Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
20. feb 2011

@monline aaale mozes.. co uz s tebou 😉

monline
20. feb 2011

@mirka285 tak dnes máte výlet bez Lindy, super...🙂 cestoviny som varila včera, s šampiňonovo-nivovou omáčkou

monline
20. feb 2011

@maxara si zlatá, ale to nejde, malý Marek je šidlo...škoda, že nie je škôlka teraz ☹ ešte počkám čo bude s našim autom, muž v utorok nerobí..síce bude frfľať, že čo tam s nami bude, ale ukecám ho..dúfam 🙂

maxara
20. feb 2011

@monline povedz mu, ze bude aj mm doma, ze pokecaju.. a ked nebude tak hold smola 😀

kafoditka
20. feb 2011

@maxara Peti, umrela som smiechom momentalne, Miskovi 100bodov 😀 😀 😵
@mirka285 ja to jedlo poznam pod nazvom plnene holubky, kamoska vychodnarka to casto robila, ked sme spolu byvali, mnam 🙂 Jaaaj ako ti muselo byt dnes fajne samej s Gabkom... 😉
@monline Mon ved si to nejak zmenezuj, aby si v utorok dosla, teba som este nevidela 😉
My sme boli na prechadze a poviem vam, ze dobra kosa vonku, tato zima ozaj nema konca 😠 A mam nejake cudne kramy, lebo dnes mam stvrty den a dokopy nic uz od vcera nekrvacam 😕

monline
20. feb 2011

@kafoditka tak aj ja ťa chcem spoznať naživo, preto sa pokúsim zmanažovať to a Peťa mi snáď odpustí, ak sa dovalíme vo veľkej skupine..🙂 Mne sa zdalo, že dnes je pekne, ale aj tak som na prechádzku poslala muža..malý spal hodinku vonku teraz s robom hrajú futbal..malý naháňa v behátku loptu 😀

tinaki1275
20. feb 2011

@kafoditka ano tak sa to vola u nas.. 🙂 moja babka na zempline robila skvele plnene holubky ..joj co si mi pripomenula.. 🙂
baby mne mala necche stale papat prikrmy ..ja nechapem ako moze dieta ktore v pohode jedlo 150g len tak prestat..uz je to cez dva tyzdne..nutim ju ,oblbujem ked dava do pusy hracku strcim jej lyzicku ale viac ako 40-50g do nej nedostanem..ona len co vidi lyzicku naspuli pusu a normlane pokruti hlavou ,ani ovocie a ani zeleninu nechce..... ☹ a mlieka pije samozrejme viac lebo je hladna...mam ju snad vyhladovat a nedat mlieko ? vahu ma ale zatial ok ..vcera som ju vazila tak ma 7560g za 5 tyzdnov pribrala pol kila co je dobre..zvlastne je ze dnes som napr.ja jedla bielu activiu s kokosovou prichutou a on asedela vedla mna ..zacala sa mi natahovat za lyzickou a hovorit mam-to robi obcas ked vidi jedlo ...alebo nas jest ..a tak som ju zosrandy nechala. a ona si oblizla co ostalo na lyzicke..bola nadsena a hned rukami do teglika... skoro ma drblo ..poradte co s nou ?

kafoditka
20. feb 2011

@monline prosiiiiim ta, nepoznas Petu?? cim viac ludi pokope u nej doma, tym je spokojnejsia 😉 😀

tinaki1275
20. feb 2011

@monline ako dlho nechavas Danka v behatku ?teda kolko tak v priemere cez den?neviem kolko mozem malu nechavat ..paci sa jej tam ,vcera mi kamoska doniesla, ale zatila ju nechavam len na tej podlahe este som ju nenechala "chodit" paci sa jej to aj tak lebo stoji a to je pre nu najdolezitejsie..sediet mi uz nebude ani keby neviem co.. 😠

tinaki1275
20. feb 2011

@kafoditka to si trafila... 😀 od nej mozme cakat ze zorganizuje u nich doma aj mega stretko vsetkych julovcatiek do 15 rokov 😀

maxara
20. feb 2011

@kafoditka 😀 no a si predstav, ze mam potom vychovne posobit na prdosa.. 😖 😀

@monline odpustim, ale upozornujem, ze nevarim 😉 😀

@tinaki1275 ved aktiviu jej kludne daj, sladku bielu.. a kolko bude chciet.. ja Ninke som uz trikrat dala a vzdy zjedla skoro celu..

kafoditka
20. feb 2011

@tinaki1275 Mati mozno sa len stale potrebuje aklimatizovat a vratit do "normalu", ved ste doma par dni, daj jej este cas. A kludne by som jej tu activiu dala, ale radsej skus najprv cistu bielu, zachuti jej, mozno sa aj rozpapa.. podstatne je, ze nechudne.

kafoditka
20. feb 2011

@tinaki1275 akoze ja s tym ratam, ze sa nebudeme trepat cela skupina na stred slovenska, ale pekne do pezinku 😀 😀 a ked nie k nej domov, tam isto na chatu 😉

maxara
20. feb 2011

@kafoditka @tinaki1275 a kam ulozim chrapat vychodniarky, ha?

kafoditka
20. feb 2011

@maxara vybavis privat u susedovcov 😀

tinaki1275
20. feb 2011

@maxara @kafoditka tak skusim activiu aspon ..mna stve ze neje zeleninu s maskom a ani ovocie..,to prestala uz na zaciatku dovolenky ...tak som myslela ze doma s a vrati do normalu ale nezda sa mi .. 😒 mame ockovanie buduci tyzden tak sa opytam dr..
peti vychodniarky by mohli kempovat na zahrade 😀 mate tam dost miesta..

maxara
20. feb 2011

@kafoditka no to viiis 😀

@tinaki1275 ale mame tam aj plno naslapnych min 😀 😀 😝

kafoditka
20. feb 2011

@tinaki1275 Mati prosim ta, mozes mi tak v skratke troma vetami napisat do ip ako skonci tak rysava kamaratka Seherezady? Svokra mi tu cely den omiela, ze chudaka Omara postrelili a ona je hotova, ze zomre, tak jej hovorim, co bude nasledovat a ona uplne hotova, blazeny usmev nahodila, ako dobre, ze Omar prezije 😕 😀

maxara
20. feb 2011

@kafoditka Domi ty si riadne mimo 😀

kafoditka
20. feb 2011

@maxara teraz ma napadla dugyna s tymi latkovkami na pol strany, ked sme preberali plesove saty 😀 😀

maxara
20. feb 2011

@kafoditka 😀 😀 😀 no ja len skor, ze tam ziaden Omar nehra 😀 😀 ale Onur a to je frajer Seherezady, nie tej rysavej 😀 , to je Kerem.. ale postrelili Onura

kafoditka
20. feb 2011

@maxara jaj, aspon vidis, ze to fakt nepozeram 😀 ale svokra to ma asi tiez pomylene, ked cely den spomina Omara 😕

maxara
20. feb 2011

@kafoditka 😀 😀 😀 jej povedz, ze je to Onur 😀

bambola
20. feb 2011

@monline vsak v BB 😉 ja som len kukla na ten golfac , pozrela funkcie a toto mi tak utkvelo , ze to odpruzenie je super vec, a to ma velmi malo golfacov 🙂

maxara
20. feb 2011

@bambola tesis sa ze mam pre teba knizku?

bambola
20. feb 2011

pozrite, prave som nam nasla super miestecko na take vacsie rande 😉 ak mala bude dovtedy lozit tak sa hlasime 😀

http://www.bratislavamarathon.com/?k=111

bambola
20. feb 2011

@maxara jaj maxi prepac, ze som k tomu nic nenapisala mi to vypadlo v priebehu toho citania. ale dakujeeeeeeeeeeeeeeeme, ze si na nas spomenula. jasne, ze chceme 🙂 teraz uz musime prist 😀

karinnka
20. feb 2011

Ahojte 🙂
@maxara Dakujem si zlata ale skusim urobit kuk tu u nas v Ke 😵 😵 😵
@stasska Tak macat sa v bazeniku by bolo fajn 🙂 🙂
Dnes sme boli poziet golface ale este musim urobit kuk aj inde,lebo nic ma nezaujalo 😉

A coooo chysta sa kempovacku u Maxi na zahradke? 😕 😵 😵 😵 😵 😀
Idem si Vas precitat 🙂

maxara
20. feb 2011

Akoooo baby, ja s tym kempovanim nemam problem 😀 ja mam postel.. ked chcete, vyjadrite sa vy

@bambola keby sa ti nepacila, tak ja ju potom dam kamoskinmu brusku, ked sa narodi 😉

@karinnka oki, ja len ze ho maju u nas a stoji 15daco 😉

kafoditka
20. feb 2011

Baby ja si z nostalgie pozeram uplne vsetky fotky Filipka od narodenia a normalne nechapem, ako strasne rychlo mi rastie pred ocami 😔 ved pred chvilou bol take malinke klbko a teraz je z neho uz chlapina 😅 Booooze ani sa nenazdame a budeme tie nase deticky vodit do skolky....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre