Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
22. feb 2011

@bambola 😀 😀 😀 to aj patko miluje. teda ja mu chlieb nedavam iba rozok zatim kedze ma len 2 zuby
btw umyvate uz detom zuby ?? ja sa priznam ze flakam kym ma len tie dva...

tinaki1275
22. feb 2011

@katarina7777 a tlacis o polnoci pizzu 😉 tak sa nevyhovaraj ze nafuknuta z kramov.. 😀
@mirka285 ty si nanho prilis dobra 😒 ze trepal hovadiny lebo bol unaveny ..a ty si nebola..?kazdopadne si na fotkach velmi smutna..a vobec je to nefer..ty to zvladas skvele ,nevidi aku ma dokonalu dceru ? kolkokrat ho v noci zobudila placom ? o zuboch ani nevedel ze lezu ..to nie je nahoda..mas to vsetko super pod palcom ,tak nech nekeca blbosti aj ked je unaveny .. 😠

bambola
22. feb 2011

@zrzulka ja jej korku davam kvoli lepku, aby si zvykla ani nie tak na jedenie 🙂 cize ona si len ozuzlava korku a potom to okolo nej vyzera ako keby krmila vtaciky 😀

katarina7777
22. feb 2011

@tinaki1275 aj pizza k tomu urcite pomohla 🙂

kafoditka
22. feb 2011

@zrzulka ano, to su skor capacky ako topanky...urcite si ich videla minule na stretku u Max, maly ich mal obute, mame tieto http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod...

tinaki1275
22. feb 2011

tak som malu uz po stvrty raz z postoja nazad ulozila ..baby co s nou ?ja som zufala..uz teraz chapem ked jedna mamina raz napisala ze rocneho syna pre spanim zatoci do deky a asi 5 minut drzi aby sa nemohol postavit a ze sam sa budi vlastnymi otockami ..
@kafoditka robi to aj Filipko?ja neviem ci je taka nadsena ze sa vie postavit a teraz s tym nevie prestat alebo cim to je..kazdopadne z toho nemoze zaspat.. 😒

kafoditka
22. feb 2011

@tinaki1275 Mati moj maly napr. este pred chvilou tazko zaspaval - lezal, zaspaval, zrazu zacal plakat a v tom okamihu za zacal stverat po tyckach z postielky a uz bol na nohach-to vsetko s placom. Tak som ho dala naspat lezat, cumel do pusy, na chvilu sa tvaril, ze spi a potom sa zasa vsetko opakovalo... vzala som ho na ruky, trochu pomojkala, pospievala mu a zaspal. V noci ked sa zacne budit na papanie a ja ho hned zo spanku nepocujem, tak ho najdem v postielke ako sedi v polospanku a mrnci. To je proste automaticky jeho prvy pohyb, ked sa zobudza, ze sa stavia na nohy alebo si sada.. myslim, ze ked su takto pohybovo zdatne, tak je to pre ne normalna reakcia..ja to nejak neriesim.. mne aj tak vecer nezaspava v postielke, ale pri mne na manzelskej posteli, ked sa napapa. chvilu sa na mna pozera, potom ma chyti za ruku a zaspi. Niekedy hned, inokedy vymysla tak, ako aj dnes..

maxara
22. feb 2011

@bambola no tak som rada, ze je knizka uspesna 😉 😵

@noemarta 😀 😀 som ti vravela.. ale inak je zlaty a veru aj luto mi je ho, ked mu buchnem pred ksichtom.. ale tak co s nim.. 😔

maxara
22. feb 2011

inak baby, fotky su zavesene a uz su aj vsetky okomentovane, tak kukuk 😀 a samozrejme tie moje komenty su len vymysleneee 😀

kafoditka
22. feb 2011

Baby dobru noc, idem ja spat, mna tie navstevy u Max nejak vzdy zmohnu, bohvie, ci nam nieco neprimiesava do kavy.. 😀
@maxara perfektne komentare, strasne som sa pobavila 😉

maxara
22. feb 2011

@kafoditka no po kave by si mala byt naopak fit, nie??? 😕

tinaki1275
22. feb 2011

@kafoditka no dobru nocku prajem , tak hadam si na to ja zvyknem..ja sa len lakam aby sa mi nejako neudrela..

bellablonde
22. feb 2011

@bambola naaapodobne, aj ja si robim fajku 😀
@maxara Diky este raz za s.u.p.e.r. kavu 😎
Sasenka zalomila hned o 7, s Petom doteraz bojujem, nechce sa mu drichmat

super fotky, maxi, idem este popozerat tvoje... dufam, ze som aspon na jednej dementke 😀 😀 😀 menti-renti

maxara
22. feb 2011

@bellablonde booooze, to aj ty aj @bambola ste prezleceni muzi? ze si fajky robite.. a este k tomu vzdy po navstevach 😀 😀 😀

bambola
22. feb 2011

@maxara zase som sa narehotala na komentoch 😀 😀 maxiiiii nebud perverz, jasne, ze si ich nerobime sebe, ale ostava v rodine 😀 😀

maxara
22. feb 2011

@bambola 😀 😀 😀 no ale robim si fajku??? 😀

katarina7777
22. feb 2011

@maxara peti paradne fotky si spravila a tie komentare k nim su 100 bodove 🙂

mojalili
22. feb 2011

@maxara Maxi, naozaj si ma rozosmiala a to riadne, aspon sa mi lepsie zaspi na hodinku. Tvoje komentare nemaju chybu tak ako fotky, uzasne..... AKo krasne napreduju deticky, najprv na stretkach lezali,t eraz sedia, na dalsom budu uz chodit 🙂

maxara
22. feb 2011

Aaaaale baby... tak trosku som mala stres, vymyslela by som urcite aj lepsie 😔

tinaki1275
22. feb 2011

@maxara mas 100 bodov 🙂 som sa pobavila..aj ked som tam nebola ,zlepsila si mi den.. 😀

maxara
22. feb 2011

@tinaki1275 no aspon to 😉

monline
22. feb 2011

@maxara nasmiala som sa na komentároch, v tomto si jedinečná rozhodne 🙂

katka55
22. feb 2011

@maxara super fotky, super komenty 😀 az sa bojim nabuduce zucastnit, lebo lepsie sa chichuna na druhych 😀 😀

maxara
22. feb 2011

@katka55 sa bojis, co??? ved nechaaaj, tak ta okukame, rozoberieme.. 😀

@monline aj ja som sa smiala, trosku

monline
22. feb 2011

@bambola uspala som malého cez panelák a teraz mi začal strááášne plakať, nedal sa utíšiť, vzala som ho na ruky a chlácholila, plakal "BAAAA" a "BU-AAAA", tak teraz neviem, či sa mu o bambi nesníva? 😀 čo mu spravila? alebo - nespravila? 🙂 asi si ho málo všímala..🙂
utíšila som ho a zrazu do toho ticha muž 3x odkašľal a malý spustil taký strašný plač, že som ho skoro vyrazila nielen zo spálne, ale aj z baráku ...myslím muža 😀 ale utíšila som ho...chudáčik, dnes je celý rozbitý, spinkal málo, premýšľam, či mu nedať viburcol

monline
22. feb 2011

@katka55
@maxara presne..prídeš.....a bella s bambi si spravia fajku 🙂))

tinaki1275
22. feb 2011

@monline tie zenske ho vycerpali chudacika..daj mu viburcol ..poskodi tm unemoze..len pomoct ..

maxara
22. feb 2011

@monline fuuu Mon, tak toto bolo drsne.. my si vsetky okolo posadame a Bella s Bambi si navzajom urobia fajku 😀 😀 sakra preco sa mne vsetko rovno aj premieta pred ocami?

monline
22. feb 2011

@tinaki1275 teraz zas zaspal, dám až sa preberie..nech ho nezobudím i ja..
vieš, on bol hore ráno od 7,30 a spal mi len 10min pred tým, ako sme došli k maxi niekedy pred jednou..tam zaspal po hodine asi na 30 minút, doma potom spal dalšiu polhodinku pred šiestou a teraz zaspal..na neho je to dosť málo, napriek tomu ho musím pochváliť, na to, že bol nevyspatý, bol veeeeľmi dobručký

maxara
22. feb 2011

@monline a to som ho zobudila ja mojim huronskym krikom.. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre