Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
25. feb 2011

@maxara mne vadi ze mi fuka na vrch hlavy a ofinu mam potom jak priblba..ja som robila 4 roky v rent car -,a malisme 4-5roznych dobrych aut s "otvorenou strechou"a mohla som si ich brat dost casto a nejako sa mi to zunovalo 😀 ,furt som vyzerala jak debil ked som vystupila..alebo som musela ist 40 tkou .. 😒

monline
25. feb 2011

@bambola maxi mi zatrhla to státie v aute, tak asi to až také zábavné nebude 🙂

merikac
25. feb 2011

@monline uz neznasam kolotoce ani ja,,v lete pretym ako som zostala tehu sme boli na kolotococh,a ja blba som sa nechala ukecat na taky- co sa prevratil miestami dole hlavou,,a poviem ti,,ze taky strach co som zazila tam, som v zivote nepocitila ☹ ,,,uz ma tam nikdy nikto nedostane

mirka285
25. feb 2011

no baby pozerala som teraz temu prve topanky,a podla poslednych prispevkov sa ma diet ucit naboso...takze zase som tam kde som bola...

merikac
25. feb 2011

koceny, idme do perin, zacina ma boliet hlava,,dobru nocku,,,,,,,,,,

maxara
25. feb 2011

@merikac @monline baby proste ja milujem kabriolet.. ja som si tiez kedysi ako vy vravela, ze co je to za debilinu, ved tak ani nemozu nic vidiet, ked pali slnko a len zmuria a vlasy su jeden chuchvalec a pali na prasinu.. ale po par jazdach ho zboznujem a hoci teraz sa ho musim vzdat, urcite si ho kupim, ked budem velka.. Akoze nasadnem, dam dole strechu a idem a pocujem iba hudbu a sum vetra a proste letim svetom a som v centre diania, na ceste.. citim vsetky pachy okolo, rozbiehajucu sa tatrovku a aj repku olejku, kvitnuce agaty.. proste vsetko.. ovela intenzivnejsie si vychutnavam jazdu, ktoru milujem.. normlane som sa naucila milovat soferovanie, co bolo pre mna nutnost.. navyse sa s tym autom paradne parkuje. Proste ja len v dobrom

merikac
25. feb 2011

@mirka285 urob tak ako ti nasepkava instinkt,,,,,,,,,

monline
25. feb 2011

a ozaj..včera som písala na gmaily s šéfom a pýtala sa ho, či mi spraví zúčtovanie dane, odpísal, že hej..a chcela som po ňom doklad o príjme do mužového daňového priznania a dnes mi ho doniesol domov..zavolal, že o minútu príde, prišiel, pozdravili sme sa, podal mi ho, podakovala som, odišiel..

maxara
25. feb 2011

@merikac svokrovi 😒 je to jeho auto totiz

@monline veru tazke

maxara
25. feb 2011

@tinaki1275 mne sa to nezunuje.. ja viem, ze musim mat vlasy aspon cca zapnute, alebo slnecne okuliare, lebo inak vlasy nechutne stipu v ociach a clovek fakt nic nevidi, ale ja milujem ten pocit, ked mi lietaju rozne.. proste pre mna jeden velky relax..

monline
25. feb 2011

@mirka285 no ale zas nevieš čo sú zač tie, čo tam ten názor píšu..aj v iných veciach sa nám tu názory diametrálne líšia, trebárs látkovky, bezplienková metóda..

merikac
25. feb 2011

@maxara opisala si to uplne, ze od srdca,,,,,,,,,

merikac
25. feb 2011

@maxara a ber to tak,,ze teraz ked mas Ninku by si to auticko aj tak velmi nevyuzila,,a potom pride dalsie babo- takze ked budes uz velka,,,,,,,,,tak sa k nejakemu podobnemu zas vratis

maxara
25. feb 2011

@merikac no lebo ho mam tak rada, budem za nim plakat

monline
25. feb 2011

@maxara opísala si to pekne..no- svokor s ním nebude chodiť sem? aby si si prevetrávala hlavu pravidelne?

maxara
25. feb 2011

@merikac presne tak.. vratim, urcite

maxara
25. feb 2011

@monline nie, on ho bude mat v prahe

maxara
25. feb 2011

baby idem aj ja na kute.. som KO a zajtra k nasim idem..

mirka285
25. feb 2011

@maxara po tvojom opise mi prislo smutno za nasim krasnym najkrajsim autickom ☹ ...vsetci nam ho zavideli 😀
@merikac no niekedy sa vraj odporucali kotnikove sandalky odkedy sa dieta zacalo stavat,ale vraj sa to uz nikde vo svete neodporuca...dieta ma citit povrch pod nohami,natahovat a posilnovat si svaly,co sa da len na boso a prve topanky sa maju kupit ked dieta zacne robit samostatne kroky...

bambola
25. feb 2011

@mirka285 miri ale to su take rady jpp 😒 alebo teda aspon vacsina, ja teda netvrdim, ze topanky ano naboso nie ani naopak lebo ani ja neviem ale myslim, ze toto je taka vec, ze ortopedi maju na to viac menej rovnaky nazor (nie ako pediatri napr, v poradi podavania jedal apod) alebo ak pojdete do poradne skus sa spytat pediatricky co povie

monline
25. feb 2011

@maxara žeby si šla pozrieť denise? 🙂) a ozaj, ako to zvládla Ninka s ockom?
dobrú noc 🙂

mirka285
25. feb 2011

@bambola inak tam bolo v tej teme aj napisane,ze specialne slovenski lekari kazu topanky a lekari v inych krajinach nie...aj su tam nejake clanky ohladom toho,tak si to potom pozrite...ja spravim ako mi hovori instinkt

tinaki1275
25. feb 2011

@mirka285 ja sa uz smejem,presne ako hovori mon na vsetko sa nazory menia.tak sa opytaj svojej dr. alebo to ber tak ze uvidis co bude Linduske vyhovovat skor.. 😉 ja to budem robit pol na pol ..doma a na dvore topanocky budu ale Leia budeaj tak kazdy den a cele leto hodiny na plazi..a tam topanky fakt netreba 😀

tinaki1275
25. feb 2011

@mirka285@bambola aj v gr lekari kazu topanky a aj kamoske v nemecku to ortoped kazal ...som sa jej dnes specialne pytala..

monline
25. feb 2011

39 a 20 rokov..hmm..trúfalý vzťah

tinaki1275
25. feb 2011

@monline nie je prenho primlada?

monline
25. feb 2011

@mirka285
@tinaki1275
@bambola ja akonáhle bude robiť kroky, keď už bude pripravený na to, aby sa naučil chodiť, chcem aby nosil pevnú obuv po členky, aby mu spevnili nohu..samozrejme nechám ho aj bosého....Tomáša si určite obúvala do capačiek a potom pevnejších topánočiek, má problémy? a okrem toho- dievčatá si viac zničia nohy vysokými opätkami ako prvými botičkami..ale to je len môj laický názor 🙂

monline
25. feb 2011

@tinaki1275 veď uvidíme akú trvácnosť bude mať ich vzťah...rozchádzajú sa aj páry s ideálnym vekovým rozostupom..

bambola
25. feb 2011

@mirka285 tak sa vyznaj potom 😠 musim sa mami spytat ako to robila pri mne a ja to budem potom robit presne opacne 😀 lebo ja mam strasne dodrbane clenky a klenbu 😔
ja sa spytam toho ortopeda a presacujem internet a podla toho sa zariadim, ale si hovorim, ze mam este cas 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre