takze sa mi tam oplatilo ist....let bol nudny ale dalo sa to vydrzat.Hlavne ze lietadlo nemeskalo... Akurat maly viac kopal asi tiez citil zmenu ....

ericica
22. feb 2010

takze nasla som Edinu ....je 26 februara 😀 😀 😀 a ja mam meniny zas 2.februara 😵

zrzulka
22. feb 2010

maxi teraz🙂

oacka
22. feb 2010

a to sa tam v UK všetky tie veci oplatia viac ako u nás? to je aká nespravodlivosť!

ericica
22. feb 2010

zrzka nie nezvykne ale ja som nevedela ze si bola na 3D necitala som si spetne prispevky.....ale aj tak zo srdca gratulujem 😵 😵 😵 daj si do pasu ze chlapec a meno lebo ja som pozerala a nevidela som tam nic preto som sa pytala 😉 😉 😉

maxara
22. feb 2010

zrzulka 😲 😲 😲 cozeee??? ja zdochnem...

ericica
22. feb 2010

oacka veru je .......a velka 🙄
mne tam nakupuje muzov bratranec alebo kamoska si da nakupit a objednam si aj ja a mame s jednym postovnym a potom si rozdelime 🙂 oplati sa lebo tie iste veci su u nas hrozne predrazene 😝
zrzka pofot a hdo do albumu som veeeeeeelmi zvedava 😵

zrzulka
22. feb 2010

baby fotky co ja viem??? je toho vela, cast mam este u segry, to vezme jej kamos o 2 tyzdne ked pojde na SR... Skusim pofotit aspon zopar kuskov a ked bude casu hodim do alba.... Ale len oblecko lebo tie elektro veci som nechcela davat do lietadla nech sa neponicia.... Hracky nekupujeme lebo po malej mame strasne vela vselicoho.nejake drobnosti som pokupila....

mirka285
22. feb 2010

maxi neboj,nic nebudem menit 😉

oacka
22. feb 2010

ericica,a to kde a ako si tam objednávate? že jeden ide do UK a vy mu poviete,čo má doniesť?

maxara
22. feb 2010

oacka mna by to nerpekvapilo, ja ked som bola v belfaste tak som kupovala jak diva na seba... okrem toho, ze tam bezne maju velke oblecenie v normalnom obchode, maju ho aj normalne pekne... nie take vrecia, co mi vnucuju cinosi na trhu, ze ani mojej praprababke by sa nepacili... no a tu u nas, ale urcite aj inde je obchod KIK s oblecenim, aj detskym (inak tu veselu tuniku mam odtial, za 5e) a tam sa ti idioti ani netaja tym, ze SK je najdrahsie... normalne je vysacka, ze SK 5,49e, A 5,19e D 4,99 akoze za tu istu handru... no otraas

ericica
22. feb 2010

oacka muzov bratranec tam zije 😉 on mi odtial nosi veci....
a jedno moja kamoska ma dalsiu kamosku v uk a ona nam pokupi a posiela postou len si musime zaplatit postovne.....hej a vyberame si z netu zo stranky 😉 🙂

mirka285
22. feb 2010

inac u nas je vsetko uplne predrazene,za tych par veci co mam v albume som vyvalila 200 eur..teda odfoteny namam ukurat matrac a navlecky do postielky...pride mi o dost za tych par malynkych veciciek

oacka
22. feb 2010

Kik máme konečne aj v KE, majú tam zlaté veci pre deti. pre seba som tam nepozerala, ja ľúbim Marks and Spencers, majú veľké veľkosti, kráááááásne farby a vzory a také konzervatívnejšie vecdi, čo mne vyhovuje, ale kupujem len ke´d sú zľavy,lebo inak je to moc drahé. bohvie koľko to stojí v UK,to je anglický obchod.

karinnka
22. feb 2010

Ahojte dievcence....Ani nekomentujem co ste popisali...len Vas precitat je dost 😉 maxara aj u nas je KIK v Ke a bola som happy,ze je tam dostat aj vecsie cisla....Vidim,ze chystate stretko,aj v Ke by sme mohli nieco vymysliet 😉

zrzulka
22. feb 2010

baby ved hej moja segra zo mna nechapala... ale tak ona nema deti, nevyzna sa v tom. ja ked nieco potrebujem a ide na Sr tak mi nosi. Alebo si objednavam cez net a ona to potom vyzdvihne. ono treba vediet kde nakupovat. Su tam aj drahe veci ale daju sa pokupit aj lacnejsie.vacsina predajni ma Outlet. Alebo v T.K Maxe kde vlastne vozia znackove oblecko z celeho sveta co sa nepopredava. da sa kupit za lacny peniaz....
Aj tesco ma rozne akcie. ja som tam ten monitor dychu Angel care co v Brendone maju za 125€ kupila za 60 libier, Avent vyrobky su tam za polovicne ceny, Tommy Tippee maju take akcie ze ked kupis dajme tomu 2 flasky tak mas za 5 libier ...
verim ze aj na Sr to dorazi lebo my to tu mame velmi drahe.... aj mne je to luto ze my tu nemame moznost nakupit... este my z ba mozeme ist do rakuska ale stred ci vychod mizeria ☹ ☹ ☹

oacka
22. feb 2010

ale my Košičanky môžme,len keď máme vychádzky, 😀 aj ty si PN, karinnka,nie?

mirka285
22. feb 2010

no len ked mne uz pride aj Rakusko vykupene,bo tam cela Blava nakupuje 😠

oacka
22. feb 2010

áno, tu je to blbé, a potom nám predávajú nejaké veci, čo sú v európe považované za úplné šity a nám to prezentujú jak super kvalitu, dajú na to brutál ceny a my ani nemáme s čím porovnať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre